placeholder
"

Buzdolabı Magnet

" araması için 1702 sonuç listeleniyor
Vera Buzdolabı Magneti Brüksel
VeraBuzdolabı Magneti Brüksel
(5)
9,90 TL
Sepete Git

Buzdolabı Magnet

Buzdolabı Magnet

Yaşam alanlarınıza kolayca renk ve derinlik katabilmeniz amacıyla üretilen dekoratif eşyalar, birbirinden canlı görünümleri ve yüksek kaliteleriyle dikkat çekiyor. Mutfak dekorasyonunuzu rahatça zenginleştirebileceğiniz dekoratif ürünler arasında ise buzdolabı magnet seçenekleri öne çıkıyor. Her tarza ve her zevke hitap edecek çeşitlilikte üretilen magnet türleri, buzdolabınızın dış cephesine göz alıcı bir görünüm kazandırabilmenizi mümkün kılıyor. Farklı boyutlarda üretilen magnetler, her türlü buzdolabında kolayca değerlendirilebiliyor. Dilerseniz çift, dilerseniz tek kapılı buzdolaplarında kullanabileceğiniz süsleme unsurları, yarım boy ofis buzdolabı seçeneklerinde de tercih edilebiliyor. Arka bölümlerinde ürünün buzdolabı yüzeyine rahatça sabitlenebilmesine imkân tanıyan katlanabilir bir mıknatıs parçası bulunduran ürünler, her türlü metal yüzeye sorunsuz bir şekilde asılabiliyor. Herhangi bir yapıştırıcı barındırmamaları ile size güvenli bir kullanım imkânı sunan magnet türleri, buzdolabınızın dış cephesinde çizilme oluşturmayan özel tasarımlarıyla da beğeni kazanıyor.

Her türlü buzdolabında herhangi bir yüzey aşınmasına, lekelenmesine ya da çizilmesine yol açmadan rahatça kullanabileceğiniz magnet alternatifleri, farklı desen türleriyle de dekorasyon anlayışınızı mutfağınıza pratik bir şekilde yansıtabilmenize olanak tanıyor. Seyahat tarzı ürünler, farklı şehirlerin ünlü simgelerinin görselleriyle süsleniyor ve ziyaret ettiğiniz ya da sizin için önemli olan şehirlerin anılarını yaşam alanınıza kolayca yansıtabilmenize yardımcı oluyor. Film afişi ya da sanatçı görseli tarzı desenlerle süslenen ürünler ise mutfağınıza sanatsal bir dokunuş gerçekleştirebilmenizi mümkün kılıyor. Yaşamının önemli anlarını her an göz önünde bulundurmaktan hoşlanan kullanıcılar için ise içini kendinizin ve sevdiklerinizin fotoğraflarıyla doldurabileceğiniz çerçeve modelli seçenekler üretiliyor.

Klasik Tasarımlı Magnet Seçenekleri

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerin başında, klasik tasarımlı ürünler geliyor. Klasik tasarımlı buzdolabı süsleri magnet bölümlerinin ölçülerine ve şekillerine göre alt gruplara ayrılıyor. Yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi tasarımlarda üretilen klasik seçenekler, ağırlıklı olarak 3 cm, 5 cm, 8 cm gibi boyutlarda tasarlanıyor ve böylece her tipteki buzdolabı seçeneğinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Klasik ürünlerin üst plakalarında plastik, silikon, melamin ya da ahşap gibi malzemeler tercih ediliyor. Bu yönleriyle son derece dayanıklı bir yapı sergileyen ürünler, farklı görsellerle de zenginleştirilebiliyor. En çok tercih edilen klasik magnet desenlerinin başında, sevimli hayvan ya da çiçek figürleri bulunan ve yaşam alanınızda etkileyici bir atmosfer oluşturan türler geliyor. Her baktığınızda moralinizi düzelten ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olan etkileyici süsleme unsurları, dileyen kullanıcılar için fotomagnet türünde de üretilebiliyor. Buzdolabı fotomagnet magnet modelleri, fotoğraf baskılı üst plakaları sayesinde yaşam alanı süsleme tarzınıza zenginlik kazandırıyor. Hazır olarak üretilen fotomagnet türleri, gerçek doğa ve manzara resimleriyle buzdolabınızı süsleyebilmenizi sağlarken kişiselleştirilebilir fotomagnet çeşitleri ise en sevdiğiniz fotoğraflarınızın magnet hâline getirilmesinden oluşuyor.

