İlgili Kategoriler
Cilt Bilgisi
Fiyat
Roman Türü
Yazar
Basım Yılı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Düşman Okullar

" araması için 196 sonuç listeleniyor

İlgi Çeken Düşman Okullar Serisi Trendyol'da!

Dinlenme saatlerinin keyifli anlarından birisi de akıcı bir kitabın sayfaları arasında dolaşmak olur. Kişileri bulunduğu ortamlardan alıp farklı zamanlara ve yerlere götüren kitaplar, her dönemin popüler zaman geçirme araçlarıdır. Bugünlerde de birçok yazarın kaleminden çıkan ve okuyucuyu sürükleyip götüren çeşitli eserler vardır. Bunlardan biri de ünlü bir Wattpat yazarının kaleminden çıkan Düşman Okullar isimli kitaptır. Gerek kurgusu gerekse anlatım dili açısından birçok okuyucunun dikkatini çeken kitap, son yılların çok okunanları arasında yer alır. Roman türünde yazılan bu eser, seri niteliktedir ve şu ana kadar birçok kişi tarafından okunanlardan biridir. Başarılı bir yazar tarafından kaleme alınmış olması da, kitabın dikkati çeken özelliklerindendir. Son derece ilginç ve sürükleyici bir konuya sahip olan bu seri, farklı okuyucu kitlelerine uygundur. Çeşitli duygulara hitap eden kurgusu sayesinde, okuyucuyu heyecanlandıran, üzen, sevindiren ve yeri geldiğinde nefret duygularını harekete geçiren nadir setler arasındadır. Dilara Keskin Düşman Okullar seri halinde kaleme alınan bir eserdir. Serinin farklı kitaplarının olması, okuyucuların beğendiği önemli özelliklerinden biridir. İşlenen konu ise zıt kutuplarda yaşayan ya da yaşadıklarını zanneden kişilerin bitmeyen bir mücadelesi ve sonrasında yalnızlaşmaları şeklinde ifade edilebilir. Her kitap birbirinin devamı niteliğindedir. Ürünlerin her biri farklı yıllarda yayınlanmış olmasına rağmen, konular arasında tam bir bütünlük vardır. Okuyucu ilk eseri okuduktan yıllar sonra sıradaki kitabı okumaya başladığında, kaldığı yerden devam ediyormuş hissini yaşar. Türkçe olarak yazılan eser, birçok genç okuyucunun ilgi odağıdır. İlk yazıldıkları günden itibaren defalarca baskısı yapılmıştır. Gençlere hitap etmesi ve akıcı bir anlatımı olması, beğenilen eserler arasında yer almalarını sağlar. Etkileyici bir tanıtım bültenine sahip olmalarıyla ve kaliteli baskılarıyla dikkati çekerler. Gençlerin çok fazla ilgi gösterdiği bu eserler, farklı açılardan düşünmeye sevk eden ve satır aralarının okunması gereken setlerdendir. İlk basımdan itibaren yüksek satış rakamlarına ulaşması da, kitabın okuyucusuna sunmuş olduğu zenginliklerden kaynaklanır. Konusu çok ilgi çekerken okuyucuyu memnun eden birçok özelliği vardır. Her bakımdan kitaplıklarda bulunması gereken eserler arasında yer alırlar. Trendyol üzerinden bu sete anında ulaşabilir ve kitap okumanın keyfine varabilirsiniz.

