Fiyat
Cilt Bilgisi
Setli/Tekil
Yazar
Roman Türü
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Karantina Kitabı

" araması için 959 sonuç listeleniyor
kitapyeni Karantina - Beşinci Perde

kitapyeniKarantina - Beşinci Perde

140 TL
Sepete Git

Gençlerin Sevdiği Karantina Kitabı Çeşitleri Trendyol’da!

Kitap çeşitleri, günlük hayatın vazgeçilmez okuma araçlarından biri olur. Özellikle seri halinde satışa sunulan çeşitler müşterilerin ilgisini çeker. Aşk ve romantik rüzgarların estiği roman çeşitleri, her cinsiyet tarafından oldukça merak edilir. Aşkı anlatan ürün müşterilerin beğenisini kazanır. Kaliteli baskılama teknikleriyle hazırlanan romanlar, okuyucunun beklentisini karşılar. Karantina Beyza Alkoç tarafından kaleme alınarak yazılır. İçerisinde birbirinden farklı konular yer alır. Bununla birlikte hem roman hem de düz yazı özelliği son derece yüksek olur. Özellikle kendini bir savaşın eşiğinde gördüğünden dikkat çekici bir özellik taşır. 5 farklı kitap halinde oluşturulan bu seri sayesinde eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz. Kitabı seri halinde de alabilirsiniz. Karantina serisi fiyat olarak da daha uygun olur. Tek tek almak yerine set halinde alarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Trendyol’da yapılan indirim ve kampanyaları takip edebilir ve avantajlı fiyatlar ile dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Aşkı anlatan bu romanı okuyarak hayallere dalabilirsiniz. Otobüste, sahilde, evde, okulda kısacası her yerde okuyabilirsiniz. Anlatımı akışkan olan bu ürünü okurken zorluk çekmezsiniz. Karantina hikaye kitabı anlatısı ile müşterilerin beğenisini kazanır. Müşteri değerlendirmelerini de okuyarak daha güvenilir şekilde sahip olabilirsiniz. Kısa özetini de okuyabilir ve rahat hissedebilirsiniz. Kaliteli baskılarla üretilen Karantina adlı kitap çeşitlerine Trendyol’dan kolay bir şekilde ulaşabilir ve uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Seri Halinde Satışa Sunulan Karantina Kitabı

Seri Halinde Satışa Sunulan Karantina Kitabı

Karantina döneminde insanlar, kendilerini bazen huzursuz hissedebilir. Bu durumu ortadan kaldırabilmek adına birbirinden farklı kitaplara başvururlar. Özellikle karantina dönemini anlatan kitap çeşitleri son derece dikkat çekici olur. Karantina ile birleşerek yazılan aşk türü romanlar gençlerin vazgeçilmez kitapları arasında yer alır. Aşkın anlatılması müşteriler tarafından ilgiyle karşılanır. Kendini kitaptaki karakterin yerine koyar ve hayal gücü de genişler. Hayal gücünüzün genişlemesini istiyorsanız siz de bu romanı tercih edebilirsiniz. Karantina ciltli şekilde ve ciltsiz şekilde bulunur. Bütçeniz dahilinde ciltli ya da ciltsiz olarak tercih edebilirsiniz. Ciltli alarak daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Dışı korumalı olduğu için yıpranma olmaz. Böylece uzun yıllar kitaplığınızda kalabilir. Seri halinde satışa sunulan çeşitlerin sürükleyici özelliği yüksek olur. Beyza Alkoç tarafından kaleme alınan Karantina kitap ciltli olarak satışa sunulur. 5 seri halinde hazırlanan bu ürün, farklı kitap başlıklarına sahip olur. Karantina ilk kitabı, Zeynep isimli bir genç kızın yeni başladığı okulda ortaya çıkan vakaları anlatır. Bu vakaların çoğalmasıyla aniden oluşan eve kapanma durumlarıyla insanların psikolojik ve ruhsal bozukluklarını da ele alır. Bununla birlikte birbirinden farklı ilginç olaylar ile birlikte Zeynep’in yeni yaşam tarzına ayak uydurma sürecinden bahsedilir. Her cilt içerisinde olaylar daha da ileri gider ve ölümler artar. Bu olayların içinde yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Böylece olaylara karşı deneyimleriniz de artar. Beyin için olumlu anlamda katkı sağlar. Karantina kitabı serisi sayesinde olayların nasıl gerçekleştiğini inceleyebilirsiniz. Her kitapta farklı olaylara şahit olarak güzel deneyimler yaşayabilirsiniz. Hayal gücünüzü genişletebilir ve arkadaşlık ilişkilerinizi de güzelleştirebilirsiniz. Bununla birlikte Karantina romanı, Zeynep ve Onur’un yakınlaşmasını anlatır. Yani aşk dolu bir romana sahip olabilir ve ilişkilerinizde örnek alabileceğiniz yerleri örnek alabilirsiniz. Bu da daha olgunlaşmanızı sağlayarak olaylara bakış açınızı genişletebilir. Trendyol’da yapılan kampanyalar ila avantajlı fiyatlara dilediğiniz romana sahip olabilirsiniz. Bütçe dostu ürünler ile bütçenizi sevindirebilirsiniz. Müşteri yorumları ile daha güvenli bir alışveriş keyfi de yaşayabilirsiniz. Kitap hakkında müşterilerin değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Trendyol’da dilediğiniz Karantina kitap alabilirsiniz.

Anlaşılır Dille Yazılan Karantina Kitabı

Anlaşılır Dille Yazılan Karantina Kitabı

Roman çeşitlerinin anlaşılır bir dille yazılması, okuma kolaylığı açısından son derece önem taşır. Yalın halde yazılan çeşitler her yaş grubu tarafından oldukça beğenilir. Özellikle karantina zamanlarında insanların başına gelen olayları ele alan eser, müşterilerin ilgisini çeker. Karantina serisi 5 kitap halinde olur. Macera ve gizemi konu alan bu serileri tekli ya da toplu olarak alabilirsiniz. Her seride farklı olaylar ve gizemler anlatılır. Karakter ile özdeşebilir ve bakış açınızı genişletebilirsiniz. Akışkan dili ile okurken zorlanmazsınız ve seri bir şekilde okuma sağlayabilirsiniz. Her mekanda okuyabilir ve kolayca bitirebilirsiniz. Müşterilerin deneyimlerini de okuyabilir ve daha güvenilir şekilde ürününüzü alabilirsiniz. Karantina kitabı, artan vakaların insanların üzerinde yarattığı etkiyi ele alır. Bununla birlikte birbirinden farklı ve ilginç ölümlerin gerçekleşmesini anlatır. Anlaşılır dili sayesinde okuyucuya tam bilgi vermek amacıyla hazırlanır. Bu sayede kitabı okuyan müşteriler gönül rahatlığıyla bir sonraki kitaba geçebilir. Seri halinde roman yazan Beyza Alkoç Karantina kitabı ile adını duyurur. Bununla birlikte romanın devamında 4 farklı kitap yazar. Bu kitapların her biri perde perde ayrılır. Böylelikle her birinde farklı olaylar geçer ve farklı insanlar dahil olur. Karantina son kitabı alarak neler yaşadıklarını öğrenebilir ve serinin nasıl bittiğini öğrenerek daha güzel bir okuma deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle aşk romanları seviyorsanız tercih edebileceğiniz bir ürün olur. Aşkın yanında macera, gizem gibi konular da bulunur. Ürünün açıklama kısmından özetini de okuyabilir ve ona göre karar verebilirsiniz. Setli halde de alabilir ve ürünü uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Karantina kitabı yorumları sayesinde müşterilerin deneyimlerine göz gezdirebilir, güvenli bir şekilde ürünü satın alabilirsiniz.

