Marka
Renk
Fiyat
RAM Kapasitesi
Kablosuz Şarj
Yüz Tanıma
Çift Hat
Bluetooth
Ekran Boyut Aralığı
Ekran Cinsi
Arka Kamera Sayısı
Ana Kamera Flaş
Ön Kamera Sayısı
Ön Kamera Çözünürlük Aralığı
İşlemci Markası
CPU Aralık
Arttırılabilir Hafıza (Hafıza Kartı Desteği)
Kulaklık Girişi
Batarya Kapasitesi Aralığı
Şarj Girişi
Mobil Bağlantı Hızı
GPS
NFC
Parmak İzi Okuyucu
Görüntülü Konuşma
Suya/Toza Dayanıklılık
Ekran Yenileme Hızı
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Garanti Süresi
Bağlantılar
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu
Ekran Çözünürlüğü
Görüntü Teknolojisi
Garanti Tipi
Ekran Teknolojisi
İşletim Sistemi
Kamera Çözünürlüğü
Dokunmatik Ekran
Ön Kamera Çözünürlüğü
Pil Gücü (mAh)
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Casper Via

" araması için 30 sonuç listeleniyor

Üstün Performans Sunan Casper VIA Modelleri Trendyol'da!

Teknolojik aletler, yaşamı kolaylaştıran ve günlük hayatın içerisinde önemli bir role sahip olan araçlardır. Saat, telefon, tablet, bilgisayar, televizyon gibi ürünler herkeste bulunur. Bu malzemeler, içeriği yönünden ise geniş bir çeşitlilik gösterir. Özellikle önemli bir iletişim aleti olan telefona bakıldığında karşınıza sayısız seçenek sunar. Depolama, ekran boyutu, kamera kalitesi, görüntü kalitesi gibi çok sayıda faktör de değişen özelliklerdir. Her bir modelde ve markada bu özellikler çeşitlilik gösterir. Bunun dışında bilgisayar, tablet gibi teknolojik aletlerde de bu değişikliklere rastlanır. Bir ihtiyaç olarak da görülen ve çok sayıda faaliyetin gerçekleşmesine rol oynayan aletlerde seçim yapılırken de bu unsurlara dikkat edilir. Alışveriş sırasında her bir özellikle özenli bir şekilde incelenir. İsteklere göre uygun olan malzemeden tasarlanan modeller gönül rahatlığı ile tercih edilir. Aranan özellikler arasında ise kalite, dayanıklılık, uzun ömürlü kullanım ve kullanışlılık yer alır. Bu unsurları barındıran teknolojik araçlar, müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. Markası ve içeriği ile ön plana çıkan Casper VIA telefon çeşitleri ise tercih edilme sırasında başta yerini alan seçeneklerdir. Farklı seriler halinde size sunulan bu telefonlar, uzun ömürlü olmaları ile dikkat çeker. Sunulan seçeneklerde değişen özellikler ise sürüm ve depolama kapasitesi olur. Fiyatla beraber artış gösteren depolama alanı, telefonunuzda bulunan yeri artırır. Genellikle tercih edilen seçenekler arasında ise 128 GB kapasite sunan telefonlar yeterli görülür. Mesaj, uygulama, fotoğraf, video gibi içeriklerle bu kapasite dolar. Bu nedenle ihtiyaca göre bir depolama alanı seçmek önem kazanır. Casper VIA laptop çeşitleri ile de sıkça karşınıza çıkar. İlgi çekmeyi başaran bu ürünler üstün kalite performansı sergileyen ve uzun ömürlü kullanım olanağı sunan malzemelerdir. Genellikle de öğrenciler tarafından sıkça tercih edilir. Zengin içeriği sayesinde ev, iş, okul gibi her alanda ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar. Seçenekler arasında değişiklik gösteren faktör ise işlemci performansı olur. Bu işlemciler, bilgisayarların kullanım alanını genişletme ve fazla işleve sahip olma konusunda çeşitlilik gösterir. Sayısız avantaja ve işleve sahip olan her bir seçeneğe Trendyol sayesinde erişim sağlayabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Casper VIA Çeşitleri

