Fiyat
Sabit Disk
Model
Oyun Türü
Uyumlu Cihaz
Ürün Türü
Garanti Süresi
Bağlantı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Gta 5 Ps4

" araması için 65 sonuç listeleniyor

Kaliteli Bir Oyun Deneyimi Sunan GTA 5 PS4 Versiyonları Trendyol'da!

GTA 5, oyun severler tarafından yıllardır tercih edilen Rockstar Grand Theft marka bir üründür. GTA 5 PS4 hayat dolu ve inanılmaz dinamik bir oyun deneyimi yaşatır. Genişletilmiş ve geliştirilmiş yeni sürümü sayesinde oyun severler için sayısız özellik ve yüksek çözünürlükle sunulur. 1997 yılından bu yana her oyunu sevilen GTA’nın PS4 için çıkan yeni sürümünü keyifle oynayabilirsiniz. GTA 5 PS4, yeni nesile ayak uyduran bir oyundur. Oyunu tecrübe edenlerin keyifli vakit geçirmesi için son derece gerçekçi tasarlanmış olan GTA ile saatlerin nasıl geçtiğini anlamak oldukça zordur. Son sürümünde hissedilen görüntü kalitesi sayesinde kendinizi oyunun içinde bulabilirsiniz.

Yüksek çözünürlük ve gerçekçi efektlerle geliştirilen oyun, PS4 teknolojisine uyum sağlayacak şekilde iyileştirilmiştir. Bu yüzden sıkılmadan saatlerce oynayabilirsiniz. GTA 5 PS4 oyununda gerçek görünüme sahip karakterlerle oynarsınız. Oyuna göre sanal şehirde ev ve araba sahibi olabilirsiniz. Oyunun içinde gerçek hayatta olan birçok şeyi görmeniz mümkündür. Ayrıca bu sanal şehrin içinde oyunculara verilen görevler, heyecanı ikiye katlar. GTA 5 aile ya da arkadaşlar ile oynanabilecek keyifli maceralardan biridir. Aksiyon ve macerayı birleştirerek yüksek çözünürlük ile sizlere sunulan bu oyunu PS4 sayesinde oynayabilirsiniz. Açılımı Grand Theft Auto olan GTA 5, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan bir oyundur.

Oyun Severlerin Vazgeçilmezi GTA 5 PS4 Oyununun Özellikleri Nelerdir?

Oyun Severlerin Vazgeçilmezi GTA 5 PS4 Oyununun Özellikleri Nelerdir?

GTA 5 PS4, oldukça fazla özelliklere sahip bir oyundur. Aksiyon ve macera türünde olan GTA 5, uzun yıllardır her zamanki kaliteli görselleriyle favoriler arasında yer alır. Benzersiz oyun teknolojisi sayesinde sanal dünyada zaman çok hızlı geçer. GTA 5 PS4 oyunu, sürdürülebilir bir formatta olduğu için istediğiniz zaman erişim sağlamanıza olanak tanır. Oyunun içinde yer alan harita sayesinde yarattığınız karakteriniz ile nereye gideceğinizi bulabilirsiniz. GTA 5 oyununda önceki sürümlere nazaran birçok özellik geliştirilmiş durumdadır. Özellikle araç kullanımı sırasında arabanın yere daha iyi tutunduğu fark edilebilir.

GTA 5 PS4 oyununda kullanıcıları şaşırtmak adına yapılan birçok yenilik, hikâyeyi başka bir boyuta taşımıştır. Oyundaki yakın dövüş mekanikleri, PS4 için yenilenmiş hissi verir. Oyuna yerleştirilmiş birçok benzersiz özellikten birisi de bağımsız karakterler arasında kolay geçiş imkânıdır. 3 ana karakterden biri olarak oyuna devam ettiğinizde diğer iki figür de bağımsız olarak hayatlarına devam edebilir. Ayrıca karakterler arasında oldukça hızlı geçişler yapabilirsiniz. Oyundaki her ayrıntı düşünülerek güncellenmiştir. Siz karakterler arasında geçiş yaptığınızda seçtiğiniz kişi, bağımsız yaşadığı süre için çeşitli ifadelerde bulunur. Bu tarz nüanslar oyuna güzellik katar.