İlgi Çeken Düşman Okullar Serisi

İlgi Çeken Düşman Okullar Serisi

Son yıllarda gençlere yönelik çok fazla kitap yayınlanması, okuma sayılarının da artış göstermesine katkıda bulunur. Bu eserleri yazanların da birçoğu genç yazarlardır ve kendi yaş gruplarına iyi şekilde hitap ederler. Düşman Okullar seti de, bu açıdan son derece başarılı eserlerden biridir. 3 cilt olarak yayınlanan eser için son bir kitap gelip gelmeyeceği, okuyucular tarafından merak edilen konulardandır. Lise grubu öğrencileri arasında geçen çekişmeleri, dostlukları ve düşmanlıkları anlatan eserlerin her birinde farklı olaylar kurgulanmasına rağmen hepsi bir önceki ile bağlantılıdır. İlki 2017 yılında basılan serinin birinci kitabında tüm olaylar, genç bir kızın istemediği bir okula babası tarafından zorla gönderilmesi ile başlar. Güney Kız Lisesi ve Kuzey Erkek Lisesi arasında geçen olayları konu edinen seri içerisinde, büyük çatışmaların son derece güzel aşklara dönüşmesi anlatılır. Seri halinde olduğu için ilk kitabı okuduktan sonra ikinci ve üçüncüleri de okumak isteyebilirsiniz. Çünkü ilkinde birbirine düşman olan grupların ikinci ve üçüncü kısımlarda nasıl farklı şekilde bir araya geldiklerini görebilirsiniz. Düşman Okullar 1 kitabında, her karakteri yakından tanıma imkanı bulabilirsiniz. Kendilerine özgü karakterler yaratan yazar, her sahneyi oldukça gerçekçi bir şekilde anlatır ve okurken kendinizi bir anda bahsi geçen lisenin bahçesinde bulabilirsiniz. Kurgusu akıcı olan roman, çok okunan ve son yılların konuşulan eserleri arasındadır. Düşman Okullar 2 ise, serinin devamı niteliğindedir. İlk roman, bahsi geçen karakterlerin yavaş yavaş kendi hatalarını görerek mantık çerçevesinde bir araya gelebileceklerini anlatır. Her sayfada ayrı bir heyecan vardır. Lise gençlerinin coşan duygularını, arkadaşlık bağlarını ve son zerresine kadar olan düşmanlıklarını bu üç ürün içerisinde bulabilirsiniz. Ürünler her ne kadar genç kesim için yazılmış gibi dursa da, yetişkinlerin de ilgisini çeken çok fazla yönü vardır. Yaşı ilerlemiş olup da gençlik yıllarını geride bırakan yetişkinlerin kendilerinden yaşça çok küçük olan bu insanları anlamasına olanak tanır. Onların duygu ve düşüncelerini okuyarak, olaylara bir de onların penceresinden bakabilme imkanı bulabilirler. Kitapların her biri sürükleyici bir anlatıma sahiptir. Okuyucunun ilgisini dağıtmadan okunabilen romanlar arasında yer alır. Düşman Okullar 3, okuyucu tarafından son derece ilgi gören serinin son kitabıdır. Çok iyi yorumlar alan bu son romanda, düşmanlıklar yerini çok farklı duygulara bırakır. Yapılan her yanlış farklı bir doğru ile yer değiştirir. Lise döneminin çılgın gençleri olgunlaşmaya başlar ve aralarındaki duygular da bu olgunlaşmaya bağlı olarak değişmeye başlar. Her roman farklı bir yaş grubunun hislerini ve fikirlerini okumaya sevk eder. Anlatımı çok sade olduğu için okuma sırasında tekrar tekrar cümleleri okumak zorunda kalmazsınız. Zevkle okunabilecek eserler arasında yer alır. Bu eserlere Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beğenilen Düşman Okullar Kitapları

