placeholder
"

Bölmeli Dosya

" araması için 250 sonuç listeleniyor
STUDIO90 Studi 13 Bölmeli Lastikli Dosya
STUDIO90Studi 13 Bölmeli Lastikli Dosya
(40)
Studi 13 Bölmeli Lastikli Dosya
45 TL
Sepete Git
Maxx 996-12 Bölmeli Dosya
HIZLI TESLİMAT
Maxx996-12 Bölmeli Dosya
(2)
996-12 Bölmeli Dosya
59,80 TL
Sepete Git

Bölmeli Dosya

Kullanışlı ve Kaliteli Bölmeli Dosya Modelleri

Kullanışlı ve Kaliteli Bölmeli Dosya Modelleri

Bölmeli dosyalar önemli evrak ve belgelerini düzenli şekilde uzun seneler saklamak isteyen herkes için son derece kullanışlı eşyalardan biri olarak biliniyor. Ev, işyeri ve okul gibi pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz bölmeli dosya modelleri, dağınıklığı toparlamanın yanı sıra göz önünde olmasını istediğiniz kağıtları bir arada tutuyor ve bu sayede olası kayıpların önüne geçmenizi sağlıyor. Notlarınızı düzgün bir şekilde saklamanıza ve gittiğiniz her yere taşımanıza yardımcı olan bölmeli dosya seçenekleri, pek çok farklı renk ve desende karşınıza çıkıyor. Özellikle öğrenciler tarafından tercih edilen bölmeli dosyalar, fotokopi, ders notu gibi kağıtların sıralı şekilde durmasını ve ihtiyaç duyulan anlarda bu kağıtlara kolayca ulaşılmasını sağlıyor. Bölmeli dosyaların boyut olarak da farklı seçenekleri bulunuyor. Çantanıza rahatça sığdırabileceğiniz bölmeli dosya modelleri sayesinde kağıt karmaşasının da önüne geçiliyor. Kişisel notlarınızı ve evraklarınızı hem düzenlemek hem de istediğiniz her yere taşımanıza yardımcı olmak için tasarlanan bölmeli dosyalar, sade tasarımları sayesinde göze de hitap ediyor. Bölmeli dosya modelleri, taşıma konusunda en yüksek verimi alabilmeniz için hafif malzemeler kullanılarak üretiliyor. Bu sayede konforlu bir kullanım için gereken şartlar da sağlanmış oluyor. Bölmeli dosya modelleri pek çok değişik şekilde karşınıza çıkıyor. Marka çeşitliliği sayesinde ihtiyacınıza en uygun olan modellere tercih ettiğiniz markalar aracılığı ile sahip olmanız mümkün oluyor. Bölmeli dosyalar renk skalası olarak da son derece geniş bir yelpaze sunuyor. En çok tercih edilen renkler olan siyah, kırmızı, mavi bölmeli dosyaların yanı sıra çeşitli desenlerle süslenmiş bölmeli dosya seçenekleri de oldukça dikkat çekiyor. Günlük hayatında canlı renkler görmekten hoşlanan kullanıcılar için sarı, turuncu, pembe gibi renklerde bölmeli dosyalar da bulunuyor. Koyu renklerdeki bölmeli dosyalar genellikle iş insanları tarafından tercih edilirken, renkli bölmeli dosya çeşitleri ise daha çok günlük kullanım için öğrenciler tarafından satın alınıyor. Renk seçeneklerinin fazla olması sayesinde herkesin kendine ve ihtiyaçlarına uygun bir ürün bulması ve kullanabilmesi amaçlanıyor. Bölmeli dosyalarda kullanılan malzeme ise herkesin ortak ihtiyacına hitap eden cinste seçiliyor. Son derece hafif olan ve taşıma kolaylığı sağlayan bölmeli dosyalar, ister çantada ister elde taşımaya uygun olarak üretiliyor. Hafif ve ihtiyacı karşılamaya yönelik yapıları sebebiyle tercih edilen bölmeli dosya modelleri, uzun seneler sorunsuz şekilde evraklarınızı muhafaza etmenize olanak tanıyor.

