Avantajlı Ürünler
Renk
Özellik
Şekil
Boyut/Ebat
Materyal
Taban
Kullanım Alanı
Hav Yüksekliği
Fiyat
Üretim Şekli
Saçak Tipi
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Düz Renk Halı

" araması için 11069 sonuç listeleniyor

Düz Renk Halı Modelleri Trendyol'da!

Düz renk halı ve kilim modelleri genellikle isimleriyle sınırlı kullanımlı ürünler olarak tanınmaktadır. Bununla birlikte, renk ve desenlerde birçok varyasyon vardır. Oturma odası, yatak odası, mutfak, koridor veya misafir odası gibi evinizin herhangi bir yerinde kolayca bu modelleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca her çeşit düz halı, diğer tüm mobilyalar ile de uyumluluk sağlayacak niteliklere sahiptir. Dijital baskıya uygunluğu, dayanıklı yapısı ve kolay bakım özellikleri ile iş yerleri için de ideal bir ürün olmasını sağlar. Yaşam alanları için çeşitli dekorasyon fikirleri renkli halılar ile kolayca uygulanabilir. Sizler ürün seçerken ev veya iş tercihlerinizi filtreleyebilirsiniz. Modern düz renk halılar göz alıcı renk ve desenleri sayesinde hem salonda hem de oturma odasında kendine yer bulabilmektedir. İsterseniz döşeme ve mobilyalara zıt renklerde modeller tercih edebilirsiniz. Tek renkli siyah bir halı ve benzer tonlardaki diğer ürünler minimalist çizgilerden hoşlananlar için mükemmeldir. Site üzerinde siyah, beyaz, mor, gri ve daha birçok renge sahip modelleri bulabilirsiniz. Tercihinize göre seçim yaptıktan sonra halıyı direkt olarak zemine ya da halıfleks üzerine yerleştirebilirsiniz. Tüm bu halı modelleri sayesinde yaşam alanlarınızda dilediğiniz sade ve modern görünümlere kolayca sahip olabilirsiniz. Dar ve küçük odalarınızı bu modeller ile olduğundan çok daha geniş gösterebilir, daha minimalist ve daha sade tasarımlar ile görüntü karmaşıklığından tamamı ile kurtulabilirsiniz.

Şık ve Estetik Düz Renk Halı Modelleri

Şık ve Estetik Düz Renk Halı Modelleri

Düz renk halı modelleri, çeşitli renklere, çeşitli özelliklere ve çeşitli kullanım alanlarına göre sizlere geniş bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır. Yaşam alanlarında hem dekoratif etkiler elde etmenizi sağlayan hem de kullanışlılık özellikleri sunan bu modeller sizlerin dilediği görünümleri elde etmesine yardımcı olur. Birbirinden farklı renklerde tamamen baskısız bir şekilde sizlere sunulan modelleri uygun mobilyalar ve diğer yardımcı dekoratif aksesuarlar ile dizayn etmek son derece mümkündür. Üstelik düz renkli olmaları ile dizayn etme noktasında bu ürünler çok daha kolay ve çok daha pratik dizaynlar elde etmenize yardımcı olur. Yumuşak yapıları çıplak ayakla dolaşırken bile kendinizi rahat ve konforlu dolaşmanıza müsaade ederken, kaymaz yapıları da sizleri uğraştırıcı durumlar ile bir araya getirmez. Düz renk kaymaz halı sayesinde halınız hiçbir şekilde kaymayacak ve istemediğiniz çirkin görüntüleri sizlere sunmayacaktır. Düz renk ince halı modelleri sayesinde ise özellikle de yazın sıcak havalarda halının varlığı sizleri hiçbir şekilde rahatsız etmeyecektir. Üstelik bu modeller de ince bir yapıya sahip olmalarına karşın kaymaz özellikler ile sizlerin tüm beklentisini karşılar. Bu halı modellerinin oluşturulmasında etkili olan kullanım alanı, bu sayede kullanıcıların dilediği odaya uygun dilediği modeli bulabilmesine büyük oranda yardımcı olur. Düz renk mutfak halıları, mutfaklar için ideal boyutlara sahip olması ve hem kare hem de dikdörtgen şekilde sunulması ile beklentileri karşılar. Mutfak dolaplarınıza ve mutfak massı gibi mobilyalarınıza uyumu olacak modeller arasından seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Düz renk salon halıları ise hem salonunuz küçük ise salonunuzu olduğundan daha geniş gösterecek hem de göz yormayacaktır. Bu halı çeşitlerini seçerken televizyon ünitenizin rengini, koltuklarınızın rengini ve hatta perde gibi detayların rengini göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede halı seçiminiz çok daha doğru ve mantıklı olacaktır. Bu halı çeşitlerini ayrıca misafir odaları, ofisler, çocuk odaları ve koridorlar için de tercih edebilirsiniz. Evinizdeki diğer tüm mobilyalar ve eşyalar ile uyumlu modeller seçerek evlerinizde hem modern hem de sade görünümler elde edebilirsiniz.