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Casper VIA Çeşitleri

Okul, ev, iş yeri gibi mekanlarda teknolojik aletlerden sıkça faydalanılır. Yaşamı kolaylaştıran ve birçok alanda işlev sunan bu aletler sayesinde araştırma, yazma, video izleme gibi çok sayıda faaliyet yerine getirilir. Çalışanlar ve öğrenciler için de önemli bir ihtiyaç olarak görülür. Gelişen teknoloji ile birlikte bu araçlara olan istek de artar. Bu nedenle sahip olunan aletlerde uzun ömürlülük aranır. Alışveriş sırasında özen gösterilen ürünlerde aranan diğer özellikler ise kalitedir. Malzeme yapılarının kaliteli olması, aletlerde oluşan sorunların önüne geçer. Bu durum da müşteriler tercihinde önemli bir rol oynar. Casper VIA tablet çeşitleri sık kullanıma sahip olan ve müşterilerinin isteklerini karşılamayı başaran aletlerdir. Çok fazla sayıda işlev gösteren bu ürünlerde not tutma, video izleme, çekim yapma, oyun oynama gibi sayısız faaliyet gösterilebilir. Böylelikle her yaşa hitap edebilir. Marka tarafında üretilen tabletler, uzun ömürlü kullanım sergilemeyi başarır. Ayrıca değişen inç seçenekleri, tabletlerin boyutunu belirleyen ve aynı zamanda seçimi de etkileyen bir özelliktir. Boyut yönünden istenen ürüne ulaşmanız için bu unsura bakarak seçim yapabilirsiniz. İnç miktarı arttıkça görüntü ekranı da büyür. Genellikle 10 inç ölçüsündeki ürünler ideal boyut olarak tercih edilir. Tabletlerde değişim gösteren bir diğer faktör ise depolama alanıdır. İçinde tutulan belgelere göre artış görülen depolama alanının büyük olması faydanıza olur. Video, fotoğraf, uygulama gibi bölümler bu alanı oluşturan şeylerdir. İhtiyaca yönelik olarak tabletlerde de istenen büyüklüğe ulaşılır. Çalışanlar, öğrenciler tarafından bu büyüklük artış gösterirken çocuklar için küçük alanlar yeterli olabilir. Çocuklar için sıkça tercih edilen seçenekler de Casper VIA 32 GB kapasiteli tabletler olur. Yeteri kadar oyun indirmeye izin veren bu kapasite, ihtiyaçlara uyum sağlar. Yalnız tabletlerde değil, telefonlarda da depolama alanına dikkat edilir. Günlük hayatta yer alan birçok unsurun yer aldığı telefonların yeterli kapasiteyi sunması gerekir. 256 GB kapasitesine kadar artış gösteren seçenekler sayesinde ise istekler karşılanır. Değişen seçenekler sayesinde ihtiyaçlarınıza uyumlu modeli tercih edebilirsiniz. Yeterli alana sahip olmak için özenle alışveriş yapabilirsiniz. Marka, sunduğu tüm çeşitler ve aletler sayesinde beğeni kazanmayı başarır. Sahip olduğu seçeneklerin her bir üstün bir kalite ile üretilir. Uzun ömürlü olmalarına yardımcı olan bu yapı sayesinde dayanıklılık da yüksek ölçüde sağlanır. Ürünler ayrıca görünüş açısından da çeşitlilik sağlar. Renk, boyut ve modele bağlı olarak görünümlerde değişiklik görülebilir. Özellikle de telefonlarda bu çeşitlilik artar. Casper VIA şarj aleti ise ürünlerle birlikte gelen ve şarj bitmesi halinde dolum imkanı sunan aksesuarlardır. Tüm ürünlere ve yedek parçalara Trendyol aracılığı ile göz atabilirsiniz.

