İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Kordon Materyali
Fiyat Geçmişi
Kasa Çapı
Cam Tipi
Renk
Mekanizma
Kordon Renk
Fiyat
Kasa Materyali
Garanti Süresi
Cam Şekli
Ek Özellik
Kasa Renk
Su Geçirmezlik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Casio Edifice

" araması için 604 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Casio Edifice Saatler Trendyol’da!

Casio Edifice saat çeşitleri reçine ve paslanmaz çelikten yapılmış güçlü, rahat bant malzemeleri ile üretilir. Bunun yanı sıra her yaştan her tarza uygun olmalarıyla dikkat çekerler. Casio Edifice modelleri müşterilere stillerini her koşulda yansıtabilmeleri hedefiyle tasarlanır. EFR tasarımıyla ön plana çıkar. Bu ürün mineral cam vidalara sahiptir. Bunun yanı sıra kilit özelliğiyle de tam bir fonksiyon sağlar. Bu aksesuar modelinin dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de 100 metreye kadar su geçirmez olmalarıdır. Su geçirmez özellikler sayesinde herhangi bir su kazasında hiçbir fonksiyonunu kaybetmez. Aynı zamanda aksesuarın yapımında paslanmaz çelik kullanılır. Bu paslanmaz çelik sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Bunun yanı sıra çelik bantlara sahiptir. Aynı zamanda tek dokunuş fonksiyonu bulunur. Bu sayede tek bir hareketle cihaz kapatılır. Bu özelliklerinin yanı sıra kronometre ölçüm kapasitesine de sahiptir. Tarih görüntüleme özelliğine sahip olan bu tasarım aynı zamanda tarih düzenleme seçeneğiyle de müşterilerin aksesuarın tam performans kullanımını sağlar. Aynı zamanda analog kullanım da mevcuttur. Casio Edifice pil ömrü 3 yıl olan bu pilin toplam ağırlığı 157 gramdır. 53×47×12.3 milimetre boyutlarına sahiptir. Casio Edifice Bluetooth özellikli saatleriyle de dikkat çeker. Edifice unisex kol saati tasarımı de dikkat çeken tasarımlar arasında yer alır. Bu tasarım unisex özellikli olduğu için kadın ve erkek müşteriler için uygundur. Bunun yanı sıra bu aksesuar tasarımı gündelik ve iş hayatında kullanıma uygunluğu ile dikkat çeker. Paslanmaz çelikten olan bu aksesuar modelleri uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra kronometre özelliğiyle kişilerin ilgisine sunulur. Bu saatin pil ömrü ortalama 3 yıldır. Bunun yanı sıra su geçirmez özelliktedirler. Metal kordona sahip olan bu ürün fonksiyonel bir kullanım sunar. Markanın dikkat çeken bir başka seçeneği ise Edifice kadın kol saatidir. Kasa çapı 48,7 milimetre olan bu aksesuarın kasası çeliktir. Bunun yanı sıra deri tipi kordona sahip olan bu tasarımın cam tipi ise mineraldir. Analog makineye sahip olan bu kadın kol saati modelliğinin şekli ovaldir. Gri rengiyle dikkat çeken bu tasarım siyah kronometresi ile kişilerin ilgisine sunulur. Siz de kendi zevkinize göre Casio seçenekleri arasında tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Casio Çeşitleri ve Özellikleri