Beğenilen Düşman Okullar Kitapları

Birçok defa baskısı yapılan ve binlerce kişi tarafından okunan Düşman Okullar serisi, Ephesus Yayınları tarafından basılmıştır. Çok satan romanların önemli yayıncıları arasında yer alan Ephesus yayınları, bu eserlerinde birçok defa baskısını yaparak müşterilere sunar. 2. hamur kağıda basılan romanlar, normal boyutlardadır. Hem ciltli hem de ciltsiz olarak satışa sunulmalarının yanında, çok dikkat çeken kapak tasarımlarına sahiptir. Aynı isim altında üç roman olarak yayınlanan setler, Dilara Keskin’in sevilen eserleri arasındadır. Farklı yıllarda baskıları yapılan eserler; 13,5 x 21 ebatlarındadır. Kaliteli sayfa baskıları sayesinde, kolay okunabilir. Editörlüğünü Nilüfer Savaşer Nişli’nin yapmış olduğu eserler yüksek bir başarıya sahiptir. Yazarının kısa sürede tanınmasını sağlaması, romanların önemli başarıları arasındadır. Birbirine lokasyon olarak yakın olmasına rağmen, iki düşman olan okulun serüvenini son derece akıcı bir şekilde anlatan eserler; okuyucuyu ilk anda bağlar ve son ana kadar bırakmaz. Konudaki akıcılığın yanında, ürünün gülümseten yanları da vardır. Esprili sahnelerin yoğunlukta olduğu, ancak hayatın çok farklı yönlerine de vurguların yapıldığı eser, bu tür özellikleri ile okuyucuların beğenisini kazanır. Yapılan betimlemeler son derece açıklayıcıdır. Her detay oldukça canlı bir şekilde anlatılır. Böylece yazarın gözünden ortamları rahat şekilde görebilme imkanı bulabilirsiniz. Kokuları, renkleri ve sesleri yaşamışçasına hissettiren sayfalar, okuyucunun ilgisini yüksek oranda çeker. Listelerin çok okunanları arasında yer alması ve birçok okuyucunun ilgisini çekmesi, çok sayıda kişinin kitaplığında yer bulmalarına yardımcı olur. Özellikle ciltli olarak hazırlanan romanlar, okuyucunun büyük bir keyifle okumasına imkan tanır. Düşman Okullar ciltli set olarak tasarlandığı için, çok uzun yıllar yıpranmadan saklanabilme olanağı vardır. Ciltli romanlar standart ölçülerde olduğu için, kitaplık düzenine de kolayca uyum sağlar. Rutubetten ve çeşitli dış etkilerden eserleri korumak isteyenler için ciltli olanlar oldukça avantajlıdır. Düşman Okullar 3’lü set orijinal kutusu içerisinde müşterilerin hizmetine sunulur. Bu eserlere ulaşarak uygun fiyatlarla satın almak isterseniz, Trendyol ayrıcalıklarını inceleyebilirsiniz.

Okuma Alışkanlığı Kazandıran Düşman Okullar Ciltli Seti

Okuma Alışkanlığı Kazandıran Düşman Okullar Ciltli Seti

Hemen her lise öğrencisinin dikkatini çeken ve okuyanlar üzerinde derin izler bırakan Düşman Okullar Son Ders kitabı, orijinal olarak satışa sunulur. Serinin son kitabı olması ve ilk iki eserin de ufak bir derlemesi niteliğinde olması, bu kitabın önemli yanlarındandır. Tüm karakterlerin kendini bulması, hataları ile yüzleşmesi önemli detaylar arasında yer alır. Okuyucuyu derinden etkileyen konusu ile son derece yüksek bir ilgi toplayan eser, son yıllarda fazla okunan kitaplarından biridir. Düşman Okullar ciltsiz olarak da temin edilebilir. Bu romanlar geniş okur kitlesine sahiptir. Başarılı seriler arasında olduğu için, bazı eğitimcilerin de dikkatini çeker. Lise çağını yaşayan asi gençlerin ruhsal durumlarını yakından inceleme imkanı sunan roman serisi, çok önemli detaylara da vurgu yapar. Birçok bakımdan olumlu yanı bulunan bu eserler, şimdiden birçok okuyucunun kitaplığında önemli bir yer edinir. Yüksek kalitede baskılara sahip olmaları yazarının kısa sürede tanınmasına olanak tanırken, birçok okuyucuya da kaliteli zaman geçirme imkanı yaratır. Şu an için sadece Türkçe dilinde satışa sunulan romanlar, fazla sayfa sayısıyla dikkat çeker. Oldukça iyi baskıya sahip olan eserlerin yazı puntoları kolay okunabilir niteliktedir. Kaliteli kağıda baskısı yapıldığı için okuma esnasında zorluk yaratmazlar. Okuyucu odaklı olarak tasarlanan kapak sistemleri de, kitapların dikkati çeken özellikleri arasındadır. Fazla sayfa sayısı olmasına rağmen akıcı bir konusu olması, serinin üç kitabını da kısa sürede bitirebilmenize imkan yaratır. Güncel eserler arasında yer aldığından kütüphanenizde bulundurmak isteyebileceğiniz ürünlerden biri olabilir. Farklı kesimlerin insanlarını çok iyi şekilde harmanlayan yazar, gençlere ve yetişkinlere yönelik oldukça önemli detaylara değinir. Betimlemeler kitapların konusu ile son derece ilgilidir. Detaylı olarak yapılan betimlemeler sayesinde, tüm olayları akıcı şekilde okuyabilirsiniz. Bu seriye Trendyol’da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken Düşman Okullar Çeşitleri

