İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Copic Marker

" araması için 1107 sonuç listeleniyor
Copic Marker Kalem Ciao B45 Smoky Blue

copicMarker Kalem Ciao B45 Smoky Blue

(1)
150 TL
Sepete Git

Birbirinden Renkli Copic Marker Çeşitleri Trendyol'da!

Marker kalemler; karton, cam, plastik, epoksi, metal, asetat kağıdı, ahşap, keçe gibi pek çok yüzeye uygulanabilen kalemlerdir. Farklı yüzeylere çıkmayan bir şekilde sabitlenen bu kalemler suya maruz kaldığında bile yüzeyden çıkmayarak pek çok alanda tercih edilir. Marker kalem çeşitlerinin dünyada öncüsü olan Copic marker 1960 yılında Japonya’da üretilmeye başlanmıştır. İlk olarak güzel sanatlar ve tasarım alanları için kullanılacağı düşünülerek üretildiler ancak sonradan Japon çizgi roman piyasası için kullanılmaya başlandı. Marker resim çizimi, manga, suluboya, illüstrasyon gibi alanlarda tercih edilen bir dünya devi olma yolunda ilerledi. Siz de çeşitli sanatsal ve tasarımsal faaliyetleriniz için kalite ve üstün mürekkep teknolojisi ile yüzeylerden çıkmayan kaliteli marker kullanabilirsiniz. Gittikçe artan kartelası ile çizimlerinizde aklınıza gelen her tonu yakalayabilir sanatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Bu özel marker dünyada 50’den fazla ülkeye dağıtılarak çoğu sanatçı ve tasarımcının bir numaralı ürünü haline geliyor. Ürün tasarımı, mimari, moda tasarımı, komik illüstrasyon, otomotiv tasarımı ve el sanatları gibi pek çok farklı alanda tercih edilen bu ürünün çeşitleri, müşterilerinin yaratıcılıklarını ortaya konulmasında büyük destek sağlıyor. Klasik, Sketch, Ciao ve Wide olarak 4 farklı modele sahip olan marker çeşitleri kişinin alanına uygun kalem ve renk opsiyonları ile avantaj sağlıyor. Sanatçıların ve sıklıkla tasarımcıların tercih ettiği bu ürünler doldurulabilir mürekkep hazneleri ve değiştirilebilir uçlar sayesinde çevre dostu bir ürün olarak müşterilerden tam puan alıyor. Sanatınızı ve tasarımınızı oluştururken Copic marker set eşsiz mürekkep kalitesi ile keyifli bir yaratıcılık ürünü ortaya çıkarmak için Trendyol’a bakabilir, uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Üstün Kalitesi ve Özellikleriyle Copic Marker Set

Üstün Kalitesi ve Özellikleriyle Copic Marker Set

Copic markerların pek çok alanda tercih edilmesinin önemli nedenlerinden biri geniş kartelası ve modelleridir. Bu ürünler doldurulabilir özellikleri nedeniyle müşteriye avantaj sağlar ve çevre dostu özelliği nedeniyle artı puan kazanır. Modellerine göre çeşitlenen kartela, 350’yi aşkın rengi barındırmaktadır. Yola 150 seçenekle çıkan üründe, kullanım alanları çeşitlendiğinde kendini geliştiren ve yeni alternatifler piyasaya süren bir markadır. Alkol bazlı mürekkep içermesi nedeniyle çıkmayan mürekkep özelliği gösterir. İki uçlu olması ekstra bir avantajdır. Bu sayede büyük boşlukları kalın kalemle doldururken ince detayları ince uçla doldurursunuz. Ekstra bir kalem almanıza gerek kalmadan sanatınızı icra etmeye devam edebilirsiniz. Uçlar değiştirilebilir şekilde kullanıma uygundur. Dilerseniz iki ucu da kalın ya da iki ucu da ince kullanabilirsiniz. Doldurulabilir mürekkep haznesi nedeniyle sizlere bitmeyen bir kalem kullanımı sağlar. İçindeki mürekkep tükendiğinde 12 kez dolum yapma hakkına sahipsiniz. Copic marker fiyat bilgisi için Trendyol’a bakabilir uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Sanatçıların ve tasarımcıların çizim yapmak ve resim gibi alanlarda kullanmak için faydalandığı Copic sketch marker çeşitli modellere sahiptir. İlk olarak klasik modeliyle çıkış yapan marka, bu modelde 214 renk barındırır. Her modelinde Blender adı verilen karıştırıcı özellik gösteren kalem de bulunmaktadır. Klasik modeller tipik bir kalem özelliklerinin hepsini taşır. Kalite ve eşsiz mürekkep pigmenti sayesinde çizimlerinizi keyifle yapabilir uç şekillerinin kolaylığını yaşayabilirsiniz. F Fine/ ince ve B Broad, kalın uç sayesinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Keçe uçlar köşeli kare yapıya sahiptir bu sayede rahat kullanım sağlarlar. Set halinde alımlarda 12’li set başlangıç için ana renkleri kapsayan kartelaya sahiptir. 12 temel renk sayesinde başlangıç çizimlerinizi ve tasarımlarınızı zenginleştirebilirsiniz. 12’li diğer bir set olan gri tonları ise sıklıkla eğitimde okulda tercih edilen tonlardır. Karakalemde gri ve siyah tonları ile çizimlerinize farklı bir detay katabilirsiniz. Gri ton setlerinden 3 farklı çeşit bulunur. 36’lık ve 72 ‘lik setleri tamamladığınızda ise 214 renklik ana kartelayı da tamamlamış olursunuz.

Copic Brush Marker Kullanımının Avantajları

Copic Brush Marker Kullanımının Avantajları

Copic marker üstün teknolojisi ve mürekkep kalitesiyle sanatçılara, tasarımcılara ve alanda kendini yetiştiren öğrencilere renkleri ve özellikleriyle fayda sağlıyor. Profesyonel ya da başlangıç düzeyde müşterilere hitap eden modelleri geniş renk seçenekleri ile aradığınız tonu bulmanız artık çok kolay. Her modelde bulunan bu ürün ile blender kalemlerle ton geçişlerini yaparken yumuşak kullanım sayesinde keskin çizgilerin oluşmasını önleyebilirsiniz. Geçmeyen mürekkep sayesinde bir asetat kağıdını bile sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek çoğu sert ve kumaş tipi yüzeyler artık bir tuval halini alabilir. Her biri sizin için yaratıcılığınızı konuşturacağınız bir parça olur. Kaleminizin mürekkebi bittiğinde ise doldurulabilir hazneler size uzun ömürlü kullanım sağlar ve bunun sayesinde ekonomik bir kalem kullanımı yaşarsınız. Eserinizi oluştururken yeni bir tona ihtiyacınız olduğunda renk karıştırma özelliği sizin için bir çözüm olur. Haznelerde renkleri karıştırarak her zaman dilediğiniz tonu yakalayabilirsiniz. Mürekkep haznelerini açarak mürekkep dolum şişesinden istediğiniz rengi dilediğiniz oranda koyarak kendi renginizi bulabilirsiniz. 12 kez dolum özelliği ile aynı kalemi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Copic marker Türkiye’de de yurt dışında olduğu gibi çok tercih edilen bir kalemdir. Sanat öğrencilerine ve öğrenmek isteyenlere eşsiz bir kullanım kolaylığı sağlayarak üreticiliklerini artırır. Profesyonel seçimler ve yeni başlayan kişiler için özel ayrı modeller bulunur. İki uç sayesinde 1 kalem fiyatına 2 kalem sahibi olabilirsiniz. İnce, kalıni yuvarlak, fırça ve kesik uç modelleriyle çiziminize uygun uçlu kalemle rahatlıkla tasarımınızı yapabilirsiniz. Değişebilen uç seçenekleri ise kalemi tek kullanımlık olmaktan kurtaran bir diğer kullanışlı detay oluyor. İstediğiniz ucu edindikten sonra kalemin ucunu ince özel bir cımbız yardımıyla çekerek yenisini takabilirsiniz. Kaliteli ve sanatçıya ilham veren seçenekleriyle dünya devi olan marka, Trendyol’da sizleri bekliyor. Siz de Copic art marker almak istiyorsanız istediğiniz kaleme güvenle ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Alternatifleri ile Copic Marker Setleri

Kaliteli Alternatifleri ile Copic Marker Setleri

Copic Sketch geniş renk kartelasına sahip olan ve sıklıkla tercih edilen modeldir. 358 renk çeşidine sahiptir. Klasik modelden farklı olarak medium ve fırça uca sahiptir. Bu nedenle eskiz, çizim ya da sanat okullarında çokça tercih edilir. Tekli alımlarda da müşteriye avantaj sağlar. Sketch ailesinin geniş kartelasında bulunan 358 renkten dilediğinizi seçerek kullanabilirsiniz. Doldurulabilir olma özelliği ve airbrush uyumluluğu ise bütün modellerinde mevcuttur. Copic Ciao modeli ise genel olarak aynı özelliğe sahip olup farklı olarak diğer modellere göre ekonomik olma özelliğini taşır. 180 adet renk çeşidi mevcuttur. Çocuk korumalı kapağı sayesinde açık kalarak bozulma ihtimalini de önleyebilme imkanı sunar. Başlangıç için iyi bir tercih olup dizayn, illustrasyon, manga ya da eğitici amaçlarla kullanıma uygundur. Son çıkan modeli olan Copic Wide profesyonel müşteriler için dizayn edilmiştir. Üstün kalitesi ve mürekkep kullanımı 21 mm’lik geniş uçla buluşarak sanatçıya geniş ölçekli tasarım imkanı sunar. 12’li setler halinde satışa sunulur. Alanınıza ve kullandığınız ton ağırlığına uygun seti seçip siz de bu ürüne sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz tonla dilediğiniz çizimi yaparak sanat eserlerinizi ve dizaynlarınızı renk engeline takılmadan üretebilirsiniz. Geniş seçenekleriyle sanatçılara ilham veren Copic brush marker sizin de kalemliğinizde yer edinebilir. Tek tek aldığınız kalemleri sonrasında set haline getirip aynı kutuda saklamak isterseniz de akrilik kutularla kendi setinizi oluşturabilirsiniz. Bu kalemler dönüştürülebilir özellikleriyle müşterilere kişiselleştirebilir özellikler sunması nedeniyle dünya çapında çokça tercih edilen bir marka haline geliyor. Müşteriye benzersiz bir deneyim sunan diğer bir özelliği mürekkeplerin karıştırabilir olmasıdır. Size uygun olan Copic marker kalem modelini ve rengini Trendyol’da arayabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Copic Marker 72 Set Çeşitleri

Copic Marker 72 Set Çeşitleri

Copic kalem seti dünya devi olup sanatsal, mimari ve tasarım alanlarında kullanılan su geçirmez ve yüzeyden geçmeyen kalem çeşitleridir. Markerlar çok yönlüdür ve dilediğiniz alanda kullanılabilir haldedir. İstediğinizde geniş renk kartelasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Tüm ürün çeşitleri yeniden doldurulup kullanılmaya uygun haldedir. Bu sebeple müşterilerin tercih ettiği ve eşsiz mürekkep kalitesinden uzun yıllar kullanmaya devam edebildikleri bir ürün olmuştur. Bu marker modeller tek alınabildiği gibi set halinde de alınabilir. Birbirine yakın renk tonları ve profesyonel uzmanlar tarafından seçilmiş uyumlu tonlarla kendi zevkinize uygun kalem seti seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Copic Sketch modellerinin temel olanını 5+1 setler oluşturur. Bu setler 5 renk ve 1 adet Copic Multiliner 0.3 içerir. Multiliner 0.3 dereceli mürekkepli teknik çizim kalemidir ve setlere göre farklı tonlara sahiptir. Setlerin kendi içinde 2 türü bulunur; gri tonları ve blender tonları. Sanat öğrencileri tarafından çoğunlukla tercih edilen 5+1 setleri başlangıç için size karıştırıcı ve olmazsa olmaz gri tonlarını sağlar. Color Fusion adı verilen diğer modelde ise 3 renk bulunur. 6 renk grubuna ayrılan bu modeli ana renkler oluşturur. Setler kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, mor ve pembe tonları halinde bulunur. Temel renkleri baştan ara renkleriyle beraber oluşturmak için avantajlı bir seçenektir. 12’i setler 3 ton grubunda satılır. 12 temel renk seti manga çizimi, portre, karakter çizimi gibi alanlarda tercih edilir. Sıcak gri ve soğuk gri setleri 12’li takımların diğer modelleridir. 24’lü setler ise çizim ve karikatür için tercih edilir. Bu ürün 36 set kalem içeren setler halinde de satılır ve tek tiptir. Bu modeller sıklıkla dizayn alanında tercih edilir. Copic marker 72 set modelleri ise 5 alt tipten oluşur. Geniş renk yelpazesinin farklı kombinasyonları ile oluşturulmuş bu setler müşteriye eşsiz renk kartelası sunar. A, B, C, D ve E olarak isimlendiren set tipleri konusuna göre tonlara ayrılmıştır. A modeli manga için hazırlanmışken B modeli mangaya ekstra olarak çevre tonlarını da barındırır. C modeli Copic marker ten rengi ağırlıklı gri tonları içerirken sadece gri tonları ve temel renk alınmak istendiğinde kullanışlı bir set olur. Aynı zamanda beraber edinilen A, B ve C modeli ile bütün Copic Sketch setini de tamamlamış olursunuz. D modeli ise açık ve doğal tonlara sahiptir. E tonu ise açık tonlardan kırmızı notalara kadar geniş bir renk kartelasına sahiptir. Ürünün haznesine dilediğiniz mürekkebi ekleyerek kendi tonunuzu da kullanabilirsiniz. Eşsiz tonlara sahip olan bu ürünü, Trendyol’da arayabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Copic Art Marker

