Satıcı Tipi
Fiyat
Güç (Watt)
Garanti Tipi
Renk
Motor Teknolojisi
El Süpürgesi Kullanımı
Garanti Süresi
Ses Seviyesi
Özellik
Fiyat Geçmişi
Hazne Kapasitesi
Ürün Değerlendirmesi
"

Dyson V8

" araması için 33 sonuç listeleniyor

Pratik Kullanıma Sahip Dyson V8 Modelleri Trendyol'da!

Dyson V8 kablosuz şarjlı elektrikli süpürge, sahip olduğu gelişmiş teknik özelliklerle kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bir üründür. Model, kullanım açısından ergonomik özellikler taşır. Pek çok parçasında kullanıcıların boy ayarı yapılabilmesi mümkündür. Ayrıca Dyson V8 ağırlık açısından da başarılı özelliklere sahiptir. İdeal ağırlığı sayesinde rahat hareket ettirilir ve farklı köşeleri esnek bir şekilde temizleme olanağı verir. Kullanıcılar, ürünü dikey süpürge gibi çalıştırarak eğilmeden temizlik yapabilir. Ayrıca Dyson V8 el süpürgesi olarak da kullanılabilir. Koltuk, yatak ve sandalye gibi çeşitli mobilyaların üzerini pratik bir şekilde süpürerek temizliği zahmetsiz hâle getirir.

Dyson V8 kablosuz süpürge sahip olduğu çeşitli aksesuarlarla da kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Dyson V8 aksesuar konusunda kullanıcılara oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. V8 süpürge ile birlikte dar alanlarda ve geniş yüzeylerde kullanıma uygun farklı başlıklar gönderilir. Ayrıca ürünün kolay şekilde şarj edilebilmesi ve sabitlenmesi için aksesuarlar da bulunur. Orijinal Dyson V8 Türkiye ürünleri 2 yıl garantiye sahiptir. Garanti kapsamında meydana gelen arıza ve sorunlarda firma ile iletişim kurarak destek almak mümkündür.

Dyson V8 Kablosuz Dikey Süpürge Modeli ile Kolaylaşan Süpürme

Dyson V8 Kablosuz Dikey Süpürge Modeli ile Kolaylaşan Süpürme

Teknolojinin her geçen gün sınır tanımaz bir şekilde gelişmesi en çok da elektrikli ev ürünlerine büyük katkı sağlamış durumda. Öyle ki evlerde beyaz eşyalardan mutfak setlerine ve süpürgelere kadar her şey yenilenmiş durumda. Elektrikli süpürgeler geçmişten günümüze büyük bir evrim aşaması ile gelmiştir. Eskiden uzun kablolar aşırı gürültülü cihazlar can sıkıyordu. Elbette eski usul ev süpürme işlerine büyük kolaylık sağlamıştı ancak teknolojinin geldiği noktada onun da yeni bir şekle bürünmesi kaçınılmazdı.

Tüm dünyada sık bir şekilde tercih edilen kablosuz elektrikli süpürgeler ülkemizde de büyük bir ilgi ile karşılandı. Öyle ki eski alışkanlıklardan sıkılan ve yeni teknolojinin getirdiği yenilikleri ve avantajları gören herkes kablosuz elektrikli süpürgeye yöneldi.Kablosuz elektrikli süpürgenin elbette tek özelliği sadece kablosuz oluşu değil. Emiş gücünden sessizliğine her yere rahat ulaşıma kadar sağladığı avantajlara kadar pek çok detay saymak mümkün halde. Kablosuz elektrikli süpürge gündelik süpürme işlerini o kadar pratik bir hale getiriyor ki tercih etmemek mümkün değil. Hem daha az efor harcıyor hem de daha kapsamlı ve rahat bir süpürme işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Kablosuz elektrik süpürgelerin en önemli özelliği süpürme işlemi esnasında kablo derdinin olmaması. Bir odada süpürme yaparken ayağınıza kablo takılmıyor ya da kablo yetmeme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Bu da işlerin çok daha kısa sürede tamamlanmasına neden oluyor. Ayrıca zaman ve enerji tasarrufu gibi noktalara da değinmek gerekiyor. Çünkü cihazınızın sürekli prize takılma zorunluluğu olmadığını düşündüğünüzde tek seferde doldurulabilen şarjlar ile birkaç kez süpürme işlemi yapılabildiği göz önüne alındığında pratiklik ve kolaylık söz konusu olabilir.

