İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Damat Bohçası Kutusu

" araması için 109 sonuç listeleniyor

En Özel Hediyelikler İçin Damat Bohçası Kutusu Trendyol'da!

Türk geçmişinden bugünlere aktarılan önemli gelenek ve görenekler vardır. Bu geleneklerden bir tanesi de nişan evresinde oğlan evine bohça götürmek olur. Evlenecek olan kız tarafından erkek evine götürülen eşyaları koyabilmek, rahat ve etkileyici bir şekilde taşıyabilmek amacıyla damat bohçası kutusu tasarlanır. Ürünler hazırlanan eşyaların konforlu bir şekilde taşınmasına yardımcı olurken zarif ve etkileyici bir görüntü sunulmasına kaynaklık eder. Farklı boyutlara sahip olan modeller vardır. Büyük, orta ya da küçük olarak adlandırılabilecek olan bu seçenekler ile beraber özel tasarlanan boyutlara sahip modeller de bulunur. Götüreceğiniz eşyaları göz önünde tutarak ürün boyutunu seçebilir, tasarımı kolay ve rahat bir şekilde temin edebilirsiniz. Aynı zamanda set olarak satışa sunulan modeller de vardır. Bu seçenekler aynı boyuta sahip olan kutuların bir araya getirilmesi sonucunda oluşabileceği gibi farklı ebatlardaki tasarımlardan da meydana gelebilir. Set halinde satılan modeller renk ve tasarım olarak bir uyum sağlar. Aynı zamanda set içerisinde bulunan kutu sayısı ürüne bağlı olarak değişiklik gösterir. 2, 3 ya da 4 gibi farklı sayılarda ürünün bir araya getirilmesi sonucunda oluşan tasarımlar mevcuttur. Set halinde müşterilere ulaştırılan modeller ile beraber bir ürünün satışa sunulduğu seçenekler de vardır. Bu modeller müşterilerin istedikleri sayıda ürünü temin edebilmelerini kolaylaştırır. Set sayısının az ya da çok geldiği durumlara çözüm getiren tasarımlar, oldukça revaçtadır. Değişik renk seçeneklerine sahip olan modeller vardır. Siyah, beyaz gibi klasik tonların tercih edildiği seçenekler oldukça popülerdir. Klasik tonlar ile beraber canlı renklerin hakim olduğu tasarımlar da mevcuttur. Damat bohçası için kutu geleneklere uyum sağlama imkanı tanır. Bu seçenekler geleneksel kültür ile modern tasarımların bir araya getirilmesi sonucunda üretilir. Bu özelliği sayesinde günümüz geleneklerinin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer alırken kadın ya da erkek fark etmeksizin pek çok müşteri tarafından talep edilir. Set ya da tekli olarak satışa sunulan, günümüz geleneklerinin başarı ile devam ettirilmesine kaynaklık eden ürünleri Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.

Dikkat Çeken Damat Bohçası Tasarımları

Dikkat Çeken Damat Bohçası Tasarımları

Damat bohça kutusu 3'lü modeller birlikte uyumlu bir görselde sergiler. Modellerde nefsime ceket içerisine giyilen, beyaz gömlek ve takımı tamamlayan bir adet papyon yer alır. Tasarımlar görüntü açısından oldukça büyük başarı sergilerken eşyaların konforlu bir biçimde taşınabilmesine kaynaklık eder. Takım elbiseyi anımsatan modeller ile beraber herhangi bir desen bulundurmaya seçenekler de vardır. Tek rengin hakim olduğu bu modeller sade ve şık bir görüntü oluşturulmasına kaynaklık eder. Çok sayıda kişi tarafından büyük beğeniyle tercih edilen bu modeller, nişan merasimi sonrasında da müşteriler tarafından oldukça fazla kullanılır. Eşyaların organize edilmesine yardımcı olurken yer tasarrufu yapma imkanı sunar. Sade bir tasarıma sahip olan modeller, kurdele gibi değişik detaylar ile şıklaştırılır. Detayı bulunmayan tasarımlar da mevcuttur. Tasarımlara göz atarak nişan merasiminize uygun olan seçeneği zahmetsizce bulabilirsiniz. İçerisinde herhangi bir materyal bulunmayan, boş bir biçimde satılan modeller ile beraber pek çok aksesuarın yer aldığı tasarımlar da vardır. Çeşitli aksesuarların bulunduğu, set olarak satılan modeller zahmetsiz alışveriş yapma imkanı tanır. Alışveriş için ayrılan sürenin kısaltılmasına yardımcı olarak geleneklerin yerine getirilmesini kolaylaştırır. Eşya unutma gibi sorunlar için çözüm üretir. Ürüne bağlı olarak içerisinde yer alan parça sayısında farklılıklar görülür. Tıraş seti, kıyafet ya da sabahlık gibi farklı özelliğe sahip parçalar ile beraber satılan modeller müşterilerin memnuniyetini kazanır. Ürünlere göz atarak ihtiyaçlarınızı karşılayan seçeneği kolaylıkla elde edebilirsiniz. Çeşitli parçalar ile beraber satılan tasarımlar, nişan ya da söz merasiminin hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan tanır. Bohça kutusu damat modelleri, üstün kalitesiyle öne çıkar. Kaliteli yapısı sonucunda pek çok eşyanın kolaylıkla muhafaza edilmesine olanak sunar. Bu özelliğiyle kullanım açısından rahatlık sağlar. Modeller gömlek, kravat ya da pantolon gibi değişik özelliğe sahip olan kıyafetlerin saklanmasını kolaylaştırır. Tasarım özellikleri sonucunda nem, toz ya da rutubet gibi kıyafet yapısında olumsuz yönde etkileyen koşulların önüne geçer. Kıyafetleri saklamakla beraber çeşitli aksesuar ya da kitapların muhafaza edilmesinde de büyük öneme sahiptir. Kolye, bileklik ya da küpe gibi pek çok aksesuarın pratik bir şekilde saklanmasına yardımcı olur. Defter, kalem ya da kitap gibi çeşitli eşyaların dağınık görüntüsünün önüne geçer. Bu özelliği ürünlerin tercih edilirliğini olumlu yönde etkilerken nişan merasimi dışında da kullanmasına aracı olur. Nişan ve söz merasimlerinin olmazsa olmazı bulunan, farklı tasarımlarıyla göz kamaştıran damat bohçası kutusu indirim olanaklarından yararlanmak için Trendyol üzerinden konfor ve rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Göz Alıcı Damat Bohçası Modelleri

