İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Boya Ağırlığı
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Emaye Boyası

" araması için 37 sonuç listeleniyor
Motip Emaye Sprey Beyaz - 400 Ml

MotipEmaye Sprey Beyaz - 400 Ml

(1)
199,90 TL
Sepete Git

Kalıcı Etki Sağlayan Emaye Boyası Seçenekleri Trendyol'da!

Emaye, camsı görünümde cilalı bir üründen üretilmiş maddelerdir. Akla her ne kadar mutfak eşyaları gelse de kombi, beyaz eşya gibi birçok ev aletleri emayeden oluşur. Emaye boyası yağlı bir üretimdir. İç ve dış cephelerde kullanılmasının yanı sıra soba, buzdolabı, ocak gibi pek çok eşyada tercih edilir. Emaye kuruduktan sonra sertleştiği için şık ve dayanıklı bir dış görünüş sağlar. Kullanacağınız alana göre yapacağınız seçimlerde, ısıya dayanıklı emaye boyası üretimlerini seçebilirsiniz. Ürünler, ısıya maruz kalabilecek her eşya için uzun kullanım ömrü sağlar. Aşınmaya son derece dayanıklı tasarımlardır. Metal yüzeyler için de uygundur. Ev kapıları, korkuluklar, farklı alanlarda kullanılan makineler veya küçük aletlerinde tercih edilen akrilik emaye boya, eski parçaların yenilenmesi için de uygundur. Ayrıca zemin üzerinde bulunan çatlakların onarılması için de avantaj sağlar. Beyaz eşyalar için farklı kategorilerde boya bulunabilir. Son dönemlerde pek yoğun kullanılmasa da sobalar için de ısıya dayanıklı kaliteli ürünler mevcuttur. Emaye soba, buzdolabı, fırın boyası farklı renklerde bulunabilir. Buzdolabınızı yenilemek istediğinizde; beyaz, siyah ya da gri renkler tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu, hangi alan ve eşyada renk değişimine ihtiyaç duyduğunuzdur. Isıya dayanıklı, sağlamlık kalitesi yüksek oranda birbirinden çeşitli boyalar mevcuttur. Çok renkli, çeşitli emaye boya satın almak için Trendyol’a başvurabilir, dilediğiniz ürünü temin edebilirsiniz.

Birbirinden Çeşitli Emaye Boyalar

Birbirinden Çeşitli Emaye Boyalar

Birden fazla kullanım alanına sahip olan emaye sprey boya genelde rötuş için tercih edilse de pek çok kullanım alanı vardır. Evinizde bulunan hemen hemen her ürünü, bu boyalar ile yenileyebilirsiniz. Küvet, buzdolabı, kapı pencere pervazları için de kullanılabilir. Çok çeşitli yapılarda bulunan sprey emaye boyası, ısıya son derece dayanıklıdır. İlk üretim aşamasında kullanılan bu ürünler, yenileme aşamasında eski malzemeler üzerinde de tercih edilebilir. Tüm beyaz eşyalarınızı gri renk seçip sadece buzdolabını ya da farklı bir eşyayı beyaz renkte aldıysanız siyah, beyaz emaye boyası ile yenileyebilirsiniz. Dekor amaçlı kullanılan eşyalarınızın renk değişimi için de pek çok farklı boya çeşidi vardır. Çok eski yıllardan beri kullanılan emaye ürünler, herkes tarafından sevilir. Tencere, tava, mutfak gereci olarak bilinen emayelerin fazlaca kullanım alanı vardır. Gelişen teknoloji ile emayelere pek çok şekil verilip farklı alanlarda sergilenir. Dönemin nostaljik eşyaları olarak anılan emaye eşyaların, bilinenin aksine kullanım alanı oldukça geniştir. Evlerinizde bulunan kombilerin dış kısmı, genelde emayedir. Siyah temalı mutfağınızda beyaz kombi göze batıyorsa boyayarak değişim sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte ilk alışverişinizde siyah ya da gri olarak tercih ettiğiniz beyaz eşyalardan sıkıldıysanız emaye boyası beyaz renk ile yenileyebilirsiniz. Yenilik, her zaman iyi hissettiren bir aktivitedir. Kimileri eşyasını, kimileri de bu ürünlerin rengini değiştirir. Renk değiştirmek, ekonomik bir seçenek olarak da dikkat çeker. Emaye boya renkleri kullananlar, her zaman memnuniyet içeren mesajlar verir. Bu sebeple değişikliği kendinize çekmek ve hayatınıza yeni bir renk katmak için bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Ekonomik bir şekilde evinizin tüm eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Rengi solmuş ya da hasar görmüş, çatlaklıklar oluşan parçaları çöpe atmak yerine onarabilir; rengini güzelleştirebilir ve yeniden kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Eski tava, tencerelerin bu zamanlara kadar ne kadar sağlıklı bir şekilde geldiği gözle görünür haldedir. Sebebi ise emayın son derece dayanıklı olması, kullanılan malzeme ve boyanın da bu dayanıklılığı desteklemesidir. Eşyalarınızı yenilemek için Trendyol’u tercih edebilir, hızlı ve güvenilir alışveriş seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Kullanışlı Emaye Boyası Seçenekleri

Kullanışlı Emaye Boyası Seçenekleri

Herhangi bir parçanın renk değişimi düşünüldüğü zaman, kaliteli boya arayışına girilir. Su bazlı emaye boya da bu kaliteli ürünlerin arasındadır. Bu seçeneklerin uygulanması da oldukça pratiktir. Çabuk kurur ve hafif bir kokuya sahiptir. Bulaştığı yerden su ve sabunla kolaylıkla temizlenebilir. Ancak diğer emaye boyalarına nazaran dayanıklılığı biraz daha azdır. Bu sebeple hangi alanda kullanacağınıza göre dikkatli karar vermeniz gerekir. Emaye ocak boyası, ısıya son derece dayanıklı bir malzemedir. Bunun dışında kullanıldığı bölgeye yavaş emilim sağlayarak hem camsı bir görünüm verir hem de oldukça sağlam bir hal alır. Isıya karşı dayanıklı olduğu için de yoğun olarak tercih edilir. Aynı şekilde emaye fırın boyası üretimlerinde de ocakta olduğu gibi dayanıklılık ön plandadır. Isıya maruz kaldığında boyanın çatlamaması ve bulunduğu alana zarar vermemesi gerekir. Bu sebeple ısıyla bir bütün olan bölgelerde, emaye boyası çeşitleri tavsiye edilir. Aksi durumda renk değiştirirken kalitesiz ya da uygun olmayan malzemeler kullanarak eşyalarınıza zarar verebilirsiniz. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için kapsamlı bir araştırma yaparak mağduriyet yaşamamak için kullanacağız bölgeye uygun malzemeler satın almanız gerekir. Bu dayanıklılığın sebebi, boyanın içerisinde reçine bulunmasıdır. Reçine, kullanıldığı alana sağlamlık katar. Bununla birlikte uygulandığı bölgeye pürüzsüz ve sofistike bir anlam ekler. Cama benzetilmesi bu sebeptendir. Her alışveriş kategorisinde olduğu gibi dikkat edilmesi gereken nokta, ürünün hangi amaçla kullanılacağıdır. Kullanım amacına göre yapılan her alışveriş sağlıklı bir sonuca varır. Bu süreç içerisinde araştırmalar yapmak, alınacak ürünün kullanım alanlarını iyi bilmek, kullananların yorum ve tavsiyelerine göz gezdirmek gerekir. Bu sayede satın alınacak her ürün sağlıklı bir şekilde seçilebilir. Tüm bunlar göz önüne alındığında Trendyol, emaye cam boyası online alışveriş için uygun bir seçenektir. Emaye boya fiyatlarına Trendyol ile ulaşabilirsiniz.

Beğeni Kazanan Emaye Boyası Yorumları

Beğeni Kazanan Emaye Boyası Yorumları

Yapılan alışverişlerde en doğru seçimlere ulaşmak için çevrenin tavsiyelerine ihtiyaç duyulur. Yapılan alışverişlerde belki de uygun gördüğünüz bir detay, düşündüğünüz bölge için uygun değildir. Emaye çaydanlık, tencere, ocak boyası yorumları da bu çerçeveden bakıldığında oldukça önemlidir. Hangi bölgeye ne çeşit bir ürünün uygun olduğu hakkında yapılan yorumlar sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz. Renk değişimi için tercih ettiğiniz ürünleri doğru seçmeniz, malzemenin zarar görmesine engel olur. Aksi takdirde sadece renk değişimi ile başlanan serüven, eşyanın kullanılmaz hale gelmesine sebep olabilir. Tüm bu durumlarda önceliğiniz kullanacağınız alanı belirlemeniz olabilir. Ocak, fırın, soba gibi ısıyı barındıran eşyaların ya da tava, tencere gibi sıcağa direkt maruz kalan üretimlerin dayanıklı ürünlerle renk değişimi sağlanır. Birden fazla seçeneğin arasında yer alan sıvı emaye boya; iç, dış fark etmeksizin tüm ahşap bölümlerde kullanılabilir. Bununla birlikte metal eşyalarınızın, kapı pencere bölümlerinin, mobilyalarınızın rengini değiştirebilirsiniz. Renk değişimi yapmak, eşyayı komple değiştirmekten daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca kendi emeğinizle yapacağınız işlemler size hem bir uğraş hem de keyifli geçirilen vakit olarak dönüş yapar. Uygun fiyatlı olması ile birlikte aynı zamanda emaye küvet boyası indirimlerinden de faydalanarak çok daha makul şekilde yenilik yapabilirsiniz. Fiyat bazlı değerlendirme yapmadan önce, kullanım alanınıza uygun ürünü belirlemeniz gerekir. Birbirinden farklı çeşitleri ve kullanım alanları olduğu için emaye boyası fiyatları da seçeceğiniz ürüne göre değişiklik gösterir. Bu sebeple önce hangi amaç için kullanacağınızı, hangi ürünün daha uygun olduğunu belirleyerek daha sonra oluşan fiyat aralığında bütçenize uygun seçimi yapmanız çok daha uygun olur. Yüzlerce marka ve çeşitliliğin yer aldığı Trendyol’da, amacınıza uygun emaye boyası markaları seçimi kolaylıkla yapabilir, ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz.