Yıldızlı Ürünler
Renk
Ağırlık
Fiyat
Boya Ağırlığı
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Canlı Sıva

" araması için 640 sonuç listeleniyor

Yüksek Yalıtım Sağlayan Canlı Sıva Seçenekleri Trendyol’da!

Dekoratif canlı sıva, ev dekorasyon ürünleri arasında yer alan, iç mekanlar için tasarlanan iç cephe kaplama malzemesidir. Ürün, yapıların iç mekanlarında, villa ve tatil sitelerinde, otellerde, restoranlarda, hastanelerde, sinema ve sergi salonlarında kullanılır. Sıva, alçıpan, ahşap ve alkali olmayan yüzeylere uygulanabilen iç cephe kaplaması olarak bilinir. Boya ve duvar kağıdı gibi diğer seçeneklere kıyasla uzun ömürlü, kolay elde edilebilir ve kolay uygulanabilir bir üründür. Fiber, asbest, cam elyafı ve benzeri sağlığa zararlı hiçbir madde içermemesi nedeniyle de sıkça ve rahatlıkla tercih edilir. Çabuk kirlenmeyen, toz barındırmayan özelliği ile dikkat çeker. Doğru uygulama sayesinde uzun süre kullanma imkanı sunan kaplama, ayrıca canlı sıva renkleri ile göz alıcı olduğundan şık bir yüzey oluşturur. Sıva kullanılarak renklendirilen yüzeyler duvar dekorasyonlarında modern ve güncel bir uygulamadır. İçeriğindeki özel karışımları sayesinde yanmaya duyarlı bir ürün olan sıva ayrıca esnek ve yumuşak yapıdadır. Böylece darbelere karşı dayanıklı olan ürün, duvar çatlaklarını ve kusurlarını örter. Görsel ve dekoratif sınıflandırmada üst düzey esneme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda çocukların karşılaşabileceği ev kazalarında koruyucu etki sağlar. Böylesine kullanışlı ve ilgi gören yüzey kaplama ürününe indirim dönemlerinde sahip olabilirsiniz. Canlı sıva kampanya olanaklarından yararlanarak dilediğiniz ürünü rahatlıkla Trendyol üzerinden vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz.

Kolay Kullanım Sağlayan Canlı Sıva

Kolay Kullanım Sağlayan Canlı Sıva

Evlerden ofislere kadar birçok yaşam alanında sıvanın estetik olması müşteriler açısından önemlidir. Göze hitap edecek şekilde uygulanması, sağlığa uygun olması, kolay uygulanabilir olması, ses ve ısı yalıtımına olumlu etki sunması müşterilerin beklentileri arasındadır. Bu anlamda markalar tarafından üretilen sıva müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca tamir edilebilir ve taşınabilir olma özelliği sayesinde uzun zaman kullanma imkanı da sunar. Kaliteli içeriği ile herkesin gözdesi haline gelen yüzey kaplama ürünleri avantajlı fiyat imkanıyla müşterilere canlı sıva satın alma şansı yaratır. Ürünün yapısı ve dokusunda oluşan etkileri ile ürün uygulandığı ortamı genişletir ve derin bir görünüm yaratır. Çevre dostu ve antibakteriyel özelliği sahip olan seçeneklerin duvarlara uygulanabilmesinin yanı sıra tavana da uygulanması mümkündür. Tavana sürme işlemi yapılırken ısı ve ses yalıtımı konusunda hassas davranılması son derece önemlidir. Canlı sıva yorum bölümünden ürün değerlendirmelerini inceleyerek hangi modeli satın alacağınıza karar verebilirsiniz. Çok çeşitli desen ve renk alternatifi sunan seçenekler kirlenmez. Tozlanması halinde de üzerinde meydana gelen toz birikintisi elektrik süpürgesiyle herhangi bir zarar oluşmadan temizlenir. Kullandığınız yüzey kaplama ürünleri hakkında başka müşterilere deneyimlerinizden bahsetmek isterseniz yorum alanından canlı sıva tavsiyelerinizi iletebilirsiniz. Dilediğiniz yüzeye sıvayı uyguladıktan sonra tamir edilmesi gereken bir kısım meydana gelirse su ile yumuşatarak ürünü sürebilirsiniz. Jel kıvamına döndürülen seçenek pratik ve kısa sürede tamir imkanı tanır. Tamir edilen kısımda düzeltilen yerlerin belli olmaması ve ton farkı yaratmaması da önemli bir özelliktir. Müşteriler tarafından talep edilen canlı sıva online olarak satışa sunulur. Bu sayede dilediğiniz yerden dilediğiniz zamanda sipariş vererek kısa zamanda istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyerek üretilen, dayanıklı ve uzun ömürlü yüzey kaplama ürünlerine sahip olabilirsiniz. Adından söz ettiren birbirinden özel ürünlerle tanışmak için canlı sıva indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda kolaylıkla değişiklik yapabilir, yenilenmesi gereken alanları pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Bu sayede uygun fiyat imkanıyla da iç mekan dekorasyon ürünlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Yalıtım Etkili Canlı İpek Sıva Uygulaması

