placeholder
"

Green Screen

" araması için 489 sonuç listeleniyor

Green Screen Modelleri Trendyol'da!

Green Screen’in Sihirli Dünyası

Green screen ile imkansız olduğunu düşündüğünüz tüm hayallerinizi uçlarda yaşayabilirsiniz. Bu teknoloji, etrafınızda hedefinize ulaştırmayı zorlaştıran tüm engelleri aşmanızda yardımcı olur. Green screen perde sayesinde kapalı duvarlar ile çevrili odanızdan uçsuz bucaksız mekanlara anlık geçiş sağlayabileceğiniz görüntüler elde ederek bakış açınızı genişletebilirsiniz. Odanızda, iş yerinizde veya herhangi bir yerde bu teknolojiyi bir araç olarak kullanarak gereksiz gördüğünüz görüntülerden kurtulabilir, hayalini kurduğunuz ve arzuladığınız tüm ürünleri parmaklarınızın ucunda bulabilirsiniz. Bu sihirli perde sayesinde olağanüstü görüntüleri normal yaşantınız ile birleştirerek farklı ve ilgi çekici görüntüler elde edebilirsiniz. Bazen bu sihirli perde olumsuzlukları kapatan görünmez bir duvar oluştururken bazen müthiş görselleri yansıtan bir aynaya dönüşerek sizlere hizmet sunar. Fonda yeşil rengin kullanılmasındaki büyük etkenlerden biri de önündeki nesnelerden diğer renk tonlarına göre kolay ve hızlı bir şekilde ayırt edilmesini sağlamasıdır. Kilit renk olarak da bilinen yeşil ton, video kurgu montajlarında tercih edilen dikkat çekici bir renktir. Sizin gidemediğiniz yeri ayağınıza getirip başka bir dünyanın kapılarını açan bu teknoloji sayesinde gerçeklik algınız ve hayal gücünüz genişler. Size sunduğu konfor ve pratiklik sayesinde yeniliklerle tanışarak sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurursunuz. Görüntüleri birbirinden ayırt etmenizi sağlayan bu sihirli perde, yeniliklere açık olanlar tarafından tercih edilmesi gereken bir üründür. Trendyol’dan kolaylıkla temin edebileceğiniz bu ürün, video ve montaj teknolojisinin sürekli gelişen dünyasında yer almanızı sağlar. Kimi fotoğraf ve videolar yeterli kaliteye erişmenize imkan tanımazken bu dikkat çekici perde ile olmaması gereken mozaiklenme, görüntü kalitesinin düşmesi, kontrast bozukluğu ve buna benzer birçok olumsuzluğu yaşamanız gerekmez. İnsan tenine ton olarak uzak duran ve insan teniyle iç içe geçmeyen yeşil renk sayesinde mükemmel görüntüler elde edebilirsiniz. Böylece bu ekran ile arzuladığınız görüntülere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz görüntüleri kendi bedeniniz üzerinde de rahatlıkla deneyimleyebilir, kendinizi keşfederek hayallerinizi dijital dünya üzerinden gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Geçmişten günümüze kuşaklar arası yeniliklerin aktarımında büyük rol oynayan bu araç, yeni nesillere geçmişte yaşanmış olayları birebir yaşıyormuş hissi vererek aktarır. Bu ürünün farklı tasarımlarını görmek için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Green Screen’in Sihirli Dünyası

