İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bisiklet Arka Dişli

" araması için 49 sonuç listeleniyor
Vertech arka dişli 8*24 vites
Kargo Bedava

Vertecharka dişli 8*24 vites

(1)
arka dişli 8*24 vites
338 TL
Sepete Git

Beğeni Toplayan Bisiklet Arka Dişliler Trendyol’da

Günlük hayatı kolaylaştıran ve çoğu zaman trafikte kurtarıcı görevi olan bisikletler, hobi olarak da müşteriler tarafından sevilerek tercih edilir. Kalp damar sağlığı açısından fayda sağlayan bu araçlar, aynı zamanda sevilen spor aktiviteleri arasındadır. Vitesler, bisiklet sisteminin önemli parçalarındandır. Bu sebeple hangi vites türünün seçileceği önemli bir unsurdur. Araç türüne ve kullanım amacına göre şekillendiğinden kendinize uygun olanı seçip özgür kullanım elde edebilirsiniz. Sarfedilen efora bağlı olarak bisiklet arka dişli sayısı da değişen parçalar arasındadır. Arka jantlara zincir takılarak arka tekerini ön tekerine bağlayan sistem bulunur. Bu sistemler, bisikletin gitmesini sağlamanın yanı sıra sürüş performansını da doğrudan etkiler. Bu nedenle bisiklet arka vites dişlisi seçimi, oldukça önemlidir. Her aracın türüne göre dişli sayısı değişkenlik gösterir. Vitesli bisiklet arka dişli tırmanışlarda, yokuş çıkma ve inme performanslarında farklılık oluşturur. Her müşterinin bisiklet türüne göre seçim yapması da performansı doğrudan etkiler. Bisiklet arka dişli fiyatları; zincirin yıpranma süresine, hız ayarına ve rampa çıkarken kullanılan efora bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu özelliklere göre fiyatlandırma yapılır. Kullanılan maddenin kaliteli olması dayanıklılığı belirleyen faktörlerdendir. Güvenli sürüş için kaliteli materyallerden üretilmesi gerekir. Trendyol’da kaliteli markaların ürettiği ürünleri görebilirsiniz. Alüminyumdan üretilen modeller, uzun süreli kullanıma sahip olduğu için sıkça tercih edilir. Doğru tercihi yapabilmek adına Trendyol’dan ürünleri inceleyip bütçenize uygun bir modeli satın alabilirsiniz.

Kaliteli Bisiklet Arka Dişli Modelleri

Kaliteli Bisiklet Arka Dişli Modelleri

Ruble olarak da adlandırılan arka dişliler, müşterilerin bisiklet türüne göre seçim yapmasına olanak sunar. Dağ ve şehir bisikletinin kullanım amacı birbirinden farklı olduğu için vites seçimi de farklılık gösterir. Dağda kullanacağınız araçların yokuş tırmanma performansını doğrudan etkileyen rubleyi tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yarış için tercih edeceğiniz araçlar için de hızınızı artırabilecek bir ruble seçebilirsiniz. Bisiklet modelleri üretilirken genellikle 7’li, 8’li, 9’lu ve 10’lu arka dişliler tercih edilir. Bunlar aracın boyuna göre değişkenlik gösterir. Bu modeller arasında tercih yaparken zorlanabilirsiniz. Bisikletlerle yakından ilgilenen kişilerden yardım almakta fayda vardır. Orijinal satın alınan parçalar, uzun süreli kullanıma ve güvenli sürüşe olanak sağlar. Bu sebeple orijinal ve dayanıklı malzemelerle üretilmiş olmasına dikkat edilir. Bisikletler için son derece önemli olan bu parçaları Trendyol’dan bulup markalar arasından ihtiyaca uygun seçim yapabilirsiniz. 21 vitese uygun olan bisiklet arka dişli 7’li modelini tercih edebilirsiniz. Vidalı göbeklerle uyum gösterdiğinden sorunsuz bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Ulaşım, spor ve eğlence için kullanılan bisikletlerin sürüşünün hafif olması aynı zamanda bacakları fazla yormaması istenir. Arka dişli seçimleri de buna uygun yapılır. Ortalama 11 yaş itibariyle kullanılan bu araçlarda 26 jant bisiklet arka dişli modeli uygun olur. Araçların jantına göre arka dişli sayısı tasarlanır. 4 ile 6 yaş gruba hitap eden 16 jant bisiklet arka dişli modeli, boyları ortalama 105 ile 120 cm arasında değişen çocuklar için tercih edilir. Çocuklarınızın güvenli sürüş deneyimi yapabileceği bu ürünü güvenle satın alabilirsiniz. Bu rubleleri muhafaza etmek için üretilen bisiklet arka dişli plastik malzemeden tasarlanır. Bu sayede dış darbelere karşı dayanıklıdır. Esnek yapıldığından farklı ürün türleriyle uyum gösterir. Takılması oldukça kolaydır. Ruble sayısını artırmak isteyenler bisiklet arka dişli 8’li modeli tercih edebilir. Bu sayede az enerji harcayarak oldukça fazla yol kat edebilirsiniz. Bu konularda fazla bilgisi olmayan müşteriler, bu tür araçlarla yakından ilgilenen kişilere danışabilir. Aynı zamanda Trendyol’da bulunan yorumlar kısmından da yardım alabilir. Bisiklet arka dişli kullananlar ile alışverişinizi oldukça kolay bir hale getirebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Bisiklet Arka Dişliler