Dikkat Çeken Düşman Okullar Çeşitleri

Geniş okur kitlesi tarafından defalarca okunan Düşman Okullar set şeklinde satılır. Belli yıl aralıkları ile satışa çıkarılan romanlar, her kesimden okuyucunun dikkatini çeken eserlerdir. Edebiyat dünyasının genç kalemlerinden biri olan Dilara Keskin tarafından yazılmış olan bu romanlar, her seride kahramanlarının farklı yönlerine vurgu yapar. Baş karakterlerden olan Defne’nin kendisine yapılan bir aşk itirafı karşısında sonu bilinmez bir çıkmaza girmesi, diğer tüm arkadaşlarının yeni yeşeren aşklar karşısına şaşkına dönmesi, ikinci kitabın ana temaları arasındadır. Düşman Okullar Yapboz, ikinci roman olarak oldukça beğenilen eserler arasındadır. İlginç kapak tasarımları ile okuyucuda merak uyandıran ürünler, birçok yönden okuyucudan tam not alır. Dışarıda tamamen farklı davranmak zorunda olan bu gençler kendi iç alemlerinde birleştirilmesi zor olan bir yapbozun parçası durumundadır. Okurken kendinizi onlardan birinin yerine koyabilir ve eserlerin akıcı kurgusuna kaptırabilirsiniz. Her biri farklı bir serüvenin kapılarını aralar ve bambaşka bir dünyada uyanmanıza yardımcı olur. Genç bir yazar olmasına rağmen Dilara Keskin, bu ürünler ile okuyucunun derin düşüncelerine hitap etmeyi oldukça iyi şekilde başarır. Boş zamanlarınızda okumak ve zaman kavramını yitirmek isterseniz, bu eserlerden yararlanabilirsiniz. Her sayfasında zamanın nasıl geçtiğini anlamadan romanın sonuna gelebilirsiniz. Okunması çok rahat olan eserlerin yazı boyutları da oldukça idealdir. Gözlerinizi yormayan sayfa rengi ve yazı puntosu ile uzun süre boyunca okuyabilirsiniz. İdeal boyutları sayesinde elde yorulmadan uzun süre tutabilirsiniz. İdeal kapak tasarımları sayesinde de kitaplığınızda çok zengin bir duruş ortaya çıkarır. Bu setlere sahip olmak isterseniz, Trendyol’dan uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Heyecan Dolu Düşman Okullar Serisi