Oyunun içinde seçebileceğiniz modlar yer alır. Birinci şahıs modunu seçtiğinizde, oyunun içindeki arabalar birbirinden farklı iç dizaynlara sahip olarak görülür. Gelişmeler arasında hatırı sayılır özelliklerden biri ise yoga, jet ski, paraşütle atlama, tenis, golf ve tüplü dalış gibi birçok olayın oyuna eklenmiş olmasıdır. Yıllardır oynayanların büyük bir istekle beklediği bu özellikleri haritanızı keşfederken bir anda görebilirsiniz. Hatta haritanızda dolaşırken rastgele bir olayla da karşılaşabilirsiniz. Keyifle oynanacak olan GTA 5 PS4 50 GB’lık yer kaplar. Oyun konsolunuzun kapasitesine bakarak kesintisiz bir heyecana adım atabilirsiniz.

Kullanıcılara kesintisiz adrenalin yaşatan GTA 5, eğlenceli zaman geçirirmenize olanak sağlar. Oyuncular, GTA 5’e yeni eklenen özelliklerle haritada çok daha uzak noktalara ulaşabilir. GTA 5 açık dünya haritası sayesinde oyunculara gerçekçi bir deneyim yaşatır. Oyuncuların Pasifik Okyanusu’nun derinliklerini keşfetmek için kullanabilecekleri denizaltı araçları bile bulunur. Geçmiş GTA versiyonlarından esinlenerek tasarlanan yeni nişan alma sistemi, geri döndüğü için kolaylıkla kullanılabilir. Oyunun içindeki tank da son derece gerçekçi tasvir edilir. Tüm bu gerçekçi yenilikleri GTA 5 oyununun içinde bulabilir doyasıya kesintisiz eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Etkili Oyun Performansı ile GTA 5 PS4 Grafikleri Nasıldır?

Daha Etkili Oyun Performansı ile GTA 5 PS4 Grafikleri Nasıldır?

GTA, oyuncuların saygı duyduğu şirketlerden birisi olan Rockstar Games tarafından tasarlanır. Birçok farklı platform esas alınarak yenilenen GTA’nın son versiyonu, PS4 ve üzeri için uygundur. İçeriğin grafiklerine bakıldığında daha iyi aydınlatma ile oyun deneyiminin yükseldiği görülebilir. Ayrıca geliştirilmiş hava modu sayesinde oyun çok daha gerçek hissettirir. Üç boyutlu bir görünüme ve yeni renk şemasına sahip güncellenmiş radar özelliği ile oyun deneyimini son derece artırır. Radar özelliği ile oyuncu bulunduğu konumu ve bazı ilgi çekici noktaların nerede olduğu görülebilir.

GTA 5 PS4 oyunu, 1080P çözünürlüğü destekler. Böylece oyunu yüksek çözünürlükte oynamak mümkün hâle gelir. 1080P desteğine sahip GTA 5 PS4 30 FPS kare hızıyla çalışır. Bu yenilenen gerçekçi içerik, Playstation 4’te 1080p/30fps özellikleriyle adrenalini doruk noktasına ulaştırır. Duraklatma menüsü, GTA serisinin tamamında görülür. Oyuncu, konsol üzerinden “Başlat” düğmesine her bastığında ortaya çıkar. Günlük oyun rutini tamamlandığında, molaya ihtiyacı duyulduğunda, haritayı kontrol etmek için ya da kontrolleri yeniden tanımlamak için kullanılır. Bu uygulama, GTA 5 PS4’te gri tonlamalı ve yüksek çözünürlükte verilir.

