"

Bebek Şekeri Magnet

" araması için 294 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bebek Şekeri Magnet

Bebek Şekeri Magnetleri ve Malzemeleri

Ailelerin en büyük heyecanlarından birisi de çocuk sahibi olduğu zamanlardır. Aileye yeni bir bireyin katılması anne ve baba ile birlikte tüm dost ve akrabalara da heyecan ve mutluluk getiriyor. Bu özel günün kutlanması ve yıllarca hatırlanması için toplumumuzda çeşitli uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamaların en başında ise bebeği ziyarete gelen misafirlere bebek şekeri verilmesi geliyor. Doğumdan önce yapılan bir hazırlıkla bebeği hastanede ya da evde ziyaret edenlere bu şekerler takdim edilebiliyor. Bebek bir yaşını doldurduğunda da bir kutlama yapılarak bu hediye misafirlere verilebiliyor. Genellikle, arka kısmına magnet yapıştırılarak bebek şekerleri buzdolabı, bulaşık makinası gibi metal ev gereçlerine sabitleniyor. Birçok farklı model ve şekil seçeneği olan bebek şekeri magneti ile yıllar sonra bile bebeğin doğduğu günün hatırlanması mümkün oluyor. Her ne kadar ismine bebek şekeri denilse de ahşap, hasır, pleksi ve mum gibi birçok farklı maddeden yapılan bebek şekerleri bulunuyor. Aileler farklı model seçenekleri ile kendi zevklerine uygun bebek şekeri magnetlerini tercih edebiliyor. Trendyol’da birçok farklı bebek şekeri magnet seçeneğini bulabilir ve tarzınıza uygun olanı avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bebek Şekeri Magnet Modelleri ve Özellikleri

Bebek şekeri magnetlerinin birçok farklı modeli bulunuyor. Bu modeller yapıldığı malzemeye ve sahip olduğu özelliklere göre değişiyor. Yapıldığı malzemeye göre metal, keçe, hasır, ahşap magnet bebek şekeri modelleri bulunuyor. Bunların yanında, bebek şekeri pleksi magnet seçeneklerini de bulmak mümkün oluyor. Her bir malzeme kullanıcıya farklı özellikler sunuyor. Örneğin ahşap magnet bebek şekeri modelleri bulunduğu ortama klasik bir hava katabiliyor. Ahşap modellerini ağaç, bebek arabası ya da bisiklet şeklinde bulmak mümkün oluyor. Bunların dışında, birçok farklı şekilde üretilen bu modeller, üzerine yazılan yazılar ile bu önemli günün daha anlamlı ve hafızalarda kalıcı olmasını sağlıyor. Sayılan malzemeler dışında mum, çikolata, şeker hamuru, hatta lokumdan yapılan bebek şekerlerini bulmak da mümkün olabiliyor. Her ne kadar bu malzemelerden yapılan ürünleri yıllarca saklamak mümkün olmasa da ailelerin tercihleri bu yönde olabiliyor. Bazen de bir kese içine badem şekeri konularak bebek şekeri yapılabiliyor. Önemli olan bu anlamlı günün kutlanması ve gelen misafirlere küçük bir anı objesinin verilmesi olduğu için aileler zevklerine göre farklı model ve malzemeleri tercih edebiliyor.

Magnetli bebek şekeri çeşitleri birçok farklı fonksiyonla üretilebiliyor. En yaygın olanları arasında kapak açacağı şeklinde üretilen bebek şekeri magnet açacak oluyor. Genellikle buzdolabına asılan bu magnet bebeğin doğumunu hatırlatması yanında, kapak açacağı özelliği ile önemli bir fonksiyonu da yerine getiriyor. Magnetin üst tarafında bebek ile ilgili bilgi yer alırken açacak kısmı alt tarafta yer alıyor. Birçok farklı renkte ve şekilde magnet açacak modellerini bulabilirsiniz. Bunun dışında, termometre özelliği olan bebek şekeri magneti de bulunuyor. Bu magnet ile bebeğin özel günü hatırlanırken aynı zamanda oda sıcaklığı ile ilgili bilgi sahibi olmak da mümkün oluyor. Klasik cıvalı termometreler bebek şekerinin üzerine yapıştırılarak hediyeler işlevsel bir ürün özelliğine kavuşuyor. Magnetli bebek şekerlerinin kokulu modelleri de bulunuyor. Bu magnetler bulunduğu ortama farklı esanslarda kokular yayarak güzel bir fonksiyon yerine getiriyor. Bazı bebek şekerleri küçük kolonya şişelerinden yapılıyor. İçindeki renkli sıvı esans ile hem güzel bir görüntü sunuyor hem de ortama güzel bir koku yayıyor. Tüm bu sayılanların dışında, anahtarlık şeklinde yapılan magnetler ise kişilerin bu ürünü yanında taşımasına olanak sağlıyor.

