"

Klasör Dosya

" araması için 5391 sonuç listeleniyor
Esselte 9940 ECO GENİŞ KLASÖR MAVİ
Esselte9940 ECO GENİŞ KLASÖR MAVİ
(516)
9940 ECO GENİŞ KLASÖR MAVİ
37,65 TL
Sepete Git
Bigpoint Geniş Klasör Kırmızı
BigpointGeniş Klasör Kırmızı
(45)
Geniş Klasör Kırmızı
35 TL
Sepete Git
Ops Mg 101 Magazinlik
Hızlı Teslimat
OpsMg 101 Magazinlik
(211)
Mg 101 Magazinlik
44,99 TL
Sepete Git
Ops Mg 101 Magazinlik
Hızlı Teslimat
OpsMg 101 Magazinlik
(50)
Mg 101 Magazinlik
51,90 TL
Sepete Git
Ops Mg 101 Magazinlik
Hızlı Teslimat
OpsMg 101 Magazinlik
(8)
Mg 101 Magazinlik
51,50 TL
Sepete Git

Klasör Dosya

Kaliteli Materyallerle Üretilen Klasör Dosya Çeşitleri

Bu malzemeler belgelerinizi ve evraklarınızı düzenlemenizi kolaylaştıran önemli gereçlerden biridir. İş hayatına ve günlük hayata kullanıma uygun çeşitleriyle farklı maddeler kullanılarak üretilir. Markalar, özellikle çeşitli kullanım alanlarına göre kaliteli materyallerle üretilmesine büyük önem verir. Ürünlerin yapımı uzun bir işlem gerektirir. Kuşe kâğıt, kalın mukavva, metal mekanizması, özel yapıştırıcılar ve özel bir sıvama tekniği kullanılır. Baskı esnasında uzun bir işlemden geçer. İç malzeme olarak kullanılacak kalın mukavvaya baskı yapılmadığı için öncelikle kuşe kâğıda baskı yapılır. Baskılı kuşe kağıt, kalın karton üzerine özel sıva teknolojisi ile yapıştırılır ve metal mekanizma bağlanarak kullanılabilir. 2 yaprak veya 3 yaprak A4 veya farklı ebatlarda, tek kulaklı, çift kulaklı, cepli ve cepsiz tasarlanabilir. Zor veya sıradan olabilir. Deri veya plastik olabilir. Çok uzun süre kullanımını sağlamak, kalıcılığını artırmak hedefiyle parlak selefon veya mat selefonlu yapılabilir. Muhafazası yapılacak olan evrakların niteliğine ve kullanılacağı yere bağlı olarak modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Karton klasör dosya, profesyonel kullanıcılar için yüksek bir performans sağlar. Uzun kullanım ömrü açısından yüksek talepleri karşılamak üzere geliştirilmiştir. A kalitede paslanmaz bir mekanizma ile üretilmiştir. Plastik klasör dosya, sabit ve kızak içeren bir sisteme sahiptir. Sert plastik kapağı ile suya karşı koruma sağlar. Sert bir dış kalıp şeklinde işlev görür, böylece içerisinde bulunan çok sayıdaki kâğıdı mükemmel şekilde korur. Kağıtların dış etkenlerden zarar görmesine engel olur. Siyah klasör dosya, pek çok kullanıcının tercihi olur. Kalınlığı ve oldukça sert yapıya sahip olması sayesinde kırılmaz ve şekli asla deforme olmaz. Daha hızlı kullanılabilmesi için 180° açılabilen kapak, kullanıcıların dosyalama yaparken zaman kaybını oldukça azaltır. Özelliklerinden biri olan sırt cebi de değiştirilebilen sırt etiketleriyle ürünün kişiselleştirilmesini sağlar. Böylece kullanıcılar istediği şekilde sınıflandırma yapar ve aradığını rahatlıkla bulur. Etkili tasarımıyla yıl boyu kullanım olanağı sunan bu tür materyaller, uzun vadede iyi bir kullanım ömrü sağlar. Siz de Trendyol’dan zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan ürüne ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Renkte Klasör Dosya Tasarımları