Kablosuz Dyson V8 Süpürgenin Özellikleri

Kablosuz Dyson V8 Süpürgenin Özellikleri

Günümüz teknolojisinin geldiği son noktada üretilen kablosuz süpürgeler arasında Dyson V8 hem kullanım açısından hem de tasarruf açısından büyük avantajlar sağladığından tercih sebebi oluyor. Kablolu süpürgelere oranla baktığımızda kablosuz süpürgeler çok daha hafif bir şekilde karşımıza çıkıyor. Dyson V8 özellikleri çok fazladır ve bu saydığımız bunlardan sadece bir tanesidir. Özel Dyson V8 filtre sayesinde çok daha hijyenik bir temizlik ortamı oluşturuluyor. Bu süpürge modelinde HEPA filtre kullanılır. Dyson V8 HEPA filtre sayesinde süpürme sırasında etrafa toz partiküllerinin ve çeşitli mikropların yayılmasını önler.

Bu tip elektrikli süpürgeler ebat olarak da sizlere büyük tasarruf sağlıyor. Evinizin ya da işyerinizin herhangi bir yerinde kolaylıkla süpürgenizi muhafaza edebilirsiniz. Dyson V8 emiş gücü, konusunda oldukça iddialı bir performans sergiler. Son teknoloji harikası olarak niteleyebileceğimiz Dyson V8 süpürge 40 dakikaya varan ve azalmayan emiş gücü ile dikkatleri çekiyor. Süpürge klasik toz torbaları, yerine daha kolay kullanım sunan hazneye sahiptir. Geniş iç kapasiteye sahip olan Dyson V8 toz haznesi, kullanım sırasında boşaltılmadan temizliği bitirmeye imkân tanır Toz haznesinin temizliği ise oldukça basit bir şekilde yapılır.

Dyson V8 başlıkları nelerdir diye baktığımızda ise 2 ana temizleme başlığı ve 4 farklı başlık ile birlikte Dyson V8 süpürme işleminizde kolaylığın yeni adı olacak. Yani bütün bir evi 40 dakikaya kadar azalmayan bir emiş gücü ile rahat bir şekilde süpürebilirsiniz. Hem hafif hem de ergonomik yapısı ile çok yönlü bir tasarım. Dijital motorla çalışan bu kablosuz elektrik süpürgesi sert zeminlerden tutun da halılara yapışmış kirleri, en ufak tozları çekebilme kapasitesinde üretilmiştir. Evinizin, işyerinizin ya da arabanızın her bir bölmesini, kısmını rahat ve hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Özellikle arabada dilerseniz el süpürgesi özelliğini kullanarak çok daha rahat bir şekilde süpürme işlemi yapabilirsiniz.

Bu süper elektrikli süpürgeniz 107,000 devir/dakika hızla dönüş yapma kapasitesine sahiptir. Tozun girebildiği her yerde etkilidir. Hafif olmakla beraber çok yönlü bir yapısı vardır. Bu sayede en uç alt noktalardan en üst noktalara kadar her yeri rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Halılarda çıkması güç kirleri de çeker alır. Direct Drive isimli temizleme başlığı motoru derin kirleri temizlemek için tasarlanmıştır ve sert yapıdaki naylon kılları halılara doğru itme sağlar. Denge açısından ise kusursuz bir tasarımla karşı karşıyasınız. Dyson V8 dikey süpürge motoru kullanım kolunun hemen üzerindedir. Bu sayede yüksek yerleri temizlerken kolayca kaldırma adına kaldıraç prensibinden faydalanarak rahat bir temizleme yapabilirsiniz.

Her Yeri Tozlardan Arındıran Dyson V8 Süpürge Performansı

Her Yeri Tozlardan Arındıran Dyson V8 Süpürge Performansı

Ayrıca özel klipsi ile tek bir tık ile el süpürgesi haline de dönüştürebilirsiniz. Dikey süpürgeden el süpürgesine geçerken gayet hızlı olabilirsiniz. Yerlere, diplere dökülen kısımları hızlı bir şekilde almak ya da kısmi bir süpürme işlemi yapmak için el süpürgesi özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca el süpürgesi özelliği özellikle araç temizlemesinde, koltuklarda, koltuk altlarında oldukça hızlı bir işlem yapmanıza olanak sağlar. Bilindiği gibi araçlarda, kabinlerinde ulaşılması zor ufak alanlar çok fazladır. Hem tüm arabanızın hemen her kısmını rahat bir şekilde temizlersiniz hem de uzun ömrü sayesinde yıllarca bu özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Temizleme açısından da Dyson sizlere oldukça pratik bir kullanım sunuyor. Dyson V8 kablosuz elektrik süpürge aletinin hijyenik hazne boşaltma sistemi vardır. Bu sayede Dyson V8 temizleme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Toz çıkarma kısmı tek bir seferde hapsedilmiş olan kiri dışarı çıkarmanıza olanak tanır. Cihazın hazne kısmında silikon bir bilezik tasarımı vardır. Bu bilezik paslanmaz çelik bir muhafazadan kirleri aşağı doğru iter. Bu sayede sizin herhangi bir şekilde hazneye dokunmanıza da gerek kalmaz. Yani hijyen bakımından da Dyson V8 sizlere istediğiniz performansı sağlamaktadır.

