İlgili Kategoriler
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Cilek Fidesi

" araması için 321 sonuç listeleniyor
Albion Fidecilik Çilek Fidesi 20 Adet

AlbionFidecilik Çilek Fidesi 20 Adet

(1)
150 TL
Sepete Git
İKB FİDE VE TOHUM Çilek Fidesi 5 Adet

İKB FİDE VE TOHUMÇilek Fidesi 5 Adet

(2)
Çilek Fidesi 5 Adet
100 TL
Sepete Git

Dikkat Çeken Çilek Fidesi Çeşitleri Trendyol’da!

Her mevsim ekimi yapılabilen ürünlerden biri de çileklerdir. Ekimi 12 ay boyunca uygun ürün çeşitlerinden biri olan bu meyve, çoğu zaman ilk sıralarda yer alır. Pek çok sebze ve meyve yetiştiricilerinin bu seçeneğin ekimini tercih etmesi dışında hobi olarak bahçe işiyle uğraşanlar için de ilgili ürün son derece idealdir. Çilek fidesi alarak siz de bu güzel uğraşa katkı sağlayabilirsiniz. Kış bahçeniz ya da bahçeli eviniz varsa bu ürünün ekimini kolayca yapabilirsiniz. Fide olarak bu seçeneğin pek çok çeşidi bulunur. Çilek fidesi çeşitleri içerisinde çok sayıda ürün yer alır. Bunlar içerisinde en beğendiğiniz ve ekimi sizin için uygun ürünü tercih ederek satın alabilirsiniz. Fide dışında tohum olarak da tercihinizi yapabilirsiniz. Ekim için çilek tohumu da düşünülebilir. Tohumdan ekimini yapmak isteyenler bu seçenekleri düşünebilirler. Altın çilek fidesi ürünün yetiştiriciliğini yapanlar için olduğu gibi hobi olarak bu işle uğraşan kişiler için de düşünülebilir. Bunun gibi yediveren çilek fidesi de ürünün ekiminde çok kişinin tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Bahçeniz ya da tarlanız için düşünebileceğiniz en etkili seçeneklerden biridir. Verimi yüksek olduğu için yoğun rağbet görür. Mavi çilek fidesi, bu meyvenin tadını ve görünümünü farklı kılmak isteyenler için son derece caziptir. Organik çilek fidesi, meyveleri doğal tadından yemek isteyenler için önerilen ürünler arasındadır. Trendyol ile bu alternatiflere kolayca ulaşabilirsiniz.

Verimli Fide Tavsiye ve Önerileri

Verimli Fide Tavsiye ve Önerileri

Çilek, yemesi en lezzetli meyvelerden biridir. Ekimi son derece kolaydır. Aynı zamanda tüm mevsim koşullarına adapte olan bir üründür. Bu bakımdan ürünün ekimi sık tercih edilir. Bu meyvenin pek çok farklı yetişme şekli vardır. Tırmanan çilek fidesi, sarmaşık gibi balkon ya da duvarlarını bu meyve ile süslemek isteyenler için ideal bir tercihtir. Bunlar dışında tercih edilebilecek seçenekler arasında tüplü çilek fidesi de bulunur. Ekim yapacak bahçesi ya da geniş bir yeri olmayan kişiler saksıda da bu işlemi deneyebilir. Saksıda çilek fidesi alarak bu zevkli hobinizi balkon ya da ev içerisinde dahi gerçekleştirebilirsiniz. Toprakla uğraşmayı sevenler fakat ekim işlerinde ideal yeri olmayan kişiler saksı yetiştiriciliğini tercih eder. Bu meyve, her sıcaklığa ve ortama uyum sağlayabilen bir üründür. Bu sayede ekimi ev içerisinde ve saksıda da rahatça olabilir. Viyolde çilek fidesi de tercih edebileceğiniz farklı seçeneklerden biridir. Bu seçeneği isterseniz bahçeniz isterseniz de tarlanız için düşünebilirsiniz. Beyaz çilek fidesi alımı da bu meyveye yönelmek isteyen kişilerin en sık tercih ettikleri seçenekler arasında yer alır. Siz de bu seçeneği satın alabilir ve ekimini kolay biçimde yapabilirsiniz. Toprağınızı ekim için hazır hale getirdikten sonra ürünü toprağın içine yerleştirip can suyunu vermeniz gerekir. Ekim işlemi için ilk basamağı tamamladıktan sonra düzenli olarak kontrollerini yapmalısınız. Aynı zamanda sulama işlemlerini belirli aralıklarla yaparak meyvenizin yetişmesine katkı sunmanız gerekir. Kabarla çilek fidesi de her dönem yoğun rağbet görür. İsteyen kişiler bu seçeneği de tercih edebilir. Kokulu çilek fidesi, kişilerin kokusundan dolayı tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Çileğin mis gibi tadını ve kokusunu bir arada bulmak isteyen kişiler için tercih edilebilecek seçenekler arasındadır. Yabani çilek fidesi; doğal ortamlarda yetişebilen ve lezzeti son derece güzel olan klasik seçeneklerden biridir. Müşteriler bu seçeneği de düşünebilirler. Seçim yaparken ekimi sizin için en kolay ve doğru olan ürünü tercih edebilirsiniz. Trendyol ile tüm alternatifleri kapsamlı biçimde inceleyip kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