Birbirinden Farklı Renkte Klasör Dosya Tasarımları

İhtiyacınıza göre birçok farklı tip ve model bulunur. Çeşitli alanlarda kullanılan bu ürünler geniş bir renk kartelasına sahiptir. Ayrıca çeşitli tasarımlarla üretilmiş modelleri de görebilirsiniz. Genellikle mavi ya da kırmızı renkte tasarlanan bu ürünler, gündem ve trendlerin değişmesi ile artık bir dekor haline gelmiştir. Renkli olmalarının yanı sıra çeşitli desenler ile desteklenip bir dekor ürünü olmaya başlamışlardır. Bu şekilde çalışma ortamınız daima düzenli ve şık görünürken aynı zamanda arşivlenen dokümanlara ve kağıtlara ulaşabilmek kolaylaşmıştır. Teklifleriniz ve sunumlarınız için kullanabileceğiniz uzun ömürlü ürünlerdir. Bütün bunlara ek olarak klasör dosya renkleri sizin karakterinizi yansıtabilir. Onu bir aksesuar gibi kullanmanıza olanak sağlayabilir. Kullanıcıların yaşlarına göre de değişen zevklerine hitap eder. Küçük desenli klasör dosya, çocuklar ve gençler tarafından tercih edilebilir. Okullarda öğrencilere, ders notlarının toplanmasında yardımcı olur. Öğrencilerin çalışmalarını düzenlemelerinde, fotokopi notlarını bir araya getirmelerinde önemli bir rolü vardır. Plastik klasör çeşitleri içinde en zengin seçenekleri ve renkleri daima bulabilirsiniz. Bu yararlı kırtasiye materyali, dilediğiniz tarzda ve renkte öne çıkar. Ayrıca sırt bölümündeki açıklama etiketi sayesinde başlık eklemenize olanak sağlar. Şeffaf çıtçıtlı klasör dosya ise kağıtlarınızı veya belgelerinizi görmenizi kolaylaştırır. Hem içinin görünmesi hem de kağıtları derleyip toplaması kullanıcıların günlük hayatta işlerini basitleştirir. Dayanıklılıktan, sağlamlıktan ve kaliteden ödün vermeden her türlü gereksiniminiz için tasarlanmış olan sürücü bölmeli klasör dosya, evraklarınızı sınıflandırmada büyük bir kolaylık sağlar. Her yaş grubundaki kullanıcı için üretilmiş olan düzenleyici materyal seçeneklerinden, çeşitli renk alternatifi gösterilir. İster rengarenk çeşitlerini isterseniz de klasik tonlarda hazırlananları Trendyol’da inceleyerek kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yaşamın farklı bölümlerinde, en çok iş ve okul yaşamında ihtiyacı hissedilen çeşitli kırtasiye ürünleri arasında bulunan kırmızı klasör dosya alınırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Ürünü satın alırken öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken; üretimin ne şekilde yapıldığıdır. Klasörler baskı sırasında uzun bir işlemden geçer. Özel yapıştırıcılar ve özel bir sistem kullanılarak üretilirler. Uygun şartlarda üretilen ürünlerin iki yüzü ve sırt bölümü, olabildiğince kalın ve kırılmaz bir yapıdadır. Geniş sırtlı mavi klasör dosya, iyi işlenmiş yüksek kaliteli plastik malzemeler sayesinde kalınlığa sahip olur. Belgelerin içerisinde doğru bir şekilde saklanmasının yanı sıra sert yapısıyla konulduğu raflardan, kitaplıklardan ve masalardan düşmeden sabit bir şekilde konumunu korur. Paslanmaz çelik yapısı uzun bir kullanım sağlar. Bu şekilde üretilen sarı klasör dosya çok fazla dayanıklıdır ve aynı dayanıklılıkla birkaç yıl depolanabilir. Plastik geniş tabanlı olanların kalitesi çok yüksektir. Deneyimli ofis kullanıcıları için yüksek kalitedeki depolama ürünleri, sağlam malzemeler ve üstün 180° açılabilir mekanizmada olmalıdır. Polipropilen kaplama ve metal mekanizması ile yüksek bir kullanım sunmalıdır. Kavrama deliği, halkaları ve metal ayaklar uzun süreli kullanımı sağlamalı ve kolay ulaşmanıza yardımcı olmalıdır. Sırt cebinde bulunan değiştirilebilen sırt etiketleri, ürünün kişiselleştirilmesine olanak sağlamalıdır. Islak bezle silinebilir iç kaplama ise toz ve kirden arındırmayı kolaylaştırmalıdır. Kullanışlı ve sağlam bir ürün için bütün bu noktalara dikkat ederek daha kolay seçim yapabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızı kolaylaştırmak adına edineceğiniz bu sistem ile evraklarınızı ayrıştırabilir, daha sonrasında kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize göre olan ürüne Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’dan kullanıcı yorum ve tavsiyelerini okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Hem çeşitli iş alanlarında hem de günlük hayatın pek çok köşesinde saklama için kullanılan bu kullanışlı ürünler geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Ürünün kullanım amacı, tasarım ve içerik olarak her zaman klasör dosya fiyatları üzerinde etkili olan faktörlerden birkaçıdır. Sektördeki fiyatlar, göz önüne alındığında sizin için uygun bütçeyle birlikte yüksek kalite sağlayacak ürünü seçmek önemlidir. Ürünün kullanım yeri farklılaştıkça kullanılan malzeme de farklılaşır ve fiyat da bu doğrultuda değişir. Karton malzeme ile üretilen ürünle, plastik malzeme ile üretilen ürün farklı fiyatlandırmaya sahip olur. Plastik malzemeye sahip olanlarda, kalın ve çok güçlü yapısı nedeniyle katlanma olmaz, bükülmez ve deforme olmaz. Ürün sert bir kalıp görevi görür, bu nedenle içindeki kâğıdı mükemmel şekilde koruyabilir ve kâğıdın dış etkenlerden zarar görmesini önleyebilir. Kullanılan malzemenin değişmesi bir maliyet oluşturur ve bu maliyete göre bir fiyat belirlenir. Bu durumda farklı bir satış fiyatına sebep olur. Deri kaplama olan depolama ürünleri daha geç yıpranır ve darbelere karşı daha dirençli olur. Herhangi bir darbeye maruz kaldığında kolay bir şekilde bozulmaz veya kırılmaz. Karton malzeme ile üretilen bu ürün daha önce yıpranabilir. Bu durum, saklamak istediğimiz kağıtların korunmasını tehlikeye atabilir. Bunlara bakacak olursanız; kullanılan malzeme, fiyatlandırmada etkin bir rol oynar. Buna ek olarak boyutta fiyatlandırma yaparken de önemli bir faktör olma özelliği taşır. Çeşitli amaçlara yönelik üretilen kâğıt saklama ürünlerinin boyutları değiştikçe fiyatları da bu doğrultuda değişir. Değişen malzeme ve boyuta rağmen her bütçeye uygun dosya bulabilirsiniz. Trendyol’da istediğiniz tasarımdaki klasörlerin fiyat karşılaştırmasını yapıp, bütçenize göre olan ürünü rahat bir şekilde seçebilirsiniz.