Stüdyo ortamında pek çok kolaylığı sizlere sunan bu ürün, olmak istediğiniz herhangi bir yeri size getirerek hayal dünyanızı genişletir. Gelişen ve değişen dünyada günden güne yeni teknolojiler hayata girer. Sizin de bu değişimden geri kalmamanız hatta sınırlarınızı zorlamanız için tercih edebileceğiniz bu perde, kurgu hazinesine girer ve yeni keşifler için ideal bir araç olur. Tarihler öncesinde bulunan bir mekanın içinde ya da yaşanmış bir olayın tam ortasında kendinizi birdenbire bulmanız bu ürünle çok kolaydır. Ya geçmişe gider tarihin tozlu sayfalarında hem bedenen hem ruhen bir yolculuk yaparsınız ya da geleceğe gider keşif dünyanıza yenilikler katarsınız. Green screen nedir sorusunun cevabı öğrenilmeye değer olan altın bir bilgidir. Günümüzde bu icadın ne işe yaradığını bilmeden dijital dünyanın içerisine girmiş pek çok insan olduğu gibi bilinçli olarak bu görüntülerin nasıl tasarlandığını hayal eden izleyiciler de vardır. Bu sorunun cevabı eskiye dayanır. Bu teknoloji ilk kez 1940 yılında çekilmiş Bağdat Hırsızı isimli filmde kendini gösterir. Renk anahtarı anlamına gelen bu perde sayesinde renkleri birbirinden ayırarak çok farklı şekilde tasarlanan görüntüler elde edebilirsiniz. Bu ürün, iki farklı görüntüyü veya video akışını renk tonlarına göre birleştirmek için görsel efektler ve post prodüksiyon tekniği kullanan bir teknolojidir. Kendi dijital dünyanızda sürekli gelişmek ve yeni tasarımlar üretmek istiyorsanız bu teknik vazgeçilmez bir hazinedir. İşe başladığınızda herkesin yapabileceği bir görev gibi görünse de sistemli ve düzenli çalıştığınızda olumlu sonuçlar vererek sizi hedeflerinize ulaştırır. Bu yöntemi seçerek birbirinden farklı iki veya daha fazla görseli birbirinin üstüne ekleyerek çekilmesi çoğunlukla zahmetli ve masraflı olan hayallerinizi de elde etmek istediğiniz görüntülerle montajlayabilirsiniz. Green screen arka plan özelliği sayesinde asıl istediğiniz görüntü haricinde arka planda oluşabilecek tüm görüntüleri gizleyebilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde düzenleme yaparken oluşabilecek olumsuzluklara karşın bir siper görevi gören bu sihirli perdenin içerisinde bulundurduğu arka planlar, birden fazla çeşitliliği ile hizmet sunmaya devam eder. Bu alanda edineceğiniz her tecrübe alacağınız sonuç ile doğru orantılı olarak size yarar sağlar. Sonuçtan memnuniyet sağlanmasında size büyük kalite öncülüğünü sağlayan Trendyol, her konuda olduğu gibi bu konuda da yanınızdadır. Manzaranın isteğiniz ile doğru orantılı olmasını sağlayan bu teknik ile uçsuz bucaksız dünyaların baş kahramanı olabilirsiniz. Ulaşılmaz olarak gördüğünüz hayallerinizi düşlerken aynı zamanda birden kendinizi o hayalin içinde bulabilirsiniz. Bu perdenin çok çeşitli modellerini Trendyol’da bulabilir ve bu eşsiz teknolojiden yararlanarak hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz.

