placeholder
"

Canan Karatay Kitapları

" araması için 116 sonuç listeleniyor
Hayykitap Karatay Sözü
HayykitapKaratay Sözü
(1)
49,90 TL
Sepete Git

Canan Karatay Kitapları

canan karatay kitapları

Sağlıklı beslenme, günümüzde hareketli veya hareketsiz bir yaşam tarzı sürdüren herkesin kilo kontrolünü sağlaması için uygulaması gereken bir programdır. Hareketsiz yaşam sağlıksız ve bol kalorili yiyecekler ile bir araya geldiğinde kişilere fazla kilo olarak geri döner. Bu noktada kişilere yardımcı olmak için diyet kitapları ortaya konmuştur. Bu kitaplar kişilerin kilo kontrolü sağlamasında etkili olarak ürünlerdir. Kilo vermek ya da kilosunu korumak isteyen kişiler bu kitaplardan yararlanabilir. Bu alanda en iyi diyet kitaplarını ortaya koyan kişilerden biri de Canan Karatay’dır. Sağlıklı beslenme konusundaki bilinç ve yaygın sosyal medya kullanımı sayesinde diyet listeleri ve kitapları da beklenenden daha fazla ilgi görür durumdadır. Canan Karatay ise bilinen diyetlerin aksine çok daha farklı bir beslenme yolu çizerek herkesin daha basit ve pratik şekilde yapabileceği programlar ortaya koyar. Yiyecek ve içeceklerin yapısına bakıldığında fayda ve zarar veren durumların çeşitliliği liste ve programlarda geniş bir yelpaze belirlenmesine neden olur. Bu da kişilerin kendi doğrularına uygun olan pek çok yararlı diyeti öğrenmelerini sağlar. Canan Karatay kitapları ise bunu yaparken kişileri sıkmadan ve yormadan tamamlanmasını sağlayacak şekilde kaleme alınmıştır. Siz de Trendyol'dan Canan Efendigil Karatay’ın kitapları için siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Karatay Diyeti ile Fit Görünmek Sizin Elinizde

Canan Karatay’ın kaleme aldığı kitaplar sayesinde diyet listelerine daha fazla tokluk hissi veren ve yağ yakma özellikleri olan yiyecekler bulunur. Bu listelerin doğru uygulanması durumunda kısa sürede kilo kontrol edilerek, fit görünüme sahip olunur. Karatay diyeti adı verilen bu program ile sadece kilo vermek değil aynı zamanda bölgesel yağlardan kurtulmak da mümkündür. Hızlı ve sağlıklı olarak verilen kiloların ardından tekrar kilo almak eskisi kadar basit olmayacağı için kişiler formlarını uzun süre koruyabilir.

Canan Karatay diyeti kitabı kilo vermek isteyen herkesin başvurması gereken bir kaynaktır. En sağlıklı ve kalıcı kilo verme yöntemlerinin anlatıldığı kitap sayesinde aç kalmadan ve çok katı bir şekilde diyet yapmadan zayıflamak mümkündür. Diyetlerin en zor kısmı, verilen kiloların sağlıklı beslenmenin bırakıldığı andan itibaren geri hızla geri alınmaya başlamasıdır. Sağlıksız ve amacı sadece kilo verdirmek olan diyetlerin geneli bu probleme neden olur ve kişilerde moral bozukluğuna hatta daha fazla kilo alınmasına neden olabilir. Bu kötü deneyim uzunca bir süre diyet yapmak istememekle sonuçlanır. Bu konuda televizyon programlarına konuk olan kişiler arasında en fazla dikkat çeken isim Canan Karatay’dır. Canan Karatay diyet kitabı içerisinde sağlıklı şekildekilo vermenin sağlanmasının dışında aynı zamanda uzak durulması gereken sağlıksız beslenme türlerine da açıklık getirir.

Karatay diyeti ilk etapta kişileri şaşırtan ancak uygulandığında faydasının kısa sürede görüldüğü bir programdır. Öncelik diyet yaparken açlık hissetmeme eylemine verilmiştir. Bu nedenle listede yer alan ürünler tok tutucu yiyeceklerdir. Hiçbir besin öğesinden mahrum kalmadan, açlık hissetmeden hızlı ve kolay zayıflamaya yardımcı olan Canan Karatay beslenmenin yanında egzersiz önerisinde de bulunur. Sadece beslenmenin yeterli olmadığı durumlarda kişilerin hareket etmesi de gerektiğini savunan Karatay, en etkili sonucun beslenme ve diyetin beraber uyguladığı programlar olduğunu aktarır.

Canan Karatay’ın en belirgin özelliği ise sıradan diyetlerden çok farklı diyetler ortaya koymasıdır. Diyetlerde en can sıkıcı konu olan ölçü konusu Karatay diyetinde bambaşka bir hal alır. Kibrit kutusu peynir, bir yemek kaşığı gibi ifadeler bulunmayan diyet programı kişiler için yaşam biçimi olmaya adaydır. Bu program sayesinde artık uzun bir dönem diyet listelerine uymaya çalışıp, ardından verilen kiloların kısa sürede geri alınması gibi olumsuzluklar yaşanmaz. Kişilerin zorlukla uyduğu, aç kaldığı, ortasında bozmak zorunda kaldığı diyetler yerine uzun zaman boyunca aç kalmadan istikrarla sürdürülebilen bir diyet ortaya konulmuştur. Canan Karatay’ın tüm kitaplarına Trendyol aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Karatay Mutfağı ile Beslenme Kontrolünüz Altında

Canan Karatay mutfağı kitabı ile okuyucularına sağlıklı beslenme konusunda eşi bulunmaz bilgiler ve tarifler aktarır. Pek çok noktalarda yapılan hataları ortaya koyan doktor, bu konuda da doğru bildiği her şeyi okuyucuları ile paylaşır. Canan Karatay çalışmaları sırasında beslenme ve hormonal bozuklarını ele alır. Bunlar üzerinden kişilerin daha rahat ve hızlı şekilde kilo vermesini amaç edinir. Canan Efendigil Karatay’ın kitapları sayesinde zorlanmadan kilo verip sonrasında ise bu kiloyu rahat bir şekilde korumak mümkün olur. Kitapları detaylı okumanın sonucunda nasıl beslenilmesi gerektiği, hangi besinlerden uzak durulması hangilerinin ise sofradan eksik edilmemesi gerektiği öğrenilir.

Diyet yapmak değil sağlıklı beslenme üzerine yoğunlaşan Canan Karatay tüm kitaplarında buna yönelik bilgiler verir. Karatay mutfağı da yine bu amaçla ortaya çıkmış olan bir kitaptır. Ancak bu kitapta diyet sırları yerine yemeklerin içeriği konusunda bilgi verir. Kitapta kilo vermenin kalıcı hale gelmesini damak tadından ödün vermeden sağlamak için hazırlanmış tarifler yer alır. Bu tarifler hem doğal hem oldukça lezzetlidir. Aslında bu tarifler diyet için yeni oluşturulmuş, özel olarak hazırlanmış yemek değil, eski geleneksel Türk mutfağının diyete uyarlanmış halleridir. Canan Karatay’ın bilgi birikimi ile bu yemekler bazı noktaları değiştirilerek sunulmuştur.

Kitapta dikkat çeken başka detaylar da bulunur. Kitap genel anlamda sağlıklı yaşam için bir rehber görevi görür. Sağlıklı olarak beslenmenin ilk adımından son adımına kadar her noktayı bu kitapta bulmak mümkündür. Doğal malzemelerin hangileri olduğunun seçilmesi, bu malzemelerin en sağlıklı şekilde nasıl pişirileceği gibi konular yine bu kitapta yer alan bilgiler arasında yer alır. Bunların dışında hazır alınan ancak evde yapılması durumunda sağlıklı ürün olarak rahatça tüketilebilecek yiyeceklerin tariflerini kitapta bulmak mümkündür. Canan Karatay’ın tüketilmesini en fazla desteklediği yoğurt ve tereyağı yapımı gibi tarifler ise özel formülleri ile kitaplarında bulunan konular arasındadır. Canan Karatay’ın kitaplarını incelemek ve satın almak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Karatay Diyetiyle Yaşam Boyu Sağlık

Canan Karatay yeni Kitabı Karatay diyeti ile yaşam boyu sağlık ile insan ömrünün tamamında hastalıktan uzak kalınmasını amaç edinmiştir. Kitap piyasada yerini aldığı ilk günden buna sürekli olarak en çok satılan kitaplar listesinde yer alır durumdadır. Bu kitap ile insanların aylar hatta yıllarca süren diyet serüvenlerinin başarısızlığını ortadan kaldırmıştır. Kitap sayesinde fazla kilolardan kurtularak, sağlıklı, enerjik bir hayat sürdürülebilir. Karatay diyetini uygulayan insanların kilo vermede başarı göstermesi kitabın her zaman favori yayınlar arasında kalmasını sağlar. Bu diyet ömür boyu sürdürülebilir özellikte olması sebebiyle de kısa sürede başlayıp bırakılan bir program değildir.

