Renk
Boyut/Ebat
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Boru Gizleme Aparatı

" araması için 125 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Boru Gizleme Aparatı Modelleri Trendyol’da!

Borular sağlamlaştırılmış plastikten üretilen bir uçtan diğer uca sıvı ya da gaz taşımayı sağlayan silindir malzemedir. Petek, davlumbaz, havlupan, radyatör ve kalorifer ürünlerinde boru bulunur. Ev dekorasyonunda borular şık görünümün önüne geçebilir. Güzel bir görünüm oluşturmak için boruları saklamak gerekir. Boru gizleme aparatı modellerinin çokça seçeneği vardır. Tahta, metal ve alüminyumdan üretilir. Ev dekorasyonuna uyumlu olarak tercih edilir. Boruların üzerini kapatarak dağınık görüntüyü engeller. İki parçadan oluşan gövde kısmı kolay bir şekilde takılır. Boru saklama aparatı siyah, gri, beyaz, altın ve pembe renklerde tasarlanır. Ürünlerin uzunluğuna göre farklı boylarda üretilir. Şık görünüm sağlarken ev dekorasyonunu tamamlayan boru gizleme aparatı fiyatlarını ve özelliklerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Şık Görünüm Sağlayan Boru Gizleme Aparatı

Şık Görünüm Sağlayan Boru Gizleme Aparatı

Ev dekorasyonunda güzel bir görünüm yaratırken önemli olan aşamalardan bir tanesi borulardır. Dağınık ve büyük yer kaplayan malzemeler dekorasyon uyumunu bozar. Doğalgaz boru gizleme aparatı gövde bölümünden ikiye ayrılır. Borunun etrafını tamamen kapatır. Petek rengine uygun beyaz ürünlerin dışında farklı renklerde çokça seçenek bulunur. Ortamın dekorasyonuna ve kişisel zevklere uygun olarak ürün seçilir. Sağlamlaştırılmış sert plastikten üretilir. Banyo alanlarında kullanıma uygun olarak üretilen havlupan boru gizleme aparatı bulunur. Banyodaki nem ortamına uygun olarak krom ve alüminyum malzemeden üretilir. Oluşabilecek renk kayıpları ve hasarların önüne geçer. Havlupan boyutlarına uygun olarak tasarlanır. Kolay takılıp sökülebilen özelliği sayesinde hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Isıtma ve soğutma işlemleri için tercih edilen radyatörler birçok alanda kullanılır. Ev ve ofis ortamlarında kullanılan radyatör malzemeleri dağınık bir görünüm yaratır. Radyatör boru gizleme aparatı ayarlanabilir boyutları ile dikkat çeker. Ürüne uygun olarak boyutunu kıl testere kullanıp kısaltabilirsiniz. Farklı alanlar için seçenekler sunan ürünleri ev dekorasyonunu tamamlamak adına tercih edebilirsiniz.

Dikkat Çeken Boru Gizleme Aparatı Özellikleri

Dikkat Çeken Boru Gizleme Aparatı Özellikleri

Kalorifer boru gizleme aparatı dağınık görüntünün önüne geçmek için kullanılır. Ev içerisinde birçok alanda tercih edilebilir. Davlumbaz içerisinde bulunan fanlar ile mutfakta koku ve dumanı içerisine çekmeyi sağlayan cihazdır. Kokuyu içerisine çeken aparatlardan oluşur. Mutfakta temiz bir görüntü sağlamak için davlumbaz borusu gizleme aparatı idealdir. Yağlanma probleminin azaltırken şık görünüm sağlar. İkiye ayrılan gövde kısmında kolay kullanım sağlayan tırnakları bulunur. Kolay bir şekilde takılır ve silinerek temizlenir. Beyaz ve metal renklerde üretilir. Mutfak dekorasyonuna uygun olarak çokça seçenek bulunur. Boru kapatma aparatı üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun süreli kullanım ömrü sunar. Petek boru gizleyici dayanıklı yapısı çizilmelere ve kırılmalara karşı koruma sağlar. Ürünlerin fiyatları kullanılan malzeme ve boyutları göz önünde bulundurularak belirlenir. Birçok renk seçeneği arasından beğendiğiniz modeli Trendyol’dan alabilirsiniz.

Farklı Boru Gizleme Aparatı Modelleri

Farklı Boru Gizleme Aparatı Modelleri

Parke boru gizleme aparatı zemine yakın alanlarda oluşan dağınık görüntünün önüne geçer. Paket içeriğinde bulunan çoklu ürünler ile her alanda kullanıma uygundur. Dekorasyona uyumlu gizleme aparatları farklı seçenekler sunar. Peteklerin oluşturduğu görünümü değiştirmek için su borusu gizleme aparatı ideal bir üründür. Üretim materyalinin krom ve alüminyum olması sayesinde nemli ortamlarda kullanıma uygundur. Petek ayağı kapatıcı ise ahşap malzemeden üretilir. Parke ile uyumlu olarak tasarlanan ürünler düzenli görünüm yaratır. Petek açma kapama bölümünü gizler. Aynı zamanda kullanılan petek boru gizleme aparatı ile uyumlu görünür. Farklı model seçenekleri ile zemine uygun olarak tasarlanır. Yapımında ahşap malzemeler kullanılan ürünler kolay bir şekilde temizlenebilir. Üretiminde kullanılan 1. sınıf kaliteli malzemeler uzun süreli olarak kullanılabilir. Boru gizleme rozeti aparatlarının tamamına Trendyol’dan ulaşabilir, ürünlere uygun fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.