"

boru makası

" araması için 746 sonuç listeleniyor
Super Ego 63 Mm Pvc Boru Makası
Kargo Bedava
Super Ego63 Mm Pvc Boru Makası
1.450 TL
Sepete Git

Boru Makası Seçenekleri Trendyol’da!

Günlük hayatta suyun insanlara ulaşması her ev veya apartman sahibi için oldukça önemlidir. Ancak eski su boruları veya yanlış montaj, hijyenik açıdan mükemmel durumu bozabilir. Boru makası ürünlerinin doğru kullanılmasıyla güzel sonuçlar elde edilir. Çünkü bu malzemeler, ilerleyen zamanlarda olası kazalara karşı koruyuculuk görevi üstlenir. PPRC boru makası ise plastiğin polimerinden elde edilir. Bu ürünlerin bütünü tesisat işlemlerinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için gereklidir. Boru kesme makası da bu malzemelerden biridir. Tesisat makası olarak da bilinen bu malzemeler genel anlamda evde ya da diğer yaşam alanlarında birçok tamirin kısa sürede halledilmesini sağlar. Sizler de bu ürünlere sahip olmak isterseniz Trendyol üzerinden çeşitlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Boru Makası Çeşitleri

Kullanışlı Boru Makası Çeşitleri

Halihazırda sıhhi tesisat ile uğraşan kişilerin sıklıkla kullandığı şarjlı boru makası diğer manuel ürünlere göre oldukça pratiktir. Arkasında uzun kabloların olmasına gerek yoktur ve bu da işlerin kısa sürede halledilmesine olanak sağlar. Boru kesim makası kullanmak için profesyonel olmaya gerek yoktur. Kesici bir alet olduğu için azami dikkat gerektiği de bir gerçektir. Diğer yandan herkesin evinde ya da iş yerinde kolaylıkla satın alarak tamirat esnasında kullanabileceği bu ürünler genel anlamda hayatı kolaylaştırır. Boru makası fiyatı ise boyutuna ve kesilecek malzemenin kalınlığına göre değişiklik gösterir. Farklı renklerde ve geniş hacimlerdeki malzemeleri kesmek için akülü boru makası daha mantıklı olabilir. Çünkü akülü yapısından dolayı makine gücü daha fazladır. Eli yormadığı gibi tesisat işlerinin de daha çabuk bitmesine yardımcı olur. Kullanışlı olan modelleri ise oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Boru makası modelleri arasından karar vermek ve ihtiyacınıza uygun olanı satın almak isterseniz Trendyol üzerinden çeşitlerine bakabilirsiniz.

Sağlam ve Dayanıklı Boru Makası Modelleri

Sağlam ve Dayanıklı Boru Makası Modelleri

Yıllarca kullanılabilen demir boru makası, tesisat işlerinde biraz güç kullanılmasını gerektirebilir. Dijital modellere göre daha sağlam olduğu bilinir. PPRC makası ise diğer modellerin aksine içerisine plastiğin polimerleri katılarak elde edilir. Bu şekilde imal edilmesinin sebebi uzun süre dayanabilmesidir. Su tesisatlarında oluşabilecek patlama ve sızıntılarda malzemelerin değiştirilmesi gerektiğinde PVC boru makası oldukça iyi iş görür. Ayrıca PVC yapıda olan kapı ve pencerelerin kesilmesinde de kullanılabilir. Burada direkt olarak PVC makası seçeneği de tercih edilebilir. Bu sayede farklı alanlarda yapılan işler daha da pratikleşir. Bakır boru makası ise bakır elementinden yapılmış materyallerin kesilmesinde faydalıdır. Çünkü bakır elementi oldukça sağlamdır ve kesilmesi zordur. Manuel modeller olduğu gibi akülü ve elektrikli türleri de bulunur. Elektrikli boru makası arkasında bulunan kablonun prize takılmasıyla çalışır. Bunun dezavantajı ise elektrik enerjisinin olmadığı alanlarda kullanımının kısıtlı olmasıdır. Siz de kullanım alanınıza uygun çeşidi Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Boru Makası

Her İhtiyaca Uygun Boru Makası

Hafif bir kesme cihazı arayışında boru kesici bıçağı tercih etmek daha mantıklı bir seçim olabilir. Çünkü taşınması kolay ve hafiftir. Su borularının paslanmasından ya da miadını doldurmasından kaynaklı tamirat gerektiğinde işe yarayan su borusu makası ustaların işini kolaylaştırır. Zamandan ve paradan kazandıran bir diğer çeşit ise çelik boru makası ürünleridir. Yapısı çeliktendir ve bu nedenle uzun yıllar kullanıma uygundur. Boru makası markaları tarafından üretilen bu model kullanım esnasında eli yormaz. Uzun ya da kısa fark etmeksizin çeşitli boyutlarda malzemelerin kesilmesinde yardımcı olur. Teknik alanlarda usta veya ev sahiplerinin kullanabilmesi amacıyla üretilen pratik ürünler, onlarca farklı çeşittedir. Su veya diğer tesisatlarda kullanılan plastiklerin doğru ve kullanıma uygun şekilde kesilmesi son derece önemlidir. Boru makası yorum alanına bakarak müşteri değerlendirmelerini inceleyebilir, Trendyol üzerinden sipariş vererek bu ürünlere sahip olabilirsiniz.