Kablosuz elektrik süpürgesi hakkında akıllara en çok gelen sorulardan bir tanesi de şarj ünitesi hakkındadır. Dyson V8’in duvara şarj ünitesi vardır ve kolaylıkla şarj edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda hemen alabilir işlemi bitirdiğinizde ise şarj ünitesine takabilirsiniz. Yeniden üretilmiş olan alüminyum-kobalt-nikel bataryası vardır. Dyson V8 pil yani batarya sizlere toplamda 40 dakikaya kadar azalmayan emiş gücü vermektedir. Bütün evi hızlı ve emiş gücü azalmadan rahat bir şekilde kapsamlı bir halde temizleyebilirsiniz.

Bir önemli detay da Dyson V8’in dijital motoru olur. Dyson V8 motor gücü konusunda oldukça gelişmiş bir üründür. Dijital motor bir Formula 1 arabasının motorundan 5 kat daha hızlı çevirme yapar. Bu çevirme hızı RPM olarak ifade edilir. Dyson V8 RPM değeri 107,000 olan oldukça güçlü bir elektrikli ev aletidir. Çeşitli boyutlardaki kir ve toz partiküllerini başarılı bir şekilde temizler. Süpürge, bunu neodymium mıknatısların polaritesini değiştirerek yapar. Toplamda 115 watta kadar enerji üretir. Buda sizlere hem parke zeminlerde hem de halılarda güçlü bir emiş gücü sunar.

Dyson V8 kablosuz elektrik süpürgesinde 2 kat radikal siklon söz konusudur. Mevzu bahis 15 siklonun her biri g-kuvveti dediğimiz gücü oluşturur. Motor sonrası filtresi özelliği ise 1,5m ePTFE gözenekli, 158 kat katlanmış, kompakt bir alana sığmaya müsait, PE/PET katmanları arasına konulmuş olan gözenekli membrandan oluşmaktadır. Daha fazla emiş kuvveti sergileyebilmesi adına optimizesi minimum basınç tüketimi ile filtrasyon sağlayacak biçimde ayarlanmıştır. Bunun anlamı bir insan saçı genişliğinden 100 kat daha küçük diyebileceğimiz mikroorganizma ve toz parçacıklarını rahat bir şekilde çekebildiğidir.

Sessiz ve Rahat Temizlik Kablosuz Dyson V8 Tasarımı Nasıldır?

Sessiz ve Rahat Temizlik Kablosuz Dyson V8 Tasarımı Nasıldır?

Gürültü genellikle elektrikli süpürgelerde sık bir şekilde karşılaşılan bir sorundur. Dyson V8’de ise gürültülü türbülansı azaltma adına birtakım operasyonlar gerçekleştirilmiştir. Hava akışı açık hücreli köpük ve aerodinamik hava yolları ile motorun etrafına yönlendirilir. Motorun hemen arkasında yakınsak bir oluklu huni tasarlanmıştır. Bu huni ses kaynağının görüşünü engelleyen akustik bir tampon görevi görür. Ayrıca akustik titreşimleri emen bir akustik keçe söz konusudur. Kapalı hücreli köpük ise ses çok daha fazla azaltmaktadır. Böylelikle ses konusunda da sizlere oldukça iyi bir konfor sağlar.

Dyson V8 aparatları arasında güçlü ve doğrudan tahrikli temizleme başlığı bulunmaktadır. Bu aparat ile derinlemesine işlemiş kirler halıdan temizlenir. Sert zeminler için yumuşak bir dokunuş söz konusudur. Anti-statik karbon ve naylon fiber ile sert zeminlerde yumuşak bir deneyim sağlarken kirlere karşı son derece etkilidir. Gelişmiş bir filtreden söz etmek mümkündür. Bu sayede alerjenleri hızlı bir şekilde yakalar ve mevcut solunan havadan çok daha temiz bir hava sağlar.