Kişiye özel buzdolabı bebek magnetleri ise bebeğinizin fotoğraflarından oluşuyor ve böylece ailenizin yeni üyesinin birbirinden sevimli ve unutulmaz karelerini günün her anında görebilmeniz mümkün hâle geliyor. Buzdolabı magneti kişiye özel bebek baskılı seçenekleri, farklı çerçeve türleriyle de eşsiz bir konsept oluşturabilmenize katkıda bulunuyor. Dileyen kullanıcılar için ahşap, dileyen kullanıcılar için tel çerçeveli olarak üretilen bebek buzdolabı magnetleri, buzdolabı süslemelerinizi mutfağınızdaki diğer eşyalarla ve aksesuarlarla uyumlu şekilde seçmenize de yardımcı oluyor. Klasik tasarımlı Kız ve erkek bebek buzdolabı magnetleri, 1 yaş buzdolabı magnetleri ve 2 yaş magnetleri gibi özel gruplara da ayrılıyor. Bebeğinizin tüm yaşlarını keyifle kutlayabilmenize olanak tanıyan magnet seçenekleri, ömür boyu saklamak isteyeceğiniz hatıralık eşyalar arasında bulunmalarıyla da önem taşıyor.

İsimli Magnet Türleri ve Faydaları

Buzdolaplarını birbirinden şık ve etkileyici magnet seçenekleriyle süslemekten hoşlanan kullanıcılar için tasarlanan en seçkin modeller arasında, isimli alternatifler de bulunuyor. Zengin seçenekleri sayesinde son derece geniş bir kitleye hitap eden isimli buzdolabı magneti türleri; eşinizin, sevgilinizin, çocuklarınızın isimlerini buzdolabınızın üzerine keyifle yansıtabilmenize imkân tanıyor. İsim taşıyan magnet çeşitleri, ağırlıklı olarak ahşap ya da silikon malzemeden üretiliyor. Ahşaptan tasarlanan magnetler, doğrudan harf şeklinde üretilmeleri sayesinde size üç boyutlu bir görünüm sunuyor ve mutfağınızda göz kamaştırıcı bir atmosfer oluşturuyor. Ahşaptan imal edilen seçenekler, tek parçada dilediğiniz tüm isimleri yansıtabiliyor ya da daha geniş alanlı bir süsleme tarzını benimseyenler için harf harf de satılabiliyor. Harfli buzdolabı magnetleri, buzdolabınızın üzerine dilediğiniz yazıyı kolayca yazabilmenizi mümkün hâle getiriyor ve böylece iş yerinizin ismini ya da haftalık kişisel mottonuzu buzdolabı kapağına yansıtabilmenize yardımcı oluyor. Son derece geniş bir alan kaplayan harfli ürünler, bu sayede dekorasyonunuza da çarpıcı ve akılda kalıcı bir katkıda bulunuyor.

Silikondan tasarlanan isimli modeller ise baskı tekniğiyle oluşturuluyor ve böylece son derece dayanıklı bir yapı sergiliyor. Darbelere, düşmelere ve sıvı temasına karşı dayanıklı olan silikon ürünler, uzun kullanım ömürleri ile zamana meydan okuyor. Silikon tasarımlı modeller, zengin baskı seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Dilediğiniz tüm yazı karakterlerinin yansıtılabileceği silikon modeller, mutfağınızı kendi tarzınızda kolayca dekore edebilmenize imkân tanıyor. İsimli magnet türlerinin önemli bir bölümü ise keçeden yapılıyor ve set hâlinde üretiliyor. Keçe buzdolabı magnet seti modelleri, ahşap ürünlerde olduğu gibi harf harf tasarlanıyor ve böylece buzdolabınızda istediğiniz yazıyı yazmanız mümkün hâle geliyor. Yumuşak dokuları ve güvenli yapıları sayesinde çocuklu aileler için de ideal ürünler olarak öne çıkan keçe modeller, yaşam alanı dekorasyonunuza otantik ve sıra dışı bir hava kazandırmalarıyla da beğeni topluyor.