Trendyol’da Klasör Dosya Çeşitleri

Trendyol’da Klasör Dosya Çeşitleri

İş hayatının en önemli malzemelerinden biri olan klasör çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Trendyol, profesyonel iş dünyası ve günlük yaşam için birbirinden farklı özellik ve boyutlara sahip saklama ürünü seçeneği sunar. Tüm yaş aralıklarına ve kullanım alanlarına uygun olarak bu ürünler arasından seçim yapmaya olanak sağlar. Özellikle iş dünyası genelinde yoğun bir ilgi gören kullanışlı depolama ürünlerini burada bulmanız mümkündür. Bu saklama ürünleriyle muhafaza imkânı kolaylaşır. Çok çeşitli yerlerde kullanımı tercih edilen beyaz renkli klasör dosyalar, kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla her zaman göz önünde olur. Sadece geleneksel renkler değil, trend olan renkleri de Trendyol’da bulabilirsiniz. Son dönemlerde moda olan pembe klasör dosya bunun için bir örnektir. Geniş model seçenekleriyle, renk ve malzemeye göre her alanda kullanıma uygun dosyalara ulaşabilirsiniz. Kolaylıkla ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uyacak seçeneği bulabilirsiniz. Okullarda sınav kağıtlarını saklamak, ofislerde faturaları muhafaza etmek için kullanılabilirler. Satış fiyatları ise ebatlara ve üretim malzemelerine göre her zaman farklılık gösterir. Ofiste, okulda ve devlet dairelerinde kullanılan dosya fiyatları farklı bütçelere hitap eder. Trendyol, kalite ve dayanıklılıkla en çok tercih edilen noktalardan birisidir. Kullanıcılarının memnuniyetini her zaman önemser. Bütçe dostu ürünleriyle kullanıcılarına her daim uygun fiyatlarla sunulur. Ürünlerinin fiyatları her zaman kullanıcıların yüzünü güldürür ve onlara istediklerini verir. Fiyatları daima kullanıcıların bütçesine göre belirlemeye özen gösterir. Uygun fiyat politikası ve yüksek performansı daima kullanıcılarıyla buluşturur. Hem kullanışlı hem uygun fiyatlı dosyalar sayesinde alışveriş güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Her türlü ihtiyaca ve isteğe göre ürünü Trendyol’da bulabilir, fiyat mukayesesi yaparak güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Klasör Dosya Nasıl Kullanılır?