Bebek Şekeri Magnet Şekilleri

Birçok farklı şekilde bebek şekeri magnetlerini bulmak mümkün oluyor. Bu konuda müşteriler önceden tasarlanmış ürünler tercih edebileceği gibi bebeğin fotoğrafının bulunduğu daha kişiselleştirilmiş bir ürün de tercih edebiliyor. Ürün çeşitliliği bunlarla sınırlı kalmıyor. Sevdiklerine bebek şekeri magneti ile birlikte hediye vermek ya da çikolata ve şeker gibi bir yiyecek ikram etmek isteyenler kese ürünleri tercih ediyor. Kesenin içine konulan şeker, çikolata ya da daha farklı küçük bir hediye misafirlere bebek şekeri magneti ile birlikte sunulabiliyor. Bununla beraber ebeveynler magnetlere bebeğin doğum tarihi veya ismini belirten küçük bir not kağıdını iliştirmeyi ihmal etmiyor. Bazen bu kağıtta günün anlamına ilişkin küçük bir yazı bulmak da mümkün olabiliyor. Kısa bir şiir, güzel bir söz ya da ailenin duygularını ifade ettiği cümleler bu kağıda dökülerek misafirlere sunulabiliyor. Bu notlar her zaman bir kağıt üzerine değil, bebek şekerinin üzerine de yazılabiliyor. Örneğin, ahşap bebek şekeri modelleri üzerine istenen not kalıcı şekilde yazılarak hediyenin daha uzun ömürlü olması sağlanıyor.

Son zamanlarda hasır modeller de ebeveynlerin sıkça tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Hasır platform üzerine kuş, ayna, nazar boncuğu, bebeğin isminin baş harfi gibi eklentiler yapılarak çok şık tasarımlar elde edilebiliyor. Bunun dışında, doğrudan küçük bir kolonya şişesi bebeğin cinsiyetine göre renkli hale getirilerek bebek şekeri olarak kullanılabiliyor. İçindeki kolonyanın rengi genelde bebeğin cinsiyetine göre belirleniyor. İnce cam işçiliği ile üretilen bu şişeler farklı tasarımlarla kullanıcıya güzel bir görüntü sunuyor. Bu özelliği ile evlerin önemli köşelerinde güzel bir dekoratif ürün olarak yerini alıyor. Bir diğer ürün grubu ise kokulu taş kullanılarak imal edilen magnetler oluyor. Bunlar da erkek veya kız bebekler için kişiselleştirilebilen modellerden tasarlanıyor. Taşların kokulu olması ortama ayrıca güzel bir koku veriyor. Taşların yüksek mesafeden yere düştüklerinde kırılma olasılığını değerlendirmek gerekiyor. Trendyol’da bulunan fiyonklu, biberonlu, bornozlu, bisikletli, leylekli ve daha birçok farklı şekildeki bebek şekeri magnet ürünlerinden kendi tercihinize uygun olanları avantajlı fiyatlarla satın alabilir ve bu anlamlı gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

Bebek Şekeri Magneti Kullanımı

İnsanlar önemli günlerinde sevdikleri ile birlikte olmak ve güzel anılarını paylaşmak istiyorlar. Bu özel günleri paylaşırken misafirlere hediyeler ikram ederek onları mutlu etmek ise günü daha anlamlı kılabiliyor. Gelen misafirlere bu günü simgeleyen çeşitli eşyalar vererek bu günün yıllarca hatırlanmasını sağlamak mümkün oluyor. Bahsedilen özel günlerin başında yeni bir çocuk sahibi olmanın geldiği söylenebilir. Aileye katılan yeni bireyin eş ve dostlar tarafından hatırlanması anne ve babaya ayrı bir mutluluk veriyor. Bu nedenle, çam sakızı çoban armağanı denilebilecek bebek şekeri magneti gibi hediyelerin mali değeri küçük olsa da anlamı büyük oluyor. Bu magnetler sayesinde, hem ziyarete gelen misafirler eli boş gönderilmemiş oluyor hem de yıllarca hatırlanacak bir anı ile ziyaretten ayrılmaları sağlanıyor. Bebek şekeri magnetleri doğumdan önce sipariş edilerek hastaneye ya da eve bebeği görmeye gelenlere armağan edilebiliyor. Bunun yanında, bazı aileler aradan birkaç ay geçtikten sonra akraba ve dostlarını davet ederek bebeğin doğumunu kutlayabiliyor ve bu esnada bebek şekerlerini misafirlere verebiliyor. Bazı aileler ise bebeğin birinci yaş gününü bekleyerek bebek şekerlerini doğum günü partisinde dağıtıyor. Kültürümüzde bu etkinlik mevlüt faaliyeti ile birlikte de yapılabiliyor. Bu durumda misafirlere çeşitli bebek mevlüt şekeri magnet türleri hediye edilebiliyor. Tüm bu seçenekler ailenin tercihine bağlı olarak değişiyor. Ailelerin sevdikleri ile paylaştığı magnetli bebek şekeri, geleceğe kalıcı hatıralar bırakıyor ve gelecekte baktıkça hatırlanacak ve gülümsenecek anılar oluşturuyor.

