Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Renk
Fiyatı Düşenler
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Ayaklı Kum Torbası

" araması için 23 sonuç listeleniyor

Ayaklı Kum Torbası

Ayaklı Kum Torbası ile Dövüş Sanatına Giriş

Birbirinden farklı alanlarda kullanılan kum torbaları, çok eski çağlardan günümüze uzanan araçlardan biridir. Askeri eğitimlerde, dövüş sporlarında ve savaş sanatlarında kullanılan bu ürünler tarih boyunca pek çok kişi tarafından kullanılmıştır. Kum torbaları farklı ebatlarda ve şekillerde karşınıza çıkıyor. İçi sert malzemeler ile doldurulmuş olan bu ürünler, sporcular için cansız bir rakip olarak değerlendiriliyor. Sporunuzda sizlere yardımcı olacak olan ayaklı kum torbası; kılıç eğitimlerinde, yumruk ve tekme antrenmanlarında sıklıkla kullanılıyor. Çeşitli fiziksel görünümlerden oluşan ürünlerde farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Alacağınız eğitime göre kum torbanızın da özellikleri değişim gösteriyor. Ürün kategorisi içerisinde yer alan boks torbaları, ufuk çizgisi hizasında kanca üzerine sabitlenmiş olan ürünlerdir. Bu ürünler hava ile doldurulmuş yapıdan oluşur ve sporcunun vücut kondisyonunu geliştirmesinde önemli bir rol oynar. Kum torbaları, sporcunun el ve göz kontağını dengelemeye yardımcı olur. Yumruk atma esnasında vücut ağırlığınızı bacaklarınıza dağıtma senkronizasyonunu geliştirebilmenizde sizlere destek sağlar. Tekme antrenmanlarında verimlilik sağlaması amacı ile karate ve taekwando gibi spor dallarında kaide üzerinde dik duran ayaklı kum torbaları sıklıkla tercih edilmektedir. Oldukça kullanışlı olan kum torbaları, vücut yapınızı ve dengenizi geliştirebilmenizde önem taşıyor. Yapılacak spora göre kum torbanızın özellikleri de farklılık gösteriyor. Ürünlerin malzeme tipleri, doldurulma şekilleri ve sabitlenişleri arasında çeşitlilik bulunuyor. Sporcuların vazgeçilmezi haline gelen ayaklı kum torbası fiyatları da bu kıstaslara bağlı olarak değişiyor. Uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkan kum torbası modelleri, uzun ömürlü kullanımları ile sizlere sporunuzda yardımcı oluyor. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan ürünler dayanıklılıkları ile göz dolduruyor. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun olan kum torbasıyla birlikte vücut kondisyonunuzu arttırabilirsiniz. Yaptığınız spora göre kum torbalarının özelliklerini inceleyerek kendiniz için uygun kum torbasını kolayca seçebilirsiniz. Pek çok avantajlı özelliği ile ön plana çıkan kum torbaları, ayaklı modelleri ile tekme atışlarınızı daha kolay hale getiriyor. Kendinizi geliştirebilmeniz için sizlere imkan tanıyan bu ürünleri yapacağınız spora göre seçmeniz gerekiyor. Böylece vücudunuzun hangi bölümünü, nasıl geliştirebileceğinizi seçebilirsiniz. Fonksiyonel yapısı ile karşınıza çıkan bu kum torbalarını dilerseniz açık alanda dilerseniz evinizin içinde kullanabilirsiniz. Dayanıklı kum torbaları sayesinde, vücudunuzu geliştirebilir ve evinizde dilediğiniz gibi antrenmanlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vücut Geliştiren Ayaklı Kum Torbası