Uygun Karantina Kitabı Fiyatı

Uygun Karantina Kitabı Fiyatı

Karantina kitap seti fiyatı ; ürünün malzemelerine, sayısına, ciltli ya da ciltsiz olmasına göre değişkenlik gösterir. Setli alımlar tekli alımlara göre fiyat avantajı sağlar. Bütçe dostu olan bu ürünleri avantajlı fiyat aralıkları ile alabilirsiniz. Özellikle boş zamanların değerlendirilmesi için sıklıkla tercih edilen romanlar okuyucuların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Birbirinden farklı eser arasından karantina günlüklerini anlatan roman çeşitleri müşterilerin dikkatini çeker. Roman okuyan okuyucular kendilerini baş karakter ile özdeşleştirir. Bu da farklı hayatları da yaşıyormuş gibi hissetmesini sağlar. Karantina Beyza Alkoç tarafından kaleme alınan roman türündeki eserlerden biri olur. Birbirinden farklı kitaplar içerisinde aynı konu anlatıldığından serinin sürükleyici özelliği son derece yüksek olur. Yazar, yükselen vakaları ve artan ölümleri kaleme almakla birlikte Zeynep ile Onur’un eşsiz aşkını da anlatır. Karantina okuma kitabı serisi 5 farklı ciltten oluşur. Onur, Mert ve Zeynep son derece kuvvetli bir savaşın içinde kendilerini bularak ondan zorlu bir şekilde kurtulurlar. Kendinize güç vermek istiyorsanız Karantina kitabı setini satın alabilir ve adım adım okumaya başlayabilirsiniz. Bu setleri okuyarak hayal gücünüzü genişletebilirsiniz. Farklı deneyimler yaşayarak hayatınızda da uygulayabilirsiniz. Trendyol’da yapılan indirim ve kampanyaları takip ederek uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Tekli ya da çoklu da alabilme imkanınız olur. Bütçeniz dahilinde ciltli yada ciltsiz de alabilirsiniz. Cilti olanı tercih ederseniz ürününüzün dış kısmı zarar görmez ve daha güzel bir görüntü oluşur. Sararma, yıpranma gibi şeylerden de ürününüzü korumuş olursunuz. Trendyol’dan Karantina kitabı fiyatı hakkında geniş bilgi sahibi olabilir ve bütçenizi sarsmadan dilediğiniz seriyi satın alabilirsiniz. Bu sayede aşk dolu rüzgarların estiği bir sete sahip olabilirsiniz.

Karantina Kitabı Kaç Yaş İçin Uygundur?

Sürükleyici anlatımının yanı sıra gerçekçi bakış açısıyla ön plana çıkıp karantina ruhunu her anlamda yaşayabileceğiniz Karantina kitabı 15 yaş ve üzeri için idealdir. Eğlenceli, sürükleyici ve gizemli bir maceraya atılacağınız bu eser; mahşerin dört atlısı olarak bilinen 4 arkadaşın macera dolu anlarını anlatır. Zamanı yakalayan konusu gençlik ateşini hissettiren atmosferiyle okurların ilgi ve odağına hitap edebilir. Yıldızlara uzanan dostluğu paylaşan oldukça gerçekçi bir kitaptır. Gizemini koruyan olay örgüsü ve sürükleyici anlatımı ile soluksuz bir şekilde okuyabilirsiniz. Aksiyon, sürükleyici kurgu ve romantizmi temel alan bu eseri sıkılmadan okuma durumunuz söz konusudur. Bu eserin karakterleriyle yakınlık kurarak keyifli ve konforlu bir okuma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Karantina Kitabı Nerede Satılır?

Salgın hastalıklarla başlayan dramatik olayları 4 temel karakter etrafında şekillendirip geniş okuyucu kitlesine hitap eden Karantina isimli kitabı Trendyol'da bulabilirsiniz. Evde vakit geçirdiğiniz günlerde kendinizi yalnız hissetmeden yepyeni bakış noktası bulabileceğiniz sürükleyiciliği bir kitaptır. Lise çağındaki yakınlarınıza okuma alışkanlığı kazandırabileceğiniz bu eseri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu sayede onların da eğitici ve rahat bir okuma deneyimi yaşamalarına katkı sağlayabilirsiniz. Dönem gençlerinin gündelik hayatlarına ve karakterler arasındaki mesajlaşmalara yer verip zaman zaman mizah ögeleriyle ön plana çıkan oldukça keyifli bir kaynaktır. Gençler için evde sıkıcı geçen günlere heyecan katabilen bu romanı inceleyerek Trendyol’dan cazip şekilde satın alabilirsiniz.

Karantina Kitabı Ne Tür Bir Kitaptır?

Dört temel karakteri dramatik olaylar zinciri, sürükleyici ve akıcı bir şekilde anlatan Karantina kitabı polisiye roman türüne göz kırpar. Dostluk ve aşk öğeleriyle ön plana çıkan bu eser, romantik roman türüne son derece yakındır. İlgili dönemde yaşanan salgın hastalık gerçekliğine liseli gençlerinin gözünden bakan ana karakteri Zeynep'in okul koridorunda karşısına çıkan kıl ceketi ile başlatılan olaylar zinciri adrenalin dolu anları ile okuyucuyu adeta kitaba hapseder. Zeynep ve Onur'un aşk hikâyesinden kesitler sunulan kitapta dört arkadaşın hayata meydan okuyan dostlukları keyif veren sürükleyici üslupla anlatılır. Gençler arasında son derece popülerlik kazanan ve okuldan uzak kalan neslin oldukça tercih ettiği samimi veren bir kitaptır.