Dyo Profesyonel Pasta Cila Uygulama Seti DYO1LTLİKİD1LTWAX

Satıcı :
Henüz Yorum Yazılmamış.
692,89 TL
Cüzdan ile ödersen 6.92 TL kazanabilirsin!
Trendyol Para kazanabilmek için aktif cüzdan hesabın olmalı, cüzdan veya Trendyol Para limitin yeterli olmalı, ödemeyi cüzdanla yapmalısın. Ayrıntılı bilgi için yardım sayfamıza ulaşabilirsin.
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Dyo Profesyonel Pasta Cila Uygulama Seti

  • SET İÇERİĞİ : 1 ADET 1 LT DYO LİKİD PASTA 1 ADET 1 LT DYO WAX CİLA (Parlaklık Koruyucu) 1 ADET EL TİPİ PASTA SÜNGERİ 1 ADET EL TİPİ CİLA SÜNGERİ 2 ADET MİKROFİBER BEZ 1 ADET 48 mm x 35 MT DYO MASKELEME BANDI DYO LİKİD PASTA 1 LT Set içeriğini uygulamadan önce aracınız detaylı bir şekilde yıkanmalı ve iyice kurulanmalı. Uygulamadan önce plastik aksamların maskelendiğinden emin olun. En iyi sonuçlar için ürün, araç gölgede, yüzey temiz ve soğuk iken uygulanmalıdır. Likid Pasta, hızlı kesme eylemi ve yüksek parlaklıkta, hologramsız bir kaplamaya sahip silikonsuz bir boya yenileyicidir. - Kirlenmiş, oksitlenmiş ve donuk boyaları düzeltmek için idealdir. - Derin çizikler (P1500), koşular, portakal kabuğu ve aşırı sprey gibi boya kusurlarını hızla giderir. - Likid Pasta’nın kendi kendini yağlayan formülü nedeniyle suya ihtiyaç yoktur. - Bu bileşik herhangi bir dolgu maddesi veya silikon içermez ve amonyak içermez. Pasta süngerine bir miktar ürünü döktükten sonra, yüzeye hafif baskı ile dairesel hareketlerle örgü şeklinde uygulayın.Tam kuruma olmadan mikrofiber bez ile yavaşça silin. Kauçuk, vinil ya da boyasız plastik yüzeylere uygulamayın. ? DYO Wax Cila-Parlaklık Koruyucu 1 Lt Pasta uygulamasından sonra muazzam bir boya koruma sağlar. Bununla birlikte, çok derin bir parlaklık ve mükemmellik derecesinde pürüzsüz bir yüzey sağlar. Aynı zamanda yüzeye ıslak bir görünüm (wet-look) sağlar ve hologramsız görüntüyü muhafaza eder. Wax Cila “Yüksek Hassasiyetli Parlatma Teknolojisi” bileşiklerimizle parlatma işleminden sonra ek koruma sağlar. - WaxCoat özel Carnauba mumu ve polimer mumları içerir. - Ayrıca, Wax Cila son derece derin bir parlaklık ve inanılmaz derecede pürüzsüz bir son kat sunar. - Wax Cila elle uygulanır ve cilalama işleminin hologramsız sonucunu devam ettirir. Bu iki işlemden sonra sıvı cilayı aracınıza uygulayabilirsiniz. Wax Cilayı el yordamıyla uygulayacak olanlar öncelikle bir miktar cilayı süngere döktükten sonra aracın yüzeyi ince bir tabakayla kaplanana kadar dairesel hareketlerle uygulamaya devam etmeli. Sıvı cilayı uyguladığınız bölge puslu bir görünüme kavuştuktan sonra mikro fiber bez aracılığıyla yüzey yavaşta silinmeli. Uygulama polisaj (cila) makinası ile de aynı şekilde yapılır.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Şikayet Et