Her ne kadar bebek şekeri magneti bebeğin doğumunda kullanılsa da farklı aktiviteler için de kullanılması mümkün olabiliyor. Örneğin, bazı aileler bebeğin ilk diş çıkarmasını da kutlamak istiyor ve sevdiklerini evlerine davet ediyor. Doğumda olduğu gibi bu faaliyet için de bebek şekeri magneti temin ederek gelen misafirlere verebiliyor. Çok çeşitli bebek şekeri magnet modelleri sayesinde günün anlamına en uygun olan magnet modelini bulmak mümkün oluyor. Magnetin üzerine yazılan yazı ile bu günün daha anlamlı kılınması ve yıllarca hatırlanması sağlanabiliyor. İstenen bebek şekeri magnet türünü ise Trendyol’dan kolayca bulabilir, hemen satın alabilirsiniz.

Bebek Şekeri Magnet Renk Seçimi

Birçok ürün ve aksesuarda olduğu gibi bebek şekeri magnetinde de renk seçimi önemli bir husus olarak kullanıcının karşısına çıkıyor. Her ne kadar birçok farklı renkte bebek şekeri magneti bulmak mümkün olsa da aileler renk seçiminde genellikle çocuğun cinsiyetini göz önünde bulunduruyor. Aslında birçok bebek ve çocuk ürünü genellikle iki egemen renkte üretiliyor. Bunlar erkekler için mavi, kızlar için ise pembe oluyor. Birçok bilimsel araştırma mavi ve pembe renklerin psikolojik olarak rahatlatıcı etkisinin olduğunu ortaya koyuyor. Mavi renk güven, dürüstlük ve sadakati temsil ederken, pembe ise sevgi ve şefkati temsil ediyor. Renklerin bu psikolojik etkisi aileleri ve bebekleri farkında olmadan etkileyebiliyor. Üreticiler de bu renk ayrımına göre ürünleri üretiyor. Bu nedenle, bebeğin cinsiyetinin belli olmasından itibaren aileler gerek bebek odasına eşya alırken gerekse bebeğe kıyafet alırken renk tercihlerini bu yönde kullanabiliyor. Bebeğe hediye getiren misafirler de genellikle renk tercihlerini cinsiyete göre yapıyor. Bu bilgi ışığında, bebek şekeri magnet modelleri renk seçiminde de bebeğin cinsiyeti önemli bir husus olabiliyor. Erkek bebek şekeri magnet modelleri genellikle mavi, kız bebek şekeri magnet modelleri ise pembe oluyor. Buna rağmen bazı aileler sarı, turuncu, beyaz ya da farklı bir rengi tercih edebiliyor. Trendyol’da birçok farklı renk ve modelde bebek şekeri magnetlerini bulmak mümkün oluyor.

Bebek Şekeri Magnet Malzemeleri

Bebek şekerini kendim yapmak istiyorum diyen ebevenler için çok geniş bir yelpazede malzeme temin etmek mümkün oluyor. Bebek şekeri magneti yapımında kullanılan temel malzemelerin başında tül geliyor. Ebeveynler yine bebeğin cinsiyetini göz önüne alarak kız bebekler için pembe, erkek bebekler için ise mavi tül tercih ediyor. Bunun yanında, beyaz ya da diğer renkleri tercih edenler de olabiliyor. Tül tercih ederken kesilmiş hazır tüller ebeveynlere pratiklik sunuyor. Bunu kendi el emeği ile yapmak isteyenler ise kesilmemiş tül alarak tülleri istedikleri büyüklük ve şekilde kesebiliyor. Bunun dışında, süsleme malzemeleri kapsamında kuş tüyü, dantel kurdele, nazar boncuğu veya uğur böceği gibi seçenekler bebek şekerine ayrı bir hava katıyor. Kurdele seçiminde renk ve baskı çeşitliliği sayesinde tercih edebileceğiniz birçok farklı alternatif bulunuyor. Obje olarak bebek, araba, bisiklet veya sepet gibi şekiller kullanılabiliyor. Bebek şekeri magnetleri ayrıca fiyonklu, biberonlu, bornozlu, bisikletli ya da leylekli küçük bebekler şeklinde de bulunabiliyor. Obje kullanımı tamamen kişinin zevkleri ve hayal gücü ile doğru orantılı oluyor. Dileyenler magnetlerin kokulu olması için kokulu taş gibi malzemeler de kullanabiliyor.

Bunların dışında, yapıştırma malzemelerinden silikon ve silikon tabancası magneti kendiniz yapacaksanız önemli bir ihtiyaç olarak karşınıza çıkıyor. Nazar boncuğu ya da uğur böceği gibi süsleme malzemelerini silikon kullanarak yapıştırmak mümkün oluyor. Ayrıca mıknatısı magnete yine silikon ile yapıştırmanız gerekiyor. Bebek şekerlerinin toplu halde misafirlere takdim edilmesi için de farklı sepet seçenekleri bulunuyor. Sepetin etrafı tül ile sarılarak güzel bir görüntü elde edilebiliyor. Bu sayılanlar bebek şekeri magneti yapımında en çok kullanılan malzemelerin arasında yer alıyor. Ancak tasarımlar bunlarla sınırlı kalmıyor. Farklı şekillerde bebek şekeri magneti yapmak tamamen kişinin hayal gücü ve tercihleri ile doğru orantılı bir konu oluyor. Mantar tıpalı cam şişe, doğal çuval ipi, ayna, mika kutu, ahşap kutu gibi malzemeler ile şık ve göz alıcı tasarımları hazırlamak mümkün olabiliyor. Bu konuda Trendyol’da birçok farklı bebek şekeri magnet ve malzeme seçeneğini bulabilir, tarzınıza uygun olanı avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Evinize Bebek Şekeri Magneti Süslemeleri

Bebek şekeri magnetlerinin en kullanışlı özelliklerinden birisi de evinizin farklı köşelerini onlarla süsleyebilmeniz olarak öne çıkıyor. Birçok bebek şekeri magnet modeli mıknatıslı özelliği sayesinde metal olan her yere sabitlenebiliyor. Bu avantajı sayesinde kullanıcıya önemli bir esneklik sağlıyor. Mutfağınızda buzdolabınızın üzerine yapıştırarak rengarenk bir ortam yaratabilirsiniz ya da evinizin herhangi bir yerinde metal olan bir zemine sabitleyebilirsiniz. Bunun dışında, banyonuzda farklı bebek şekerlerinden bir sepet yaparak güzel bir köşe ortaya çıkarabilirsiniz. Bazı kullanıcılar ise salonlarında vitrin ya da televizyon ünitesinde sergilemeyi tercih edebiliyor. Tabii ki bebeğin odasını da unutmamak gerekiyor. Bebek odasının birçok noktası çeşitli bebek süsleri magnet modelleri ile donatılabiliyor. Bebek şekerleri de bebeğinizin odasında diğer süslerin yanında yerini alabiliyor. Farklı renk ve modellerde üretilen bebek şekeri magnetleri evinizi dekore etmenize ve renklendirmenize yardımcı oluyor. Bu malzemelerle özel günleri hatırlarken evinizi de süslemeniz mümkün oluyor. Bebek şekerlerinin birçok farklı renk ve şekilde üretilmesi göz alıcı bir renk cümbüşü yaratmanıza olanak sağlıyor.

Bebek Şekeri Magnet Fiyat Seçenekleri

Bebek şekeri magneti yapımında kullanılan malzeme ve materyallerin çeşitliliği ve farklı tasarımlar nedeniyle magnet modellerinde alıcıların geniş bir ürün yelpazesi bulması mümkün oluyor. Bebek şekeri magnet fiyatları ise tercih edilen ürüne ya da ürünün yapımında kullanılan malzemeye göre farklılıklar gösterebiliyor. Ürünlerin yapımında kullanılan malzemenin ahşap, metal, hasır, alçı ya da karton olmasına göre fiyat farklılıkları oluşabiliyor. Aynı zamanda tercih edilen ürününün çikolata, şeker, kolonya ya da oda kokusu içermesi de fiyat farklılıklarına neden olabiliyor. Tabii ki ürün kalitesi de fiyat çeşitliliğinde önemli bir etken olarak karşınıza çıkıyor. Bunun yanında, bebek şekeri magnetleri toplu olarak yaptırıldığında önemli fiyat avantajları sağlıyor. Trendyol gerek bebek şekeri magnet modelleri, gerekse kendi bebek şekerini yapmak isteyenlere sunduğu bebek şekeri magnet malzemeleri ile kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi ve uygun fiyat avantajları sağlıyor. Bu avantajlar sayesinde alışveriş yapmak isteyenler birçok bebek şekeri magnet modellerine uygun fiyatlar ile ulaşabiliyor. Ayrıca Trendyol’un kullanıcı dostu alışveriş sayfası sayesinde aranan ürünlere çok hızlı bir şekilde, zaman kaybetmeden ulaşılabiliyor. Bu yüzden bebek şekeri magnetleri almak isteyenler yaygın olarak Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasını kullanıyor. Önemli fırsatlar sunan dönemsel indirimler ve kampanyalar sayesinde bebek şekeri magnet fiyatları oldukça makul düzeylere inebiliyor.