Heyecan Dolu Düşman Okullar Serisi

Baskısı çok fazla yapılan romanlar arasında yer alır. Düşman Okullar kitap seti, her kesime hitap eden tarzı ile oldukça ilgi toplar. Otobüste, ders aralarında, öğle vakitlerinde ya da yatmadan önce okunabilecek seçenekler arasındadır. Seri içerisinde üç farklı roman vardır. Bunların her biri, bir önceki eserin devamı niteliğindedir ve bağlantılı olayları anlatır. Konusu her ne kadar gençlerin ilgisini çekse de, onların iç dünyası ile ilgili önemli sırlar vermesi birçok eğitimcinin de yüksek oranda dikkatini çeker. Lise grubu eğitimcilerin bu çağdaki çocukları iyi tanımak ve onların duygularını anlamak için, bu seriden geniş ölçüde yararlanılır. Seri olarak satışa sunulan bu eserler, ön kısmı açıkta kalan bir kutu içerisindedir. Kendine özel ambalajı ile birlikte kitaplığınızda bulundurmak isteyebileceğiniz eserlerdendir. Ciltli olarak da temin edilebilen Düşman Okullar türü ise romandır. Edebiyat alanında oldukça fazla ses getiren eserler, yazarının da tanınmasında oldukça etkilidir. Baskı şekline göre sayfa sayıları değişebilen eserler, uzun solukludur. 3 romanın oldukça fazla sayfa sayısına sahip olması, boş vakitleri doldurma açısından son derece önemlidir. Eğlenceli diyaloglara ve gerçekçi betimlemelere ağırlık veren yazar, okuyucuyu sıkmadan roman okuyabilme keyfi sunar. Birçok okuyucudan tam not alan eserleri, hemen her yerde dikkatiniz dağılmadan okuyabilirsiniz. Boş bir an bulduğunuzda çantanızdan çıkararak kaldığınız yerden okumaya devam edebilirsiniz. Büyük anlam karmaşalarının yer almadığı, son derece sade bir dilin kullanıldığı bu seride okuyucu da kendinden bir şeyler bulabilir. Oldukça estetik duruşu ile dikkati çeken kitap tasarımları, ilk anda okurun ilgisini kazanmak için yeterlidir. Kitap setini incelemek isterseniz, Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Düşman Okullar Ciltsiz Ürünler

Bütçenize Uygun Düşman Okullar Ciltsiz Ürünler

İlk kitabı basıldığı anda yoğun bir ilgi uyandıran set, edebiyat dünyasına yeni bir soluk kazandırması açısından önemlidir. Üç farklı kitabın bir araya gelmesi ile oluşturulan set, son derece merak edilen eserler arasındadır. Çok kaliteli bir baskı türüne sahip olması önemli özelliklerinin başında gelir. Yazarı henüz çok genç olmasına rağmen, ülkenin birçok yerinde okunmayı başarır. Düşman Okullar yorumları da, kitapların okunabilirliği konusunda önemli detaylar verebilir. Okuyucuların romanlar hakkında yapmış oldukları yorumlar, son derece olumludur. İlk kitabı okuduktan sonra ikinci ve üçüncü kitabı da büyük bir hızla okuyan birçok okur, ortak bir noktada buluşma imkanı bulurlar. Her biri aynı karakterlerin yaşadığı olayları konu edinir ve tüm olaylar güzel bir akış içerisinde okuyucuya sunulur. Başarılı eserlerden olan bu romanlar, okuyucu açısından oldukça eğlendiricidir. Başlandığı gibi bitirilen tarzı sayesinde, genç okuyucular dahi büyük bir memnuniyet duyarak okuyabilirler. Ephesus Yayınları tarafından piyasaya sürülen ve defalarca baskısı yapılan bu setler, okuyuculara yüksek kalitede sunulur. Kolay kolay yıpranmayan dış kapak tasarımı, gözü yormayan yazı stili ve puntosu, önsöz ve özet kısımların okuyucuya yeterli bilgiyi vermesi gibi özellikleri en dikkat edilen yönleri arasındadır. İyi bir editör tarafından düzenlenen eserler içerisinde anlatımı bozan hiçbir unsura rastlamazsınız. Akıcı bir dille aktarılan olaylar arasında yapılan geçişler, son derece profesyoneldir. Editörün üzerinde titizlikle durduğu konulardan birisi de, kitap içerisindeki bölümlerdir. Okuyucunun sıkılmaması için her bölüm son derece düzenlidir. Konuları sırası ile takip edebilme imkanı sunar. Genç ve yetişkin her okuyucunun okumak isteyebileceği Düşman Okullar fiyat bakımından da son derece ulaşılabilir bir eserdir. Trendyol ayrıcalıkları ile Düşman Okullar serisi fiyatını inceleyerek hem kendinize hem de sevdiklerinize satın alabilirsiniz.

