İlgili Kategoriler
Marka
Cinsiyet
Fiyat
Garanti Süresi
Cam Şekli
Cam Tipi
Ek Özellik
Kadran Şekli
Kasa Çapı
Kasa Materyali
Kasa Renk
Kordon Materyali
Kordon Renk
Mekanizma
Su Geçirmezlik
Tip
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Casio Edifice

" araması için 490 sonuç listeleniyor

Casio Edifice

Casio Edifice Her Yaştan Her Tarza Hitap Ediyor

Casio Edifice koleksiyonu ile kullanıcılara yaşam tarzlarını yansıtabilmeleri hedefiyle tasarlanmaktadır. Bu saatler çok katmanlı kadranlar, dünya saati, günlük alarmlar ve daha fazlasını içeren özelliklere sahip olmalarıyla dikkat çekmektedir. Casio Edifice saatleri reçine ve paslanmaz çelikten yapılmış güçlü, rahat bant malzemeleri ile üretilmektedir. Bunun yanı sıra her yaştan her tarza uygun olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Casio Edifice saat modelleri kullanıcılara stillerini her koşulda yansıtabilmeleri hedefiyle tasarlanmaktadır. Casio EFR tasarımıyla ön plana çıkmaktadır. Bu ürün mineral cam vidalara sahiptir. Bunun yanı sıra kilit özelliğiyle de kullanıcılara tam bir fonksiyon sağlamaktadır. Bu saat modelinin dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de 100 metreye kadar su geçirmez olmalarıdır. Su geçirmez özellikler sayesinde herhangi bir su kazasında hiçbir fonksiyonunu kaybetmemektedir. Aynı zamanda ürünün yapımında paslanmaz çelik kullanılmıştır. Bu paslanmaz çelik sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra çelik bantlara sahiptir. Aynı zamanda tek dokunuş fonksiyonu bulunmaktadır. Bu sayede tek bir hareketle saat kapatılabilmektedir. Bu özelliklerinin yanı sıra kronometre ölçüm kapasitesine de sahiptir. Tarih görüntüleme özelliğine sahip olan bu ürün aynı zamanda tarih düzenleme seçeneğiyle de kullanıcıların saattin tam performans kullanımını sağlamaktadır. Aynı zamanda analog kullanım da mevcuttur. Pil ömrü 3 yıl olan bu pilin toplam ağırlığı 157 gramdır. Bunun yanı sıra 53×47×12.3 milimetre boyutlarına sahiptir. Caiso Edifice Bluetooth özellikli saatleriyle de dikkat çekmektedir. Edifice Unisex kol saati modeli de dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürün unisex özellikli olduğu için kadın ve erkek kullanıcılar için uygundur. Bunun yanı sıra bu saat modeli gündelik ve iş hayatında kullanıma uygunluğuyla dikkat çekmektedir. Paslanmaz çelikten olan bu saat modelleri uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Bunun yanı sıra kronometre özelliğiyle kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Bu saatin pil ömrü ortalama 3 yıldır. Bunun yanı sıra su geçirmez özelliktedirler. Metal kordona sahip olan bu ürün fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. Markanın dikkat çeken bir başka ürünü ise Edifice kadın kol saati modelidir. Kasa çapı 48,7 milimetre olan bu saatin kasası çeliktir. Bunun yanı sıra deri tipi kordona sahip olan bu modelin cam tipi ise mineraldir. Analog makineye sahip olan bu kadın kol saati modelliğinin şekli ovaldir. Bunun yanı sıra gri rengiyle dikkat çeken bu ürün siyah kronometresiyle kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Kadranının rengi siyah olan bu ürünün kordonu da siyahtır.

Casio Edifice ile Zamanı Teknolojiyle Yönetin

Casio Edifice fiyatı modellerin özelliklerine ve adedine göre değişmektedir. Markanın sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde her ihtiyaca ve tarza uygun seçenekler mevcuttur. Edifice Unisex kol saati modellerinden öne çıkan bir başka parça ise su geçirmez kadın kol saatidir. Kasa çapı 48,9 milimetre olan bu saatin kasa cinsi çeliktir. Bunun yanı sıra çelik kordon tipine sahip. Aynı zamanda analog makine tipine sahip olan bu saatin şekli ovaldir. Gri kasa rengiyle kullanıcının dikkatine sunulan bu ürünün kadranı laciverttir. Kronometre ve takvim fonksiyonunun yanı sıra alarmı da bulunmaktadır. 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır. Pil ömrü ise 3 yıldır. Goldrose Casio Edifice kadın kol saati modelleri de markanın dikkat çeken modellerindendir. Casio Edifice gold seçeneği de kullanıcıların yoğun olarak tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Çelik kordona sahip olan bu ürünün kordon rengi gridir. Bunun yanı sıra kadran şekli ovaldir. Bu özelliğiyle dikkat çeken Casio markalı bu saat modeli 100 metreye kadar su geçirmez özelliğini korumaktadır. Bunun yanı sıra birçok fonksiyona sahiptir. Cam cinsi mineral olan bu saat bombeli bir kasaya sahiptir. Aynı zamanda kasa çapı ise 41,8 milimetredir. Analog mekanizmaya sahip olan bu ürünün kronometre özelliği de bulunmaktadır. Casio Edifice Sapphire modelleriyle de dikkat çekmektedir. Bu modeller şarj edilebilir olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra bir de şarj göstergesi bulunmaktadır. Ek olarak güneş enerjili pilleri de bulunmaktadır. Titreşimli alarmı bulunan bu saat modellerinin harita yüklenebilme ve sessiz alarm özelliği vardır. Bunun yanı sıra online portal erişimleri de bulunmaktadır. GPS ve pusulaya sahip olan bu saat modellerinin aynı zamanda ivmeölçer cihazı da bulunmaktadır. Ritimli bir sensöre sahip olan bu saat modeli aynı zamanda sıcaklık sensörüne de sahiptir. Edifice Unisex Kol Saati EQS de markanın öne çıkan modelleri arasındadır. Bu model diğer saat modellerinin aksine 47,6 milimetre kasa çapına sahiptir. Bunun yanı sıra çelik kasaya sahip olan bu saat modeli mineral cam tipine sahiptir. Aynı zamanda analog mekanizmaya sahip olan bu ürünün kasa şekli ovaldir. Gri ve lacivert olmak üzere iki renkle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürünün kronometre özelliği de bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunmaktır.

Casio Edifice ile Analog ve Dijital Uyumu

Casio Edifice solar modelleri de analog ve dijital mekanizmanın sunduğu kombinasyonla dikkat çekmektedir. 1/100 saniye hassasiyetli kronometreye sahip olan bu saat modeli LED ışığa sahiptir. 100 metreye kadar su geçirmez özellikte olan bu ürün, spor bir tasarıma sahiptir. İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca olmak üzere toplamda altı dilde gün gösterimi yapabilmektedir. Modelin teknik özellikleri arasında ise şarj edilebilir bir pile sahip olması bulunmaktadır. Çerçeve malzemesi silikon olan bu ürün aynı zamanda silikon bir kordona sahiptir. Neobrite cama sahip olan bu ürün 31 saat diliminin yanı sıra dünya saatini kullanmaktadır. Aynı zamanda yaz saati açma ve kapatma işlevine de sahiptir. Tamamen kişiselleştirilmiş bir saat deneyimi sunmaktadır. 5 günlük alarm seçeneğinin yanı sıra 1 ile 10 arasında ayarlanabilen yineleme sayısına sahiptir. Aynı zamanda analog bir kola sahip olan bu saat dijital olarak da ayarlanabilmektedir. Şarj edilebilir bir pile sahiptir. Bu pilin kullanımı yaklaşık 10 aydır. Şarj azalması durumunda uyarı göstergesi çıkmaktadır. Bu sayede uzun bir kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda kullanıcının saatiyle olan iletişiminin kesilmesi de engellenmektedir. Casio Edifice deri kordon seçenekleriyle de kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Edifice Kadın Kol Saati EQB de deri kordonlu modellerden dikkat çeken ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünün cam tipinin safir olmasının yanı sıra ağırlığı 62 gramdır. Bu sayede hafif bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Aynı zamanda 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır. Kasa çapı 45,6 milimetre olan bu ürünün kasa yüksekliği 49,9 milimetredir. Bunun yanı sıra bu ürünün öne çıkan bir diğer özelliği ise Bluetooth seçeneği olmasıdır. Aynı zamanda çift saate sahip olan bu ürünün aydınlatma özelliği de bulunmaktadır. Bir diğer öne çıkan özelliği ise alarmıdır. İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca olmak üzere toplamda altı dilde gün gösterimi yapabilen bu ürün 1/100 saniye hassasiyetli kronometreye sahiptir. Aynı zamanda bu ürün kullanıcısının stilini yansıtabilmesi hedefiyle tasarlanmıştır. Markanın deri kordonlu birçok modeli bulunmaktadır. Bu sayede her yaştan her tarza hitap etmektedirler.

Casio Edifice Modelleriyle Siyahın Derinliklerini Yakalayın

Casio Edifice siyah modelleriyle dikkat çeken bir markadır. Casio Oceanus da markanın öne çıkan modelleri arasında yerini almaktadır. Bunun yanı sıra bu saat modeli ince bir kasaya sahiptir. Elegan ve teknolojik yapısıyla dikkat çeken bu ürün rengiyle dikkat çekmektedir. Casio Oceanus saat, yüksek titanyum kaplama teknolojisiyle donatılmış bir ürün olmasıyla dikkat çekmektedir. Teknolojik özellikleriyle dikkat çeken bu ürün 9,5 milimetre kasa kalınlığına sahiptir. Aynı zamanda bu ürün hem Türkiye’de hem de yurt dışında üretilmektedir. Bu ürün bir önceki modeline göre bir miktar daha inceltilmiştir. Casio Edifice erkek kol saati EFR-561PB de markanın dikkat çeken ürünleri arasında yer almaktadır. Bu model 100 metreye kadar su geçirmez özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra siyah ve baskılı bir kordona sahiptir. Siyah renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün, stili yansıtması hedefiyle tasarlanmıştır. Casio Edifice kol saati modelleri birçok renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Edifice Erkek Kol Saati EF-334 de markanın öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. Gümüş renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün çelik bir kordona sahiptir. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Çelik kasasının rengi gir ve lacivert olan bu saat modelinin kadranı ovaldir. 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde de herhangi bir su kazasına karşı koruma sağlamaktadır. Cam cinsi mineral olan bu saatin kasa çapı 43,9 milimetredir. Kronometre fonksiyonuna sahip olmayan bu ürün analog bir mekanizmaya sahiptir. Erkek Kol Saati EFR-563BL de markanın öne çıkan bir başka modelidir. Bu model yüz metreye kadar su geçirmezlik özelliğini korumaktadır. Bunun yanı sıra kasa rengi gri ve kahverengi olan bu saat modelinin kadran ve kordon rengi kahverengidir. Aynı zamanda oval bir kasaya sahip olan bu modelin alarm fonksiyonu bulunmamaktadır. Analog mekanizmaya sahiptir. Casio Edifice illuminator de markanın dikkat çeken bir başka modelidir. Retro Unisex Kol Saati modelleri de dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra bu ürün cinsiyetsiz olmasıyla dikkat çekmektedir. Kadın ver erkeklerin kullanımı için uygundur. Dijital bir mekanizmaya sahip olan bu ürünün kadranı karedir. Kasa materyalinin çelik olmasının yanı sıra kordonu da çeliktir. Aynı zamanda altın rengi seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır.

Casio Edifice Modelleri ile Zamana Su İşlemiyor

Pilli bir saat olan bu ürün Casio Edifice silikon kordon seçeneklerinin dışında bir üründür. Mineral camdan üretilmiş olan bu ürünün cam tipi organiktir. Bunun yanı sıra 11 ile 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini korumaktadır. Ayrıca kullanıcısına takvim fonksiyonu da sunan bu ürün stil yansıtmak üzere tasarlanmıştır. Markanın dikkat çeken bir başka modeli ise kasa çapı 47 santimetre olan EFR-552D’dir. Çelik kordona sahip olan bu ürünün kasa şekli ovaldir. Bunun yanı sıra bu saatin alarm fonksiyonu bulunmamaktadır. Gri lacivert kasa rengine sahip olan bu ürünün kadranı siyahtır. Casio edifice güneş enerjili modelleriyle de dikkat çekmektedir. Bu modeller birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra bu ürünler stil yansıtması hedefiyle tasarlanmıştır. Edifice Erkek Kol Saati EFR-556DB de markanın öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. Bu model çelik bir kasaya sahiptir. Bunun yanı sıra kasa rengi gri ve siyah olmak üzere çift renklidir. Kronometre fonksiyonuna sahip olan bu ürünün takvimi de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır. Casio saat modelleri kullanıcıların ilgisine sunulurken odak noktası işlevsellik olarak belirlenmiştir. Casio Edifice Erkek Kol Saati EQS-900DB de çelik kordon tipine sahip saat modelleri arasında yer almaktadır. Bu saat modelinin cam tipi mineraldir. Bunun yanı sıra analog bir mekanizmaya sahip olan bu ürünün kasa rengi gri ve siyah olmak üzere iki renkle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip olan bu ürünün takvim fonksiyonu da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kronometreye sahip olan bu ürünün alarm fonksiyonu bulunmamaktadır. Casio Edifice mavi renk seçenekleri de birçok fonksiyonla kullanıcılarının ilgisine sunulmaktadır. Edifice Erkek Kol Saati EFR-de 303PG de mavi gövdesiyle dikkat çekmektedir. Kasa çapı 48,8 milimetre olan bu saatin kordonu çeliktir. Bunun yanı sıra kordon tipi çelik olan bu ürünün cam tipi ise mineraldir. Gri kordon rengiyle dikkat çeken bu modelin kronometre özelliği bulunmazken takvim gibi fonksiyonel bir seçeneği bulunmaktadır. Aynı zamanda alarm fonksiyonuna da sahip olan bu ürün 100 metreye kadar su geçirmez özelliğini koruyabilmektedir.

Casio Edifice Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Casio Edifice özellikleri bakımından geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Çeşitli renk ve tasarımlardaki birçok modeli sayesinde bütün kullanıcılara hitap edebilmektedir. Markanın dikkat çeken bir diğer model çeşidi ise kahverengi saatlerdir. Casio Edifice kahverengi modelleri arasında öne çıkan bir ürün de Roma rakamları göstergeli saat modelidir. Bu saat modeli 100 metreye kadar su geçirmez özelliğini koruyabilmesiyle dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra çelik bir kasaya sahip olan bu modelin cam tipi mineraldir. 47,2 milimetre kasa çapına sahip olan bu ürünün camı ovaldir. Bunun yanı sıra Rosegold kasa rengine sahip olan bu ürünün kordon rengi kahverengidir. Kronometre fonksiyonuna sahip olan bu ürün aynı zamanda takvim fonksiyonuna da sahiptir. Casio Edifice modelleri ve fiyatları ürünlerin özellikleri ve adedine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak su geçirmezlik özelliğine sahip olan bu ürünler kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra kullanıcılar bir ürünü satın almadan önce kullanıcı yorumlarını da önemsemektedirler. Öncelikli olarak kullanıcıların yorumları da bu nedenle önem teşkil etmektedir. Kasa çapı 41 milimetre olan Edifice Erkek Kol Saati EFR-527D-2AVUDF de markanın öne çıkan modelleri arasında yer almaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra çelik kordon tipine sahip olan bu ürün mineral bir cam tipine sahiptir. Dikkat çeken bir başka özelliği ise analog bir mekanizmaya sahip olmasıdır. Kadran rengi lacivert olan bu ürün kronometre fonksiyonuna sahiptir. Aynı zamanda takvim fonksiyonuna sahip olan bu saat modelinin alarm özelliği bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini koruyabilmektedir. Casio Edifice plastik kordon çeşitleriyle de kullanıcılara geniş yelpazede ürünler sunmaktadır. Casio Erkek Kol Saati F-91W-1DG de markanın plastik kordonlu saatleri arasında öne çıkanlar arasındaki yerini almıştır. Bu ürün siyah renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra plastik bir kasaya sahip olan bu saat modelinin mekanizması Quartz’dır. Kasa çapı 31 milimetre olan bu saat modeli 3 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliğini koruyabilmektedir. Casio Edifice indirim ve avantajlarından faydalanmak için siz de sayfamızı ziyaret edebilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.