Kum torbası seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunuyor. Yaptığınız spora uygun olacak şekilde özelliklerini seçeceğiniz bu ürünlerde, kırılma ve sarsılma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmazsınız. Seri olarak tekme ve yumruk darbelerinizi kum torbanız üzerinde uygulayabilirsiniz. Sizlere etkili bir şekilde spor yapabilme imkanı tanıyan ürünler, darbe şiddetini emerek sporcuda meydana gelebilecek yaralanmaların önüne geçer. Triko plastik bir maddeden oluşturulan kum torbaları, aşınma ve küfe karşı oldukça dayanıklıdır. Bunun yanı sıra ürünler arasında deriden oluşturulan modeller de ürün kategorisi içerisinde yer alıyor. Nemin az olduğu ortamlar için uygun olarak üretilen kanvas kumaş yapısına sahip kum torbaları da kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Ayaklı boks torbası, çift katmandan oluşan bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerin içerisinde içi hem hava ile hem de su ile doldurulmuş modeller bulunuyor. Sporunuzun koşullarına ve ortama uygun olacak şekilde kum torbanızın modelini belirleyebilirsiniz. Tavana zincir ile asılan silindirik yapıdan oluşan kum torbaları, boks torbalarına oranla daha çok yumruk amaçlı kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ayaklı yapıdaki boks torbaları ise tekme atışlarını geliştirebilmeniz için oldukça uygundur. Kum torbalarının kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunuyor. Kullanıcıların veya sporcuların kum torbası kullanma esnasında ellerine zarar vermemesi için boks eldiveni tercih etmesi önem taşıyor. Eldiven modellerinin yanı sıra koruyucu bandajlar da elinize zarar gelmesini engelliyor. Sağlam dikişlerden oluşan kum torbaları, sporseverler ile buluşmaya devam ediyor. Oldukça kaliteli ve dayanıklı yapılara sahip bu ürünler, sporunuzu daha etkili bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Rakiplerinizi nakavt edebilmeniz için öncelikli olarak vücut kondisyonunuzu geliştirmeniz gerekiyor. Fiziksel gücünüzü arttırmak için ideal olan bu ürünler, evinizde güç çalışmaları yapabilmenize imkan tanır. Yumruk atışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz ayaklı boks standı, kaçınma tekniğinizi geliştirmenizi sağlıyor. Başlangıç seviyesinden uzmanlığa kadar her adımda kullanabilmeniz amacı ile tasarlanmış olan bu standlar, yumruklarınızı güçlendirmenize destek olur. Kusursuz yumruklar ve tekmeler geliştirmenizi sağlayan ürünler arasında yumruk topu olarak da adlandırılan ayaklı standlar bulunuyor. Art arda yapacağınız vuruşlar, kollarınızın güçlenmesini sağlar. Aynı zamanda bacak kaslarınız için de kullanabileceğiniz bu ürünler, hassasiyet çalışmalarında da sizlere eşlik etmek amacı ile tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Kendini geliştirmek isteyen boksörler için oldukça idealdir.