Göz Alıcı Damat Bohçası Modelleri

Damat bohçası cam kutu tasarımları son dönem trendleri arasına girer. Bu seçenekler moda akımlarını benimseyen kişiler tarafından rağbet görür. Cam materyalin çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda üretilen tasarımlar oldukça zarif bir görüntüye sahiptir. Kutu içerisinde bulunan eşyaların görünür bir hal almasını sağlayan modeller, sükseli bir giriş yapmak isteyen gelinlerin favorileri arasında yer alır. Tasarımların bünyesinde kullanılan cam materyal 1. sınıf kalitesi ile fark yaratır. Çeşitli çarpma ya da düşme gibi durumlara karşı dayanıklı olabilir. Bu özelliği ile beraber hafif bir forma sahiptir. Hafif yapısı ürünlerin rahat bir şekilde taşınabilmesini kaynaklık eder. Dikdörtgen ya da kare bir forma sahip olan tasarımlar, eşyaların konforlu bir şekilde yerleştirilmesine yardımcı olur. Bu özelliği sonucunda pek çok eşyanın taşınmasını kolaylaştırır. Şeffaf camdan üretilen modeller ile beraber pembe, sarı ya da mavi gibi farklı tonlarda camın tercih edildiği çeşitler de mevcuttur. Bu özelliği sayesinde müşteriler içerisine koyacakları eşya kapsamında seçim yapabilir. Beyaz renge sahip olan eşyaları taşımak için mavi tonun kullanıldığı ürünler tercih edilerek etkileyici bir görsellik oluşturulabilir. Cam materyalden üretilen modelleri alt kısmı ahşap ya da plastik gibi materyallerden oluşur. Tamamı camdan üretilen seçeneklerde vardır. Alt kısmında bulunan materyal üzerine çeşitli eşyalar bırakıldıktan sonra üst kapak yerleştirilir. Tıraş seti, sabahlık ya da çeyiz gibi rahat bir biçimde yerleştirilerek müşteri memnuniyeti kazanır. Çikolata taşımak amacıyla kullanılan tasarımlar da vardır. Bu seçenekler dikdörtgen bir yapıya sahip olurken farklı boyutları ile dikkatleri üzerine toplar. Boyut açısından sağladığı çeşitlilik nişan merasiminin büyüklüğüne bağlı olarak seçim yapabilme imkanı tanır. Çikolata taşımak amacıyla üretilen modeller içerisinde bir ya da iki adet bölme aparatı vardır. Bu aparat ürüne bağlı olarak tak çıkar olabileceği gibi sabit bir formda da bulunabilir. Çikolataların düzenli bir görüntü kazanmasını sağlayan ayrım aparatı müşterilerin ilgi gösterdiği detaylar arasında bulunur. Trendyol aracılığı ile farklı boyutlara sahip seçenekleri bulunan, cam materyalin çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda üretilen damat bohçası kutusu satın alabilirsiniz.

Ergonomik Damat Bohçası Kutusu Seçenekleri

Ergonomik Damat Bohçası Kutusu Seçenekleri

Damat bohçası Kuranı Kerim ve tesbih kutusu tasarımları oldukça zarif bir görüntüye sahiptir. Bu seçenekler içerisine bir adet Kur'an-ı Kerim ve tesbih kutusu rahat bir şekilde yerleştirilir. Nişan ya da söz merasimine dini bir mahiyet katmak isteyen kişilerin tercihi olur. Gelin damat bohça kutusu modelleri üzerine isim yazdırılabilir. Bu seçenekler, mahiyetli ve anlamlı yapıları ile çeşitleri arasından öne çıkarken anıların hatırlanmasına da katkıda bulunur. Bazı ürünler içerisinde çeşitli bölmeler vardır. Bu bölmeler eşyaların rahat bir şekilde yerleştirilmesine katkı sağlar. Taşıma sırasında düşme gibi istenmeyen herhangi bir durumun oluşması söz konusu değildir. Farklı materyallerden üretilen modeller vardır. Tasarımlar, ahşap ya da plastik materyalden üretiliyor olup müşterilerin rahat bir şekilde seçim yapabilme imkanı tanır. Ahşap materyalin pek çok işlemden geçmesi sonucunda üretilen modeller, uzun süre kullanıma uygundur. Bu seçeneklerin üzerine isim işlenebilir. Böylelikle nişan ya da söz merasimi dışında dekoratif amaçlı da kullanılır. Çok çeşitli eşyaların düzenli ve sorunsuz şekilde saklanması için ideal olur. Tasarımın bünyesinde kullanılan ahşap materyal ideal bir yapıya sahiptir. Düşme ya da çarpma gibi durumlara karşı kırılmazken hafif yapısı sonucunda rahat bir şekilde taşınır. Bu ürünler pratik bir biçimde temizlenir. Zahmetsiz bir temizlik süreci sunan tasarımlar sayesinde müşteriler konforlu deneyim elde eder. Nemli bir bezden yararlanılarak temizlik işlemi gerçekleştirilebilir. Bu bezle ürünün üzerinde oluşan tozlar hızlı ve kolay bir şekilde temizlenir. Ürünü kullanan kişiler damat bohçası kutusu tavsiyelerinde bulunur. Tavsiyeler tasarımı satın alan kişilerin fikirlerinden oluşur. Bu sayede doğru ürünü satın almak isteyen kişilere yol gösterir. Ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız tavsiyelere göz atabilirsiniz. Böylelikle istek ve ihtiyacınızı karşılayan tasarımı Trendyol aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Kullanışlı Damat Bohçası Kutusu Çeşitleri

