İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Maksimum Isıl Güç
Enerji Sınıfı
Isıtma Kapasitesi
Baca Tipi
Fiyat
Renk
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Eşanjör Sayısı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Buderus Yoğuşmalı Kombi

" araması için 35 sonuç listeleniyor

Buderus Yoğuşmalı Kombi

Buderus Yoğuşmalı Kombi

Teknolojinin sürekli gelişmesi ve ilerlemesiyle birlikte insanların ihtiyacına cevap vermek üzere iklimlendirme ve soğutma sektöründe de büyük değişimler yaşanıyor. Özellikle doğal gazın bulunmasıyla birlikte evlerin ısınma sorunu büyük ölçülerde ortadan kalkmış duruma geliyor. Isınmanın, sıcak su ihtiyacının karşılanmasının ve yemeklerin pişirilmesinde yardımcı olan doğal gaz sistemlerinin en önemli parçasını ise kombiler oluşturuyor. 1731 yılından beri Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası olan Buderus; ısıtma ve soğutma sistemlerinde geliştirdiği çözümler ile tüm dünyada tanınan lider kombi üreticileri arasında yer alıyor.

Markanın geniş ürün gamı her türlü ısınma ihtiyacı için özelleştirilmiş çözümler sunuyor. Üretilen bütün ürünler fonksiyonları, performansları, dizaynları, çevreye uyumları ve uzun yıllar boyunca dayanan kalitesi yapısı ile müşterilerin her türlü ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor. Birbirinden farklı kombi çeşitleri, talepler doğrultusunda tasarlanan ve son teknoloji ile donatılan ürünler olarak da kullanıcıların karşısına çıkıyor.

İklimlendirme sistemlerinin kullanılmasına önem veren marka ileri teknolojili ürünleri ile yüksek verimlilik, tasarruf, kalite ve güvenirliliği bir arada sunuyor. “Geleceğin ısıtma sistemleri” sloganıyla tanınan yeni nesil kombiler, her geçen gün daha da yenilenerek ve geliştirilerek üretilmeye devam ediliyor. Buderus kombi modelleri arasında kendiliğinden öğrenme ve Geo, fencing gibi farklı teknolojilerin de içinde bulunduğu ürün gamı, genişleyen farklı ürün tasarımları ile de kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Aynı zamanda Buderus yoğuşmalı kombi fiyatları her bütçeye uygun fiyat aralığında seyrediyor. Böylece eve en uygun ve etkili modelin bulunmasını sağlayan kombi çeşitleri sayesinde ihtiyacın dışında beğeniye göre de ürün seçilebiliyor. Farklı özelliklere sahip ürünler arasından her mekanın ölçülerine uygun bir seçim şansı da bulunuyor.

Rahat Bir Kış İçin Buderus Kombi Modelleri

Kombi üreticileri genellikle kış aylarında yüksek derecelerde kullanılan ürünlerin en düşük enerji ile birlikte yüksek performansı vermesini amaçlıyor. Bunun için yoğuşmalı özelliğine sahip olan kombilerin tercih edilmesi gerekiyor. Teknolojinin son ürünü olan ürünler hiçbir maddenin israf edilmemesi adına gaz yoğunlaşması kullanarak sıcaklığın elde edilmesini sağlıyor. Üstün yoğunlaşma teknolojisine sahip olan Buderus çift yoğuşmalı kombi modelleri düşük seviyelerde gaz tüketimi sağlıyor. Böylece evin yakıt giderini mümkün olduğunca az seviyelere düşürmek için tercih edilen bu modeller ideal bir tercih haline geliyor. Markanın ürünleri bütçeye büyük bir destek sağladığı gibi çevre dostu kombiler olarak da kullanıcıların karşısına çıkıyor. CO2 gaz salınımını en aza indiren bu teknoloji ekolojik dengeyi korumayı amaçlıyor. Böylece Buderus kombiler evlerin rahatlığını sağlarken aynı şekilde dünyayı başarılı bir şekilde de koruyor. Kombiler aynı zamanda sıcak su akışının doğru hareket etmesini de sağlıyor.