Çerçeve Tasarımlı Magnetler ve Kullanım Şekilleri

Kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği ürünler arasında, çerçeve görünümlü seçenekler de dikkat çekiyor. Her türlü fotoğrafınızı kolayca buzdolabınıza asabilmenize olanak tanıyan buzdolabı çerçeve magnet alternatifleri, farklı boyutları ve şekilleriyle de öne çıkıyor. Dileyen kullanıcılar için 10x15 cm boyutlarındaki fotoğrafları kolayca yerleştirebileceğiniz büyük dikdörtgen magnet türleri üretilirken daha küçük modelleri tercih edenler için ise 10x10, 8x10, 7x15 cm'lik seçenekler tasarlanıyor. Buzdolabı magnet çerçeve çeşitleri, dileyen kullanıcılar için yuvarlak formda da üretilebiliyor ve böylece buzdolabınızın üzerinde göz alıcı bir stil oluşturabilmeniz mümkün hâle geliyor. Çerçeve formundaki modeller, ağırlıklı olarak ahşaptan ya da ahşap görünümü verilmiş silikondan imâl ediliyor ve böylece buzdolabınızın üzerinde seçkin ve göze hoş gelen bir süsleme tasarımı oluşturmanız kolaylaşıyor.

Farklı tasarımlardan hoşlanan kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği çerçeve magnet türleri arasında kenarları süslenen seçenekler de bulunuyor. Süslü modellerin kenar bölümlerinde çeşitli renk geçişleri, danteller, örmeler ya da üç boyutlu kabartmalar yer alıyor. Bu sayede hayallerinizdeki buzdolabı süsleme tarzını kolayca gerçeğe dönüştürebilme şansınız bulunuyor. Çerçeve tasarımlı ürünler arasında resim baskılı çeşitler de bulunuyor. Magnet üreticisiyle irtibat kurarak kolayca tasarlatabileceğiniz resimli buzdolabı magneti türlerinde fotoğraflarınız magnetin iç bölümüne baskı teknikleriyle yerleştiriliyor ve böylece fotoğraf kağıdının katlanması, parlaması, kırılması gibi kullanım problemleri ortadan kalkıyor. Fotoğraflı buzdolabı magneti türleri, farklı açılardan çekilmiş fotoğrafların magnetlere sığmaması gibi olumsuz durumlarla karşılaşmanızın da önüne geçiyor. Baskı tekniği sırasında fotoğraflarınız, magnetlere dilediğiniz şekilde yerleştirilebiliyor ve böylece magnetlerinizin son derece estetik bir görüntü sergilemesi sağlanıyor. Fotoğraf baskılı ilginç buzdolabı magnetleri, Türkiye genelinde en çok ilgi gören buzdolabı süsleri arasında yer almalarıyla da dikkat çekiyor.

Notluk Magnetler ve Kolaylıkları

Buzdolaplarınız için özel olarak üretilen ve birbirinden seçkin tasarım markalarının imzasını taşıyan magnet türleri, görsel zenginliklerinin yanı sıra kullanışlı yapılarıyla da öne çıkıyor. Pratik tasarımlarıyla dikkat çeken magnet türleri, yaşamınıza kolaylık katarken aile içi iletişiminize de destek veriyor. En çok tercih edilen pratik kullanımlı ürünler arasında ise notluk magnet alternatifleri dikkat çekiyor. Üst panellerinde bir blok not kağıdı ve bir adet kalem bulunan buzdolabı magneti notluk çeşitleri, ihtiyaç duyduğunuz her an kolayca not alabilmenize yardımcı oluyor. Buzdolabı magnet not defteri, alışveriş listesi hazırlarken size büyük bir kolaylık sağlıyor ve buzdolabınızdaki eksiklikleri direkt dolabınızın üst kısmına yazabilmenizi sağlıyor. Bu sayede eksiklik tespit ettiğiniz her an vakit kaybetmeden not alabilmenize yardımcı olan ürünler, alışverişleriniz esnasında ihtiyacınız olan ürünleri unutmanızı da engelliyor. Magnet şeklinde üretilen buzdolabı notlukları, yemek yaparken de kullanılabiliyor. Yemeklerinizi ocağa ya da fırına verme saatinizi ve yemek yaparken kullandığınız malzemeleri not alabilmenizi mümkün kılan ürünler, daha dikkatli ve başarılı bir şekilde yemek pişirebilmenize yardımcı olarak mutfak performansınıza katkıda bulunuyor. Buzdolabına yapıştırılan magnetler, magnet yazı tahtası şeklinde de tasarlanabiliyor. Not defterli modellerden daha farklı bir yapıya sahip olan yazı tahtası detaylı ürünler, üzerlerinde herhangi bir kâğıt barındırmıyor ve orta bölümlerinde bir kara tahta parçasına yer veriyor. Bu sayede mutfak notlarınızı kağıtlara değil, bizzat magnetin üstüne yazmanız mümkün hâle geliyor.