Green Screen Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Green Screen Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Müşteri memnuniyeti odaklı üretilen ve kusursuz bir şekilde tasarlanan bu ürünler, green screen nasıl kullanılır sorusunu da beraberinde getirir. Video veya fotoğraf tasarımlarınız için bu tekniği kullanmak basit bir projeyi profesyolleştirilmiş bir tasarıma çevirebilir. Tek yapmanız gereken zevkinize ve amacınıza uygun perde modellerini Trendyol’dan temin etmek olur. Green screen kumaşı son teknoloji üretim özellikleri ile donatılarak sizlere sunulur. Bu kumaşı diğer kumaşlardan ayıran önemli özelliklerinden birisi de yeşil renk tonunun ve ortam ışığının uyumlu bir bütünlükte organize çalışmasıdır. Bulunduğunuz ortamın ışık dengesinin ve kumaş kalitesinin bir sonucu olarak kusursuz görüntüler elde etmeniz kaçınılmaz bir sonuçtur. Kumaş kalitesinin önemli bir unsur olduğu bu üründe sıvı geçirmezlik olmazsa olmaz bir kuraldır. Son teknoloji ile üretilmiş nanoteknolojik kumaş perdeleri tercih ederek günümüz dijital tasarım dünyasına ayak uydurabilirsiniz. Sanal gerçekliğin büyüsüne kapılarak çeşitli efektleri deneyimlemenizi sağlayan bu ürün, birden fazla tasarımı havzasında barındırdığı için fiyat konusunda değişkenlik gösterir. Green screen yuvarlak, var olduğunuz standart ve alışılagelmiş ortamdan kurtularak farklı, yeni ve henüz keşfedilmemiş diyarlara yolculuk yaparken yanınızda eğlenceli bir yol arkadaşı olur. Fotoğraf çekimleri, video kurguları, kısa veya uzun filmler veya yalnızca özel zevkleriniz için tasarlamak istediğiniz tüm projelerinizin mühim aracı olarak hizmet sunar. Fotoğraf çekimlerinde kullanacağınız yuvarlak yeşil ekran, size kolaylık ve pratiklik sağladığı için ön plana çıkar. Ortam ışığının istenilenin dışında perdeye yansıması olumsuz sonuçlar elde etmenizi sebebiyet vererek hedefinize ulaşmanızı engelleyebilir. Bu sebeple mekanda kullanacağınız bu eşsiz perdeyi doğru bir şekilde konumlandırarak istediğiniz sonuca kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu tasarım harikası aracı özel zevklerinizde kullanırken keyif alabilir aynı zamanda kendinizi dijital video tasarım alanlarında geliştirerek benliğinize özgü keşfedilmemiş bir dünya oluşturabilirsiniz. Televizyonlarda ve dijital birçok platformda takip ettiğiniz haber bültenleri, diziler, filmler, programlar ve belgeseller kayıt altına alınırken veya kurgulanırken tercih edilen bu mükemmel ürün, aslında hayatınızın tam içindedir. Bu tasarımın farklı boyutlarına ve setlerine Trendyol’dan erişebilir, bu benzersiz ürünleri deneyimleyebilirsiniz. 

Büyülü Perdenin Boyutları

Büyülü Perdenin Boyutları

Tasarladığınız veya üzerinde çalıştığınız bir senaryo gereği yurt dışında değişik plajlarda çekim yapmanız gerekebilir. Böyle ortamlarda bir dizi ya da sinema çalışmanız olduğunda imkansızları sonuca dönüştüren bu nanoteknoloji harikası ekranın önünde hiçbir engel duramaz. Sizin yapmanız gereken tek şey doğru kalitede ve doğru özelliklerde bir ürünü alarak ihtiyaçlarınızı karşılamak olur. Bu perdeyi alarak stüdyonuzda hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. Bu ürünün tasarruf özelliği çekimlerinizde azımsanmayacak kadar büyük bir rol oynar. Bu teknolojiyi kullanmadan çekeceğiniz bir film için oyuncularla birlikte çekimi yapılacak olan ülkeye gitmek gerekir. Filmde yazılı olan konum her neresiyse oraya gitmek zorunda olmanız masraflarınızı artırır. Çalıştığınız ekibin ihtiyaçları da ortaya çıkacağı için ekstra maliyetler söz konusu olur. Para ve zaman harcamadan tasarruflu bir şekilde çekim yapmayı amaçlıyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz. Amatör bir ortamda bile bu yöntemi kullanarak dışarıya adım dahi atmadan istediğiniz konumu ayağınıza getirebilirsiniz. Kurguladığınız veya tasarladığınız video ve fotoğraflarınız için ihtiyacınız olan bu nanoteknoloji ile üretilmiş ürünün boyutları, hizmet kalitesinde önemli rol oynar. Green screen 2x2, 2x3, 4x6 sıklıkla tercih edilen ölçüler arasında yerini alarak müşterilerin kullanım amacına göre değişkenlik gösterir. Bu ölçüler, kolay taşınabilirliği baz alınarak belirlenir. Green screen 2m ise çoğunlukla profesyonel fotoğraf çekimlerinde kullanılırken net bir kalitenin sağlanmasında rol oynar. Green screen 480x360 azami görüntü kalitesi ve çözünürlüğü ile gerçekleşen olumsuzlukların ya da oluşabilecek hataların kurgu aşamasında düzeltilmesine olanak sağlar. Green screen 6x9 sahip olduğu ekran boyutu sayesinde farklı projelere hizmet vermenizi hedefler. Green screen 5x7 genelde amatör kullanımın yanı sıra profesyonel kullanım için tasarlandığı için odak noktası olur. Tanıtım çekimlerinde de kullanılan bu seçenekler, diğer boyut seçeneklerinden ayrı olarak yalnızca arka planda değil zeminde de hedeflenen çalışmalar yapmanızı kolaylaştırır. Sihirli perdenin çok çeşitli boyut seçeneklerine ihtiyaçlarınız doğrultusunda Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Green Screen Fiyatları