GTA 5 PS4 için oynama isteğini artıracak yenilik ise daha yüksek dokulu çözünürlüklü alanlardır. Bu sayede kendinizi oyuna kolayca kaptırabilirsiniz. Sanki gerçek bir dünyada oynuyormuş gibi hissettiren GTA 5 PS4, FPS konusunda konsol üzerinden de bilgisayar kalitesini yakalamak için çalışır. Bilgisayar üzerinden oynandığından GTA 5 PS4, 4K görüntü kalitesine sahiptir. Ayrıca yine bilgisayarda GTA 5 PS4, 60 FPS kare hızına kadar çıkabilir. Oyun hem bilgisayar hem de PS4 konsol üzerinden son derece kaliteli şekilde oynanır. Geliştirilen grafik teknolojisi sayesinde eklenen yeni konumlar ve açık dünya özellikleri, kontrolleri çok daha iyi kullanmamızı sağlar. Bu sayede heyecanlı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

GTA 5 PS4 Oyun Serilerinin Fonksiyonları Nelerdir?

GTA 5 PS4 Oyun Serilerinin Fonksiyonları Nelerdir?

GTA 5 PS4, uçsuz bucaksız sanal dünya bir deneyim yaşamak için kullanıcılarına farklı özellikler sunar. GTA 5 PS4; açık dünyası, sayısız görevi ve yepyeni modlarıyla beklentilere cevap verir. GTA 5 PS4 modları, markanın resmî adresinden indirilerek kullanılır. İndirilen ve kurulan bazı modlar sayesinde oyunun grafiklerinde birçok değişim yaşanır. İndirilen bu özellik sayesinde araçların görüntüsü ve çözünürlüğü de oldukça fazla değişime uğrar. Bazı modlar da normalde giremediğiniz binaları aktif hâle getirir. Oyun üzerindeki neredeyse tüm iç mekanlara girebilmenizi sağlar.

GTA, uzun soluklu macerasını çok farklı yerlere taşıdığı için size geniş bir dünya sunar. Gölgeler ve ışık yansımaları sunan modlar da gerçekçi bir deneyim için oyuncular tarafından sıkça tercih edilir. Daha birçok özelliğe sahip olan yenilikler, oyuncular tarafından indirilebilir. Oyunu keyifli ve uzun soluklu olarak oynayabilirsiniz. Serinin son versiyonu olan GTA 5 PS4, multiplayer özelliğine sahiptir. Online olarak oynanan GTA 5, PS4 versiyonları için çok kişili deneyim sunabilir. GTA online serbest dolaşım özelliğinin yanı sıra oyun, açık dünyadan bağımsız olarak ayrı oturumlarda da oynanır.

GTA 5 PS4, 2 oyunculu modu da içerir. Oyuncular, aynı anda aynı yerde yaşıyor olsalar bile açık dünyayı işgal eden kişiler tarafından görülemeyecek ve onlarla etkileşime geçemeyecektir. Multiplayer olarak oynayan kişiler arasında yarışlar, spor aktiviteleri ve hayatta kalma oyunları gerçekleşebilir. Oyuncuların çoğu GTA 5 hikâyesinde de yer alan çeşitli suç patronu karakterleri için ortak görevler üstlenebilir. Bu oyun modlarında yer alan kişilerin sayısı ve kendilerine sunulan alanın boyutu, aktiviteye bağlı olarak değişir. Tüm dünyada yankı uyandıran GTA 5 PS4 oyunu, açık dünya görüntüleri ve müzikleriyle de sizi hikâyenin içine çeker.

Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz GTA 5 PS4'ün Performansı Nasıldır?

Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz GTA 5 PS4'ün Performansı Nasıldır?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte oyunlardaki değişim de son derece etkili bir hâl alır. GTA 5 PS4, Türkçe dil seçeneği ile sizlere daha iyi oyun deneyimi sunar. Ayrıca ana dil desteği ile güncellenmesi sayesinde verilen görevleri daha kısa sürede tamamlayabilmenizi sağlar. GTA’nın Türkçe versiyonu bu noktada oyunculara mükemmel bir kolaylık sunar. Sürekli görev üzerine ilerleyen bir oyun olduğu için cümleleri iyi takip etmek önemlidir. Verilen görevleri daha sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmek adına Türkçe alternatiflere öncelik verebilirsiniz. Dilin Türkçe olması, oyunun hikâyesini daha iyi bir şekilde idrak edebilmenize yardımcı olur.