Alt panellerinde yer alan tebeşir tutacağı sayesinde size pratik bir kullanım şekli de sunan ürünler, aile içi haberleşmelerinizin bir parçası olarak da kullanılabiliyor. Eşinize, çocuklarınıza ya da diğer aile bireylerinize mutfakla ve buzdolabıyla ilgili notlarınızı kolay yoldan iletebilmenizi sağlayan ürünler, sevdiklerinize yönelik sürpriz cümleler yazabilmenizi ve sevdiğiniz insanları beklemedikleri anlarda mutlu edebilmenizi de kolaylaştırıyor. Yazı yazılabilen magnet çeşitleri, dileyen kullanıcılar için beyaz tahta formunda da üretilebiliyor. Markör tarzı keçeli kalemlerle not alabileceğiniz beyaz tahta görünümlü magnetler, buzdolabınızın rengiyle uyum sağlamalarıyla da ön plana çıkıyor.

Anı Biriktirmenize Yardımcı Olan Şehir Magnetleri

Magnet kullanıcılarının vazgeçemediği ürünler arasında, farklı şehirlerin simge yapılarını ve meydanlarını yansıtan özel tasarımlı çeşitler de bulunuyor. Tüm kullanıcıların favorileri arasında yer alan buzdolabı süsü magnet şehirler koleksiyonu, hediyelik eşya olarak da değerlendirilebiliyor. Türkiye için üretilen şehir magnetlerinde İstanbul, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, İzmir gibi şehirleri simgeleyen ürünler dikkat çekiyor. İstanbul temalı şehir konseptli modellerde Boğaziçi, Kız Kulesi, Galata Kulesi, Ayasofya Camii gibi dünyaca ünlü semboller ön plana çıkarken Ankara temalı magnetler ise Anıtkabir, Ankara Kalesi, Beypazarı gibi ünlü simgelerle süsleniyor. Konya temalı şehir magnetlerinde ağırlıklı olarak Mevlana Müzesi ve semazen görselleri kullanılırken Çanakkale temalı magnetlerde ise Truva Atı, Eceabat Çanakkale Şehitleri Abidesi, Gelibolu görüntüleri ön plana çıkıyor. İzmir'e yönelik magnet türlerinde ise Efes Harabeleri, Smyrna Antik Kenti, İzmir Saat Kulesi gibi tarihi yapılar dikkat çekiyor. Türkiye dışındaki ülkeleri yansıtan magnetlerde ise Roma, Londra, Paris, New York, Sydney, Tokyo gibi dünya şehirlerinin ikonik görselleri bulunuyor. Şehir konseptli magnetlerin alt bölümlerinde, ürünün yansıttığı şehrin isminin simgesel fontlarla yazılmış bir versiyonu da bulunuyor ve böylece buzdolabınızı kusursuz ürünlerle süslemeniz mümkün hâle geliyor.

Şehir tasarımlı magnetler, seyahat ve tatillerinizde satın alabileceğiniz ve hem şehirlerarası hem de uluslararası gezilerinizi ölümsüz hâle getirebilmenize imkân tanıyan hediyelik eşyalar arasında yer alıyor. Gitmeyi planladığınız şehirlerin magnetlerini buzdolabınıza asmanız ise sizi seyahat ve tatil konusunda motive ediyor. Magnet türleri, sevdiklerinize verebileceğiniz küçük hediyelik eşyalar arasında yer almalarıyla da dikkat çekiyor. Dünyayı gezmekten ve yeni kültürler keşfetmekten hoşlanan yakınlarınıza armağan edebileceğiniz magnet alternatifleri, sevdiklerinizi yeni serüvenlere çıkmaya ikna etmenizi de kolaylaştırıyor. Şehir temalı magnetler, ideal fiyat seçenekleriyle de beğeni kazanıyor. Her bütçeye hitap eden şehir görselli buzdolabı magnet fiyatları, çok sayıda ürünü kolayca satın alabilmenize ve buzdolabınızı sevdiğiniz tüm şehirlerin en etkileyici görselleriyle süsleyebilmenize olanak tanıyor.

