Beden
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Cinsiyet
Oyun Türü
Uyumlu Cihaz
Ürün Türü
Garanti Süresi
Bağlantı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Gta 5 Ps3

" araması için 34 sonuç listeleniyor
RockStar Games Gta 5 Oyun
Kargo Bedava

RockStar GamesGta 5 Oyun

399 TL
Sepete Git

GTA 5 PS3

GTA 5 PS3 Grand Theft Auto V ile Renkli Bir Dünyaya Ortak Olma İmkanı

Son zamanlarda oldukça sık bir şekilde oynanan bilgisayar oyunları her haliyle karşımıza renkli ve de eğlenceli bir dünya sunar. Bu dünya insanları içerisine anında çekebilir bir özelliğe sahip olduğundan dolayı da ilgi odağı olur. İnsanların yoğun ilgileri karşısında da bilgisayar oyunları gelişmiş sürümleri ile karşınıza çıkabilir. Oldukça değişik kategorilerde karşımıza çıkan bilgisayar oyunları birçok oyuncu tarafından da sabırsızlıkla beklenir. Bunlardan bir tanesi olan GTA 5 PS 3 ise oldukça renkli ve de değişik tarzda görüntüsüyle göz doldurur. Oldukça tatmin edici olan bilgisayar oyunları şimdilerde herkesin hemen hemen her yaştan insanın ilgi odağı haline geldi. Bu şekilde düşünüldüğünde 35 yaşında olan bir kişi için bile harika bir dünya vaadinde bulunan oyunlar artık daha kaliteli ve de çeşitli versiyonlarda karşımıza çıkmaktadırlar. Özellikle son zamanlarda oldukça ses getiren bir başka oyun ise Playstation 3 GTA 5. Oldukça klasik bir oyun olan GTA’da esas olan öğeler renkli mekanlar ve şehirlerdir. Seride geçen hayali mekanlardan olan şehirler büyük çoğunlukla Amerikan şehirlerinden esinlenilmiş olan şehirlerdir. Oyun genel olarak serideki oyuncuların hikayede ilerleyip daha fazla şey görebilmeleri için görev alıp ve de ilerleyip aksiyon macera ve de araba sürüşü üzerinden ilerlemektedir. Suç dünyası gibi öğelere de yer veren detaylı bir hikayesi olan oyun senelerdir birçok kişi tarafından takip edilmekte ve her bir sürümü büyük ses ve de yankı uyandırmaktadır. Önemli olan hikayedeki görevleri yapmak ve de yetişkinlere yönelik olan bu dünya içerisinde sağ kalabilmektir. Playstation 3 GTA 5 ile büyük bir şehirde suç dünyasına ait olan bir insan olarak suça ortak olmaya ve de oyunun verdiği yönergeler ile birlikte organize suçlarda yükselmeye çalışmak esas amaçtır. Bu amaç doğrultusunda da üretilen oyun genel olarak insanlarda ilgi, alaka ve de heyecan yaratır. Özellikle de söz konusu olan amaç adam öldürme ve de bazı ağır suçlar başta gelmek üzere bazı bilindik suçlardır. Oyunda oldukça sık bir şekilde de seslendirme ve de radyo istasyonu gibi öğelerden yararlanılmış olmakla birlikte kurgusu genellikle Amerikan dünyasına ait öğeleri taşır. 2015 tarihinde piyasaya çıkan oyun pek çok açıdan ilgi çekmiştir, 3 ana karakteri barındırmaktadır. Oyun şu ana kadar en çok satılan ve de en çok merak edilen olarak anılmaktadır.