GTA 5 PS4 Premium Edition, CD formatındadır. GTA 5 PS4, CD formatıyla oyun konsolunda rahatlıkla kullanılabilir. Kaliteli malzemesiyle de çizik ve bozulmalara karşı korunaklıdır. GTA 5 PS4, DVD formatında da sunulabilir. Premium olarak sunulan oyunda farklı etkinlikler yer alır. Özel bir edisyon olmasından dolayı oyunda gelişmiş özellikler sunulur. Premium edition oyunda sanal bina, araç, ofis ya da banka satın almak mümkündür. GTA 5 PS4 limitli edisyon, benzersiz bir oyun deneyimi arayanlara kaliteli grafikler ve heyecanı katlayan yenilikler sunar. Oyun içinde sosyalleşme olanağı veren özel versiyonlarda sanal araçlarınızı park etmeniz için garaj olanağı da bulunur. Ayrıca oyunun size sunduğu evi de dilediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

Premium baskıda hızlı veri akışı sayesinde akıcı bir oyun deneyimi yaşamınız sağlanır. Oyunun premium özelliği, birçok aracı ücret ödemeden almanıza olanak tanır. GTA 5 Premium Edition içeriğinde Grand Theft Auto V deneyiminin tamamına ulaşılır. Ayrıca GTA 5’te sürekli genişleyen Grand Theft Auto Online, The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers gibi mevcut içeriklere ve oyun yükseltmelerinin tümüne erişim bulunur. Premium versiyon sayesinde Grand Theft Auto Online’da kendi suç imparatorluğunu kurabilirsiniz.

Oyunu geliştirmenin en kısa yolu olan Criminal Enterprise Başlangıç Paketi de Premium versiyonla birlikte gelir. Bu mükemmel paylaşımlı çevrimiçi deneyimde Los Santos ve Blaine County’de suç dünyasının merdivenlerini tırmanabilirsiniz. Ayrıca sürekli genişleyen kişisel tercihler ve yöntemleri keşfederek kendi dünyanızı yaratabilirsiniz. GTA Premium versiyonda spor arabalar, motorlar, helikopterler ve ralli araçları gibi 10 farklı taşıtın bulunduğu bir filoya sahip olunabilir. Ayrıca dev filonun koyulabileceği 10 araçlık bir garaja da sahip olabilirsiniz.

Yüksek Özellikli GTA 5 PS4 Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Yüksek Özellikli GTA 5 PS4 Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

GTA 5 PS4 oyununun kullanıcılar üzerinde çok fazla avantajı vardır. Sayısız yenilikle oyunculara gerçekçi bir deneyim yaşatan GTA 5, 1. şahıs moduna sahiptir. Bu sayede seçilen ana karakterin bakış açısıyla etrafı izleyebilme ve nişan alabilme olanağı elde edilir. PS4 kullanımında GTA radyolarında Alberto Stylee – Tumbando Fronte, Bad Gyal – A La Mia ve Chucky73 – Dominicana gibi 77 adet yeni şarkı daha dinlenebilir.

GTA 5’i PS4 üzerinde oynamanın büyük avantajlarından biri de konsolun daha iyi grafikler sunmasıdır. Artırılmış çözünürlük, daha iyi dokular ve çizimler, oyun içinde kullanıcıları karşılar. Çözünürlüğün iyi olması sayesinde daha fazla yeşillik ile GTA 5 deneyimi yaşanır. Ayrıca gerçekçilik konusunda çalışan ekipten de anlaşılacağı gibi GTA 5’in PS4 versiyonunda yolda daha fazla insan ile karşılaşmak mümkündür. Oyun içinde insanlar kadar araba sayısı da artırılmıştır. Kalabalık ve gerçekçi tasarımıyla oyundaki yakın dövüş teknikleri de benzersiz bir hâl alır. Oyun içinde insan ve araba yoğunluğunun yanı sıra avlanacak hayvan sayısı da oldukça fazladır.

