placeholder
"

Beşik Koruyucu

" araması için 2485 sonuç listeleniyor

Bebek Beşik Koruyucu

Bebek Beşik Koruyucu Faydaları

Bebeklerin yataklarından düşmesini engellemek için bebek yataklarına konulan beşik koruyucular farklı renk ve çeşitlerde tüketiciye ulaşmaktadır. Her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarıyla beşik koruması bebeğinizin konforu dikkate alınarak üretilmektedir. Bebeklerin ve küçük çocukların rahatça uyuması için sallanan ya da sabit olarak üretilen küçük ebatlı bir yataklar olarak tanımlayabileceğimiz beşikler, bebek korumasından ayrı olarak satılmaktadır. Beşik koruyucular bebeklerin ve yataktan düşmelerini ve çarpma sonucunda yaralanmalarını engellemek amacıyla üretilmişlerdir. Yumuşak yapısıyla bebeğinize sakin ve güvenli bir uyku deneyimi sunmaktadır. Beşik koruyucular farklı modelleriyle her zevke hitap ediyor ve pek çok marka tarafından satışa sürülüyor. Sallanan ve sabit olarak ikiye ayrılmakta olan beşikler, farklı renk ve tasarımda üretilmektedir. Her bütçeye uygun beşikler bulmak mümkündür. Daha sade veya işlemeli modeller her zevke uyum sağlamaktadır. Bebek yatakları üreten firmalar, tamamen bebeklerin konforunu ön plana almaktadır. Anne yanı için üretilen beşiklere bebeklerin güvenliğini sağlamak için beşik koruyucuları bulunmaktadır. 4-9 aylık bebeklerin beşikten yuvarlanma tehlikesi var. Bu tehlikeyi önlemek için yatak seviyesine yatakların yanına takılmaktadır. İlk beşik kenarı koruyucu, 1950’li yıllarda üretilmiştir. Bebek beşik koruyucunun üretilmesinin nedeni, çıtaları arasında boşluk olan beşikleri kapatmak ve bebeklerin yuvarlanmasına engel olmak amacıyla üretilmiştir. Ayrıca bebeklerin el ve ayaklarının sıkışmasını da önlemesi amaçlanmıştır. Bugün klasik beşik başucu koruyucular, dışında örgü beşik koruyucu, ahşap beşik koruyucu gibi çeşitli modellerde ve renklerde alıcıya ulaşmaktadır. İlk beşik koruyucular tek renk ve modelde üretilirken bugün farklı renk ve desenlerde bebek beşik koruyucu bulmak mümkündür. Bebek beşik kenarlarına yerleştirilen ve bebeğinizin düşmesini engelleyen koruyucular yumuşak minderleri ile bebeğinizi korumaktadır. Farklı dolgu malzemesi ile üretilen koruyucular, her kesime hitap etmektedir. Pembe, mavi, beyaz gibi renklerde üretilen bebek beşik koruyucularından kırmızı, yeşil gibi renklerde de bulmak mümkündür. Erkek ve kız bebeklere özel üretilen modeller olsa da hem kız hem de erkek bebekler için kullanılabilecek modeller bulunmaktadır. Bebek beşik koruyucular set halinde satışa sunulur. Bu açıdan kullanım kolaylığı sağlar. Soğuk ve sıcak olan aylarda ayrıca nevresim seti almanız gerekmez. Pikeleri, her mevsim kullanılabilecek kalınlıktadır. Şık tasarımları ile bebeğinizin odasının dekorasyonunu tamamlar.

