İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Boyut
Fiyat
Ağırlık
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Çocuk Kum Torbası

" araması için 515 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Çocuk Kum Torbası Trendyol’da!

Çocuk boks torbası, boks antrenmanları için tercih edilen işlevsel bir ekipmandır. Genellikle düz ve yuvarlak şekillerde olup, içerisinde hava boşluğu bulunur. Bu hava boşluğu sayesinde torba, darbelere dayanıklı hale gelir ve antrenman sırasında darbelerin enerjisi havayı sıkıştırarak yayılır. Söz konusu ürünler, genellikle deri, kauçuk malzemelerle birlikte üretilir. Deri olarak tasarlanan ürünler, oldukça dayanıklı bir formüle sahiptir. Sağlamlığı ile uzun süreler kullanılabilen bu ürünler genellikle ağırlıklarına göre sınıflandırılır. Bu ağırlıklar, 25 kilogramdan 60 kilograma kadar değişebilir. Ağırlığı fazla olan tasarımlar, yüksek enerjili darbelere dayanabilir. Kum torbası çocuk yaştaki kız ve erkeklere uygundur. Trendyol'dan antrenman kalitesini yükselten bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

Çeşitli Çocuk Kum Torbası Modelleri

Çeşitli Çocuk Kum Torbası Modelleri

Çocuk kum torbası modelleri, belirli ölçülerde bulunabilir. Çocuğun boy uzunluğuna göre seçimler yapılabilir. Spor salonlarda küçük yaşlarda üyeleri kabul ederseniz söz konusu modelleri tercih edebilirsiniz. Küçük yaşta ellerin hassas olması nedeniyle yetişkinler için tasarlanan modellerin kullanılması tavsiye edilmez. Doğru ürünlerle çocuğun kemik ve kas kuvveti korunabilir. İçerisinde kumla birlikte yoğun hava olan tasarımlar, sağlam bir şekilde durur. Bu da vuruş şiddetini ayarlanmasına yardımcı olur. Çocuk kum torbası, özelliklerine göre de farklılık gösterebilir. Bazı modeller hareket edebilir, bazıları ise sabit bir şekilde kullanıma hazır olur. Hareket edebilen modeller, dinamik şekilde bir antrenman kalitesi sunar. Sabit olan modeller ise statik ve güç odaklı antrenmanlar için uygundur. Çocuk box torbası içerisinde yer alan hava boşlukları sayesinde, torba kolaylıkla sallanabilir. Böylelikle şiddetli darbelere karşı dayanabilir. Bu özellik sayesinde, hem evde hem de spor salonlarında kullanılabilir. Çeşitli boylarda olan ürünleri ortama göre tercih etmeniz gerekir. Her alanda rahatlıkla kullanılabilen modellerin siparişini Trendyol üzerinden verebilirsiniz.

Kaliteli Çocuk Boks Torbası Kullananlar

Kaliteli Çocuk Boks Torbası Kullananlar

Çocuklar için kum torbası, yüksek kaliteli dikişlerle birlikte müşterilere sunulur. Böylelikle söz konusu tasarımları kullananlar, büyük avantajlar elde edebilir. Sağlam şekilde dikilen modeller, yüksek şiddetli antrenmalara rahatlıkla dayanabilir. Bu sayede uzun süreler dayanıklı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Çocuklarınızı erken yaşta spora alıştırmanız için oldukça verimli olan tasarımlar, gelişim açısından büyük faydalar sunar. Çocuğunuzun kas hafızası ve gücünü kazanması için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Çocuklar için boks torbası modelleri, küçük boyutlarıyla her alanda tercih edilebilir. Özellikle ev içerisinde kullanımlar söz konusu olduğunda, rahatlıkla kullanılabilir. Tavana asarak kullanılabilen bu ürünler, yer açısından büyük avantajlar sunar. Tavana asmalı tasarımlar haricinde çocuklar için ayaklı kum torbası modelleri de kullanılabilir. Böylelikle istediğiniz her an yerini değiştirebilirsiniz. Söz konusu ürünler kolaylıkla kurulup tekrardan sökülebilir. Portatif olan bu tasarımlara Trendyol üzerinden gönül rahatlığıyla sahip olabilirsiniz.

Uygun Çocuk Kum Torbası Fiyatları

Uygun Çocuk Kum Torbası Fiyatları

Boks torbası çocuk sağlığı için özel olarak tasarlanır. Yumuşak dokuması sayesinde ellere hiçbir şekilde zarar vermez. Ancak önerilen kullanım biçimi elbette özel eldivenlerle birliktedir. Boks sporu için özel olarak tasarlanan eldivenleri tercih ederek söz konusu tasarımları tam verimli biçimde kullanabilirsiniz. Böylelikle spor kalitesi artabilir. İçerisinde bulunan hava boşlukları sayesinde patlamalara karşı dayanıklıdır. Bu ürünler, sürekli olarak yumruk veya tekme atıldığı için dayanıklı biçimde tasarlanır. Bu sayede yüksek kalitedeki modellere uygun fiyatlarla birlikte sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda indirim ve kampanyaları takip ederek istediğiniz ürünü avantajlı biçimde elde edebilirsiniz. Kampanya dahilinde bulunan kimi setleri tercih ederek boks sporu için gerekli olan tüm malzemeleri bulabilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz spora tam bir şekilde hazır olabilir. Çocuk kum torbası fiyat seçenekleri arasından bütçenize uygun modeli Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.