GTA 5 oyununda önemli avantajlardan birisi de Los Santos Customs Shop’ın yeniliklere sahip olmasıdır. Ayrıca DS4 olarak adlandırılan Dualshock 4 adlı cihaz sayesinde oyunda cep telefonuyla konuşma özelliğini de kullanabilirsiniz. GTA 5 oyununu Playstation ile oynadığınızda birçok yenilik ve avantaj sağlanmış olur. Grafikler, çok daha başarılı olduğu için gündüz ve gece algısı da PS4 üzerinden oynandığında fark yaratır. GTA 5’te hava durumunu çok daha iyi anlarsınız. Kaliforniya ve Los Angeles’ın coğrafyasına ve mimari yapısına oldukça benzeyen Los Santos’ta geçen oyun, son derece gelişmiş ve geniş GTA haritasıyla gelir.

Uzun yıllar boyunca sunduğu oyun keyfi ile kullanıcıları her zaman mutlu eden GTA, son sürümü ile de beğenilerek tercih edilir. Sayısız aktivitenin gerçekleştiği oyunda, araba ve tekne yarışlarının yanı sıra triatlon, paraşütle atlama, dalma, golf ve dart oynama gibi yepyeni aktiviteler de bulunur. Bir noktadan diğerine giderken karşılaşılabilecek rastgele olaylarla, senaryo harici görev çeşitliliği oluşturulur. GTA 5, oyuncuların daha önce hiçbir Grand Theft Auto oyununda yaşamadığı bir deneyim sunar. GTA 5 serisinde ana ve yan görevleri yapmakla birlikte geniş araç çeşitliliği de oldukça beğeni kazanır.

Kara, hava ve deniz araçları konusunda GTA 5 PS4, oldukça çeşitli seçimler sunar. Oyun, havada ve askerî alanlarda bulunan onlarca helikopter ve uçak sayesinde haritanın tamamını istediğiniz kadar gezilebilmenize olanak verir. Oyun senaryosu dikkatle takip edildiğinde mecranın içindeki yatırım olanaklarından yararlanmak mümkün olur. Hâlihazırdaki oyun parası, kısa sürede yüksek tutarlara ulaştırılabilir. Kazanılan oyun parası ile araç, silah ve benzeri ürünler alınabilir. Şehrin dört bir yanında bulunan kıyafet mağazaları, silah dükkânları ve otomobil modifiye alanlarında da paranızı harcayabilirsiniz. Ayrıca karakterin görünümünü değiştirmek istiyorsanız oyun parasıyla berber ve dövmecilerden de hizmet almanız mümkündür.

GTA 5 PS4 Oyununun Fiyat Aralıkları Nasıldır?

GTA 5 PS4 Oyununun Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Açık dünya türü oyunları sevenler için GTA 5 PS4, özellikleri ve indirilebilir modlarıyla son derece tatmin edicidir. Oyun, film tadında sürükleyici senaryolara sahiptir. Aksiyon oyunlarına meraklı olan kitlenin vazgeçilmezi GTA 5 PS4, fiyatı ile de dileyen herkes için ulaşılabilir bir aralıkta yer alır. GTA 5’i PS4 ile birlikte son derece uygun fiyata satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra yüzlerce saat sıkılmadan oynayabilirsiniz. GTA 5, yeni sürümde gelişmiş birçok özellik sayesinde başından kalkmadan benzersiz bir oyun deneyimi yaşanır.

Oyuncuların severek tercih ettiği GTA 5, Rockstar Games’in son güncellemesi üzerinden zaman geçmiş olmasına rağmen yepyeni içeriklerle zenginleştirilerek sunulur. Grand Theft Auto V, Playstation 4 sahibi oyuncuların mutlaka edinmesi gereken oyunlar arasındaki yerini her zaman korur. GTA 5’in yenilenmiş hâlini PS4 ile deneyimlemek istiyorsanız siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Ayrıca geniş ürün seçenekleri arasında yer alan GTA rozetleriyle bu benzersiz oyuna duyduğunuz ilgiyi kombinlerinize yansıtmanız da mümkündür. GTA 5 oyun hediyeli birçok ürünü uygun fiyata alabilirsiniz. GTA 5’in getirdiği yeniliklerin birçoğuna sahip olabilmek için Dualshock 4 kolları, oyun ve PS4 konsolunu Trendyol’dan güvenle sipariş edebilirsiniz.