Beşik Koruyucu Çeşitleri

Yenidoğan bebekler ve küçük çocukların güvenliği için üretilen beşik koruması zengin renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Beşik koruyucular kullanışlı olması dışında renk ve desenleri ile de dikkat çekmektedir. Pembe, mavi, beyaz, gri gibi pek çok renkte beşik koruyucu bulmak mümkündür. Nevresim ile beraber satılan beşik koruma seti bulma imkanı da vardır. Beşik koruma seti bebek yastığı, yastığı ve battaniyesi ile bir takım oluşturmaktadır. Orta sertlikte süngerden üretilen beşik koruyucu minder bebeğinizin güvenle uyumasını sağlar. Bebek ve küçük çocuklar için üretilen beşik koruması zengin renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Erkek ve kızlar için tasarlanan koruyucular oda dekorasyonuna da uyum sağlar. Bebek beşik koruyucusu, işlevselliğinin yanı sıra renk ve desenleri ile ilgi çekmektedir. Pembe, beyaz, mavi gibi pek çok renkte beşik koruması bulmak mümkün. Nevresim takımlarıyla beraber de satılan beşik koruma seti bebeğinizin yatağı, yastığı ve örtüsüyle uyum içinde bir görüntü oluşturuyor. Bebeklerin rahatını ön plana alan üreticiler orta sertlikte süngerler ile tam koruma sağlıyor. Ürünlerin kumaşı tamamen organik pamuktan üretilmiş olup antibakteriyel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bebeklerin sağlığını da düşünen antialerjik olarak üretilmiştir. Bebeklerinizin beşiğine dikilebilen modeller olan beşik yan koruması kolaylıkla yıkanabilmesi açısından yataktan ayrılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sıklıkla yıkanabileceği düşünerek fermuarlı olarak tasarlanmış modeller bulunmaktadır. Farklı kalınlıklarda beşik koruma süngeri üretilmiş beşik kenar koruyucuları bulmak mümkündür. Ayrıca elyaf da beşik korumasında kullanılan ürünlerdir. Ürünler, 30 derecede yıkanabilmekte olup çok düşük sıcaklıklarda ütülenebilmektedir. Teri ve nemi emen süngerler bebeğinizin terlemesini önler. İstediğiniz renk ve desenlerde bebek beşik koruyucu bulmanız mümkündür. Ürünler yıkanabildiği için uzun süre güvenle kullanılabilmektedir. Terleme nedeniyle bebeğiniz hasta olmaz ve huzurlu bir uyku uyur. Beşiğin yanından ayrılsanız dahi beşik minderleri beşiği saran ürünler olduğu için bebeğiniz yataktan düşmez ya da yuvarlanmaz. Kullanışlı beşik ipleri, bebek beşik koruma seti ile beraber de satılmaktadır. Örgü bebek beşik koruma modelleri örgü beşik koruma ipi vardır. Bebek beşik koruma iplerini yatağa bağlayarak oturduğunuz kanepeden ya da sandalyeden beşiği sallayabilir ve bebeğinizi uyutabilirsiniz. Örgü bebek beşik koruyucular ve minderleri de yıkanmaya uygundur. %100 doğal pamuktan üretilen minderler, bebeğinizin hassas cildi düşünülerek tasarlanmıştır, minderler alerji yapmayan ürünlerdir.

Uygun Fiyatlı Beşik Koruma Seti

Bebeğinizi darbelerden koruyan bebek beşik koruyucusu bebeğinizin sağlıklı ve huzurlu bir uyku uyumasını sağlıyor. Bebeğinizin ayağının ve elinin beşik kenarlarına çarparak zarar görmesini engelleyen yumuşak dolgu malzemesi ile sizin içiniz rahat ederken bebeğiniz de sağlıklı bir uyku uyur. Beşik bağlama ipleri ile birlikte satılır ve kullanım kolaylığı sağlar. Değişen ölçü ve modellerle alıcıya sunulmaktadır. Tek parça veya set halinde satılan modeller her zevke hitap etmektedir. Beşik koruyucu modeller, kız ve erkek çocuklar için farklı renk ve desenlerde üretilmiş kolay temizlenebilir süngerleri ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 3 parçadan oluşan beşik koruyucular tek parça olarak da satılmakta tek nevresim olarak da satılabilmektedir. Örgü modellere uygun olan beşik örgü ipleri bebeklerinizi uyuturken sizlere yardımcı olacaktır. Örgü modeller, yatak boyutlarına uygun olarak üretilmiştir. Yeşil, beyaz, gri gibi 3 örgü beşik koruyucular yüzde yüz organik kumaştan üretilmiştir. Kişiye özel tasarımları da bulunan yeni trend örgü koruma bebeğinizin huzuru hedeflenerek üretilmiştir. Bebeğinizin beşiğine uygun ölçülerde üretilmiş olan bebek beşik modelleri standart ölçülerde satılır. Ancak beşik ölçülerine özel olarak üretilmiş bebek beşikleri de bulunmaktadır. Beşikler 3 parça halinde satılır. Baş yastığı ve iki kenar beşiği tamamen sarar. Gerektiğinde de çıkarılabilmektedir. Ayrıca yastıkların ölçülerine uygun ölçülerde üretilen bebek beşik nevresim setleri de üretilmektedir. Beşik yastıkları için üretilen nevresimler yıldız, bulut gibi desenleri barındırmaktadır ayrıca kedi, köpek sevimli hayvan resimleri barındıran bebek beşik yastık ve pike çeşitleri bulunmaktadır. Örgü modellerde de oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Tek renk örgü modelleri ve birden fazla rengi içeren örgü beşik minderleri de tasarlanmaktadır. Bebeğinizin kol ve bacaklarını beşik tahtalarına çarpmaması için tasarlanan bebek beşik koruyucular, ahşap beşik kenarlarına da rahatlıkla takılabilmektedir. Onlarca marka içerisinden istediğiniz desen ve renkte üretilmiş, farklı minder dolguları olan modelleri beğeninize sunulur. Alırken üzerinde durulması gereken konu, minderlerin bebeğiniz için rahatlığı ve güvenliğidir.

Beşik Koruyucu Ölçüleri

Beşik içi koruyucu, basit tasarımlarıyla tek veya 3 parça takım haline satılmaktadır. Tek parça bebek beşik koruyucu minderleri beşiğin ayakları ve baş kısmı için özel olarak tasarlanan modellerdir. Bebeğin beşiğini sararak bebeğinizin beşikten yuvarlanmasına karşı koruma sağlar. Beşiğe bağlanabilecek örgü beşik koruma ipleri kullanımı kolaylaştırır. Farklı kalınlıklara satılan beşik koruma süngerlerin dolgu malzemesi de kalınlığa göre değişmektedir. Beşik yan koruyucu antialerjik malzemeden üretilmiştir ve bebeğinizin sağlığını düşünür. Bebeğinizin hassas olan cildinde alerji oluşumunu engeller. Tek parça olarak satılan beşik içi koruyucu ise 2 adet beşik kenar koruyucu ve bir baş koruması bulunur. Bu sayede farklı mindere ve battaniye kullanımına gerek kalmaz. Tek bir nevresim; yastık, çarşaf gibi uyku setlerini barındırmaktadır. 3 parçadan oluşan uyku seti beşiğe ayrı ayrı takılabilir ve çamaşır makinesinde yıkamaya uygundur. Bebeğinizin yatak kenarlarına çarpmasını önleyen koruyucular beşik boyutlarına göre değişen ölçülerde satılır. 45 x 60 yan koruma ve 45 x 120 2 adet yan koruma ile satılan beşik koruyucuların yanında 60 x 120 santimetre boyutlarında beşik koruma bulmak mümkündür. Standart ölçülerde satılan modeler, en çok ilgi gören modellerdir. Bu modeller tamamen pamuktan üretilmişlerdir. Organik pamuktan tek parça minderler erkek ve kız bebekler ve çocuklara göre üretilmişlerdir. Beşik içi korumalar, bebeğinizin yatak düşme ve yaralanma olasılığını ortadan kaldırmaktadırlar. Beşik ölçülerine uygun olarak üretildiği için oynama yapmaz, beşiğe tamamı ile sabitlenirler ve beşiği ön ve 2 yandan olmak üzere sarmaktadırlar. Sadece mavi renkte ya da pembe renkte olan beşik koruyucuları vardır. Aynı zamanda tek deseni olan, 2-3 deseni birden barındıran modeller de bulunmaktadır. Bebeğinizin odasında bulunan eşyaların renk ve tasarımlarına uygun olan beşik koruyucular kolaylıkla bulunabilir.