Ayaklı Kum Torbası ile Boks Keyfi

Yüksek dayanıklılığa sahip ve kaliteli malzemelerden oluşturulmuş olan kum torbalarında birbirinden farklı özellik bulunuyor. Köpük yapıdan oluşan toplarda darbe emici özelliğine sahip çelik gövdeler yer alıyor. Su veya kum ile doldurulabilen tabanlarda kusursuz bir denge oluşuyor. Oldukça işlevsel yapıdan oluşan bu ürünlerin ayarlanabilir yükseklikte olması, kısa boyluların da kum torbası ihtiyacını karşılıyor. Yumruk çalışmalarınızı gerçekleştirebileceğiniz yumruk topları, vuruş esnasında sizlere dinamizm kazandırır. Sıkma mekanizması sayesinde ayarlayabileceğiniz bu ürünlerde ortalama çap 50 cm’den oluşmaktadır. Destek ekipmanlar dahilinde kullanmanız tavsiye edilen bu kum torbaları sayesinde kaza risklerini en aza indirgeyebilirsiniz. Yumruk toplarının temizliği ve bakımı, nemli bir bez yardımı ile gerçekleştirilebilir. Sabunlu su ile temizledikten sonra duru su ile yıkayabilirsiniz. Ürünün nemli bir mekanda saklanmaması tavsiye edilmektedir. Ayaklı kum torbası standı ile birlikte eşsiz boks keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Boks yapmanın birbirinden farklı faydası kum torbası ile ortaya çıkıyor. Fiziksel koordinasyonunuzu geliştirebilmenizde sizlere yardımcı olan bu ürünler şiddeti ve saygıyı bir arada denge halinde tutmanıza yardımcı olur. Yalnızca fiziksel olarak değil mental olarak gelişime izin veren boks ile birlikte enerjinizi dışarı rahatça aktarabilirsiniz. Kum torbasının yardımı ile birlikte vücut sıkılaşması yaşayabilir ve dayanıklılığınızı arttırabilirsiniz. Disiplin gerektiren bir spor olan boks, kum torbası ile birlikte sizlere ilginç bir deneyim yaşatıyor. Fazla enerjinin atılmasını sağlayan bu ürünler, boksör kaslarını sıkılaştırıyor ve vuruş gücünü yüksek oranda arttırıyor. Darbe emici özelliğe sahip olan bu ürünlerde kumaş parçaları ile dolgular sağlanıyor. Ürünlerdeki ağırlıklar modelden modele değişiyor. Sabit bir şekilde kullanabileceğiniz kum torbalarını, vuruşlarınızda denge sağlar. Vücut ağırlığınıza ve gücünüze göre kum torbanızın ağırlığını belirleyebilirsiniz. Yıpranmaya karşı bir dayanıklılığa sahip olan bu ürünlerde aşınma gibi problemler ile baş etmek zorunda kalmadan uzun süreli olarak kum torbanızı kullanabilirsiniz. Kumaş güçlendirmeleri yapılmış olan kum torbaları, boks keyfinizi ileri seviyeye taşıyor. Ayaklı kum torbaları sayesinde yumrukla yapılan İngiliz boksunu dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Yumruk ve tekmeler ile vuruş çalışabileceğniiz bu ürünler, başlangıçtan profesyonele kadar herkese hitap ediyor. Boks yolculuğunuzda sizleri yarı yolda bırakmayacak olan bu kum torbalarıyla birlikte boks maceranıza başlayabilirsiniz. Kullanacağınız ekipmanlar ile birlikte iyi koşullarda boks yaparak vücut kondisyonunuzu yükseltebilirsiniz. Pek çok avantajlı özellikleri ile ön plana çıkan kum torbaları, fiziksel gelişiminizi destekler.

Etkileyici Tasarımı ile Ayaklı Kum Torbası

Yumruk ve tekme antrenmanlarınızı geliştirmek amacıyla kullanabileceğiniz kum torbaları ayaklı ve kancalı modelleri ile karşınıza çıkıyor. Kumaş parçaları ile doldurulmuş olan bu torbalar, farklı ağırlıklar ile farklı sporlara eşlik etmek amacıyla tasarlanmış. Kaliteli ve polyester kumaştan üretilmiş olan kum torbaları, gücünüze güç katmak için oldukça idealdir. Tasarımı ile kullanıcılarını etkileyen bu ürünler, tekrarlanan yumruklar ile kondisyonunuzu güçlendirmenize yardımcı olur. Doyasıya enerjinizi atabileceğiniz ve antrenman yapabileceğiniz ayaklı kum torbası yetişkin ve çocuklar için ayrı olarak üretiliyor. Ürünlerin çocuk boyları, daha kısa modellerden oluşuyor ve ağırlıkları da yetişkinlere oranla daha azdır. Dayanıklı bir yapıya sahip olan bu kum torbaları, maksimum güvenlik sağlamak amacı ile içerisinde karabinadan oluşturulmuş bir sabitleme sistemine sahiptir. Ürünün ana kumaşı genel olarak %100 polyesterden oluşturulmaktadır. Sisteminde çelik içeren bu ürünler, dayanıklı yapıları ile uzun yıllar boyunca kullanım için uygundur. Polyester dokuma ile çevrelenmiş olan ürünler, kolay şekilde temizlenebilir yapıdan oluşuyor. Bakım uygulayacağınız kum torbalarınızı uzun süreli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Yapacağınız spora göre seçeceğiniz kum torbası modellerinin yıkanmaması kullanıcılar için tavsiye edilmiştir. Ürünün temizliğinde beyazlatıcı kullanılmaması gerekmektedir aksi takdirde renginde ağarma ve sararma gibi problemler meydana gelebilir. Tamburlu kurutma ve kuru temizleme yapmamanız ürünün orijinal kalabilmesi açısından önem taşıyor. Ürününü kumaşını yıkadıktan sonra ütülememeniz gerekmektedir. Ütülediğiniz takdirde üzerinde bozulmalar oluşabilir. Boks için kullanabileceğiniz bu ürünler, farklı spor dallarında da kendinizi geliştirebilmeniz için birebirdir. Vücut geliştirme açısından pek çok avantajları bulunan kum torbalarını çıplak elle kullanmamanız tavsiye edilmektedir. Kendinizi yaralama riski oluşabileceğinden dolayı eldiven veya bandaj kullanılması gerekmektedir. Performansınızı arttırmak amacıyla kullanabileceğiniz ayaklı boks torbası fiyatları kullanıcının yüzünü güldürüyor. Kardiyo boks antrenmanlarınızdan taekwando çalışmalarına kadar her alanda kullanabileceğiniz ürünler fiyat ve performans oranı ile etkiliyor. Hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği bu ürünler benzersiz dayanıklılıkları ile kendinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Vücut açısından pek çok faydalı özelliği bulunan kum torbaları, farklı boy seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Kum torbalarının iç yapısı gerçek kum veya benzeri maddeler ile dolduruluyor. Vuruş çalışmaları için oldukça uygun olan bu aletler, dövüş sanatlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Darbe emici özelliği sayesinde yaptığınız hamlelerden zarar görmemenizi sağlıyor.