Yoğuşmalı teknolojinin dışında 20 ile 35 kW değerleri arasında çeşitlenen sıcak su kapasiteleri de bulunuyor. Bu sayede farklı özelliklere sahip olan ürünler farklı yerlerde farklı amaçlarda kullanılabiliyor. Bazı kombiler ise üç seçeneği bir arada sunuyor. Kombilerin hafif yapısı ve monte edilmeye uygun özellikleri istenilen kapasitedeki cihazın ihtiyaç duyulan mekanlar arasında rahatlıkla taşınabilmesini kolaylaştırıyor. Güçlü pompa ve etkili mekanizmaları ise anında üretilen sıcak suyun tesisata pompalanmasına yardımcı oluyor. Böylelikle uzun süre boyunca sıcak suyun ısınmasını beklemeye gerek duyulmuyor. Ayrıca sudaki aşırı değişimleri engellemek için otomatik mekanizmaların kullanıldığı kombiler kullanıcıların olabilecek en rahat şekilde yaşabilmesini amaçlıyor.

Kış aylarının sert geçen soğuğunda kullanışlılığını kanıtlayan nitelikler markanın kombilerinin tercih edilmesini sağlıyor. Kombiler nasıl ihtiyaç duyulan her anda çalışır çalışmaz etkisini göstermeye başlıyorsa, aynı şekilde kapatıldığında veya elektrik kesintisi gibi durumlarda da belirli bir süre ayarlarını koruyabiliyor. Böylece kullanıcıların bu durumlara karşı kendisini hazırlayabilmesi için biraz zaman tanımış oluyor.

Buderus Kombilerin Modelleri ve Üstün Özellikleri

280 yılı aşkın süredir hizmet veren ve ısıtma sistemleri konusunda yaşam alanını güzelleştiren Buderus yoğuşmalı kombiler yenilikçi çizgisi ile her zaman en iyi ürüne sahip olunmasını sağlıyor. En son teknoloji evlere taşıyan modeller şık dizaynları ile ev dekorasyonuna kusursuz bir biçimde uyum sağlamayı başarıyor. Kombi çeşitleri geleneksel ürünlere oranla çok daha tasarruflu ürünler olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Fazla enerji tasarruf kapasitesine sahip olan modeller uzun vadede bütçelerin etkili bir biçimde korunmasına yardımcı oluyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak imal edilen kombiler, ortaya çıkabilecek küçük sorunlar için sürekli tamirci çağrılmasını ya da tekrar tekrar kombi alınmasını engelliyor. Farklı basınç alternatiflerinin yanı sıra baca, limit, termostat ve akış sensörü bulunan tasarımlar olabilecek en güvenli çalışma şartlarını benimsiyor.

Markanın ürünleri konvansiyonel ve yoğuşmalı kombi gibi çeşitlere ayrılıyor. Tüm ürünlerinde kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden markanın ürünleri satın alınan kişilere artı bir değer katıyor. Kombilerde tam emniyet sisteminden donanma sensörüne, dijital panellerden hermetik ve bacalı seçeneklere kadar birçok özellik bulunuyor. Ayrıca telefon ile uzaktan açma kapasitesi, tüm mekanlara uyum sağlama, düşük voltajda bile mükemmel çalışma kapasitesi gibi özellikler de tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Yüksek konforu ile kullanıcıların beğenisini kazanan Buderus tam yoğuşmalı kombi 30 kw sıcak su ve 24 kw ısıtma kapasitesi sunuyor. %93’ten %103’e varan verim değeri kombilerin öne çıkan özellikleri arasında geliyor. Sahip olunan yüksek kapasitesine ek olarak kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcıların beğenerek tercih ettiği kombiler arasında öne çıkıyor.

Buderus Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Kombi satın alırken dikkat edilen en önemli özelliklerin başında kullanılan mekanı ve suyu etkili bir biçimde ısıtabilmeleri geliyor. Özellikle soğuk kış günlerinde ön plana çıkan bu özellik, kombiler arasında oldukça belirleyici bir role sahip oluyor. Markanın yıllara dayanan ustalığı ve yetkinliği ile üretilen ürünler her zaman kullanıcılarına en yüksek performansı sunmayı amaçlıyor. Buderus tam yoğuşmalı kombi modelleri başta olmak üzere, üstün özellikleri ve tasarımları olan birçok model her evin ihtiyacı olan ısıtmayı sağlıyor. Her bütçeye sahip tüketicilerin kaliteli bir kombi edinebilmesi adına üretilen çeşitli ürünler, en çok kompakt nitelikleri sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Balkon, mutfak ve banyo gibi alanlara yerleştirilen ürünler fazla yer kaplamamaları için mümkün olduğunca küçük boyutlarda üretiliyor. Dolap içlerine dahi sığdırılabilen modeller, kombi görüntüsünden hoşlanmayanlara büyük bir kolaylık sunuyor. Öte yandan genellikle beyaz ve gümüş renklerde tasarlanan modellerin şık tasarımları gizlenmeden bile kullanılabiliyor. Sade detayları ile kullanıcıların dikkatini çeken kombiler, evin iç ve dış dekorasyonuna katkıda bulunacak şekilde tasarlanılıyor.

