"

firkete

" araması için 2253 sonuç listeleniyor

Farklı Tasarımları ile Firkete Çeşitleri Trendyol’da!

Firkete sözcüğü, bir tel veya plastiğin U şeklinde bükülmesine verilen isimdir. Bu isimde birden fazla farklı ürün bulunur. Firkete modellerine bakıldığında; yazma oyaları, masa ayağı, toka, havlu kenarı, şal, yelek, küpe gibi farklı çeşitler bulunur. Firkete oyaları, aynı isimli bir aletin yanında ip ve tığ kullanılarak yapılan bir işleme çeşididir. Bu ürün sayesinde oda takımları, masa örtüleri, vitrin takımları, yemeni kenarları ve namaz örtüleri yapılır. Firkete masa ayağı, U şeklinde demir malzemeden üretilir. Farklı boylarda olan bu ayaklar, masa dışında sehpalar için de uygundur. Firkete ayak tasarımları, dayanıklı özellikleri ile dikkat çeker. Bu modellere, Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Gözalıcı Firkete Ürünleri

Gözalıcı Firkete Ürünleri

Ürünler, halk arasında çengelli iğne olarak da bilinir. İlk ve yaygın kullanımı ise firkete tokadır. Küçük boylarda bir demir parçasının üstü boya ile kaplanarak U şeklinde kıvrılması ile elde edilir. Özellikle uzun saçlı kadınların sıklıkla kullandığı ve bildiği bu ürün, özel bir tokadır. Bu tokalar, kuaförler tarafından sıkça tercih edilir. Bu ürün yardımı ile pek çok farklı saç modeli yapılır. Özellikle gelin başı gibi özel tasarımlarda kullanılması gerekir. Firkete havlu kenarı, bazı bölgelerde çatal oyası veya çatal işi olarak bilinir. Farklı boyutlarda havlular için uygun modeller bulabilirsiniz. Tasarım olarak bu alet olmadan yapılamayan modeller vardır. Bu sebeple bu alet, havlu kenarı yapımında işlemleri çok kolaylaştırır. Firkete demir veya plastik malzemeler kullanılarak üretilen bir araçtır. Firkete iğne bilinen diğer adıyla çengelli iğnedir. Parçaları birbirine tutturmak için evlerde sıkça kullanılır. Firkete örnekleri, sizin hayal gücünüze bağlı olarak birçok farklı çeşittedir. Trendyol üzerinden farklı modelleri inceleyebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Firkete Modelleri

Beğeni Toplayan Firkete Modelleri

İncili firkete modelleri, kuaförler tarafından özel saç tasarımları için sıklıkla tercih edilir. Gelin başı, nişan, kına gecesi gibi etkinliklerdeki saç modellerinin yapımında sıkça kullanılır. Bu ürün ile yapabileceğiniz bir diğer seçenek ise firkete yeleklerdir. Bu model, tek bir parçadan oluşmaz. Ürünü kullanarak istediğiniz boyut için parça parça örnek çıkarmanız gerekir. Daha sonrasında bir iğne yardımıyla bu parçaları birbirine dikerek istediğiniz boyuttaki yeleği yapabilirsiniz. Firkete küpe, kimi zaman sade bir çengelli iğne görünümünde olabilirken bazı modellerde üstleri farklı renkli taşlarla süslü olan çeşitler ile karşılaşırsınız. Firkete örgü modellerini yapabilmek için tek bir çeşit ürün yoktur. Farklı boyutları bulunan bu seçenek ile değişik modelleri uygulamanız daha kolaydır. Firkete şal tasarımı da yelek yapımı ile benzerlik gösterir. Parça parça modelleri çıkararak yelekte olduğu gibi iğne yardımı ile birleştirebilirsiniz.

Avantajlı Seçenekleri ile Firkete Fiyatları

Avantajlı Seçenekleri ile Firkete Fiyatları

Firkete fiyatları, aynı isme sahip farklı ürünler olduğu için değişiklik gösterir. Aradığınız ürünü bulmanızı sağlayan çeşitlilik sizin için fiyat aralığı olarak da avantaj sağlar. Firkete örgüsü yapabilmek için tığ ve ipliğe ihtiyacınız vardır. Farklı firkete örneği modelleri için ayrı ayrı kalınlıkta ve malzemeden üretilmiş ipler kullanılması gerekir. Çok çeşitli renk skalası olan ipler ile havlu ve yazma kenarı gibi birçok farklı model yapabilirsiniz. Firkete sandalye modelleri, ince U şeklinde bacaklara sahip güçlü ürünlerdir. Evinizin şıklığını artıracak olan bu sandalyeler, fiyat performans olarak müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. Firkete yorumlarını inceleyerek bu ürünleri satın alabilirsiniz. Firkete takımı, pastacılık sektöründe kullanılan ürünlerden biridir. Kıvam alan çikolataya şekil vermek için farklı uç tasarımlarına sahiptir. Size en uygun ürünleri Trendyol’daki avantajları inceleyerek satın alabilirsiniz.