İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Boyut/Ebat
Renk
Tema / Stil
Boyut/Ebat
Fiyat
Şekil
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Duvar Halısı

" araması için 17379 sonuç listeleniyor

Farklı Boyutlarda En Sevilen Duvar Halısı Modelleri Trendyol'da!

Odalarını süslemek isteyenler tarafından sevilerek kullanılan duvar halısı, birçok farklı marka bünyesinde dikkat çekici görünümlerde tasarlanır. Sıklıkla kontrast renkler kullanılarak üretilir. Bu dekoratif ürünlerin pek çok çeşidi ve tasarımı bulunur. Kaliteli kumaşları sayesinde uzun vadeli kullanımda kolayca yıpranmaz. Anime duvar halısı gibi ürünler dahi makinede yıkanabilir. Yıkanması sonucu renkleri solmaz. Aynı zamanda görselliğinin netliği ve renkleri ile beğeni toplar. Kullanılan mekanın dekorasyonunda önemli bir parça olarak değerlendirilir. Kapalı ortamlarda kullanılan ceylanlı, kedili, yıldızlı, geyikli duvar halısı iki ucunda bulunan asma ipleri sayesinde mekanınıza şıklık katar. Doğru dekorasyon ürününün tercih edilmesi, modern bir görünüm elde etmek için gereklidir. Aynı zamanda yüksek kalitedeki özel tasarımları sayesinde beğenilerek tercih edilen pek çok etnik, bohem duvar halısı markası bulunur. İdeal halıyı seçerken alternatiflerin çok çeşitli olması, dekorasyonunuza kolay uyum sağlayacak modele ulaşmanızı kolaylaştırır. Bu sayede farklı markalar arasından bütçenize hitap eden tasarımları bulabilirsiniz. Ortama girdiğinizde özel hissetmenizi sağlayan duvar halısı modelleri farklı işlevlerde ve görünümlerde üretilir. Ayrıca genellikle kanvas kumaşından tasarlanan seçenekler birçok marka bünyesinde uygun fiyatlı seçeneklere sahiptir. Kullanmak istediğiniz mekana göre doğru model seçimi ile birlikte, zevkinize uygun kişiye özel duvar halısı tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Trendyol üzerinden farklı modelleri kullanan müşterilerin deneyimlerini öğrenerek beğendiğiniz tasarımların özellikleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Duvar Halısı Modelleri

Kaliteli ve Dayanıklı Duvar Halısı Modelleri

Dayanıklı ve kaliteli olan Harry Potter, Star Wars, Naruto, One Piece, Rick and Morty duvar halısı çeşitleri, farklı tasarımlardan hoşlanan kişilere önerilebilir. Bu modelleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Farklı markalar tarafından tasarlanan modeller, geniş renk ve desen seçenekleri sunar. Orta Dünya haritası duvar halısı tasarımları; doku, boyut ve görünüm gibi nitelikler noktasında farklılık gösterir. Bundan dolayı kullanmak istediğiniz odanın dekorasyonuna ve renk tonlarına göre seçim yapılması önerilir. Detaylı olarak düşünülerek tasarlanan geyik desenli, ceylan desenli, yıldızlı gece, Atatürk, tavus kuşu duvar halısı modelleri, müşterilerden tam puan alır. Fazla ağır olmayan yapıları ile zahmetsizce dilediğiniz yere taşıma rahatlığı sunar. Çeşit çeşit renk ve desen seçeneklerinde olan bu duvar halıları, kullanışlı olmaları ile dikkat çeker. Farklı markalara ait olan siyah duvar halısı çeşitleri, şık ve zarif bir görünüm sunar. Geniş renk seçenekleriyle bu tasarımları pek çok farklı dekorasyon stiline uyarlamak mümkündür. Bu renklerin dışında farklı tonlarda tasarlanan Marvel, Avatar, Hello Kitty duvar halısı rastlanır. Bu sayede herkesin beğenisine hitap eden bir model bulunabilir. Düz renk, desenli, baskılı ve figürlü tasarımlar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Nostaljik duvar halısı tasarımları, genel itibariyle koyu tonlarda tasarlanır. Desenli ve baskılı seçenekler, aydınlık ve ferah görünümlü olabilir. Aynı zamanda kahverengi, lacivert, bej, gri ve mor gibi renklerde beğeninize de sunulan modeller bulunur. Bunlara ek olarak üzerinde Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe duvar halısı baskılarının bulunduğu modeller de mevcuttur. Özellikle taraftarların ilgisini çektiğinden bu modellerin renk konusunda oldukça geniş bir skalası bulunur. Beşiktaş duvar halısı gibi taraftar tasarımları, pek çok işletmenin sıklıkla tercih ettiği modellerdir. Hem modern hem de şık görünümlü mekanlara sahip olmanızı sağlar. Ayrıca zararlı maddeler ve kimyasal içerikler barındırmaz. Özellikle çocuklu aileler için sağlıklı materyal kullanımı çok önemlidir. Birçok markada bulunan atlı, aslanlı, kedili duvar halısı, yumuşak dokularda ve dayanıklı materyallerde üretilir. Çeşitli markalar bünyesinde farklı desenler, renklere ve tasarımlarla müşterilere sunulan tüm modellere Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza hitap eden modelleri bulabilir ve uygun fiyata duvar halısı satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Duvar Halısı Tasarımları