Marka her kullanıcının görüşünü dikkate alarak ürettiği ürünlerinde analog çevirmeli kombileri tercih edenler için de uygun modeller bulunduruyor. Bunun yanında teknolojik LCD dokunmatik ekrana sahip göstergeli kombiler de üretiliyor. Yeni nesil aydınlatmalı tasarımları ise olabildiğince az elektrik harcıyor ve işlevsel bir kullanım sağlıyor. Bu sayede estetik ve modern görünümünün dışında pratik kombi çalıştırma alternatifleri her yaştan kullanıcıya büyük kolaylık sunuyor. Ayrıca her seferinde kombinin yanına gitmeden istenilen ayarın yapılabilmesi için oda kumandaları da kombilerin yanında satılıyor. Açma ve kapama modülasyonu bulunan kumandalar, markanın kombilerinin kolaylıkla evin sistemine ayak uydurmasına fırsat tanıyor. Cihaz tam kapasite çalıştığında dahi 36 desibel ses seviyesinin üstüne çıkmıyor.

Modern Tasarımın Mükemmel Fonksiyonlarla Birleştiği Buderus Kombi

Yoğuşmalı kombinin öne çıkan markalarından Buderus, evde ihtiyaç duyulan sıcaklığı en tasarruflu ve en güvenli şekilde kullanıcılarla buluşturuyor. Kombiler arasında yer alan bazı modeller çok yüksek kapasiteleri ve geniş modülasyon aralığı ile daha az enerji sarf ederek evin daha çok ısınmasına yardımcı oluyor. Yenilikçi tasarımları ile adından sıkça söz ettiren Buderus yoğuşmalı kombi modelleri içerisinde kompakt boyutu ile öne çıkan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Bu ürünler kullanıcılar için kolay kurulum imkanı sağlıyor. 1:5 geniş modülasyon aralığına sahip olan tasarımlar, sıcak su ihtiyacını karşılama konusunda da hız ve verimlilik sunuyor. Böylece ısıtma sistemi enerjiyi en az seviyeye indiriyor. Farklı boyutlardaki yaşam alanlarının ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlar üstün özelliklerinin dışında işlevsel tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Bakış açısını tamamen değiştiren estetik tasarımlar yoğuşmalı kombilerin büyük, ağır ve soğuk görünümünden tamamen uzaklaştırıyor. Açık mutfaklı salonlarda bile uyumu yakalayan kombi tasarımları 36 kilogram ağırlığı ile kurulum kolaylığı da sağlıyor. Kombilerin modern tasarımlı ön paneli ısının kolayca ayarlanabilmesine yardım ediyor. Böylece konforu estetik detaylarla buluşturmanın güzelliğini kullanıcılarına yaşatıyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen ürünler, performansının karşılığını sonuna kadar veriyor. Modellerin doğaya karşı oldukça çevreci yollarla kullanılması iç rahatlığı da getiriyor. Üstün uyumluluk özelliği ve yüksek dayanıklılığı ile öne çıkan tasarımlar, ihtiyaç olan sıcak suyu kısa bir süre içerisinde karşılamaya hazır hale geliyor. Sıcak suyun kullanılmadığı durumlarda ise gereksiz yakıt tüketiminin önüne geçmek için bekleme modu kullanılıyor. Tüm bileşenlerin bir araya geldiği modeller en yüksek sıcak su kullanımlarında bile gaz tüketimini minimum seviyede, verimi ise maksimumda tutuyor. Birçok oda termostatı ile uyum sağlayan yoğuşmalı kombiler, evde olunmadığında bile ortam ısısının kontrol edilebilmesini sağlayan akıllı teknoloji ile donatılıyor.

Sınıfının En İyisi Buderus Kombiler

Tasarımlarında ve enerji tüketiminde inovatif çözümler sunan Buderus kombi modelleri karbon ayak izini minimuma indiriyor ve böylece uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Enerji tasarrufu ile tasarlanan yepyeni ürünler geleceğin ısıtma sistemlerini yaratmaya yardım ediyor. Hem yakıttan tasarruf eden hem de kullanım kolaylığı sağlayan duvar tipi yoğuşmalı kombiler adeta ailenin yeni bir üyesi haline geliyor. Yüksek enerji verimliliğine ek olarak kompakt boyutlardaki tasarımlar küçük alanlarda bile fark yaratmayı başarıyor. Minimal dizaynı ile evin dizaynı ile kolayca uyumlu hale gelen ürünler yenilenen ısı bloğu sayesinde ihtiyaç olmadığı zamanlarda kendi kapasitesini 10’da 1’i kadar kısarak gereksiz kullanımı engelliyor. Ortamın ihtiyaç duyduğu ısıya göre çalışan akıllı teknik donanım, genişletilmiş özellikleri sayesinde sıcak su ihtiyacını buna göre karşılıyor. En yüksek çalışma kapasitesinde rahatsızlık vermeyen modeller, enerji verimliliğini %94’lere kadar çıkarıyor. Bu özelliği sayesinde yaşam alanlarının sessizlik ihtiyacı da dikkate alınıyor. Kombilerle birlikte oda termostatlarının kullanılması enerji verimliliğini A+ sınıfına yükseltiyor. Yüksek standartlı evlere konforu ve rahatlığı sunan tüm ürünler beklentilerini yüksek tutanların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Buderus Kombi Kullanmanın İpuçları

Kombi satın alırken kullanılacak olanın alanın genişliği, markanın sağladığı donanım, markanın kalitesi, servis ağı ve hizmeti, kombinin kapasitesinin göz önünde bulundurulması en iyi kombi seçimi yapmak için en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Öncelikle kullanılan alanın metrekare bakımından genişliği değerlendirildiğinde en iyi kapasiteye sahip Buderus yarı yoğuşmalı kombi ve tam yoğuşmalı kombiler arasından tercih yapılabiliyor. Tam yoğuşmalı modeller ileri teknoloji olması ile kaliteden ödün vermemeyi zorunlu bir hale getiriyor. Bu noktada Buderus kullanıcılarının yardımına koşuyor. Markanın özgün tasarımları ve kaliteli malzemeli ürünleri marka güvenirliğini en derinden hissettirerek tüketicilerini yarı yolda bırakmıyor. Sektörün uzmanı olan modeller hem verimli hem de güvenilir bir şekilde enerji ihtiyacını karşılıyor.

Kombinin kullanılmaya başlamasıyla birlikte yakıt kullanımının düşük seviyelerde seyretmesi için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunların arasında ürünün sık sık açılıp kapanması yapılmaması gerekenlerin içerisinde yer alıyor. Cihazın sıkça açılıp kapanması mekanın sıcaklığının istenilen dereceye ulaşana kadar daha fazla yakıt harcamasına neden oluyor. Ayrıca ürünün 40-50 derece aralığında çalıştırılması da önemli bir detay haline geliyor. Kombinin daha verimli çalışmasını sağlayan bu ayrıntı oda sıcaklığının yaklaşık 22-23 derecede tutulmasını sağlıyor.

Kombinin kapasitesinin hesaplanabilmesi için evin genişliği ve izolasyon durumu da gerekli ayrıntılar arasında geliyor. 20 bin kcal/h kapasitesine sahip olan bir kombi, izolasyonu çok olmayan 160 metrekaredeki bir alanı ısıtmak için yeterli olabiliyor. Metrekarenin yükselmesi kombinin sahip olması gereken kapasitenin yükselmesi anlamını taşıyor. Kapasitenin 17-20 bin kcal/h olması 100-1200 metrekare arasındaki bir evin ısıtılmasında ve sıcak suyu sağlamasında yeterli oluyor.

Buderus Kombi Fiyatları

Her modelde farklı özellikleriyle tüm dikkatleri üzerine toplayan Buderus markası, kombi arıza kodları ile kullanıcıların anlayabileceği şekilde tasarlanıyor. İşlevsel olmaları ile ön plana çıkan cihazlar maliyet analizi yapıldığı zaman oldukça makul seviyelerde seyrediyor. Alt, orta ve üst segment kombiler sunulan tüm özellikleri ile her kullanıcının faydalanabilmesi ve cebini yakmadan satın alabilmesi adına uygun fiyatlarda satışa çıkıyor.

Kombilerin fiyatları ürünün çeşidine, gücüne ve kapasitesine göre değişiklik gösteriyor. Bu durum karşısında Buderus tam yoğuşmalı kombi fiyatları konvansiyonel kombilere oranla daha yüksek fiyat aralığında seyrediyor. Ancak bu modellerin yıl içerisinde gaz tüketiminden sağladığı %20’lik tasarruf oranı, ortalama 2 yıl içerisinde ürünün maliyetinin çıkarılmasını sağlıyor. Böylece bütçeye katkı sağlanırken aynı zamanda en son çıkan modellere de sahip olma şansı doğuyor. Buderus 26, 28, 35 kw yoğuşmalı kombi fiyatları özellikleri ile doğru orantıda değişiklik gösteriyor. Buderus 24 kw tam yoğuşmalı kombi fiyatları ise diğer modellere göre daha uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Uzun yıllar arızalanmadan kullanılabilen modeller servis masrafından kar elde edilmesine de yardımcı oluyor. Böylece sadece satın alım sırasındaki miktar ile sınırlı değil, aynı zamanda uzun vadede kar elde ediliyor.