Diyetin ortaya çıkmasının ardından çok sayıda kişi bu diyeti uygulamıştır. Uygulayanlar arasında başarısız olan insan sayısı yok denecek kadar azdır. Bu nedenle de program her geçen gün daha fazla kişi tarafından uygulanır. Özel tüyolar sayesinde diyet sırasında kas kaybı değil fazla olan yağlardan kayıp meydana gelir. Verilen kiloların hemen hepsinin yağlardan gitmesi ile sağlıklı bir kilo verme sağlanır. Bu şekilde giden kilolar diyetin bırakılmasının ardından hemen geri dönmez. Bu aşamada aç kalmadan ve sağlıklı şekilde verilen kilolar sayesinde kişiler enerjik ve mutlu hisseder. Bu kilo verme yöntemi pek çok açıdan kabul gören bir programdır. Tariflerin tatsız tuzsuz diyet tarifler yerine standart yemek tadında olması, insanların aç kalması yerine yemek yemesi ile kilo verilmesini sağlaması herkesin kolaylıkla uygulayabileceği bir program olmasını sağlar.

Canan Karatay’ın tüm kitapları birbiri ile bağlantılıdır. Karatay diyeti kitabında verdiği bilgiler bu kitapta detaylarıyla yer alır. Genel olarak kitap tüm kitaplar gibi sağlıklı ve hızlı kilo verme ve sonrasında kolay koruma yöntemlerini konu alır. Bu bilgiler detaylandırılarak yeni bilgiler ile bir araya getirilir. Aslında diyet nasıl yapılır konusu değil insanın hayatı boyunca neler yapması, nasıl beslenmesi gerektiğini anlatan bir rehber niteliği taşır. Hangi yaşlarda, hangi mevsimlerde, hangi saatlerde ne yenilip içileceği ve nelerin zararlı olduğu konusunda bolca bilgi içerir. Kitabın içeriği üslubu her yaştan insanın okuyup hayatına katkı sağlayacak türdedir. Kendi tecrübelerini bilim ile ilişkilendiren Canan Karatay her kitabında olduğu gibi bu kitabında da başarıyı yakalamış durumdadır. Canan Karatay’ın yazmış olduğu tüm kitaplar Trendyol ile sizlerle.

Karatay Diyeti İle Obezite ve Diyabete Çözüm

Canan Karatay beslenme kitabı hastalıklara karşı önlem olarak da okuyuculara sunulmuştur. Canan Karatay’ın bir diyetisyen değil doktor olması bu durumda oldukça etkilidir. Canan Karatay şeker, diyabet kitabı gibi yazdığı bu kitabında hem obezite ile mücadeleyi hem de obezitenin neden olduğu hastalıkları önlemeyi amaç edinmiştir. Öncelikli olarak konu insülin direnci ve hipoglisemidir. Bunların ne olduğu, hangi yiyeceklerin bunlar için yararlı hangilerinin zararlı olduğu konularına açıklık getirilir. İnsanların hayatları boyunca bu özellikleri bilip buna göre yaşamaları durumunda hastalıklardan ve fazla kilolarından uzak olarak hayat sürdürmelerinin mümkün olduğu bu kitapta anlatılan bilgiler arasında yer alır.

Canan Karatay hamilelikte beslenme kitap, kolesterol kitabı olarak da düşünülebilecek kitaplarında insanların bilinçli olarak yaşadıklarında çok daha mutlu ve sağlıklı olduklarını savunur. Bilinçli toplumların sağlıklarını korumada zorluk çekmediklerini bu sayede de kilo kontrolünü daha rahat sağladıklarını anlatır. Bu sebeple insanların diyet listelerinden önce sağlıklı beslenmenin nasıl bir olgu olduğunu anlamalarını ister. Mantık olarak kendisi için neyin iyi neyin kötü olduğunu anlayan bireylerin hastalıklardan korunması, kilosunu kontrol etmesi gibi durumların kendi elinde olduğunu savunur. Obezite, kalp hastalıkları, diyabet, kolesterol gibi hastalıkların pek çoğunun en temel sebebinin sağlıksız beslenme olduğu göz önüne alındığında Canan Karatay’ın kitaplarının ne derece doğru olduğu ortaya çıkar.

Canan Karatay her zaman kilo, obezite ve diyabetin birlikte hareket eden durumlar olduğunu anlatır. Bilimsel araştırmalara da bakıldığında hastaların bunlardan bir tanesine sahip olması durumunda kalan diğer ikisinden en az birinin de beraberine geldiği rahatlıkla görülür. Bu hastalıkların dışında bazı kalp ve damar hastalıkları da bunlara eşlik edebilir. Genel resme bakıldığında bunların temel sebebinin beslenmede yapılan hatalar olduğu açık ve net biçimde görülür. Buna bağlı olarak beslenmede meydana gelen değişiklerin bu hastalıklara da çözüm olduğu anlaşılır. Kilo ile bağlantılı olan bu hastalıkların doğru kilo verme yöntemleri ile ideal kiloya ulaşıldığında iyileşme yaşandığı ya da tamamen ortadan kalktığı bilimsel olarak da kanıtlanmış bir durumdur.

Canan Karatay diyet kitaplarını herkes için bir rehber olması için kaleme almıştır. Doktor olmasının etkisi ile kilo vermenin dışında sağlıklı yaşamın da kapılarını aralayan Karatay, bu kitabında diyabet ve kolesterol gibi hastalıkların hangi durumlarda daha basit şekilde yenilebileceğiniz açıklar durumdadır. Kitabın en can alıcı noktası şekerli yiyeceklerin şeker hastalığının öncesinde kilo almaya neden olduğu anlatılır. Hastalığın kilo ile nasıl oluştuğu, nasıl ilerlediği gibi konular kitapta yer alır. Özellikle kadınlar arasında en yaygın problemlerden biri olan insülin direncinin en büyük sebebinin karbonhisrattan zengin yiyecekler olduğu ve bunun dışında başka hastalıklara da ortam oluşturduğu yine anlatılan konular içindedir. Ülkede nüfusun büyük bölümünde obezite ve insülin direnci bulunması ile kitap en fazla okunan kitap arasında yerini almış durumdadır. Siz de kitabı incelemek ve Canan Karatay’ın tüm kitapları hakkında bilgi sahibi olmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Canan Karatay’ın Diyet Kitapları

Diyetler çoğu insanın hayatlarının büyük bir kısmını kaplayan programlardır. Bu nedenle de diyetlerin doğru ve sistemli uygulanması için birçok diyet kitabı piyasadaki yerini almıştır. Çok fazla alternatif bulunması seçim yaparken zorluk yaşamayı da beraberinde getirir. Doğru kitabı seçmek ve diyete güzel bir başlangıç yapmak için programın uygulanmış ve başarıya ulaşmış olması önemlidir. Bunu yaparken herkesin bir yaşam tarzı, bünyesi ve alışkanlıkları olduğu unutulmamalıdır. Diyet kitaplarının herkes için yararlı ya da zararlı olacağı genel bilgilerin yer almasına spesifik diyetler bulunmuyor olmasına dikkat edilmelidir. Farklı yiyeceklerin verildiği, tek düze beslenme tarzlarının benimsetilmeye çalışıldığı programlardan uzak durmak çok önemlidir.

Karatay kitaplarında kişilerin alışkanlıklarına göre farklı alternatifler oluşturabilecek bilgiler bulunur. Canan Karatay’ın kitaplarında en çok üzerinde durulan unsur, protein alımının yapılması ve alım miktarı az ise artırılmasıdır. Buna karşı bir düşünce olarak şeker ve basit karbonhidrat içeren yiyeceklerden de uzak durulması gerektiğidir. Canan Karatay’ın yenmesi gerektiği ve sağlıklı beslenmede faydalı olduğunu aktardığı yiyecekler arasında tereyağı, zeytin, bulgur gibi lezzetli olan ürünler de yer alır. Bu ve bunun gibi faydalı olan yiyeceklerin bol miktarda tüketilmesi gerektiğini savunur. Bu kitapları okuyarak sağlıklı şekilde kilo veren ve kilosunu uzun süre koruyan pek çok örnek olması ve bu kişilerin geri bildirimde bulunması neticesinde kitaplara talep her geçen gün artar. Canan Karatay kitap seti sahibi olarak siz de sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz.

Diyet programları zorlayan bir liste ile kişilere sunulduğunda beslenme düzeni tam bir kısır döngüye dönüşür. Kişi kendini zorlayarak kilo vermeye çalıştığı için bir süre sonra durum sıkıcı bir hal alır ve diyet bırakılır. Sonrasında ise kilolar hızlı ve sağlıksız kilo şekilde verildiği için verilenden çok daha fazlası hızlı şekilde geri alınmaya başlanır. Karatay programı ise kişileri diyete ve uyulması gereken zor süreçlere sokmadığı için bu kötü döngüden kurtulmuş olunur. Karatay diyetinde güzel olan noktalardan bir diğeri ise mevcut diyetler gibi kalori hesapları, akla hayale gelmez miktar hesaplamaları bulunmamasıdır. Bunun yanında insanların severek tükettiği et, yoğurt, yumurta, kuruyemiş gibi gıdalar yasaklı ürün listesinde yer almaz. Ayrıca diyet programlarının en kötü tarafı olan halsizlik, bitkinlik ve yorgunluk durumları da bu programda yaşanmaz. Canan Karatay kitabı satın alarak siz de bu yaşam tarzına bir adım atabilirsiniz. Sağlıklı yaşam ve hızlı kilo verme için öncelikli olarak beslenme tarzını değiştirmek ve kilo vermeyi zorlaştırıcı ürünlerden uzak durmak gerekir. Bunların gerçekleşmesinde Karatay diyet programları ile başarılı bir süreç yürütebilirsiniz. Siz de bilgilerden faydalanmak için hemen Trendyol’u ziyaret edip Canan Karatay kitapları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve anında istediğiniz kitabı satın alabilirsiniz.