Siz de hemen şimdi Trendyol üzerinden ürünleri inceleyebilir, aradığınız olanı kolayca bulabilirsiniz. İhtiyacınız olanları sepete atarak hızlıca satın alabilirsiniz.

Bebek Şekeri Magneti Ne Zaman Dağıtılır?

Anne ve babalar bebekleri doğduğunda çeşitli organizasyonlar düzenleyerek bu mutlu günlerini kutlarlar. Doğumdan sonra bebeğin sağlıklı olması hâlinde anne de ziyaret kabul edebilir duruma geldiğinde bazı etkinlikler düzenlenmektedir. Herhangi bir organizasyon olmasa dahi bebeği görmek için pek çok kişi aileyi ziyarete gider. Organizasyonlarda ve ziyaretlerde vermek üzere hem güzel bir anı kalması hem de özel bir hediye sunmak adına birtakım hediyeler yaptırılır. Bunlardan biri olan bebek şekeri magneti de pek çok kişinin sıkça tercih ettiği bir modeldir. Bunu yaptıran kişiler mevlit, ev ya da hastane ziyaretinde gelen kişilere bu magnetleri sunar. Bu da gelen misafirlerde güzel bir anı kalmasını sağlayarak bebeğin doğumunu ölümsüzleştirmektedir. Arkası komple mıknatıs olanların yanı sıra yuvarlak kömür mıknatısı olan magnetler de mevcuttur

Bebek Şekeri Magnetine Ne Yazılır?

Bebek şekeri magneti tasarımları oldukça çeşitlidir. Buna bağlı olarak üzerine yazılacak yazı alternatifi de hayli fazladır. Bu seçenekler arasından sık tercih edilenlerden biri ise bebeğin ismiyle hoş geldin yazmaktır. Tasarımı yalnızca böyle bırakanların yanı sıra tarih ekleyenler de olmaktadır. Organizasyona bağlı olarak bunu da ekleyerek o etkinlikten hatıra olduğunu belirtebilirsiniz. Dilediğiniz figürü tek başına yaptırarak sade bir tasarım da tercih edebilirsiniz. Ayrıca figürün yanına dua, iyi dilek ya da şiir gibi yazılar da tercih edebilirsiniz. Bu konuda üreticiden de fikir almanız oldukça yardımcı olacaktır. Pek çok model üreterek farklı zevklere yönelik olarak hizmet veren kişiler sizlere daha çok alternatif sunabilir. Bu da sade tasarımlarından yaratıcı ve dikkat çeken modellere kadar birçok seçeneğe ulaşmanızı sağlar. Sizler de bunlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bebek Şekeri Magneti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek şekeri magneti seçerken bazı noktalara dikkat etmeniz sizler için faydalı olabilir. Bunlar arasında ilk olarak istediğiniz tasarım gelmektedir. Özgün bir modelin yanı sıra klasik tercih edilen modeller arasından da seçim yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda mağduriyet yaşamamak adına etkinlik ya da ziyaretler öncesinde magneti üretecek kişilerle iletişim hâlinde olmanızda fayda vardır. Bunun ardından magnet mıktanıs alternatifleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kömür mıknatısların yanı sıra magnetin arkasını tamamen kaplayan modeller de mevcuttur. İstediğiniz tasarıma göre bunu da seçebilirsiniz. Etkinlik olmasa bile sevdiklerine küçük hediyeler vererek bu anı da unutulmaz kılmak isteyenler için diş magneti alternatifleri mevcuttur. Daha çok diş figürünün işlendiği bu modeller arasında da oldukça güzel tasarımlar bulunmaktadır. Dilerseniz bebeğinizin fotoğrafının olduğu resimli magnet yaptırmanız mümkündür. Bu sayede sevdiklerinize anlamlı bir magnet vererek bir arada hissetmelerini sağlayabilirsiniz.