Her İhtiyaca Uygun Copic Art Marker

Neredeyse her tona sahip olan Copic Ciao marker diğer modeli olan Copic Ciao ise 6’lı set halinde satılır. Set renkleri tonlara göre ayrılır. Bunları temel, doğal, deniz tonları, saç, karıştırıcılar, ten rengi ve pastel tonlar halinde bulabilirsiniz. Copic ciao doodle pack adı verilen modeller ise 2 marker ve 2 multiliner içerir. Multiliner tonları paketin içerisindeki marker renklerine göre değişkenlik gösterir. Büyük bir set için Copic Ciao 5+2 Doodle kit modellerini tercih edebilirsiniz. Set 5 renk marker ve 2 adet multiliner 0.3 kalemden oluşur. Marker tonlarına göre Multiliner kaleminin rengi de değişiklik göstermektedir. Sadece marker çeşitlerinden oluşan setler ise 12, 24, 36 ve 72’ li olmak üzere gruplanır. Sketch modelinden farklı olarak 36’lı takımlar 5 ayrı renk grubuna ve 72’li takımlar 2 ayrı renk grubuna sahiptir. Takımları birleştirip bütün Copic ciao renklerini tamamlayabilirsiniz. Kendi ton seçiminize uygun markerları set gruplarından uygun olanı seçerek edinebilirsiniz. İlk olarak çıkan model olan Copic Klasik set tipleri Ciao ve Sketch ile aynıdır. Farklı olarak kapasitesi 12’li modellerden başlar. Geniş uçlu bir model olan Wide ise diğer modellerden farklı bir set şekline sahiptir. 12’li setleri temel, ara ve gri tonlar olmak üzere 3 tipte bulunur. Profesyonel kullanıma uygun olan Wide modeli 12’li temel setleriyle çizim alışkanlıklarınıza uygun setler sunuyor. Markera yeni başlayan bir profesyonel tasarımcıysanız kullanım rahatlığı ve temel renk seçenekleriyle size konforlu bir çizim deneyimi sunacaktır. Yaratıcılığınız işlemenize imkan veren markerlar ile sınırsız üretiminize devam edebilir sanat keyfinizi sürebilirsiniz. Sadece 12 li setlerden oluşan wide modeli 21 mm ucu sayesinde müşterilere geniş bir çizim renklendirme fırsatı sunar. Başlangıçta alınan temel bir 12’li set ile çizimlerinizi yaparken ekstra alacağınız bir Blender ile setlerinize yeni bir hava katabilirsiniz. Ağzı açık bırakıldığında kuruma yapmaz ve kaleminizi uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Copic marker tekli aynı zamanda bir tür boya makinesi olan Air Brush ile kullanıma uygun tasarlanmıştır. Hava basıncı ile boyayı püskürterek kullanım sağlayan bu makine ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilir, markerdan çok yönlü faydalanabilirsiniz. Bu ürüne fiyat sorgulaması yapmak istediğinizde Trendyol’a girebilir size uygun olan model ve set sayısına göre arama yaparak dilediğiniz sete ulaşabilirsiniz.

Copic RGB Marker ile Her Yer Tuvaliniz

Copic RGB Marker ile Her Yer Tuvaliniz

Kağıda çizmekten sıkılanlar için markerlar ilham verici bir sanat malzemesi olarak baş gösteriyor. Aynı ayakkabıyı yıllardır giymekten sıkılmış olabilirsiniz. Copic RGB marker seçenekleri ile ayakkabınızın üstüne istediğiniz desenleri çizebilirsiniz. Yağmurda ve suda çıkmayan kalem seti mürekkep teknolojisi ile bu şekilde tanışabilirsiniz. Kendi yarattığınız bir sanat eserini de giyilebilir hale sokarak çevre dostu bir tüketim sağlayabilirsiniz. Geri dönüştürülebilir malzemeleri ve özellikleri nedeniyle sanatınızı icra ederken çevreye de dost kalırsınız. Çeşitli yüzeylere uygulanabilen bu ürün sadece ayakkabı kumaşı için değil aynı zamanda dışarıda görebileceğiniz pek çok materyal üzerine kullanıma uygun haldedir. Ahşap masanızı kişiselleştirmek istediğinizde, kapınıza resim çizmek istediğinizde ya da duvarlara çeşitli görseller yapmak istediğinizde Copic marker full set evinizi galeriye dönüştürmek için size yardım eder. Sanat öğrencilerinin ve öğretmenlerin bir numara tercihi markerlar öğrenmek için sizlere yardımcı olur. Geniş materyal uygunlugu sayesinde fikirlere açık olmanızı ve yaratıcılığınızı konuşturmanızı sağlar. Mimarların ve tasarımcıların da sıkça kullandığı modeller ince detayları çizmelerine ve tonlandırmalarını sağlar. Bu şekilde çizimlerini kolaylıkla yapabilirler. Sanat eserinizi oluştururken sadece kağıtta kalmayarak yaratıcılığınızı profesyonel bir şekilde konuşturabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri, doldurulabilir mürekkep hazneleri, kaliteli pigment ve alanınıza uygun modellerle keyifli bir şekilde işinizi yapabilirsiniz. Siz de sanatınızı icra ederken markerın sınırsız avantajlarından faydalanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı artıran ve üretiminize renk katan markerlara sahip olmak için Trendyol’a bakabilir, bu ürünleri set halinde ya da tek olarak edinebilirsiniz.