Kaliteli Casio Çeşitleri ve Özellikleri

Şıklığınızı ve kombinlerinizi ön plana çıkarmak için belirli parçalardan yardım alabilirsiniz. Casio Edifice koleksiyonu ile kişilerin yaşam tarzlarını yansıtabilmeleri hedefiyle tasarlanır. Bu saatler çok katmanlı kadranlar, dünya saati, günlük alarmlar ve daha fazlasını içeren özelliklere sahip olmaları ile dikkat çeker. Casio Edifice fiyatı modellerin özelliklerine ve adedine göre değişir. Markanın sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde her ihtiyaca ve tarza uygun seçenekler mevcuttur. Edifice Unisex kol saati modellerinden öne çıkan bir başka parça ise su geçirmez kadın kol saatidir. Kasa çapı 48,9 milimetre olan bu saatin kasa cinsi çeliktir. Bunun yanı sıra çelik kordon tipine sahiptir. Aynı zamanda analog makine tipine sahip olan bu saatin şekli ovaldir. Gri kasa rengiyle kişilerin dikkatine sunulan bu tasarımın kadranı laciverttir. Kronometre ve takvim fonksiyonunun yanı sıra alarmı da bulunur. 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunur. Pil ömrü ise 3 yıldır. Gold rose Casio Edifice kadın kol saati modelleri de markanın dikkat çeken modellerindendir. Casio Edifice gold seçeneği de müşterilerin yoğun olarak tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Çelik kordona sahip olan bu tasarımın kordon rengi gridir. Bunun yanı sıra kadran şekli ovaldir. Bu özelliğiyle dikkat çeken Casio markalı bu aksesuar modeli 100 metreye kadar su geçirmez özelliğini korur. Bunun yanı sıra birçok fonksiyona sahiptir. Cam cinsi mineral olan bu aksesuar bombeli bir kasaya sahiptir. Aynı zamanda kasa çapı ise 41,8 milimetredir. Analog mekanizmaya sahip olan bu tasarımda kronometre özelliği de bulunur. Casio Edifice Sapphire modelleriyle de dikkat çeker. Bu modeller şarj edilebilir olmalarıyla dikkat çeker. Şarj göstergesi bulunur. Ek olarak güneş enerjili pillere de sahiptir. Titreşimli alarmı bulunan bu aksesuar modellerinin harita yüklenebilme ve sessiz alarm özelliği vardır. Bunun yanı sıra Casio Edifice online portal erişimleri de bulunur. GPS ve pusulaya sahip olan bu saat modellerinin aynı zamanda ivme ölçer cihazı da bulunur. Ritimli bir sensöre sahip olan bu saat modeli aynı zamanda sıcaklık sensörüne de sahiptir. Edifice unisex kol saati EQS de markanın öne çıkan modelleri arasındadır. Bu model diğer saat modellerinin aksine 47,6 milimetre kasa çapına sahiptir. Çelik kasaya sahip olan bu aksesuar modeli mineral cam tipine sahiptir. Aynı zamanda analog mekanizmaya sahip olan bu ürünün kasa şekli ovaldir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunur. Güvenilir şekilde siz de bu seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu şık tasarımları sevdiklerinizi hediye etmek için de tercih edebilirsiniz.

Her Tarza Uygun Casio Edifice Saat Modelleri

Her Tarza Uygun Casio Edifice Saat Modelleri

Casio Edifice solar modelleri de analog ve dijital mekanizmanın sunduğu kombinasyonla dikkat çeker. 1/100 saniye hassasiyetli kronometreye sahip olan bu saat modeli LED ışığa sahiptir. 100 metreye kadar su geçirmez özellikte olan bu aksesuar, spor bir tasarıma sahiptir. İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca olmak üzere toplamda altı dilde gün gösterimi yapabilir. Modelin teknik özellikleri arasında ise şarj edilebilir bir pile sahip olması bulunur. Çerçeve malzemesi silikon olan bu aksesuar aynı zamanda silikon bir kordona sahiptir. Neobrite cama sahip olan bu aksesuar 31 saat diliminin yanı sıra dünya saatini de kullanır. Yaz saati açma ve kapatma işlevine de sahiptir. Tamamen kişiselleştirilmiş bir saat deneyimi sunar. 5 günlük alarm seçeneğinin yanı sıra 1 ile 10 arasında ayarlanabilen yineleme sayısına sahiptir. Aynı zamanda analog bir kola sahip olan bu saat dijital olarak da ayarlanabilir şekildedir. Şarj edilebilir bir pile sahiptir. Bu pilin kullanımı yaklaşık 10 aydır. Şarj azalması durumunda uyarı göstergesi çıkar. Bu sayede uzun bir kullanım sunar. Aynı zamanda kişinin saatiyle olan iletişiminin kesilmesi de engeller. Casio Edifice deri kordon seçenekleriyle de ilgileri çeker. Kadın kol saati EQB de deri kordonlu modellerden dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Bu ürünün cam tipinin safir olmasının yanı sıra ağırlığı 62 gramdır. Bu sayede hafif bir kullanım deneyimi sunar. Aynı zamanda 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunur. Kasa çapı 45,6 milimetre olan bu ürünün kasa yüksekliği 49,9 milimetredir. Bu ürünün öne çıkan bir diğer özelliği ise Bluetooth seçeneği olmasıdır. Aynı zamanda çift saate sahip olan bu ürünün aydınlatma özelliği de bulunur. Bir diğer öne çıkan özelliği ise alarmıdır. İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca olmak üzere toplamda altı dilde gün gösterimi yapabilen bu aksesuar 1/100 saniye hassasiyetli kronometreye sahiptir. Aynı zamanda bu aksesuar kişilerin stilini yansıtabilmesi hedefiyle tasarlanır. Casio Edifice kordon ürünlerinin birçok farklı modeli bulunur. Bu sayede her yaştan her tarza hitap eder. Dilediğiniz ürünü tercih edip, satın alabilirsiniz.