Keyifli Bir Uyku İçin Bebek Beşik Koruyucu

Beşik koruma setleri, beşik koruma minderleri battaniye takımı, yastık gibi parçaları barındırmaktadır. Beşik yan korumaları ve ön ve arka ayaklarda ki korumaları da içerdiğinden ayrıca bir nevresim almak gerekmez. Beşik koruma süngeri ve battaniyesi yıkanmaya uygundur. Sıcak havalara da uygun pike takımı ile yaz aylarında ayrıca pike takımı almaya gerek kalmaz. Birbirinden şık nevresim takımları bulut, yıldız gibi şekiller barındırmaktadır. Şık tasarımları ile her bütçeye uygun bebek beşik koruyucu bulmak mümkündür. Hareketli bebeklerin güvenliği ön planda tutularak tasarlanan beşiklere uygun olarak tasarlanmaktadır. Beşiğin formuna uygun olarak üretilen yuvarlak beşik koruyucu tasarımlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Beşik koruyucu setine ek olarak kullanılabilecek olan beşik ipi kullanımı kolaylaştırır. Ürünler tamamen kaliteli süngerlerden üretilmiştir. Fermuarlı ya da çıtçıtlı modeller, süngerden kolaylıkla çıkarılır ve 30 derecede makinede yıkanabilmektedir. Ürünler, yıkama sonrasında ütülenmeye de uygundur. Ürünlerin tamamı organik pamuklu kumaştır. Dolgu malzemesi de %100 doğaldır. 4 parça olarak satılan 2 yan ve 2 adet de baş koruması bulunan modelleri gri, pembe gibi renklerde bulunabilir. Dolgu malzemelerinin için kauçuktan üretilmemiştir. Bu yüzden çamaşır makinesinde yıkandığında hasar görmez. Buharlı ütüler ile pamuklu program seçilerek ütülenebilir. Ürünleri yıkarken optik ve leke çıkarıcı deterjan kullanılmaz onun yerine renkli deterjanlar tercih edilmelidir. Ürünler buharı ve nemi emen 1. sınıf süngerden üretildiği için bebeğinizi terletmez. Bebeklerin cildi oldukça hassastır ve bu yüzden kolaylıkla kızarabilmektedir. Bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek ürünler sayesinde bebeğinizin cildinde alerjik reaksiyon oluşumuna neden olmaz.

Bebek Beşik Koruyucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dikkat çeken bebek beşik koruyucu modelleri, farklı renk ve desenleriyle bebeğinizin rahatça uyku uyumasını sağlar. Bebeğinizin el ve ayaklarını beşik kenarlarına çarpmasını engellemek için üretilen koruyucular baş ve yan yastıklardan oluşur. En çok tercih edilen standart boyların yanı sıra bebeğinizin beşik ölçülerine özel olarak üretilen beşik koruyucu modelleri de vardır. Beşik yan koruması ve arka koruması %100 doğal pamuk veya elyaf dolgu malzemesinden yapılır. Düşük ısıda tekrar tekrar yıkanmaya uygundur. Çamaşır makinesinde yıkarken ağar. Beşik koruyucu tasarlayan birçok marka ve tercih edilebilecek farklı desenlerde bebek koruyucu vardır. Kız ve erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan koruyucular pembe, mavi, beyaz gibi renklerde üretilmektedir. Yıldız, bulut gibi desenlere sahip yastıklar bebeğinizin odasına da şık bir görünüm sağlar. 4-9 aylık bebeklerin uyuması için üretilen beşikler farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Bebeğinizin beşik koruyucu ebatlarına uygun ölçülerde üretilmiş olan bebek beşik koruyucular bulunmaktadır. Tek renk beşik koruyucular ya da desenli beşik koruyucuların yanı sıra örgü beşik koruyucular da tasarımları ile dikkat çekmektedir. Beşik koruyucu takımı, yastık ve yorganı da içinde barındıran setler halinde de satılmaktadır. Yastık-yorgan takımı sıcak havalarda da soğuk havalarda da kullanıma uygundur. İstek ve zevke göre ayrıca yorgan alınmasına gerek yoktur. Nevresim setleri yaz mevsimlerinde ve kış mevsimlerinde kullanılabildiği için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Nevresim setleri, gri, yeşil, mavi, pembe gibi renklerde üretilen beşik koruyucular, yıldız, bulut gibi desenlerde yastık ve pike takımları bulmak mümkündür. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan ürünleri bebeğiniz için uzun süre kullanabilirsiniz. Süngerler, nevresim takımlarında ayrılabilmektedir. Dolayısıyla düşük ısıda yıkanabilmektedir. Düşük ısıda yıkamada ürünlerde yıpranma olmaz. Farklı kalınlıkta dolgu malzemesinden yapılmış yastıklar ile bebeğiniz uzun bir uyku uyuyabilir. Beşik korumaları ile satılan beşik koruma ipleri ile beşiği, beşiğin yanında durmaya gerek olmadan sallayabilirsiniz. Her bütçeye uygun bebek beşik koruyucu modelleri bulmak mümkündür. Birbirinden şık ve sevimli bebek beşik koruyucuları arasında tercih yapmak ve ürünleri kıyaslamak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.