En Kullanışlı Buzdolabı Magnetleri Trendyol'da

Buzdolabı süslemesi denince akla gelen ilk seçenekler arasında başı çeken magnetler, alışılmışın dışındaki türleriyle de yaşamınıza etkili bir kolaylık katıyor. En çok beğeni kazanan alternatif tasarımlı magnet seçenekleri arasında ise buzdolabı magnet saat, açacak, nikah şekeri, takvim seçenekleri ön plana çıkıyor. Saatli buzdolabı magnetlerinde dileyen kullanıcılar için dijital, dileyen kullanıcılar için analog saat türlerine yer veriliyor ve bu sayede mutfağınızda çalışırken zamanı kontrol etmeniz kolaylaşıyor. Hem saatin kaç olduğunu kolayca öğrenebilmenize hem de yemek pişirirken rahat bir şekilde süre tutabilmenize imkân tanıyan saatli magnet türleri, estetik görünümleri sayesinde mutfak dekorasyonunuza da katkıda bulunuyor. Takvim özellikli magnet çeşitleri de mutfak dekorasyonunuzu zenginleştiren unsurlar arasında yer alıyor. Dileyen kullanıcılar için dijtal özellikte tasarlanan magnet saatleri; günü, ayı ve yılı dijiital veriler hâlinde size sunuyor ve böylece ihtiyaç anında hangi günde olduğunuzu kolayca öğrenebilmeniz mümkün hâle geliyor. Baskılı takvim detayına sahip olan magnet alternatifleri ise dış yüzeylerinde aylık ve yıllık takvim seçeneklerine yer veriyor. Bu sayede evlilik yıldönümü, doğum günü, bayram, diyete başlama günü gibi daima aklınızda tutmak isteyeceğiniz günleri takviminize işaretlemeniz ve her ihtiyaç anında kolayca hatırlamanız mümkün oluyor.

Açacak tarzındaki magnetler ise pratik kullanım şekilleriyle size büyük bir konfor sağlıyor. İçecek kapaklarını zahmetsiz ve güvenli bir şekilde açabilmeniz için üretilen klasik mutfak açacakları, küçük boyutları sebebiyle sıklıkla kaybolabiliyor ve bu sebeple de size mutfakta kimi zorluklar çıkarabiliyor. Magnet formundaki açacak türleri ise buzdolabına yapışmaları sayesinde kaybolma sorununa kesin çözüm getiriyor. Özellikle çok fazla cam şişeli içecek tüketilen evlerde ve iş yerlerinde tercih edilen açacak magnetler, iddialı görünümleriyle de fark yaratıyor. Magnet formundaki nikah şekerleri de kullanıcıların favori ürünleri arasında bulunuyor. Evliliğinizin en tatlı anıları arasında yer alan nikah şekerlerinizi buzdolabınızın üzerinde sergileyebilmenize imkân tanıyan ürünler, mutluluğunuzu günün her anı kolayca hatırlamanızı sağlıyor.

Buzdolabı sahibi herkesin mutlaka değerlendirmesi gereken magnet türleri ise birbirinden kaliteli seçenekleriyle Trendyol'da sizi bekliyor. Eğer siz de yaşam ve çalışma alanlarınızda etkili bir dekorasyon oluşturmak, buzdolaplarınızı çarpıcı görsellerle süslemek isterseniz, hemen Trendyol'daki buzdolabı magnet fırsat ürünlerine göz atabilirsiniz. Birbirinden cazip buzdolabı magnet kampanya seçenekleriyle maksimum kaliteye en ideal fiyatlarla ulaşabilir, size özel buzdolabı magnet indirim seçenekleriyle bütçenizi koruyabilirsiniz. Dilerseniz buzdolabı magnet toptan sipariş fiyatları sayesinde çok sayıdaki ürünü son derece cazip koşullarla satın alabilir, dilerseniz de kişisel fotoğraflarınızı magnetlerinize bastırarak unutulmaz anılar edinebilirsiniz. Buzdolabı magnet seti satın almak için dilediğiniz ürünü sepetinize hemen ekleyin, Trendyol'un size özel fırsat ve kampanyalarından yararlanma ve benzersiz bir online alışveriş deneyimi yaşama şansını yakalayın!