Yalıtım Etkili Canlı İpek Sıva Uygulaması

Uzun ömürlü bir ürün olan canlı ipek sıva, her türlü yüzeye uygulanabilir ve uygulandığı yüzeyde uyum sağlayarak güzel bir görünüm oluşturur. Seçeneğin yüzeye 2-3 mm kalınlığında uygulanması tavsiye edilir. Böylece duvarlara güzel bir hava katar ve dayanıklı bir görüntü oluşturur. Kolay kullanım imkanı sunan sıva, geniş bir kap içerisine boşaltılıp, 6-7 litre temiz suyla karıştırılır. Oluşan karışımı birkaç saat dinlendirdikten sonra rahatlıkla dilediğiniz yüzeye uygulayabilirsiniz. Sıvanın uygulanması için doğru yüzeyin temiz ve kuru olması önerilir. Ayrıca uygulandığı alandan su yardımıyla kolayca çıkarılabilir olması sebebiyle de aynı zamanda taşınabilir bir üründür. Bu sayede bulunduğunuz yerden başka yere taşınırken ürünü de beraberinizde götürebilir, dilediğiniz gibi başka bir yüzeye uygulayabilirsiniz. Taşınabilir özelliği ve birçok kez kullanılabilme imkanı sayesinde aynı zamanda uygun bir seçenektir. Canlı sıvanın uygulanması için kuru ve temiz zemin gerektiğinden nemli ve rutubetli ortamlarda kullanılması önerilmez. Bu gibi sorunların oluştuğu bölgelerde nem ve rutubetin giderilmesinden sonra yüzeye sıva uygulaması yapılması gereklidir. Nem önleyici özelliği sayesinde rutubet oluşumunu dengeler. Ayrıca ürün su yardımıyla yüzeye uygulandığından duvar kağıdı bulunan alanlara sıva uygulaması yapılmaz. Çünkü yüzeyde bulunan duvar kağıdı su yardımıyla sıva yapıldığından ıslanabilir. Islak yüzeyde de malzemenin kullanılması mümkün değildir. Isı ve ses yalıtımı ile ortama akustik bir hava katarak müşterilerin beğenisini kazanır. Böylece yüzeylere yapılan sıva uygulaması sonucunda duvar ile havanın teması kesilerek sıcak hava soğuk hava dengesi ortamda uzun süre korunur. Bu yapı malzemesinin uygulanmadığı yüzeylere sürebilir, öncesinde sürülen bir katman varsa, malzemeyi çıkarmadan üzerine tekrar sıva uygulaması yapabilirsiniz. Canlı sıva dış cephe seçeneklerine bakmak ve modelleri satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Canlı Sıva Modelleri ve Renkleri

Uygun Fiyatlı Canlı Sıva Modelleri ve Renkleri

Evlerden ofislere birçok yaşam alanına uygun renk ve desen çeşitliliğine sahip yüzey kaplama ürünleri doğal yapısıyla dikkat çeker. Isı ve ses yalıtımı da sağlayan sıva kolay temizlenebilen bir üründür. Ayrıca sağlığa zarar veren malzemeleri içermediğinden ve uygun fiyatlı bir ürün olduğundan birçok kişi tarafından tercih edilir. Malzemeler uygulandığı yüzeyde nefes alabilme özelliğine sahiptir. Böylece herhangi bir koku oluşumuna neden olmaz. Ürünün dayanıklı ve uzun ömürlü olması sebebiyle uygulandığı alana uzun yıllar boyunca boya yapılmasına gerek kalmaz. Uygun fiyat ve yüksek kalite imkanı sağlayan malzemeler, canlı sıva kullananlar tarafından oldukça fazla tercih edilen yapı ürünleri arasında yer alır. Ayrıca uygulama esnasında ya da sonrasında herhangi bir koku oluşmaması da önemli bir özelliğidir. Malzeme içerisinde kimyasal madde kullanılmaması, nefes alan yapıda olması, nem ve küfü engellemesi gibi özellikleri sebebiyle de beğeniyle tercih edilir. Müşterilerin beğenisine sunulan yapı çeşitleri farklı alternatiflere sahiptir. İhtiyacınız olan, beğendiğiniz alternatifler arasından seçim yapmak için modelleri online olarak inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı desen ve renkte canlı sıva modelleri bulunur. Dilediğinizi seçebilir, kararsız kaldığınız durumlarda müşteri yorumlarına göz atabilirsiniz. Modeller arasında yer alan simli sıva modeli diğerlerine oranla müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Boya ve duvar kağıtlarına kıyasla oldukça kolay uygulanan seçenek aynı zamanda fiyat bakımından da makul düzeydedir. Satıcıların ürün fiyatlandırmasında dikkate almış olduğu tüm bu farklılıklara rağmen bütçe dostu bir ürün olarak müşterilere rahatlıkla satın alma imkanı sunar. Renk ve desen çeşitliliği sağlanarak satışa sunulan iç cephe kaplama malzemelerine her bütçeye uygun canlı sıva fiyat imkanıyla Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.