Bez Pastası Çeşitleri ile Harika Tasarımlar

Bebekler için uygun olan birçok ürün bulunmaktadır. Belirli bir yaşa gelen bebeklerin hem tuvalet hem de yeme alışkanlıkları için belirli ürünler kullanılmaktadır. Çocuklarınız tuvalet alışkanlıklarını kazanmadan önce bez kullanmaları gerekmektedir. Bezler paket veya bez pastası halinde satışa sunulmaktadır. Bebek Bez pastası olarak adlandırılan ürün şık bir görüntüye sahiptir. İçerisinde bebek bezleri bulunmaktadır. Yeni doğan çocuklar için hediyelik olarak düşünülen seçeneklerden biridir. İçerisinde bulunan bez çeşitleri değişkenlik göstermektedir. Bezin markasına, ve adet sayısına göre Bebek Bez pastaları çeşitlendirilmiştir. Çocuğunuzu sıkmayan ve rahat etmesini sağlayan birçok bez çeşidi ile detaylandırılmıştır. Çocuklarınıza rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel günlerde hediye olarak da düşünebilirsiniz. İçerisinde bulunan bezler özel bir sunumla kullanıcıya sunulmaktadır. Mavi, pembe, kırmızı, beyaz, siyah gibi renk çeşitleri bulunmaktadır.

Bebek Bez Pastası

Bebek Bez Pastası

Tül ile kaplanan modelleri tercih edilen seçenekleri arasındadır. Dilerseniz kutu veya hasıra sarılmış modellerini de tercih edebilirsiniz. Erkek ve kız çocukları için çeşitli seçenekleri bulunan bez pastaları kullanışlı ürünlerden biridir. İçerisinde sayı olarak değişkenlik gösteren bez çeşidi bulunmaktadır. Dilerseniz ayıcıklı seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Hastane odaları için oldukça uygun olan hediyeliklerden biridir. İçerisinde sadece çocuk bezinin değil emzik gibi bebek malzemelerinin bulunduğu seçenekler de mevcuttur. Pembe simler ile detaylandırılmış ve kurdelelerin kullanıldığı bez pastalar da yeni doğan bebekler için uygundur. Özenle hazırlanan ve şıklığı ile dikkat çeken tasarımlardan biridir. Dilerseniz içerisinde biberon gibi ürünlerin bulunduğu seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Bez pastaların içerisinde kullanılan bezler kalitelidir. Belli bir markaya ait olup çocuklarımızın cilt sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Çocuklarınızı sıkmayan ve sıvı geçirmeyen yapısı ile bebeğinizin sağlığı düşünülmüştür Üzerinde desenlerin bulunduğu seçenekler de mevcuttur. Çocuklarınızın vücuduna uygun olan bez pasta seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Büyüklük olarak değişkenlik gösteren bezler çocuğunuza uygun olarak tasarlanmıştır. Paket içerisinde bulunan emzik ise çocuklarınızın vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Bez pastası malzemeleri kendinize ve çocuğunuza uygun olan seçenekleri araştırarak tercih edebilirsiniz. İçerik olarak değişkenlik gösteren malzemeler marka olarak da farklılık göstermektedir. Son dönemlerde genellikle tercih edilen bez pasta seçeneklerinden biri mavi çiçeklerin kullanıldığı erkek çocuklara özel olarak üretilen bez pastalardır. Dilerseniz beyaz gül detaylı seçenekleri de satın alabilirsiniz. Etrafında beyaz güllerin bulunduğu hediyelik ürün şık bir görünüşe sahiptir.