Aparatları kombinasyonlu şekilde tasarlanmıştır. Yüzeyler arasında geçiş yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İki aparatı bir arada anında kullanabiliyorsunuz. Dyson V8’de aralık aparatı vardır. Dar boşluklarda ve kenarlarda hassas temizlik adına özel olarak tasarlanmıştır. Bir de mini motor aparatı vardır. Motorlu fırça çubuğu sayesinde zemine yerleşmiş kirleri ve en dar alanlardaki saçları bile en etkili şekilde toplar. Tek bir yumuşak hareket ile en yükseklere bile ulaşabilirsiniz. Hafif ve ergonomik yapısı ile herkes rahat bir şekilde kullanabilmektedir. Bildiğiniz el süpürgesine dönüştüğünden size büyük kolaylık tanır ve tek bir tık ile, uğraşmadan el süpürgenizi elinize almış olursunuz. İşiniz bittiğinde ise el süpürgesinden yine hızlı bir şekilde dikey süpürgeye dönüş sağlayabilirsiniz.

Dyson V8 çalışma süresi açısından başarılı özelliklere sahiptir. Ürün, çeşitli güç modlarında uzun süre kullanılabilir. Dyson V8’de iki güç modundan söz etmek mümkündür. Maksimum 7 dakika yüksek güç için bir MAX modu bulunuyor. Bunun yanında eğer daha uzun süreli temizlik isteniyorsa güçlü mod diye bir modu bulunuyor. İstendiği takdirde modlar arasında rahatlıkla geçiş yapılabiliyor. Elektrikli süpürgenizin boyutu 250 mm olmakla beraber gayet ergonomik bir tasarımdır. Çalışma süresi 40 dakika hiç güç kaybetmeden devam etmektedir.

Uzunluk olarak 1244 mm ve genişlik olarak 224 mm boyutlarındadır. Dyson V8 şarj süresi ise 5 saattir. Elektrikli süpürgeniz Dyson V8’in orijinal yedek bataryaları vardır. Ayrıca bu elektrik süpürgelerin 2 sene garantisi mevcuttur. Garanti kapsamı içerisinde destek istemeniz mümkündür. Bataryalar ise farklı olduğundan mutlaka makinenize uygun bir Dyson V8 batarya seçmeniz gerekir. Alacağınız Dyson V8 batarya ömrü de orijinal olduğu takdirde size oldukça uzun süre sorunsuz bir şekilde yetecektir. Makinenizin istediğiniz performansta çalışabilmesi için mutlaka orijinal Dyson V8 yedek parça temin etmeniz gerekmektedir. Ayrıca pek çok firma sahte Dyson V8 yedek parça kullanan kişilere destek vermemekte ve garantiyi geçersiz saymaktadır. Bu sebeple yedek parçaların da mutlaka orijinal Dyson V8 olmasına dikkat edilmelidir.

Kolay Kurulum Kolay Süpürme Özellikleri ile Dyson V8 Kullanımı

Kolay Kurulum Kolay Süpürme Özellikleri ile Dyson V8 Kullanımı

Eğer Dyson V8 montaj nasıldır diye soracak olursanız onun da detayları oldukça basittir. Ara çubuk dediğimiz kısmı siklon çıkış bölümündeki girişe hafif bastırarak monte edebilirsiniz. Ara çubuğun uç kısmına ise cihazla beraber gelen süpürge başlıklarından dilediğinizi takabilirsiniz. Şayet yüksek yerlerde bir temizlik söz konusu ise ara çubuk kullanılmalıdır.

Ayrıca süpürge başlıklarını kullanmak için ara çubuğa ihtiyacınız olmadığını da hatırlatmak gerekiyor. Siklon çıkışındaki bölmelere başlıkları çok rahat bir şekilde takabilirsiniz. Böylelikle el süpürgesi moduna gelmiş olur ve rahatlıkla el süpürgesi modunda kullanabilirsiniz. Yani Dyson V8 kurulum aslında bu kadar basittir.Ancak zaten sizlere cihazı aldıktan sonra yanında bir Dyson V8 kullanım kılavuzu gönderilmektedir. Kılavuzdan da faydalanarak cihazınızın kurulumunu rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer Dyson V8 cihazınızı standart başlık ve güçlü emiş modunda kullanmak isterseniz ortalama 25 dakikalık şarj süresi alınabilmektedir. Aynı başlık ile maksimum güçte kullanmak isterseniz şarj süresi 7 dakikaya kadar düşme göstermektedir.

Toz haznesi nasıl boşaltılır diye soracak olursanız öncelikle toz hanesi üzerinde belirtilmekte olan maximum seviyenin üzerine çıkmamanızda fayda olacağını hatırlatmak gerekiyor. Şayet bu bölmenin üzerine çıkılırsa cihazda birtakım zorlanmalar görülebilir. Toz haznesini boşaltmak adına haznenin üzerinde bulunan kırmızı kolu yukarıya doğru çekmek gerekecektir. Hazne içerisindeki tüm tozların dökümü bitene kadar bu kolu tutmaya devam etmelisiniz. Oldukça basit bir şekilde boşaltılan haznenin kapağını kapatarak kullanıma devam etmek mümkündür. Görüldüğü üzere Dyson V8 hem kurulumu hem kullanımı hem de hazne boşaltımı oldukça kolay bir cihazdır.

Dyson V8 Modelleri ve Fiyatları Nasıldır?

Dyson V8 Modelleri ve Fiyatları Nasıldır?

Bu denli geniş kapsamlı ve rahat bir süpürme deneyimi sunan Dyson’ın kendi içerisinde modelleri vardır. Modeller arasında sizleri en memnun edeceklerden bir tanesi Dyson V8 modelidir. Dyson zaten geniş kitlelere yıllardır elektrikli ev aletleri konusunda en gelişmiş teknolojileri sunan güvenilir markalardan bir tanesidir. Zaten elektrikli süpürgeyi aldığınız takdirde diğer markaların size sunduğu cihazlar arasındaki farkı da rahat bir şekilde anlayabileceksiniz.

Dyson V8 modelleri içerisinde bir de Dyson V8 Absolute bulunmaktadır. Genel olarak Dyson V8 sizlere hızlı emiş gücü 40 dakikaya kadar toz alma imkânı ve 4 farklı başlık ile sunulmaktadır. Modeller arası sadece ufak detaylardan söz etmek mümkündür. Dyson V8 almak isteyenler ancak nasıl kullanılacağını bilmeyenler ise bunu asla dert etmemelidirler. Çünkü Dyson V8 kullanımı oldukça kolaydır. Öncelikle şarjın tamamı doldurulmalıdır. Şarj girişi ise cihazın hemen arka gövdesinde bulunmaktadır. 5 saatlik bir bekleme süresi ile bataryayı tamamen doldurabilirsiniz. Dyson V8 şarja takıldığı andan itibaren 3 tane mavi ışık görülür. Şarj olma seviyesini bu mavi ışıklardan anlayabilirsiniz. Eğer üç mavi ışık da sönmüş ise cihazınız tamamen şarj olmuş ve kullanıma hazır demektir.

Dyson V8’in bu denli kullanışlı oluşu, rahat oluşu ile fiyat konusunda merakı da yükseltmektedir. Dyson V8 fiyat hemen herkesin rahat bir şekilde sahip olabileceği farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Bu sebeple Dyson V8 almak isteyenler cihaza kendi bütçeleri doğrultusunda farklı ödeme seçenekleri ile sahip olabilmektedirler. Zaten ufak bir araştırma yaparak Dyson V8 yorumlar nedir diye baktığınızda fiyat performans dengesinin gayet yerinde olduğunu kendiniz de görebileceksiniz.

Günümüzde kablosuz elektrikli süpürgelerin oldukça popüler olduğu bir dönemde Dyson V8 şarjlı süpürge avantajları adeta çeşitler arasında cezbediyor. Piyasada pek çok elektrikli süpürge için yapılan incelemeler mevcuttur. Bunlar arasında Dyson V8 inceleme örnekleri zaten sizlere ürünün avantajlarını detayları ile vermektedir. Evinizde, işyerinizde, aracınızda tam kapasiteli kullanışlı ve hafif bir elektrikli süpürge istiyorsanız Dyson’ın v8 modeli ile tanışabilirsiniz. Dyson V8 elektrik süpürgesi hemen herkesin hayalini kurduğu rahat bir süpürme işlemi vaat ediyor.

Rahat bir şekilde kurup, kullanıp, şarj edip oldukça rahat bir şekilde saklayabileceğiniz Dyson V8 kablosuz süpürge diğer tüm süpürge alışkanlıklarınızı unutturacak türden bir deneyim sunuyor. Eğer arzu ettiğiniz fiyat performans dengesinde kaliteli bir kablosuz elektrik süpürgesine sahip olmak ise Dyson sizlere bu konuda kaliteyi getiriyor.İnce işçilik ve modern tasarım ile Dyson V8 kullananlar oldukça memnun kalıyor. Alacağınız Dyson V8 hafif olduğu için bir yerden bir yere taşırken de rahatlıkla götürebilirsiniz. Evinizde kullandıktan sonra hemen aracınıza götürüp süpürebilir ve temizliğinizi tamamlayabilirsiniz. Dyson V8 kablosuz elektrik süpürgesi özellikleri ve fiyatlarını Trendyol’un online mağazasından inceleyebilir, farklı ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.