Her Bütçeye Hitap Eden Bisiklet Arka Dişliler

Birçok marka, farklı kalitelerde ve modellerde arka dişli çeşitleri üretir. Bu sayede müşterilere geniş alanda ürün seçme şansı tanınır. Her bir ürünün fiyatı; işlevselliği, kalitesi, diş sayısı ve üretildiği firma gibi nedenlerden dolayı farklılık gösterir. Trendyol’dan bisiklet arka dişli yorum bölümünden yardım alarak ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ürünü deneyimleyenlerin önerilerini okuyup seçiminizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Bu sayede seçmeniz gereken ürünlere kolayca karar verebilirsiniz. Trendyol’dan birçok markadan çeşit çeşit modelleri bulup alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Diş sayısı arttıkça pedalı devir ettirmek için harcayacağınız güç de artar. Böylelikle 1 devirde gidilen mesafede de artış meydana gelir. Aynı zamanda ulaşılan maksimum hız artar. Vitessiz modeller için üretilen bisiklet arka dişli tekli yapısıyla öne çıkar. Genellikle çocukların sürümünü kolaylaştırmak için tercih edilir. Az yol almasını sağlamak ile beraber pedalı çevirmeyi yumuşatır. Vitessiz olarak adlandırılan bisikletlerde tek ruble bulunur. Özel olarak tasarlanmış bisiklet arka zincir dişlisi, özel profile sahiptir. Aynı zamanda vites değiştirme işlemi sırasında zincirin tutulmasını optimize eden ve özel olarak konumlandırılan tırmanma yardımcılarına sahiptir. Üstünde düşünülerek yapılan dişli kombinasyonları ile vites değişiminin kontrolünü kolaylıkla sağlayıp hızlı ve sessiz geçiş yapabilirsiniz. Bu doğrultuda araçtaki kuvvet kazancı dişli sayısına göre değişir. Bisiklet arka dişli 10’lu model ile yüksek performans gösterebilirsiniz. Paslanmaya dayanıklı çelikten üretilen bu ürünler, uzun süreli kullanımıyla ön plana çıkar. Aşınma direncine sahip olduğundan güvenli deneyim yaşayabilirsiniz. Dağ bisikletleri için dişlisinin benzersiz tasarımı sayesinde vites fonksiyonunu kontrol edebilirsiniz. Bisikletinizle uyumlu ve uzun ömürlü parçalar seçmek isterseniz Trendyol’dan rahatlıkla bulabileceğiniz ürünler mevcuttur. İhtiyaç ve tercihinize göre seçip kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bisiklet Arka Dişli Yorum ve Önerileri

Bisiklet Arka Dişli Yorum ve Önerileri

Teknoloji ilerledikçe söz konusu tasarımlar da değişim gösterir. Farklı tasarımlarıyla öne çıkan bu araçlarda farklı sistemler kullanılır. Bu sistemler ise güvenli ve sağlıklı bir sürüş sağlamaya yardımcı olur. Her isteğe cevap veren çeşitli bisiklet arka dişli modelleri bulunur. Bu sebeple müşteriler kendilerine uygun bir modeli kolayca bulabilir. Bisiklet satın alırken size uygun olan vites seçimini de yapmanız gerekir. Kullanacağınız alan ve gideceğiniz yol tipi, bu seçimleri yaparken size yol gösterebilir. Özellikle düz yolda ya da engebeli arazilerde kullanacağınızı belirlemek, seçim konusunda belirleyicidir. Bunun yanı sıra hız yapmayı sevenler için tercihte farklılıklar oluşur. Bütün bu farklı ihtiyaçlar, doğru seçimi yapmakta müşterileri zorlayabilir. Kişinin tercih edebileceği gibi bu konuda bilgisi ve deneyimi olanlara da danışarak fikir alınabilir. Trendyol, yorumlar kısmı ile size bu konuda yol gösterici olabilir. Ürünlerin üretiminde tercih edilen malzemeler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz çelik dilerseniz de alüminyum ruble modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem hafif hem de dayanıklı bir kullanım yaşayabilirsiniz. Diş sayısı azaldıkça ulaşacağınız maksimum hızda düşüş olur. Aşırı eğimli arazilerde veya bol bagaj yükü bulunan zamanlarda araç çekişiniz rahat olur. Bisiklet arka dişli 9’lu modelini tercih ederek güvenli bir deneyim elde edebilirsiniz. Çelik malzemelerden imal edilen bu sistemler sayesinde yüklerinizi taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda ekonomik bir deneyim elde edebilirsiniz. Ürünü alan ve kullanan müşterilerin parçalar için yaptığı değerlendirmeleri görebilirsiniz. Bu sayede Trendyol’dan güvenli şekilde bisiklet arka dişli satın alabilirsiniz. A kalite materyaller ile üretilen seçeneklerden faydalanarak uzun süreli deneyim elde edebilir, müşterilerin deneyimlerini okuyup geniş ürün yelpazesi arasından uygun seçeneğe sahip olabilirsiniz.