Bez Pastası Çeşitleri

Bez Pastası Çeşitleri

Genellikle hediyelik olarak kullanılan bez pastalarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Erkek çocukları için uygun olan çeşitleri genellikle mavi renkler kullanılarak hazırlanmıştır. Kurdele ve tüllerin bulunduğu hediyelik ürün tatlılığı ile dikkat çekmektedir. Hastane çıkışlarında yanınızda bulundurmanız gereken ürünlerden biridir. Tasarım olarak değişkenlik gösteren birçok modeli bulunmaktadır. Kız ve erkek çocukları için üretilen seçeneklerden biri ise kurdele ile kaplanmış bez pastalardır. Dilerseniz süs olarak da kullanabilirsiniz. İçerisinde yeni doğan bebekler için uygun olan bezlerin kullanıldığı 28 adet bebek bezi ile üretilmiştir. Hijyenik olması için etrafı jelatin ile sarılmıştır. Çocukların sağlığını düşünerek hazırlanmıştır. Üzerinde “hoş geldin bebek” yazılı seçenekleri de bulunmaktadır. Kişiselleştirilmiş bez pastaları da mevcuttur. Ayıcık seçeneklerinin bulunduğu ürün ideal hediyelerden biridir. Evde veya hastane odalarına şıklık katacak hediye seçenekleri arasındadır. Bez pastaları içerik olarak da farklılık göstermektedir. Bu tarz ürünlerin yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Çocuklar için özenle üretilen bezler çocukların tuvalet alışkanlığını kazanana kadar gerekli malzemelerden biridir. Birçok çeşidi bulunmaktadır. Üst kısmı lastikli ve esnektir. Çocuklarınızın kalçasını sıkmamak için özenle tasarlanmıştır. Bebeklerinizin hareketlerini engellemeyen yapıya sahiptir. İsteğinize göre 24'lü veya 12'li seçeneklerine göz atabilirsiniz. Son dönemlerde tercih edilen seçeneklerden biri ise süslemeli bez pastalardır. Üzerine çocuğunuzun ismini yazabileceğiniz çeşitlerden biridir. Dilerseniz üst kısmında dua magnetlerinin bulunduğu çeşitler de mevcuttur. İsteğinize göre değişkenlik göstermektedir. Kurdele ve tüllerin bulunduğu bez pastası oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Sadece isim değil baş harfinin veya bebeğinizin fotoğrafının bulunduğu seçeneklere de göz atabilirsiniz. İçerisinde konulan bebek bezleri ile uyumlu renklere sahiptir. Sarı ve beyaz renklerinin kullanıldığı bez pastaları da şıklığı ile göze çarpmaktadır. Şık görüntüsüyle dikkat çeken tasarımlar evinizde süs olarak da kullanılabilir. Çocuğunuzun cinsine uygun renkler kullanılmaktadır. Bez pastası tavsiyelerine bakarak satın alabilirsiniz. Etrafına örgü detaylarının geçildiği ve sepet kullanılan seçenekleri de bulunmaktadır. Sepet içerisine konulan bezler kir veya tozlardan muhafaza edilmiştir. Üzerinde duaların bulunduğu bez pastalar tercih edilen çeşitleri arasındadır. Dilerseniz çocuğunuzun odasına veya kendi odanıza koyabilirsiniz. Farklı tasarımları ile kullanıcılara hitap etmektedir. Kız bebek lüks bez pasta içerisinde farklı ayıcık çeşitleri bulunmaktadır. Paket içeriğinde bir çift figürlü bebek çorabı da mevcuttur. Ayıcık anahtarlık ürünün bulunduğu paket manalı hediyelerden biridir.

Bez Pastası Malzemeleri

Bez Pastası Malzemeleri

Malzeme olarak değişkenlik gösteren bez pastaları hediyelik olarak düşünebilmektedir. İçeriğinde farklı malzemelerin bulunduğu seçenekleri mevcuttur. Yapılış aşaması da farklılık göstermektedir. Tüllü veya kutu halinde satılan bez pastaları bulunmaktadır. Bezleri kullandıktan sonra kutuyu süs olarak kullanabilirsiniz. Erkek bebek bez pasta set hediyelik olarak adlandırılan set içeriğinde şampuan, çorap, bebek bezi bebek çorabı, bebek yağı ve bebek pudrası bulunmaktadır. Etrafı naylon ve tüllerle kaplanan hediyelik eşya, şık bir tasarıma sahiptir. İçeriğinde bulunan bebek yağı bebeklerinizin cildini koruyan yapıya sahiptir. Ayrıca içerikte yer alan figürlü çorap tatlı görüntüsü ile dikkat çekmektedir. Dalin bebek şampuanı ise çocuğunuzun saçı için ideal seçeneklerden biridir. Kokusu ve göz yakmaması sayesinde çocuklarımızın da sevebileceği şampuan çeşitlerinden biridir. Set içeriğinde bulunan bebek pudrası çocuklarınızın pişik durumunda kullanılması gereken malzemelerden biridir. Çocuğunuzun cildi için önerilmektedir. Hem görüntü hem de içerik olarak yeni doğan bebeklere uyan seçeneklerden biridir. Set içeriğinde havlu bulunan çeşitleri de mevcuttur. Bez bırakma partisi pastası da bulunmaktadır. Çocuğunuz tuvalet alışkanlığını edindiğinde bu tarz ürünleri hediyelik olarak kullanabilirsiniz. Birçok çeşidi ve rengi ile değişkenlik gösteren bez pastası görüntü olarak da sizlere hitap etmektedir. Bez pastası alırken özelliklerini okumanız gerekmektedir. Set içeriğinde bulunan malzemeler kullanım alanınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sadece çocuklar için değil büyükler için de birçok malzeme bulunmaktadır. Doğum günü hediyesi olarak ayrıştırılan birçok ürün mevcuttur. Doğum günü baskılı bez çantalar kullanışlı ürünlerden biridir. Çeşitleri değişkenlik göstermektedir. Üzerinde “happy birthday” yazısı yazan bez çantaları tercih edebilirsiniz. Boyut olarak da bu ürünler değişkenlik göstermektedir. 45 X 40 veya 35 X 40 santime sahip olan modellerine göz atabilirsiniz. Yazısız seçenekleri de mevcuttur. Hediyelik olarak adlandırılan bu ürünler fiyat olarak da değişkenlik göstermektedir. Bez pastası fiyatları ürünün markasına, kalitesine, içeriğine göre farklılık gösterebilir. Bütçe dostu olan ürünler yeni doğan bebekler için uygundur. Kullanışlı ve kaliteli bez pastalar sevdiklerinizin sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Her cebe hitap eden fiyatlarıyla tavsiye edilen birçok çeşidi bulunmaktadır. Bez pastası özelliklerini ve içeriğini okuyarak satın alabilirsiniz. İşlemeler üzerine çeşitli boncukların işlendiği 3 katlı seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Sayfa üzerinden farklı bez pasta çeşitlerini inceleyebilir ve istediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.