Bütçe Dostu Green Screen Fiyatları

Dijital dünyanızda tasarlayıp kendinizi içinde hayal ettiğiniz her konuma ve görüntüye sınırsız bir kaynakla ulaşabilirsiniz. Film çekimleri yapılırken bir çoğunuz harcanan maliyetin fazlalığını düşünüyor olabilirsiniz. Bununla birlikte sahip olacağınız bir sihirli perde, o çekilen filmin içinde kendinizi bulmanızı sağlar. Green screen fiyatları ve boyutları doğru orantılı olarak farklılık gösterir. Parça parça alınan bu ürünün ihtiyaca göre ölçü seçeneklerinin olması size kolaylık sağlar. Birçok farklı projede çalışacak insanlar için nanoteknoloji ile üretilen yeşil perde seti, kısa yoldan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için birleştirilmiş parçalar bütünüdür. Bu perde setinin içerisinde nanoteknoloji kumaşı koruyan özel çantası ve perdenin asılmasına imkan tanıyan aparatları mevcuttur. Perde setini Trendyol’dan satın alarak uzun vadeli yarar sağlayan bir yatırım aracına dönüştürebilirsiniz. Bu ürüne ayıracağınız bütçe ile farklı alanlarlarda ve farklı kategorilerde tecrübe sahibi olabilirsiniz. Bu perdenin çeşitliliği sayesinde isteyen herkes kendi bütçesine uygun tasarımlara kolaylıkla ulaşır. Her cebe uygun seçenekleriyle dikkat çeken ürün tasarımları arasında ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Gücü azımsanmayacak bu teknolojinin çalışabilmesi için ihtiyaçlarınıza uygun özelliklere sahip olması gerekir. Ayrıca senaryoda yazılı olanlara bağlı olarak video veya fotoğraf özelliklerine göre farklılık gösteren kapalı bir konuma ihtiyaç duyulur. Bu sayede belirlediğiniz kapalı alanda kullanabileceğiniz perde seti ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol üzerinden seçenekleri inceleyip siparişinizi verdikten sonra istediğiniz senaryo üzerinde çalışabilirsiniz. Ancak senaryo oluştururken dikkat edilmesi gereken önemli kurallardan biri de arka fon yeşil iken herhangi bir oyuncunun yeşil renkte bir kıyafet tercih etmemesi olur. Aksi takdirde  görüntülerin plansız bir şekilde karışması söz konusu olur. Perde seti ihtiyacınız olan her parçayı içinde barındırsa da çekimlerin güzel bir verimlilikle yapılabilmesi için ortamdan yansıyan ışık hüzmelerinin değeri çok önemlidir. Nesnelerin üzerine gelen ışıklar, belirli ve sistemli bir şekilde düzgün açı ile verilmelidir. Eğer arka planda geçirgen ışığı yansıtmadan kıran bir madde bulunursa arzu ettiğiniz parçayı seçerek istediğiniz görüntüleri oluşturabilirsiniz. Tasarrufu kalite ile elde etmek istiyorsanız Trendyol’da ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Kullanım Rahatlığı Sunan Yeşil Perde Standları