Markanın kombi servis hizmetleri konusunda uzman ve deneyimli ekiplerden oluşuyor. Arıza ve rutin bakımlar konusunda oldukça tecrübeli olan bu ekipler, satın alınan ürünün ile ilgili ekstra masraf yaptırmadan hızlı bir tamir sürecinin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Aynı şekilde bu ekipler kurulum aşamasında da anında müdahale ederek satın alınan kombinin montajını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Avantajlı fiyatlarla sunulan kombiler, her açıdan müşterilerin ihtiyaçlarını cevaplayacak iklimlendirme sistemleri ile tüketicilere ulaşıyor.

Trendyol’da yer alan markanın kombi çeşitleri arasından bütçenize uygun fiyat incelemesi yapabilir, fiyatları değerlendirirken ürünler arasında mevcut olan farklı özelliklere de bakabilirsiniz. Buderus yoğuşmalı kombi yorumları ve önerilerini de göz önünde bulundurarak siz de evinize en uygun olan kombiyi bulabilir ve kaliteli bir kombiye hemen sahip olabilirsiniz. Trendyol'da avantajlı bir alışveriş yapmak için hemen şimdi ürünlere göz atın ve aradığınız kombiyi kolayca satın alın.

En İyi Buderus Yoğuşmalı Kombi Hangisidir?

İşlevsel yapıya sahip olan Buderus, yoğuşmalı kombi seçeneği ile ekonomik ürün kapsamındadır. En çok tercih edilen modelleri arasında GB122, GB172İ, GB062 ve GB072 Logamax Plus olarak belirlenir. Bu tasarımlar; kolay kullanımı desteklemekle beraber fonksiyonel ürünler arasındadır. Kurulumu son derece kolay olan kombi seçenekleri, istediğiniz sonucu almanız için kullanışlı bir tasarımdır. Yakıtı daha az ve verimli bir şekilde kullanarak ekonomik kullanımı destekleyen ürünlerdir. Buderus kombide yoğuşmalı kazanlar gaz yakıtı ile çalışır. Yüksek sıcaklıktaki yanma gazlarını soğutmak ve yoğuşma işlemi için ortam havasını kullanır. Bu sayede konvansiyonel kombi kazanlara göre daha iyi verim elde eder. Bu sayede daha az ısı kullanarak daha az yakıt üretir.

Buderus Yoğuşmalı Kombi Nereden Alınır?

Kullanımı ile düşük maliyette çalıştırılan Buderus yoğuşmalı kombi modelleri; geniş kapsamda üretim özelliği sunar. Farklı tasarımlara sahip olan Buderus kombi, LCD ekran ve tuş takımı sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. Cihazların ön kısımda yer alan iç haznesine kolayca erişim imkanına sahipsiniz. Bu sayede çalışma mekanizması ve ayarlama seçenekleri de kullanım kolaylığı sunar. İleri teknolojiyi en iyi şekilde sunan Buderus, kapsamlı çalışma seçeneğine sahiptir. Hem görünümdeki estetiği hem de içerik kalitesi ile tercih edebileceğiniz ürünler; donanımlı bir tasarım örneği sunar. Tasarruflu bir şekilde ısınma imkanı sunar. Tercih ettiğiniz modeli Trendyol üzerinden seçerek satın alabilirsiniz.

Buderus Yoğuşmalı Kombi Çeşitleri Nelerdir?

Buderus yoğuşmalı kombilerin bir kısmı 24 kw ısıtma gücü sunar. Aynı zamanda 30 kw sıcak su ısıtma gücüne sahip seçenekler de mevcuttur. Ekonomik çalışma imkanı sunan kombi modelleri de düşük yakıt tüketimi ve yüksek verimi ile ideal seçenekler arasında yer alır. Modellerin büyük bir kısmı kullanım kolaylığı sunar. Buderus kombi tam yoğuşmalı modelleri arasında yer alan bazı seçenekler ise 26 kW'lık geniş kullanımı ile sıcak su kapasitesine sahiptir. Bu sayede hem ısı dağılımı hem de sıcak su verimi ile en iyi performansı sunar.