Kullanışlı Damat Bohçası Kutusu Çeşitleri

Nişan bohçası makyaj kutusu özel olarak tasarlanır. Bu seçenekler pek çok makyaj malzemesini korunaklı bir şekilde taşınmasını kolaylaştırır. Fondöten, pudra, allık ya da rimel gibi makyaj malzemelerini herhangi bir zarar ile karşılaşmadan muhafaza edilmesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde ürünler günlük hayatta da yaygın olarak kullanılır. Tasarımlar içerisinde yer alan toz yapıya sahip ürünler kırılmadan taşınabilirken çeşitli deforme durumlarının görülmesi de söz konusu değildir. Modeller, yumuşak bir iç dokuya sahiptir. Bu doku taşıma sırasında çeşitli çarpma durumlarına karşı makyaj malzemelerinin korunmasına kaynaklık eder. Ürünlerin korunaklı yolculuk yapmasına katkı sağlayarak müşterilerin büyük beğenisini kazanır. Bazı modeller çanta yapısını anımsatan bir tasarıma sahiptir. Üst kısmında taşımayı kolaylaştıran bir kulp ayrıntısı vardır. Bu ayrıntı ürüne sağlam bir şekilde montajlanır. Böylelikle taşıma sırasında kopma gibi istenmeyen herhangi bir durum oluşmazken eşyalar rahat bir şekilde taşınır. Çanta yapısını anımsatan modeller ile beraber düz bir kutu formuna sahip olan seçenekler de vardır. Bu sayede müşteriler ilerleyen süreçte kullanabilecekleri bir tasarımı da satın alabilir. Tasarımlar ergonomik bir yapıya sahiptir. Böylelikle kullanışlı bir form kazanır. Aynı zamanda tasarımlar değişik kapak yapılarına sahiptir. Kapak tasarımları da ergonomik bir formda bulunur. Kapak tasarımı ürünlerin kolay ve rahat bir şekilde kullanılmasını ön ayak olur. Ürünler müşteriler tarafından, isteklerine uygun olarak süslenebilir. Çeşitli tül, kurdele ya da çiçek gibi ayrıntılar ile müşterilerin tarzını ifade edilmesine olanak tanır. Bu özelliği ürünlerin sıklıkla tercih edilmesine kaynaklık ederken müşterilerin büyük beğenisini kazanır. Damat bohçası kutusu kampanya fırsatlarından yararlanmak için Trendyol'u tercih edebilirsiniz. Dönemsel olarak yapılan kampanya ve indirim imkanlarından faydalanabilir, ekonomik alışverişler ile aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.