Düşman Okulları Konusu Nedir?

Düşman Okullar kitabı, Kuzey Erkek ve Güney Kız Lisesi adındaki iki kurum öğrencilerinin hem dostluk hem de düşmanlık arasında gidip gelen ilişkilerini anlatır. Kitaptaki ana karakterler Güney Kız Lisesinden Defne, Su, Sıla, İrem ve Elif’tir. Kuzey Erkek Lisesinden de Mete, Çağatay, Bora, Arda, Fatih’tir. Olaylar, ebeveynleri ayrı olan Defne’yi babasının yatılı bir lise olan Güney Kız Lisesine kaydettirmek istemesiyle başlar. Burada, bir arkadaşının sakatlanması üzerine voleybol takımına giren Defne, son dakika sayı alarak maçı kazandırır ve böylece arkadaşlıklarının temeli atılmış olur. Kitapta öğrencilerin arasındaki arkadaşlık, hırs, rekabet, aşk, sevgi ve öfke duyguları anlatılır. Lise yıllarında gençliğin verdiği duygu yoğunluğunu ve bunun nasıl yansıtıldığı okura akıcı bir dille aktarılır. Yazarın hayal dünyasına yolculuk yapabilmek ve bu çağdaki gençlerin duygularını anlayabilmek için bu kitabı okuyabilirsiniz.

Düşman Okullar Kaç Yaş İçindir?

Düşman Okullar kitabı, lise dönemindeki öğrencilerin kendileriyle ve karşı cinsleriyle olan ilişkilerini anlatır. Lise döneminde yaşanan olaylarla birlikte gençlerin duygu değişimlerini anlattığı için 13 yaş ve üzeri için uygundur. Kitapta üzerinde durulan arkadaşlık, düşmanlık, öfke, sevgi, aşk, nefret, hırs, rekabet gibi duygu durumlarının yoğunluğu ve anlatım şekli nedeniyle 13 yaş altı çocuklar için uygun bir seçim olmayabilir. Eser içerisinde verilen karakterlerin duygu durumları, bu yaş sınırının üstündeki gençlerin kendilerini anlamasına yardımcı olabilir. Gençlerin arkadaşları ve ailesiyle yaşadığı sorunları benimsemesine, çözüm yolları bulmaya çalışmasına, arkadaşlık ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunur. Akıcılık, konu, içerik, üslup ve dilin sade kullanımının yanı sıra büyük puntolarla yazılmış olması okuma deneyimini zevkli hale getirebilir. Uygun yaş grubundaki gençler için okuma alışkanlığı kazandırabilecek olan bu eseri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Düşman Okullar Kaç Kitaptır?

Düşman Okullar serisi, toplamda 3 adet kitaptan oluşur. İlk kitap, Defne’ nin Güney Kız Lisesine gelişini ve kendi okullarındaki rakip öğrencilerle arkadaşlık temellerini atmasıyla başlar. Olaylar, dostluk ve rekabet duygularının yoğunluğuyla şekillenir. İkinci kitapta özellikle kız-erkek ilişkileri ele alınırken karakterlerin birbirine karşı duygularının daha da yoğunlaşması anlatılır. Karakterlerin, arkadaşlıkları hakkındaki düşünceleri oturmaya ve birbirleri için ne ifade ettikleri netleşmeye başlar. Yaşadıkları olaylarla arkadaşlık bağları güçlenir. Üçüncü ve son kitapta, derslerin yoğunlaşması, herkesin kendine bir yol çizme çabası anlatılır. Ana karakter olan Defne, bu esnada zorlu bir yola girmeye hazırlanır ve arkadaşları onu yalnız bırakmamak için ellerinden geleni yapar. Derslerin ve gelecek kaygısının serideki diğer kitaplara göre daha baskın anlatılmasının yanı sıra arkadaşlıklar, korkular gibi yoğun duygular akıcı bir üslupla kaleme alınır.