Kullanım Rahatlığı Sunan Yeşil Perde Standları

Pürüzsüz görüntüleri yansıtan ve nanoteknoloji ile üretilen bu perdeleri kullanırken çok çeşitli ürünlere de ihtiyaç duyulur. Bunların başında ise yeşil perde standı gelir. Bu standlar sayesinde son kalitede üretilmiş nanoteknoloji perdeleri duvara veya herhangi bir dayanağa ihtiyaç duymadan asarak istenilen sonuca ulaşabilirsiniz. Tasarladığınız her senaryo için farklı şekillerde ve boyutlarda üretilmiş perde standlarını Trendyol’dan temin edebilirsiniz. İster iç mekan ister dış mekan olsun her durumda ve şartta gerekli koşulları ve ışığı sağladığınız takdirde bu standlar hedeflerinize ulaşmanızda sizlere yardımcı olur. Hayallerinizin peşinden giderken senaryolarınızın veya projelerinizin özelliklerini karşılayabilecek standları seçmeniz önemlidir. İhtiyacınıza ve zevkinize göre seçebileceğiniz yeşil perdenin önemli özelliklerinden biri de ışığı yansıtmamasıdır. Tek parçadan nanoteknoloji ile üretilen bu perdeleri Trendyol’dan temin edebilir ve bu teknolojinin farklılığını kendiniz keşfedebilirsiniz. Video veya fotoğraf dünyasının teknoloji uygulaması sayesinde tasarlanmış çalışmalar ve senaryo değişiklikleri yapılır. Böylece insan sağlığını tehlikeye atan sahnelerin minimuma indirilmesi sağlanır. Ayrıca yararlarının yanında masraflı senaryoların sinemaya dönüştürülmesinde çok pratik olan bu teknoloji, özellikle bilim kurgu veya fantastik görüntüler için hizmet sunar. Aynı zamanda eğitim alanı içerisinde birçok farklı bölümde de bu araç hizmet verir ve toplumun eğitim kalitesinin geliştirilmesinde etkili olur. Tasarladığınız her projenin veya senaryonun farklılıkları olduğu gibi bu perdelerin de içerik çeşitliliği farklılık gösterir. Fotoğraf veya kamera stüdyolarının vazgeçilmezi olan bu son teknoloji ürün ile ürettiklerinizi sürekli geliştirerek her zaman daha iyisini hedefleyebilirsiniz. Arzularınızı karşılayabilecek ürün çeşitliliği ve zenginliği ile öne çıkan Trendyol’da seçenekleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

Yeşil Perde Trendyol’da

Yeşil Perde Trendyol’da

Fiyat çeşitliliğine göre farklı ölçü ve modelleri içerisinde bulunduran green box perde, kaliteyi gözeten müşteriler için farklı seçenekleriyle Trendyol’da bulunur. Neredeyse sihirli bir kutuyu anımsatan bu ürün, hayal dünyanızda olmak istediğiniz yere sizi götürür. Artık hayatın tam içinde bulunan dijital platformlar teknolojinin gelişmesiyle farklı kollarda ilerleme gösterir. Sizler de o kutuya sahip olarak ufkunuzu genişletebilir, sınırsızlığın keyfini sürebilirsiniz. Yeşil perde modelleri fiyatına ve ölçüsüne göre de çeşitlenir. Zevkinize ve hayallerinize göre tasarlanan bu ürününün farklı modellerini Trendyol’dan inceleyebilir, kalitenin farkındalığına varabilirsiniz. Havzasında barındırdığı birbirinden bol çeşidi sizlere sunan Trendyol, kalitenin unsuru olarak ön plana çıkar. Kendinizi içinde hissediyormuşçasına kurgu ve seyir zevkini bir arada yaşatan bu sihirli perde, değişip büyüyen dijital mecralarda yaptığınız işlerle kendi başarınızdan söz ettirebilmeniz için bir nevi biçilmiş kaftan görevi görür. Bu perdenin kumaş kalitesinin ne kadar önemli olduğu projelerinizin güzel sonuçlanmasında oldukça mühimdir. Yaptığınız işler ve aldığınız geri dönüşlerin perdenin kalitesiyle doğrudan bağ kurduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Bir film çektiğinizi ve bu filmde denizde geçen bir sahne olduğunu hayal edebilirsiniz. Gerçekliği yansıtması adına bu sihirli perdeyi kullandığınız ve arkasına dilediğiniz gibi montaj yapacağınız bu yeşil kutuda su kullanmamanız kaçınılmazdır. Bu nedenle tercih edeceğiniz perdenin sıvı geçirmez olması son derece önemlidir. Yeşil perde nereden alınır sorusu da yaptığı işe değer veren ve estetik kaygı duyan müşterilerin dikkat edip cevabını arayacağı bir diğer noktadır. Bu noktada Trendyol devreye girer ve sizi kaliteli ürünleriyle buluşturur. Sizler için ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmış bu ürünler ve çok daha fazlası Trendyol’da sizleri bekler.