Beğenilen Damat Bohçası Kutusu Yorumları

Beğenilen Damat Bohçası Kutusu Yorumları

Damat bohçası kutusu yorum müşteri memnuniyetini ortaya koyar. Müşteri yorumlarını değerlendirerek ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiye sahip olabilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınızı karşılayan tasarımları gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz. Damat bohçası karton kutu modelleri yaygın olarak tercih edilir. Bu seçenekler eşyaların taşınmasına yardımcı olurken gösterişli bir tasarıma sahiptir. Çeşitler üzerinde yer alan renkler canlı tonları ile müşterilerin sempatisini kazanır. Dikkat çeken bir yapıya sahip olan karton materyallerden üretilir. Görüntü açısından sunduğu başarı tasarımların nişan, söz ya da düğün gibi çeşitli merasimlerde tercih edilirliğini artırır. Karton yapıya sahip olan modeller farklı boyutları ile müşterilerin ihtiyaçlarına cevaplandırır. Boyut açısından sağladığı çeşitlilik ile beraber tasarımlar çeşitli yapıştırma işlemlerinin de konfor ile yerine getirilmesini kolaylaştırır. Bu özelliği sonucunda modeller müşterilere istekleri kapsamında dizayn edebilme imkanı sunar. Gelin ya da damadın tarzına uygun olarak çiçek, şerit veya baskı gibi farklı işlemelerin rahat bir şekilde ürün üzerine konumlandırılmasına kaynaklık eder. Bazı modeller, plastik materyalden üretilir. Bu seçenekler; nem, rutubet ya da toz gibi çeşitli faktörlere karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım olanağı sunar. Tasarımlar içerisinde kötü koku oluşmaz ve keyifli deneyim sunar. Bu özelliği ürünlerin yaygın olarak tercih edilmesine aracı olurken son dönem trendleri arasına girmesini sağlar. Plastik ham maddeden üretilen seçenekler çikolata taşımak içinde kullanılır. Plastik yapı çikolata ya da lokum gibi gıdalara olumsuz bir etkide bulunmaz. Tat ya da koku değişimi gibi müşteri deneyimini olumsuz olarak etkileyen durumların oluşması söz konusu değildir. Damat bohçası kutusu kullananlar bu ürünleri sıklıkla tercih eder. Bu tasarımları dilediğiniz zaman Trendyol'dan temin edebilirsiniz.

Kampanyalı Damat Bohçası Kutusu Fiyatları

Kampanyalı Damat Bohçası Kutusu Fiyatları

Damat bohçası pleksi kutu seçenekleri cam ve plastik materyallerin bir araya getirilmesi sonucunda oluşur. Tasarımlar üzerinde yer alan plastik materyaller 1. sınıf kaliteye sahip olup görüntü açısından da oldukça başarılıdır. Tasarımlar prizma şekline sahiptir. Kare prizma ya da dikdörtgen prizma gibi değişik geometrik şekillerde olan yapının alt tabanı plastik materyalden tasarlanır. Tasarımın tabanında yer alan plastik bölüm değişik renk seçeneklerine ile dikkatleri üzerine çeker. Silver ya da gold gibi göz alıcı ve kaliteli renklerin tercih edildiği alt bölüm modellerin şıklaştırılmasında büyük öneme sahiptir. Farklı ham maddelerden üretilen, gold ya da silver gibi renk seçeneklerine sahip olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Değerlendirmeleriniz kapsamında kolay ve rahat bir şekilde taşıma imkanı sunan, zamandan tasarruf etme olanağı tanıyan çeşitleri temin edebilirsiniz. Damat bohçası kutu seti müşteriler tarafından oldukça fazla tercih edilir. Bu modeller içerisinde tıraş köpüğü, jilet, kolonya ya da losyon gibi çeşitli erkek ihtiyaçları vardır. Bu sayede tasarımlar, kadın müşterilerin zahmete girmeden bohça hazırlamalarını kolaylaştırır. İhtiyaçlar dışında namazlık, patik ya da yemeni gibi çeşitli çeyizliklerin bir araya getirildiği modeller de vardır. Damat bohçası kutusu modelleri geniş çeşitliliğe sahiptir. Sağladığı çeşitlilik sonucunda ürünler farklı istek ve beklentiye sahip müşterilerin gereksinimlerini karşılar. Damat bohçası kutusu fiyatları ürün özelliğine bağlı olarak farklılık gösterir. Tasarımın boyutu, dizaynı ya da üretildiği ham madde gibi pek çok farklı nitelik fiyat aralığını belirlenmesinde büyük öneme sahiptir. Ürünler değişik ekonomik gelir düzeyine sahip çok sayıda kişiye hitap eder. Damat bohçası kutusu online alışveriş imkanından yararlanmak için Trendyol'u tercih edebilirsiniz. Böylelikle zamandan tasarruf ederek indirimli alışverişler yapabilirsiniz.