Kaliteli Casper VIA Seçenekleri ve Özellikleri

Kaliteli Casper VIA Seçenekleri ve Özellikleri

Herhangi bir alanda bir ürün seçimi yaparken çeşitli unsurlara dikkat edilir. Fiyat performans dengesini kuran kalite faktörü ise bunların başında yer alır. Ürünlerin yapısının ve içeriğinin kaliteli olması beklenir. Bu beklenti, teknolojik aletlerde ise artış gösterir. Günlük hayatta kullanılan telefon, tablet, bilgisayar gibi sayısız seçenekteki aletin uzun ömürlü olması için kaliteli de olması gerekir. Casper VIA 128 GB kapasiteli telefon çeşitleri ise bu istekleri karşılayan ürünler arasında başta yerini alır. Marka tarafından özenle üretilen ve çok sayıda ihtiyacınızı karşılayan telefonlar, uzun süre boyunca işlevlerini yerine getirmeyi başarır. Önemli bir iletişim aracı olan telefonlarda aranan tüm özellikleri karşılar. Malzemeler, 128 GB kapasitesine sahip olan depolama alanı ile ilgi çeker. Telefon içinde yer alan video, fotoğraf, belge, uygulama, mesaj gibi çok sayıda etkenle dolan bu alan isteğe göre şekillenir. Yeterli kapasiteye sahip olan ürünler de ön plana çıkar. Markadan sunulan bir diğer avantaj ise görsel yönünden sunduğu çeşitlilik olur. Telefonların renk ve modelinde farklı seçenekler sunulur. Ayrıca istenen büyüklüğe göre değişen boyutlar da zevklere göre çeşitlenir. Casper VIA 5G telefonlar ise tercih edilme sırasında başta yerini alan seçeneklerdir. Eşsiz bir deneyim sunan bu telefonlar, müşterilerini memnun etmeyi başaran içeriklere sahiptir. Geniş ekranı ve yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sayesinde istenen verimi almanıza yardımcı olur. Ayrıca çekimlerinizi geliştiren ve fotoğrafların canlı görünmesini sağlayan kamera kalitesi de ilgi çeken bir diğer özelliğidir. Bu avantajların yanı sıra teklefonlar karşılanabilir olmaları ile de ön plana çıkar. Müşteriler tarafından kolayca karşılanabilen ve uygun fiyat sunan malzemeler sayesinde ihtiyaçlar karşılanır. Casper VIA kampanya süreçleri ise bu uygunluğu artırır. Bazı zamanlarda yapılan indirimler sayesinde fiyatlarda istenen düşüşler yaşanır. Bu da alım oranını fazlasıyla artıran bir etken olur. Sunduğu tüm bu imkanlar sayesinde sayısız olumlu dönüş ile karşılaşan marka, müşterilerinin favorisi haline gelmeyi başarır. Kaliteli ve kullanışlı teknolojik aletlere Trendyol aracılığı ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Geniş Depolama Alanına Sahip Casper VIA

Geniş Depolama Alanına Sahip Casper VIA

Casper VIA modelleri, sahip olduğu içerikler sayesinde müşterilerine sayısız avantaj sunmayı başaran ve beğeni ile kullanılan aletlerden oluşur. Teknolojinin gelişimi ile birlikte yaşama günden güne dahil olan aletlerde dayanıklılık büyük önem taşır. Marka ise kalitesi sayesinde bu isteği yerine getirir. İhtiyaçları karşılayan birçok seçenek sunar ve yaşamın içinde konforlu bir alan oluşturur. Özellikle de telefon gibi önemli bir iletişim aracı konusunda birçok sayıda çeşit ile size sunulur. Bu modellerde değişen faktör görüntü kalitesi, kamera, ekran boyutu gibi unsurlardır. Ancak depolama alanının genişliği, belirleyici olan etkenlerden biri olarak ön plana çıkar. Telefonda önemle yaklaşılan depolama alanında fotoğraf, belge, rehber, mesaj, video, uygulama gibi birçok unsur yer kaplar. Azalması durumunda ise yeni bir faktörün telefona eklenmesi zor hale gelir. Bu nedenle kullanılan aletlerde depolamanın yeterli ve geniş olması gerekir. Özellikle de çalışanlarda bu ihtiyaç artış gösterir. İş ile alakalı olan belgelerin telefona aktarılmasının mümkün hale gelmesi için kapasitenin yeterli olması gerekir. Müşteriler de isteklerine göre belirledikleri bu etkene göre telefon seçimi yapar. Casper VIA 64 GB sıkça tercih edilen seçenekler arasında başta yerini alır. Geniş kapasitesi, aletlerin uzun süre boyunca depolama alanını müsait kılar. 64 GB çoğu müşteri tarafından yeterli görülür. Özellikle de telefonlarda bu alan fazlasıyla işinize yarar. Ancak yeterli olmama durumunda sunulan bir diğer seçenek ise 128 GB kapasiteli aletler olur. Geniş bir alan sunan ve çok sayıda unsuru içinde barındırabilen bu aletler özellikle iş çalışanları tarafından ilgi çekmeyi başarır. Kalitesi ve geniş kapasiteli modelleri ile ön plana çıkan ürünlere ulaşmak için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlarıyla Casper VIA Çeşitleri

Eşsiz Tasarımlarıyla Casper VIA Çeşitleri

Casper VIA online satış imkanları ile karşınıza çıkan ürünler, sayısız işlev gören seçenekleri ile beğeni kazanır. Geniş kapasiteli, üstün kaliteli ve uzun ömürlü aletler yaşamınızı oldukça rahat ve kolay hale getiren ürünler arasında yer alır. Bilgisayar, tablet, telefon gibi seçeneklerle karşınıza çıkar ve sunduğu her bir modeli özenle üretir. Müşterileri tarafından çok sayıda olumlu dönüş ile karşılaşan markada beğeni kazanan bir diğer özellik ise sahip olduğu şık tasarım olur. Ürünler, dışarıdan bakıldığında zarif ve şık bir görünüm sunar. Farklı renk seçeneklerine sahip olması da isteğe göre seçilmesine yardımcı olur. Çeşitlenen modellerin değişen bir diğer özelliği de kapasite genişliğidir. Özellikle telefonlarda sık sık aranan geniş depolama alanı her bir modelde değişiklik gösterir. İhtiyaca göre çeşitlenen bu kapasite, yeterli olacak bir şekilde seçilir. Öğrenciler, çalışanlar, yetişkinler tarafından da bu unsura fazlasıyla dikkat edilir. Sevilen özellikleri ile ön plana çıkmayı başaran marka, kalitesiyle de memnuniyet oluşturur. Sunduğu aletler, uzun süre boyunca ihtiyaçlarınızı karşılamayı başarır. Dayanıklı yapısı, olası problemleri engeller. Casper VIA tavsiyeleri de bu özelliğe göre çoğalır. Müşterilerden gelen yorumlar arasında markanın sunduğu bu performans beğeni ile karşılanır. Gelen dönüşler arasında ön plana çıkan bir diğer unsur ise fiyat avantajları olur. Alım gücünü artıran ve değişen sayılarla karşınıza çıkan bu avantaj sayesinde malzemelere kolayca sahip olabilirsiniz. Ürünler, her müşterisinin bütçesine uyum sağlamayı hedefler. Bu nedenle uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkar. Ayrıca Casper VIA indirim avantajları sayesinde bu uygunluk artırılır. Fiyatlarda yapılan indirimler, alım gücünü artıran bir faktör haline gelir. Özellikleri ve içeriği ile sayısız avantaj sunan ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Beğeni Kazanan Casper VIA Ürünleri