Ayaklı Kum Torbası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Boyunuza, kilonuza ve gücünüze oranla kum torbanızın seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Farklı boyut ve ağırlıklardan oluşan kum torbaları, gücünüze güç katmak amacıyla tasarlanmıştır. Yumruk ve tekme gibi hamlelerinizi geliştirebileceğiniz bu ürünlerde az veya çok olarak doldurma seçenekleri bulunuyor. Dilerseniz kum torbanızın tamamını doldurabilir veya yalnızca bir bölümünü doldurarak daha hafif çalışmalar yapabilirsiniz. Genel olarak dolu bir kum torbasının ortalama boyu 85 cm’dir fakat torbanın dolduruluş şekline ve oranına göre boyunda değişmeler meydana gelebilir. Torba dolduruldukça aşağı doğru bir bombelenme gerçekleşir. Kum torbası seçiminde dikkat edilmesi gereken belirli unsurlar bulunuyor. Ürün ile çalışma şekliniz kum torbanızın modelini ve boyunu belirleyecek temel özellikler arasında yer alıyor. Sadece yumruk mu yoksa yumruk ve tekme mi çalışacağınız önem taşıyor. Kum torbalarının hem yetişkinler hem de çocuklar için özel boyları bulunuyor. Boyunuza ve kilonuza göre kum torbanızın seçimini yapabilirsiniz. Polyester bileşen yapısı ile karşınıza çıkan bu ürünler, vuruşlarınızı rahatlıkla gerçekleştirmenize yardımcı olur. Rahat bir kullanıma sahip olan ayaklı boks vurma standı, vücut kondisyonunuzu geliştirmenizde sizlere destek oluyor. Düzenli olarak boks yapanlar için genel olarak PVC ya da deri bileşenli modeller önerilmektedir. Sert ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcılarını etkileyen bu ürünler ileri seviye boks yapanlar için idealdir. Yoğun antrenmanlar gerçekleştirenler için doğal deri bileşenine sahip olan modeller kullanılması tavsiye edilmektedir. Kaliteli kumaş kaplaması ile karşınıza çıkan ürünler, maksimum güvenlik sağlayan yapısı ile vücut yapınızı geliştirmenizi sağlıyor. Nefes alan yapıdaki kumaş, torba içerisinde oluşabilecek terin dışarı atılmasını sağlar. Güçlü sabitleme sistemleri ile geliştirilmiş olan ayaklı yapıdaki kum torbaları, ile birlikte hem bacaklarınızın hem de kollarınızdaki kasların gelişimini destekleyebilirsiniz. Ürünler çeşitli model ve boyutlardan oluşmaktadır. Geniş bir renk skalasına sahip olan boks standlarında dilerseniz kırmızı, dilerseniz mavi veya siyah renklerini tercih edebilirsiniz. Bazı ayaklı boks seti ürünleri içerisinde kum torbasının yanı sıra atlama ipi, eldiven ve bandaj da bulunuyor. Bu yan ürünler ile birlikte antrenmanlarınızdan istediğiniz performansı alabilirsiniz. Performansınızı arttırmak için kullanabileceğiniz bu ürünler hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanılmak için uygun olarak üretilmiştir. Yere sabitlenmiş olan modellerin yanı sıra askı ile tavana asabileceğiniz kum torbaları da bulunmaktadır.