Klasör dosya, fiziksel çıktısını aldığımız önemli dokümanları düzenlemek ve gelebilecek olası zararlardan korumak için üretilmiş bir organizerdir. Yasal özetler, mali tablolar, sözleşmeler ve benzeri fiziksel çıktılar zarar görmeden arşivlenmesi gereken önemli belgeler olduğundan, muhafaza edilme sırasında klasör dosyalar kullanılmalıdır. Plastik veya deri gibi farklı malzemelerden üretilebilirler ve önemli belgeleri güvende tutmak için çıtçıt ve fermuar gibi çeşitli özelliklere sahip olurlar. Belge kutusu adı da verilen klasör dosyaları kullanmak için, belgelerinizi içine yerleştirmeniz ve uygun tutturucuyu kullanarak dosyayı kapatmanız yeterlidir. Dilediğiniz gibi dokümanlarınızı arşivlemenizi sağlayacak olan klasör dosyalar uzun yıllardır kullanılan organizerler olduğundan her yerde kolaylıkla bulunur. Klasör dosyayı herhangi bir karışıklık yaşanmaması için içerisindeki bilgilere göre etiketlemek gerekebilir. Aksi takdirde çoklu arşivleme durumlarında her dosyanın karışması hoş olmayacaktır.

Klasör Dosya Nerelerde Kullanılır?

Klasör dosyalar, günlük hayatta birçok amaç için farklı yerlerde kullanılmaktadır. İş yerlerinde sıklıkla kullanılan klasör dosyalar, sözleşmeler, yasal özetler ve mali belgeler gibi önemli dokümanları depolamak ve taşımak için ofislerde yaygın olarak kullanılır. Avukatlar ve hukuk uzmanları, dava dosyalarını ve diğer yasal belgeleri depolamak ve taşımak için genellikle belge dosya klasörlerini kullanır. Öğretmenler ve öğrenciler, sınıf materyallerini, ödevleri ve notları düzenli ve korumalı tutmak için belge kılıflarını kullanabilir, hatta bazı okullarda özel boyutlarda ve özel renklerde klasör dosyalar istenmektedir. Belge dosyaları, pasaportları, biletleri ve seyahatle ilgili diğer belgeleri organize etmek ve korumak için seyahat halindeyken de kullanılabilir. Daha kişisel kullanımlar doğum belgeleri, sigorta poliçeleri gibi önemli belgeleri ve diğer önemli belgeleri tek bir yerde tutmak ve korumak için yapılan kişisel kullanımlarda gözlemlenebilir.

Klasör Dosya Boyutları Nelerdir?

Bir belge kutusunun boyutu genellikle iç boyutlarıyla ölçülür ve en yaygın olarak mektup boyutlarında imal edilir. Mektup boyutu standart 8,5 cm en ölçüsüne ve 11 cm boy ölçüsünde üretilmektedir. Letter boyutlu dosya olarak da bilinmektedir ve bazı modellerde kâğıdı yanında verilmektedir. Ofis kullanımı, sözleşmeler, yasal özetler ve mali belgeler için son derece uygun ve dolayısıyla yaygın kullanılan bir boyuttur. Legal olarak kullanılan dokümanların da rahatlıkla muhafaza edilmesi için üretilen legal klasör dosya boyutları, standart 8,5 cm en ve 14 cm boy ölçülerine sahiptir. Asıl amaç legal boyutlu dokümanları içerisinde depolama olduğundan dolayı genellikle a4 boyutunda kağıtlar için kullanılır.