Beğeni Kazanan Casper VIA Ürünleri

Deneyimler sonucunda oluşan fikirler, yorumlar aracılığı ile dile getirir. Günlük hayatın içinde yer alan ve çokça kullanım haline gelen teknolojik aletlerde ise bu yorumlara dikkat etmek önem taşır. Casper VIA kullananlar tarafından yapılan yorumlar, müşterilerin ilgisini çeken ve deneyimleri aktaran içerikler ile doludur. Alışveriş sürecinde yol gösterici haline gelen bu bölüm sayesinde gönül rahatlığı ile alım yapmak kolay hale gelir. Ürünlere bakarken yorum bölümüne de göz atmak fikir sahibi olmanızda önemli rol oynar. Markanın yorumlarına bakıldığında ise çok sayıda olumlu dönüş ile karşılaşılır. Kalitesi, ürün çeşitliliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmayı başaran marka sunduğu avantajlar sayesinde beğeni ile kullanılır. Memnuniyet kazandıran özellikleri arasında ürünlerin uzun ömürlü olması, çok sayıda işlevi yerine getirmesi ve dayanıklılığını koruması yeri alır. Bu etkenler sayesinde aletlerde olası problemler engellenir ve ihtiyaçlar uzun süre boyunca karşılanır. Bir diğer ilgi çeken avantaj ise markanın sunduğu ürün çeşitliliği olur. Tablet, bilgisayar, telefon modellerinde boyut, depolama alanı, çözünürlük gibi özellikler açısından çok sayıda seçenek sunar. Her bir model, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterir. Özellikle depolama alanı konusunda seçicilik oldukça fazladır. Alette istenen unsurların saklanması için gerekli olan depolama alanına ihtiyaç duyulur. Çeşitlenen kapasiteleri sayesinde de marka istekleri karşılamayı başarır. Casper VIA özellikleri ile tüm beklentileri karşılayan ürün seçenekleri sunar. Ayrıca uygun fiyat avantajları sayesinde müşterileri tarafından kolaylıkla karşılanabilir. Geniş ve bütçe dostu fiyat aralığı, herkesin bütçesine uyum sağlamasına yardımcı olur. Böylece ihtiyaç duyan müşteriler dilediği seçeneğe rahatlıkla erişim sağlar. Kaliteli ve avantajlı modellere Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Casper VIA Fiyatları

Avantajlı Casper VIA Fiyatları

Casper VIA aletleri, müşterilerine sunduğu çok sayıda avantaj sayesinde favoriler arasında yer alan bir marka haline gelir. Ürünlerin kalitesi, çeşitliliği ve uygun fiyat avantajları yüksek ölçüde memnuniyet oluşturan özellikler arasında yer alır. Yaşamı kolaylaştıran ve iletişimin sürmesine yardımcı olan aletleri karşınıza çıkarır. Telefon, tablet, bilgisayar gibi seçenekler sayesinde dilediğiniz her işlemi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Markanın sunduğu aletlerin kalitesi ile ön plana çıkar. Her bir malzeme üstün kalite ile üretilir ve bu da dayanıklı olmalarına yardımcı olur. Uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunan bu avantaj sayesinde müşterilerinin sahip oldukları ürünleri rahatlıkla kullanabilir. Boyut, tasarım, görüntü kalitesi, depolama alanı ve fiyat yönünden de çok sayıda çeşit sunulur. Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre çeşitlenen bu seçenekler, belirlenen unsurlara göre seçim yapmanıza yardımcı olur. Dilediğiniz özellikteki ürünü, marka sayesinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özellikle de depolama alanının seçenek sunması fazlasıyla avantaj sunar. İhtiyaca göre belirlenen depolama alanları, yeterli miktara göre seçilir ve dolma riski de ortadan kalkmış olur. Müşterilerine sayısız avantaj sunan marka, çok sayıda olumlu yorum alır. Tüm bu özelliklerin dile getirildiği yorumlar bölümünde öne çıkan faktör ise fiyat avantajları olur. Casper VIA fiyat avantajları, müşterilerinde büyük bir memnuniyet oluşmasına yardımcı olur. Bütçelere uyum sağlamayı başaran ve karşılanabilir olan bu fiyatlar, ihtiyaçları karşılanmasına olanak sunar. Dilediğiniz özelliklere sahip Casper VIA satın alarak teknolojik alet isteğinizi giderebilirsiniz. Marka tarafından yapılan indirim ve kampanya süreçleri ise bu kolaylığı artırır. Fiyatlarda yapılan düşüşler sayesinde alım gücü artış gösterir. Bu sayede herkes ihtiyacını rahat bir şekilde karşılayabilir. Sağladığı tüm avantajlar ile ön plana çıkan ve favoriler arasında yer almayı başaran ürünleri Trendyol aracılığı ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.