Ayaklı Kum Torbası ile Çalışmanın Faydaları

Pek çok avantajlı özelliği ile karşınıza çıkan ayaklı modele sahip olan kum torbaları, çeşitli spor alanlarında kendinizi geliştirebilmenizde önemli bir rol oynuyor. Vücuda oldukça fayda sağlayan kum torbaları, stres atabilmenizi sağlaması ile ön plana çıkıyor. Sinirinizi ve stresinizi üzerinizden atabilmeniz amacıyla kullanabileceğiniz kum torbaları, yumruk ve tekmeler sayesinde vücudunuzu rahatlatabilirsiniz. Modern yaşamla birlikte gelen stresinizi bu kaynaklar sayesinde üzerinizden atabilirsiniz. Maruz kaldığınız yoğum yaşamın getirdiklerinden arınmanızı sağlayan kum torbaları, içinize attıklarınızı dışarı atmak için oldukça uygun bir fırsattır. Sağlıklı bir yavaş başlangıç ile zamanla stresinizi kolayca yönetebilirsiniz. Kum torbası ile birlikte çalıştığınızda negatif enerjinizden uzaklaşabilir ve kötü düşüncelerden kolayca arınabilirsiniz. Ayaklı box torbası fiyatları ve avantajları ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Ürünler, bağışıklık sisteminizi güçlendirmesi ile dikkat çekiyor. Doğal yollar ile iyi hissedebilmenize yardımcı olan bu ürünler, endorfin hormonu salgılamanızı sağlar. Savunma sporu yapanların bu yüzden daha sakin ve daha rahat bir kişiliğe sahip olduğunu görebilirsiniz. Bir diğer avantajlı özelliği ise kendinizi koruyabilmenizi sağlamasıdır. Yumruk ve tekme tekniklerini temel olarak öğrenmiş olmanız ve düzenli olarak geliştirmeniz etkili bir savunma yöntemi olarak her daim sizlerle birlikte olur. Vücudunuzun forma girmesine yardımcı olan kum torbaları, iyi bir kardiyo çalışması olarak bilinmektedir. Ter atabilmenizi sağlayan bu ürünler vücut gelişiminizi büyük oranda desteklemektedir. Koordinasyonunuzun artmasını sağlayan bu ürünler, çevik bir vücut yapısına da kavuşmanıza yardımcı olur. Eklem ve kasların güçlenmesiyle birlikte bilek hareketleriniz güç kazanır. Fiziksel olarak gelişmenize yardımcı olan kum torbaları, tüm bunların yanı sıra mental olarak da rahatlamanıza yardımcı olur. Düzenli olarak çalıştığınız takdirde özgüveniniz de buna paralel olarak artış gösterir. Kum torbası ile düzenli çalışmanızın sonucunda tekniğinizi geliştirerek savunma sanatlarında ilerleme kaydedebilirsiniz. Hızınızı ve adımlamalarınızı geliştirebilmenizi sağlayan bu ürünler ile birlikte açılarınızı, mesafelerinizi korumayı ve ayarlamayı öğrenebilirsiniz. Son dönemde oldukça popüler hale gelen ayaklı box torbası, yere daha sağlam basmanızı sağlar. Motive edici ve geliştirici özellikleri ile ön plana çıkan boks torbalarını Trendyol üzerinden inceleyebilir ve koşullarınıza uygun olan torbayı kolayca satın alabilirsiniz.