Renkleri ile Öne Çıkan Tasarımlar

Renkleri ile Öne Çıkan Tasarımlar

Casio Edifice siyah modelleriyle dikkat çeken bir markadır. Casio Oceanus da markanın öne çıkan modelleri arasında yerini alır. Bunun yanı sıra bu saat tasarımı ince bir kasaya sahiptir. Elegan ve teknolojik yapısıyla dikkat çeken bu aksesuar rengiyle de öne çıkar. Casio Oceanus saat, yüksek titanyum kaplama teknolojisiyle donatılmış bir ürün olmasıyla dikkat çeker. Teknolojik özellikleriyle beğeni toplayan bu ürün 9,5 milimetre kasa kalınlığına sahiptir. Hem Türkiye’de hem de yurtdışında üretilir. Bu ürün bir önceki tasarıma göre bir miktar daha inceltilir. Casio marka Edifice erkek kol saati EFR-561PB de markanın dikkat çeken ürünleri arasında yer alır. Bu tasarım 100 metreye kadar su geçirmez özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra siyah ve baskılı bir kordona sahiptir. Siyah renk seçeneğiyle müşterilerin ilgisine sunulan bu ürün, stili yansıtması hedefiyle tasarlanır. Pilli bir saat olan bu aksesuar Casio Edifice silikon kordon seçeneklerinin dışında bir üründür. Mineral camdan üretilmiş olan bu ürünün cam tipi organiktir. Bunun yanı sıra 11 ile 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini korur. Ayrıca takvim fonksiyonu da sunan bu ürün stil yansıtmak üzere tasarlanır. Markanın dikkat çeken bir başka seçeneği ise kasa çapı 47 santimetre olan EFR-552D’dir. Çelik kordona sahip olan bu ürünün kasa şekli ovaldir. Bu saatin alarm fonksiyonu bulunmaz. Gri lacivert kasa rengine sahip olan bu ürünün kadranı siyahtır. Canlı renk seçenekleri ile tasarlanan aksesuarlar kombinlerinizi tamamlar. Kombinlerinizi bu şık aksesuarlar ile ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. Kadın ya da erkek modelleri klasik, spor ya da vintage stiller ile uyumludur. Edifice Casio fiyatlarına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Bütçenize ve tarzınıza uygun olan ürünleri satın alarak her mekanda beğeni dolu gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Avantajlı Edifice Casio Fiyatı

Avantajlı Edifice Casio Fiyatı

Casio Edifice kol saati seçenekleri birçok renk seçeneğiyle sunulur. Edifice erkek kol saati EF-334 de markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alır. Gümüş renk seçenekleri de bu saat tasarımında mevcuttur. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım sunar. Çelik kasasının rengi gri ve lacivert olan bu saat modelinin kadranı ovaldir. 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunur. Bu özelliği sayesinde de herhangi bir su kazasına karşı koruma sağlar. Cam cinsi mineral olan bu saatin kasa çapı 43,9 milimetredir. Kronometre fonksiyonuna sahip olmayan bu ürün analog bir mekanizmaya sahiptir. Kasa rengi gri ve kahverengi olan bu seçeneğin kadran ve kordon rengi de kahverengidir. Aynı zamanda oval bir kasaya sahip olan bu seçenekte alarm fonksiyonu bulunmaz. Analog mekanizmaya sahiptir. Casio Edifice illuminator de markanın dikkat çeken bir başka tasarımdır. Retro unisex kol saati modelleri de dikkat çeker. Bunun yanı sıra bu ürün cinsiyetsiz olmasıyla dikkat çeker. Kadın ve erkeklerin kullanımı için uygundur. Dijital bir mekanizmaya sahip olan bu ürünün kadranı karedir. Kasa materyalinin çelik olmasının yanı sıra kordonu da çeliktir. Aynı zamanda altın rengi seçeneğiyle tercih edebilirsiniz. Siz de avantajlı Özellikleri ve şık tasarımı ile öne çıkan bu aksesuarı takip ederek indirim dönemlerinde uygun seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Casio Yedek Parça ve Özellikleri

Casio Yedek Parça ve Özellikleri

Casio Edifice güneş enerjili saat seçenekleriyle de dikkat çeker. Bu tasarımlar birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu ürünler stil yansıtması hedefiyle tasarlanır. Bu model çelik bir kasaya sahiptir. Kasa çeşitleri Casio Edifice siyah, mavi, kırmızı olmak üzere 3 çeşit renktedir. Kronometre fonksiyonuna sahip olan bu ürünün takvimi de bulunur. Casio seçenekleri kişilerin ilgisine sunulurken odak noktası işlevsellik olarak belirlenir. Casio Edifice erkek kol saati çelik kordon tipine sahip modelleri arasında yer alır. Bu seçeneğin cam tipi mineraldir. Bunun yanı sıra analog bir mekanizmaya sahip olan bu ürünün kasa rengi gri ve siyah olmak üzere iki renkle tasarlanır. 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip olan bu ürünün takvim fonksiyonu da bulunur. Kronometreye sahip olan bu ürünün alarm fonksiyonu bulunmaz. Casio Edifice mavi renk seçenekleri de birçok fonksiyonla sizlere sunulur. Kasa çapı 48,8 milimetre olan bu aksesuarın kordonu çeliktir. Bunun yanı sıra kordon tipi çelik olan bu ürünün cam tipi ise mineraldir. Gri kordon rengiyle dikkat çeken bu modelin kronometre özelliği bulunmazken takvim gibi fonksiyonel bir seçeneği bulunur. Aynı zamanda alarm fonksiyonuna da sahip olan bu ürün 100 metreye kadar su geçirmez özelliğini korur. Siz de Casio edifice yedek parça ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Yedek parçalar sayesinde gerekli durumlarda aksesuarınızı yenileyebilirsiniz. Casio Edifice özellikleri bakımından geniş bir ürün yelpazesi sunulur. Çeşitli renk ve tasarımlardaki birçok modeli sayesinde tüm müşterilere hitap eder. Markanın dikkat çeken bir diğer model çeşidi ise kahverengi saatlerdir. Casio Edifice kahverengi modelleri arasında öne çıkan bir ürün de Roma rakamları göstergeli saat modelidir. Bu saat modeli 100 metreye kadar su geçirmez özelliğini koruyabilmesi ile dikkat çeker. Bunun yanı sıra çelik bir kasaya sahip olan bu modelin cam tipi mineraldir. Benzer özelliklere sahip ancak detaylarla öne çıkan tasarımlar müşterileri memnun eder.

Casio Edifice Özellikleri ve Modelleri

Casio Edifice Özellikleri ve Modelleri

Rose Gold kasa rengine sahip olan bu ürünün kordon rengi kahverengidir. Kronometre fonksiyonuna sahip olan bu ürün aynı zamanda takvim fonksiyonuna da sahiptir. Casio marka Edifice modelleri ve fiyatları ürünlerin özellikleri ve adedine göre değişkenlik gösterebilir. Genel olarak su geçirmezlik özelliğine sahip olan bu ürünler müşteriler tarafından yoğun ilgi görür. Bunun yanı sıra kişiler Casio Edifice satın almadan önce müşteri yorumlarını da önemserler. Casio Edifice tavsiyelerine yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Öncelikli olarak müşteri yorumları Casio Edifice kullananlar tarafından yapılır. Casio Edifice yorum bakımından güvenilir fikirler içerir. Kasa çapı 41 milimetre olan Casio Edifice kare saat de markanın öne çıkan modelleri arasında yer alır. Bu özelliğinin yanı sıra çelik kordon tipine sahip olan bu ürün mineral bir cam tipine sahiptir. Dikkat çeken bir başka özelliği ise analog bir mekanizmaya sahip olmasıdır. Kadran rengi lacivert olan bu ürün kronometre fonksiyonuna sahiptir. Aynı zamanda takvim fonksiyonuna sahip olan bu aksesuar modelinin alarm özelliği bulunmaz. Bunun yanı sıra 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini koruyabilir. Casio Edifice plastik kordon çeşitleriyle de kişilere geniş yelpazede ürünler sunar. Bu ürünün siyah renk seçeneği de mevcuttur. Bu özelliklerinin yanı sıra plastik bir kasaya sahip olan bu aksesuar modelinin mekanizması Quartz’dır. Kasa çapı 31 milimetre olan bu parça 3 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliğini korur. Casio Edifice indirim ve avantajlarından faydalanmak için siz de Trendyol’dan dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Casio Edifice Özellikleri Nelerdir?

Casio Edifice; son derece göz alıcı ve etkileyici tasarımı ile dikkat çeker. Kullanım kolaylığı açısından fazlasıyla tercih edilen bir modeldir. Bluetooth özelliğiyle büyük avantaj sağlar. Aynı zamanda dünya saatlerine de bünyesinde yer alır. Bununla beraber alarm, kronometre ve takvim gibi özellikleri de mevcuttur. Bu modellerde aydınlatma ve pil seviyesi göstergesinin olması da ekstra avantaj oluşturur. Çift saat, termometre ve sessizlik fonksiyonuna da sahiptir. Aynı zamanda güneş enerjisi gibi son derece zengin içeriği bulunur. Bu özellikleri ile kullanımı oldukça yaygındır. Saatin dış özellikleri arasında temel alınan amaç dayanıklılığıdır. Casio markasının her modelinde olduğu gibi bu çeşidinde de sağlam ve dayanıklı materyal kullanımı yapılır.

Casio Edifice Nasıl Ayarlanır?

Ayarlama yapmak için Casio Edifice tasarımında yer alan A düğmesine iki saniye kadar basılı tutulması yeterli olur. Bu işlem sonrasında istenen şehir adının ekranda gösterilmesi ile düğme bırakılır. Bunun devamında değişim yapılmak istenen ayarlar için D düğmesini basılması gerekir. Sonrasında ayarı yapılması istenen öğe seçimi yapılabilir. Son derece hızlı ve kolay şekilde saat ayarı yapılabilir. Tarih ayarı için ise saniye kolunun on iki üzerinde olması gerekir. Bu durumda iken tepe kolu çekilir. Ardından tarih istenilene göre ayarlanır. Beğenilen bu tasarımın teknik olarak kolaylık sağlaması da dikkat çeken bir özelliğidir.

Casio Edifice Su Geçirir Mi?

Genel olarak Casio saat modelleri 50 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahiptir. Ancak Casio Edifice tasarımı diğer modellere göre daha fazla su altı mesafesine sahiptir. Bu mesafe 100 metre olarak ayarlanır. Su geçirmez saat özelliği, modelin kullanımını daha kolay hale getirir. El yıkarken, duş alırken ya da su sporları ile ilgilenirken saatin çıkarılmaması herhangi bir arıza durumuna sebep olmaz. Kaliteli ve sağlam yapısı ile her alanda kullanılması uygun bir saat modelidir. Darbelere karşı dayanıklılığı da düşünülmüş saat tasarımına sahiptir.