Bölmeli Dosya Çeşitleri

Bölmeli Dosya Çeşitleri

Bölmeli dosyalar tamamen ihtiyacı karşılamaya uygun olarak üretildikleri için pek çok farklı çeşitte karşınıza çıkıyor. Tek bir bölmeden oluşan dosyaların yanı sıra çok bölmeli dosya seçenekleri de bulunuyor. Evrakların, notların, fotokopilerin birbirinden ayrılması ve daha düzenli şekilde saklanabilmesi için yardımcı olan çok bölmeli dosyalar genellikle daha fazla tercih ediliyor. Bölmeli klasör dosya modelleri özellikle öğrencilerin en fazla kullandığı modeller arasında sayılıyor. Daha düzgün bir görünüm sunarak aradığınız belgeye daha rahat bir biçimde ulaşmanızı sağlayacak olan çok bölmeli dosyalar, bölme sayısını da yine ihtiyaca göre seçebilmenize olanak veriyor. 12 ve 13 bölmeli dosya çeşitleri, birbiriyle bağlantılı olan ya da sürekli kullanılan çok fazla evrakı bir arada görmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Bu dosya çeşitleri 12 ve 12 bölmeli körüklü dosya şeklinde üretiliyor. Dosyada bulunan körük sayesinde çok sayıda kağıdın rahat bir biçimde dosya içerisine sığması hedefleniyor. Daha az evrak taşımak isteyen ve daha hafif bir model arayan kullanıcılar için de 4 bölmeli dosya modelleri ilgi çekici oluyor. Bölmeli dosyalarda çeşitlilik sayesinde tüm kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun olan medeli kesinlikle buluyor ve rahatlıkla kullanmaya başlıyor. Ev, okul, ofis gibi pek çok değişik yerde kullanacağınız ve kaybolabilecek evraklarınızı düzenlemenize yardımcı olacak bölmeli dosya modelleri, sizi gereksiz kalabalıktan da böylece kurtarmış oluyor. Özellikle işyerlerinde karışıklığa sebep olan not ve kağıt fazlalığı bölmeli dosyalar sayesinde ortadan kalkıyor. Çok bölmeli dosya modelleri ile birlikte bir yerden başka bir yere taşınan evrak ve özel kağıtlarınız dağılmadan bir arada kalmış oluyor. Öğrenciler için de son derece kullanışlı olan bölmeli dosya seçenekleri, çoklu yapıları yüzünden tercih ediliyor. Sınav dönemlerinde sıklıkla kullanılan fotokopiler ve notlar bölmeli dosyalarla birlikte düzenli şekilde saklanmış oluyor. Çantada rahatlıkla taşınabilen yapısı sayesinde bölmeli dosyalar yine bu dönemler için öğrencilerin kurtarıcısı olarak öne çıkıyor. Notları saklama aşamasında daha düzenli bir görünüm sunan bölmeli dosya modelleri, kağıt karışıklığının da önüne geçiyor. Bölmeli dosyaların bir diğer kullanım alanı da evler olarak biliniyor. Çalışma odaları için düzenli bir görünüm sunan ve birden fazla önemli evrakı bir arada tutan bölmeli dosyalar sıklıkla tercih ediliyor. İstediğinizi rahatça bulmak için seçebileceğiniz ve evinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bölmeli dosya modelleri sayesinde önemli gördüğünüz belgeleri seneler boyu hiçbir sorun yaşamadan ilk günkü gibi saklamanız sağlanmış oluyor.

Bölmeli Dosya Fiyatları

Bölmeli Dosya Fiyatları

Bölmeli dosya modeline karar verirken önemli noktalardan bir tanesi de fiyat olarak ortaya çıkıyor. Değişik fiyat seçenekleriyle sunulan ürünlerin ortak özelliği, kaliteli malzemeleri ve ihtiyaca yönelik model çeşitliliği olarak biliniyor. Birbirinden değişik markalara ait olan uygun fiyatlı bölmeli dosya modelleri sayesinde, herkesin ihtiyacını iyi şekilde karşılayabilecek bir ürün mutlaka bulunuyor. Her keseye uygun olan bölmeli dosya modelleri sayesinde bütçenizi sarsmadan istediğiniz ürüne sahip olmanıza fırsat veriliyor. Değişik ve kullanışlı filtreleme seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan modele istediğiniz fiyat aralığında ulaşmanız sağlanıyor. Cüzdanınızı yormayacak ürünler hem sizler hem de sevdikleriniz için son derece uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu sayede etrafınızdaki kişiler için güzel ve kullanışlı bir hediye seçeneğine kampanyalı biçimde ulaşmanız da mümkün oluyor. İndirimli fiyat seçenekleri ile sunulan birbirinden güzel ve kullanışlı ürüne birkaç basit adımda ulaşmanız sağlanıyor. Ekonomik açıdan sizi memnun edecek fırsatlar ikili, üçlü, dörtlü ürün seçenekleri sayesinde sizin oluyor. Çoklu seçeneklerle sunulan ürünler bütçenizi kesinlikle yormuyor ve kısa sürede ihtiyacınızı karşılamak için adresinize geliyor. Bölmeli dosyalara kolayca ulaşabilmenin yolu Trendyol’dan geçiyor. Onlarca farklı bölmeli dosya seçeneği, kullanışlı ve kaliteli içeriğe sahip değişik ürün modelleri, istediğiniz renk ve desen seçenekleri Trendyol’da bir arada yer alıyor. En çok tercih edilen ve beğenilen, kullanışlı yapısı ile öne çıkan bölmeli körüklü dosya seçenekleri, hafifliği ve sadeliği ile dikkat çeken bölmeli zarf dosya modelleri, işlevselliği ve kullanım kolaylığı ile çok fazla kişi tarafından önerilen çıtçıtlı bölmeli dosya çeşitlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Kaliteli ürün içeriği ve uygun fiyat politikası ile herkes tarafından tercih edilen Trendyol, tamamen ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri zaman kaybetmeden bulabileceğiniz kullanışlı yapısı ile sizleri bekliyor. Hem kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak, hem de sevdikleriniz için iyi bir hediye olacak ürünler, kampanyalı fiyatlarla sunuluyor. Siz de aradığınız bölmeli dosyaya hemen sahip olmak istiyorsanız, Trendyol’un kaliteli ürün seçenekleri ile dolu avantajlı dünyasına göz gezdirebilir ve dileğiniz modele kolayca ulaşabilirsiniz.