Lezzetli Çilek Fidesi Çeşitleri

Lezzetli Çilek Fidesi Çeşitleri

Tadı, hemen herkes tarafından beğenilen ve unutulmaz lezzetlerden biri çilektir. Ekimi en kolay ve pratik ürünler arasında olduğu için çok kişi tarafından sık sık tercih edilir. Bu meyvenin ekimi için yer ve zaman pek de önemli değildir. Pek çok koşula rahatça uyum sağlayabilen bir ürün olduğu için hemen her ortamda ekimi kolayca gerçekleştirilir. Sarmaşık çilek fidesi, adından anlaşılacağı gibi sarmaşık olarak uzanır. Balkon ya da bahçe duvarları için tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden biridir. İsterseniz tarlanızda isterseniz bahçenizde isterseniz de saksıda bu ürünün ekimini gerçekleştirebilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için doğal tadına doyum olmayacak organik meyveler üretebilirsiniz. Doğal çilek fidesi de doğal içerikli ürünlerden biridir. Doğal bir şekilde ürünün tadını denemek isteyen kişiler için tercih edilebilir. Sağlıklı beslenmeye özen gösterenler için tercih edilebilecek ideal seçenekler arasındadır. Dondurulmuş çilek fidesi de her dönem popüler halde olan alternatifler arasında yer alır. Bu seçeneğin ekimi de diğer çeşitlerdeki gibi şartlar kapsamında ve uygun şekilde yapılarak gerçekleştirilir. Bunlar dışında dağ çilek fidesi de son derece lezzetli ürünlerden biridir. Doğal içerikli dağ meyvesi tadını denemek isteyenler için düşünülebilecek bir lezzettir. İstediğiniz çeşidi güvenli bir şekilde satın almak için sertifikalı çilek fidesi olarak da tercihinizi yapabilirsiniz. Böylece verim konusunda şüpheye yer etmeyecek şekilde ürünlerin ekimini rahatça yapabilirsiniz. Ekim işlemleri için istediğiniz mevsim ya da zaman tercih edilebilir. Yine de çeşidine göre ekim konusunda ufak farklılıklar olabilir. Bu farklara dikkat ederek ekim işlemlerini doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Siz de bahçenizde veya tarlanızda doğal içerikli meyvelere Trendyol ile sahip olabilirsiniz.

Ekonomik ve Cazip Çilek Fidesi Fiyatı

Ekonomik ve Cazip Çilek Fidesi Fiyatı

Dalında ya da saksıda doğal içerikli meyveler yemek isteyenler için özel olarak üretilmiş fidan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Son derece lezzetli ve doğal ürünler, ekonomik fiyat seçenekleri ile satışa sunulur. Çilek fidesi fiyatı ilgili ürünün çeşidi ve sayısına göre farklılık gösterse de fiyatlar pek çok bütçeye uygun olacak şekildedir. Cazip fiyat seçenekleri ile ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Çilek fidesi online şekilde de kolayca siparişinizi verebilirsiniz. Çilek fidesi satın almak için yapmanız gereken istediğiniz seçeneği tespit ettikten sonra sipariş işlemini oluşturmaktır. Duruma ve isteğe göre istenilen çeşitlilik ile sayıda tercihi yapabilirsiniz. Çilek fidesi tavsiye ve önerileri için bu konuda uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Bahçeniz ya da saksıda ekim için en uygun türü seçmek için yakın çevrenizden fikir edinebilirsiniz. Böylece ekim işleriniz daha verimli bir şekilde gerçekleşir. Hangi türün nerede ve nasıl yetiştirildiği konusunda bilgi sahibi olmak, doğru sonuçlar almak için son derece önemlidir. Çilek fidesi kampanya zamanlarında ekstra avantaj elde edebilirsiniz. Çilek fidesi indirim dönemlerini takip ederek ürünleri çok daha hesaplı bir şekilde satın almanız mümkündür. Kampanya ve indirim zamanlarını takip ederek çok daha ekonomik bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. İlgili meyvenin hem ekimi hem de bakımı konusunda uzmanlardan detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Bu sayede ekim işlemlerini de en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çilek fidesi kullananların ekim işlerinde hangi ayrıntılara dikkat ettiğine önem vererek siz de doğru şekilde uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca çilek fidesi yorum kısmında ürünler hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Trendyol ile size sunulan fırsatları değerlendirerek kısa süre içinde dilediğiniz seçeneğe erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede keyifli ve kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz.