Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Tip
Fotoğraf Çözünürlük
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Instax Film

" araması için 578 sonuç listeleniyor

İnstax Film Çeşitleri ile Anılarını Kaydet

mtn

Her Müşteriye Uygun Instax Film

Her Müşteriye Uygun Instax Film

Fotoğraf çekmeyi seven ve bunu bir tutku haline getirmiş müşteriler fotoğraf filmlerine sıklıkla ihtiyaç duyarlar. Bu materyaller sayesinde fotoğraf çekimini gerçekleştirirler. Müşterilerin tutkularını gerçekleştirebilmeleri ve işlerini kolaylıkla halledebilmeleri için üretilen Instax filmler çoğu Instax modellere uyumluluk gösterir. Bu alternatif fotoğrafları çektiğiniz an elinizde bulundurabilmeniz için üretilir. Fotoğraflar kameradan çıkınca çerçeveli bir görünümde olur. Bu da klasik fotoğraflardan ayrılmasın sağlar. Farklı model kameralarda kullanılabilen filmler Mini 8 Instax film için de uyumluluk gösterir. 20’li Instax film sıklıkla tercih edilen seçeneklerden birisidir. Küçük boyutlara sahip olan alternatifin içerisinde 20 adet film bulunur. Bu ürün Mini 8’le uyumluluk gösteren seçeneklerdendir. Çektiğiniz fotoğraflar bu seçeneklerin üstüne basılır. Bu da alternatifi fotoğraf makinesinin olmazsa olmaz parçalarından biri yapar. Eğer daha az seçeneklerden tercih etmeyi isterseniz 10’lu Instax film sizler için birebirdir. 10 adet fotoğraf çekmenize yardımcı olacak olan bu seçeneği dilediğiniz yerde kameranızla birlikte kullanabilirsiniz. Trendyol üzerinden ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Instax Film Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Instax Film Fiyatları

Fotoğraf makinelerinin olmazsa olmaz parçalarından birisi filmlerdir. Çektiğiniz fotoğrafları kolaylıkla saklayabilmeniz ve çıkarabilmeniz için bunları kullanmanız gerekir. Fotoğraf tutkunu müşteriler için üretilen bu filmler birçok seçeneğe sahiptir. Müşteriler bu seçenekleri inceleyerek içlerinden tercihlerini yaparlar. Bu alternatifleri dilerseniz yazıcılar için de kullanabilirsiniz. Dikdörtgen şeklinde olan modeller uyumlu kameralarla birlikte kullanılmalıdır. Instax film fiyat konusunda da her müşteriye hitap etmeyi başarır. Her bütçeye kolaylıkla ulaşabilen fiyatlar arasından kendi bütçenize uygun olanını tercih etmeniz oldukça kolaydır. Alternatifler birbirinden farklı olacak şekilde fiyatlandırılır. Fiyatlandırma yapılırken birkaç unsur göz önünde bulundurur. Farklı kameralara uyumlu olan modeller farklı şekilde bir bütçe ile satışa sunulur. Örneğin Mini 70 Instax film, Mini 70 kamerasıyla uyumlu olduğu için diğer ürünlerden farklı fiyata sahiptir. Kameranıza en uygun modeli Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Instax Film Trendyol’da

Instax Film Trendyol’da

Fotoğraf makinelerini kullanırken müşterilerin işini kolaylaştırabilmeleri için üretilen filmler birçok alternatife sahiptir. Instax da bu alternatifleri en kaliteli şekilde üreterek müşterilere ulaştırmayı hedefler. Instax film rulosu uyumlu olduğu kameralarla birlikte kullanılmalıdır. Bu ürün fotoğraflarınızı çektiğiniz zaman kolayca basmanıza yardımcı olur. Çerçeve şeklinde olması ürünü klasik fotoğraflardan ayırır. Klasik filmler kullanmayı tercih etmeyen müşteriler için birebir olan bu tasarım, Mini 90 Instax film alternatifiyle sıklıkla tercih edilir. Farklı adetlere sahip olan alternatifler 10’lu ve 20’li şekilde satıldığı gibi 5’li şekillerde de satışa sunulur. Dilerseniz seçeneklerden teker teker dilerseniz de toplu şekilde tercih edebilirsiniz. Aldıklarınızı sevdiklerinizle paylaşabilir, onlarla güzel fotoğraflar çekebilmeniz için rahatça kullanabilirsiniz. Kameranızla uyumlu olan seçeneklere Trendyol’dan ulaşarak modelleri inceleyebilir, size uygun olanı bulduktan sonra Instax film satın al işleminizi kolaylıkla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.