Farklı Renkler Sunan Düz Renk Halılar

Farklı Renkler Sunan Düz Renk Halılar

Düz renk halı çeşitleri farklı renkler sunması ile de ön plana çıkıyor. Bu sayede kullanıcılar evlerinin genel dekorasyonuna uygun olacak renkler arasından seçim yapabiliyor ve bu sayede daha etkili görünüm ve dekorasyonlara sahip olmak mümkün bir hale geliyor. Çocuk odaları ve yatak odaları kişisel yaşamınızın merkezidir. Bu nedenle çoğu kullanıcı bu alanları tasarlarken kişisel tercihlerine öncelik vermektedir. Örneğin, bir çocuk odası tasarlarken belirli bir temaya bağlı kalabilirsiniz. Bu doğrultuda yeşil düz renk halı kullanmak en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Kendi yatak odanız için de mor düz renk halı veya gri düz renk halı modelleri arasından özgürce seçimler yapabilirsiniz. Sıcak ve cesur tasarımları seviyorsanız kırmızı veya bordo gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Modern tasarımlar için krem ​​veya bej ağırlıklı düz renk yün halı seçebilirsiniz. Yün yapıları sayesinde hem rahat ve konforlu hem de uzun süreli kullanımlar gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Tek renk desensiz halı modeli mutfak için mükemmel bir üründür. Özellikle düz renk halı, kiri ve tozu gizlemek için ev hanımlarına büyük rahatlık getiriyor. Dar mutfaklar da bu modeller sayesinde olduğundan çok daha geniş bir görünüme kavuşuyor. Mutfağınız eğer uzunsa düz uzun modelleri tercih edebilirsiniz. Dikdörtgen veya kare tasarımlı mutfaklar için biraz daha esnekliğe sahipsiniz. Bu nedenle dilediğiniz renk ve dilediğiniz boyutları özgürce bulabilirsiniz. Mutfaklarınız için dilerseniz krem düz renk halı modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Bu modeller krem yapısı ile hemen hemen tüm eşya ve mobilyalara uyum sağlamayı başaracak niteliklerde olduğu için diğer tüm odalarda da kullanılabilecek modellerdir.

Düz Renk Halı Fiyatları

Düz Renk Halı Fiyatları

Düz renk halı fiyatları belirlenirken birbirinden çeşitli pek çok faktör göz önünde bulundurulur. Halının yapımında tercih edilen bileşenler, halının yapısı, rengi ve boyutları belirleyici faktörlerden bazılarıdır. Buna ek olarak işçilik de düz renk halı fiyatları belirleyici etkin rol oynar. Özellikle de seri üretim ve fabrika ürünü olmayan, tamamı ile el emeği olan halı modelleri çok daha yüksek fiyat seçeneklerinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Düz renk el dokuma halı modelleri tamamı ile özel dokuma ürünler oldukları için fiyat noktasında değişkenlik göstermeye her daim devam etmektedir. Bu modellerin yanı sıra yıkanabilir düz renk halı modelleri fiyatları da değişkenlik gösterir. Yıkanabilir özelliğe sahip olan bu modeller çeşitli faktörlerden dolayı kirlendiklerinde kolayca yıkanır ve tekrar eski parlak görünümüne kavuşur. Bu sayede her daim temiz ve hijyenik kullanımlar gerçekleştirmek de mümkün bir hale gelir. Halı çeşitlerinin metrekaresi arttıkça fiyat noktasında da artış gözlemlenir bir hale gelir. Metrekaresi daha küçük olan modeller doğal olarak daha uygun fiyatlara sahipken, çok daha geniş olan modeller daha yüksek fiyat yelpazesinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Üstelik bu modeller pek çok marka tarafından üretilmekte ve kullanıcılara sunulmakta olduğu için marka faktörü de fiyat noktasında belirleyicidir. Sizler tüm bu markalara ve bu markaların üstün özelliklere ve renklere sahip olan tüm modellerine Trendyol güvencesi ile kolayca göz gezdirebilirsiniz. Trendyol güvencesi ve kalitesi ile dilediğiniz modeli kısa süreler içerisinde satın alabilirsiniz. Modellerin dış tasarımları sayesinde yaşam alanlarınızda modern etkilere sahip olabilir, kullanışlı yıkanabilir özellikleri ile temizlik ve hijyenik esintilere sahip olabilirsiniz. Modeller ile dar alanlarınızı geniş gösterebilir, minimalist görünümler ile ideal kullanımları yakalamanın tadını çıkarabilirsiniz.