Beğeni Toplayan Duvar Halısı Tasarımları

Markaların dekorasyon ve şık bir alan için tercih edilen ürünleri bulunur. Bu ürünlerinden biri olan otantik duvar halısı, pek çok müşterinin seçimleri arasında yer alır. Aynı zamanda her mekanı etkileyici ve göz alıcı yapan bu ürünler, kullanmak istediğiniz alanın ihtiyaçlarını karşılayan özelliklerde olur. Tasarımları ve modelleri geniş bir çeşitlilik gösterir. Dayanıklı olan ceylanlı duvar halısı, kaliteli kumaş yapısını ve görselliğinin netliğini ilk günkü gibi muhafaza eder. Ağartıcı kullanılmadan temizlenen dokuma duvar halısı işinizi kolaylaştırır. Zahmetsizce asılabilen bir şekilde tasarlanır. Bu sayede istediğiniz zaman yerinden çıkarıp başka bir mekana asabilirsiniz. Kabe duvar halısı tasarımları, birçok modelde olduğu gibi özel bir kumaş dokusu ile tasarlanır. Zengin bir marka ve ürün çeşitliliğine sahiptir. Farklı detay ve tasarım seçenekleriyle ideal ve şık bir mekan görünümü sunar. 70x100 boyuttaki model ise ideal boyutlardaki tasarımı sayesinde duvarın büyük bir bölümünü kaplar. Birçok markada bu ölçülere rastlamak mümkündür. Osmanlı duvar halısı otantik görünümlerden hoşlanan müşterilerin tercihidir. Şık desenleri ve baskıları ile öne çıkar. Herkesin zevkine hitap eden, özellikle gençlerin beğenisi toplayan Pink Floyd, Metallica duvar halısı, estetik olarak ilgi çekici bir görünüme sahiptir. Ortamı sıcak ve ferah gösteren küçük kilimler farklı seçenekler ile sunulur. Tam olarak aradığınız detaylara sahip ürünleri bulmanızda size yardımcı olur. Zevkinizi ve kişisel tercihlerinizi yansıtmanızı sağlar. Kumaşlarının kaliteli ve dayanıklı olması ile kullanılan yüzeyde iz bırakmaz. Rahatlıkla silme ve temizleme işlemi yapmanızı sağlar. Siz de beğenilerek tercih edilen markaların tüm seçeneklerine Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Duvar Halısı Fiyatları

Bütçe Dostu Duvar Halısı Fiyatları

Bu dekorasyon ürünleri, beğenilen kesimler ile modern görünümlere sahiptir. Oldukça fazla alternatifler ile sunulan modern çizgideki tasarımlar arasından kolaylıkla seçim yapılabilir. Zevkinize, bütçenize ve ürünü kullanmak istediğiniz yere göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Küçük bir odada kullanmak için resimli duvar halısı modelleri doğru bir tercihtir. Atatürk duvar halısı, nostaljik görünümüyle birçok kişinin tercihidir. Odanızda benzersiz bir hava oluşturabilir. Büyük işletmeler ile odalar için büyük duvar halısı çeşitleri doğru bir tercih olabilir. Böylelikle mekanlarınızın ölçülerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Markaların özel kesim olarak tasarlanabilen modelleri müşterilere yardımcı olur. Büyük tasarımlar, odaların havasını değiştirmek için uygundur. Diğer dekoratif eşyaların görünümüne katkı sağlar. Ürünlerin fiyat seçenekleri, tasarım ile markasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Birçok markanın ürünü kanvas kumaşlardan üretildiği için makinede 40° derecede kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Ayrıca yırtılmaya, sökülme ile ipliklenmeye karşı dirençli olan vintage, kadife, ipek duvar halısı kaliteli kumaş malzemeleri sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir niteliktedir. Kadife, klasik görünümüyle pek çok ortamda kullanılabilir. İpek modeller, uzun ömürlü kullanım için ideal tercihtir. Dekoratif ürünler, farklı kumaşlar ve desenler kullanılarak üretilir. Bu sayede her yaş aralığına ve beğeniye hitap edebilir. Dekoratif duvar halısı her bütçeye uygun fiyat seçeneklerinde sunulur. Farklı kumaşlarla üretilen çim kilim gibi dikkat çeken özgün tasarımlara göz atabilirsiniz. Duvar halısı fiyatları ürünün ölçülerine, tasarımına, rengine, kumaş yapısına, işlevselliğine ve diğer pek çok özelliklerine göre farklılık gösterir. Herkesin bütçesine uygun olan ürün seçenekleri, müşterilere alternatif seçme imkanı sunar. Trendyol aracılığıyla bütçe dostu fiyat seçeneklerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri hızlı bir biçimde satın alabilirsiniz. İlgilendiğiniz model hakkında yapılan duvar halısı yorumlarından yararlanarak fikir edinebilirsiniz.

Duvar Halısı Nasıl Asılır?

Duvar halısı asmak için öncelikle konum belirlemek gerekir. Ardından da halıyı düzgün bir şekilde yerleştirmelisiniz. Halıyı asmaya başlamadan önce hangi duvara asmak istediğinizi ve halının boyutunu belirlemelisiniz. Halınızın arkasına bir asma aparatı eklemek için dikiş makinesi ya da elinizle birkaç dikiş atarak kanal oluşturabilirsiniz. Bu kanalın içine bir asma aparatı yerleştirip ardından halınızı duvara asabilirsiniz. Halınızın arkasına bir asma aparatı eklemeniz gerekir. Halının arkasında zaten bir asma aparatı varsa doğru boyutta çivi seçerek duvara asabilirsiniz. Halınızı düzgün bir şekilde asmak için hafifçe düzeltmeniz gerekir. Ayrıca bir su terazisi kullanarak doğru pozisyonda durduğundan emin olabilirsiniz. Periyodik olarak halınızı temizleyip düzenli şekilde duvardan indirip yıkamanız gerekir. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Duvar Halısı Nerede Satılır?

Duvar halıları, bir duvara asılan ve dekoratif amaçlar için kullanılan tasarımlardır. Genellikle evlerde, ofislerde ve otellerde kullanılır. Duvar halılarının pek çok farklı renk, desen ve boyutu mevcuttur. Ürünler; çoğu zaman el işçiliği ile yapılır. Duvar halıları, birçok avantaj sunar. Ses yalıtımı sağlayarak odanın akustiğini iyileştirir. Ayrıca odanın dekorasyonuna farklı bir boyut ve karakter katar. Duvar halıları, duvarların ve mobilyaların hasar alma riskini azaltarak koruma sağlar. Duvarlarda iz ya da boya soyulması gibi sorunlara karşı koruma oluşturur. Ürünler, sıcaklık ve konfor sağlar. Ayrıca toz ve diğer hava kirliliklerini emer. Duvar halısı modellerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Duvar Halısı Modelleri Nelerdir?

Kilimler, genellikle ince ve düz dokuya sahip olan geleneksel bir halı türüdür. Renkli desenleri ve geometrik şekilleri ile tanınır. Duvar halısı olarak kullanıldığında odanıza canlılık ve karakter katar. Şönil halılar; yüksek kaliteli ipek, yün ve diğer doğal elyaflardan yapılan kaliteli bir türdür. Şık ve lüks görünüme sahip olan bu halılar, odanıza sofistike bir hava katar. Tufted halılar, kolay temizlenebilir ve dayanıklı olmaları ile tanınır. Genellikle kısa tüylü ve düz bir yüzeye sahiptir. Vintage halılar, eski tarzları ve desenleri ile tanınır. Bu halılar, odanıza nostaljik bir hava katar. Birçok dekorasyon tarzı ile uyumlu olabilir. Makine üretimi halılar, birçok renk, desen ve boyutta mevcuttur. Bu halılar, genellikle naylon, polyester ve diğer sentetik elyaflardan yapılır.