GTA 5 PS 3 Hakkında Merak Uyandırıcı Detaylar

GTA 5 PS 3 nasıl oynanır konusunda merakınız var ise bilgilendirici öğeler oyun ile alakalı platformlarda yer almaktadır. Oyun pek çok açıdan özellikle ilk çıktığı zaman ve de sonrasında oldukça ilgi uyandırıcı bir yapıdadır. 3 ana karakteri olan oyunda karakterler arasında geçiş yapabilme durumu söz konusudur. Her karakterin kendine özgün doğası olduğundan ötürü de bu oyuncular kendileriyle ilgili olan alanlarda oldukça iyidirler. Oyunda özellikle de araçlar arasında değişiklik yapılabilmektedir. Özellikle de paraşüt, uçak, jet ski sürme gibi birçok aktivite de söz konusu olmaktadır. Her bir karakterin mevcut hobileri bulunmaktadır ve bu hobileri de istediği zaman yapabilmektedir. Özellikle de oyunda mevcut olan harita oldukça geniştir. Diğer oyunlara nazaran oldukça geniş bir alanda birçok şeyi yapabilmek de oyuna büyük bir artı katmaktadır. Özellikle de karakterler arasında geçiş yapılabilmesi ve de bu istenilen sürüşleri yapabilmek oldukça önemlidir. Çünkü her bir karakter kendine özgü aleti kullanabilmektedir. Özellikle pilot olan karakter uçak, helikopter kullanma konusunda uzman diğer karakter ise daha çok araba ve benzeri araçları kullanmada uzmandır. Oyundaki coğrafi alanlar oldukça geniş bir şekilde olmakla beraber dağlar, okyanuslar, denizler, ovalar, ormanlar, kentler, tarım alanları ve birçok daha başka coğrafi bölge mevcuttur. Özellikle deniz altına dalabilen oyuncular denizlerde hazine veya batıklarla da karşılaşabilmektedirler. Her karakterin özel bir yeteneği olacak şekilde tasarlanmış GTA 5 PS 3 oyun oynama açısından da rahat ve kullanışlı bir oyun konforunu sizlere sunar. Oyun konforu ve de rahatı karakterler ile alakalı bir olgu olmakla birlikte de özellikle karakterler arası geçiş özelliği oldukça önemlidir. GTA 5 PS 3 2 kişilik nasıl oynanır merak ediyorsanız; önemli olan şey kesinlikle oyun online modu dışında 2 kişi ile oynanamaz. Dolayısıyla da normal modunda 2 kişilik oyuncu seçeneği yoktur. Online sistem dışında tek oyunda 1’den fazla kişi tek oyunda oynayamaz. Ancak sırası ile oynanabilir. Multiplayer modu denilen modu ile çoklu oyuncu ile oyun oynanabilir. Özellikle bu zamana kadar geliştirilen en büyük mod olarak karşımıza çıkar.

GTA 5 PS3 Oyun Oynarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Özellikle oyun yüklendikten sonra eğer kaydetmezseniz oyun her açtığınızda tekrar başlayabilir. İlk defa kullanacaklar olanların dikkat etmesi gereken bu hassas noktada ise GTA 5 PS 3 kaydetme için yapılması gerekenler oldukça kolay. Oyunun ayarlar kısmında save bölümüne gelirseniz orada save bölümünde auto diye bir kısım karşınıza çıkar, daha sonradan bu mod açmanız durumunda oyun kaydedilecektir. Bu pratik işlemden sonra rahatlıkla oynayıp, keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Özellikle de oyunun tekrar başlaması hususu sizi oyundan soğutmamalı. Birçok farklı seçenek olmakla birlikte oyunu kullanmaya başlamadan önce de mod indirmeniz gerekmektedir. GTA 5 PS 3 mod hususunda da sizlere oldukça gelişmiş bir dünya sunar. Modları güvenli bir siteden indirdiğiniz takdirde kurulumu da oldukça kolaydır. Sizlerin güvenli ve de konforlu bir şekilde oyun oynayabilmesi adına bu adımları takip etmek ve de oluşturmak oldukça önemlidir. Ayarlar kişiselleştirildikten sonra deneyiminiz oldukça güzel geçecektir. Şimdilerde herkesin ilgi odağı olan bilgisayar oyunları sizlerin de önemli ölçüde ilginizi ve dikkatinizi daha çok çekecektir. Özellikle de keyifli ve de güzel zaman geçirmeniz adına güzel bir girişim olan bilgisayar oyunları oldukça tatmin edici ve de özellikle de güvenlidir. Oyun oynamak eğlenceli ve de zevkli olduğu için kesinlikle sizin çabanıza değmektedir. Ve de oyun oynarken zevkinize bağlı olarak da oldukça ilgi çekici ve de ilgi uyandırıcı gelişmelere de tanık olabilirsiniz. Bu gelişmeler birçok açıdan da sizleri ve de sizin gibi pek çok oyuncuyu etkilemektedir. Ana karakterler ile beraber yan karakterlerin de yer aldığı oyunda zevkli bir performans çıkarmak sizin elinizde. Oyun için tasarlanan maketler ve reklam olarak videolar da ne kadar heyecan ve merak uyandırıcı bir oyun olduğunu gösterir nitelikte. Karşımıza çıkan birçok alternatif oyunlardan gelişmiş bir yapısı olan oyun özellikle de son sürüm olmasıyla da tasarımından sıklıkla bahsettiriyor. Kendinden önceki sürümlerden oldukça farklı olan pek çok noktası olan bu sürümde özellikle de bazı yerlerde farklılıklar daha çok hissedilir durumda.

Konforlu Ve Dinamik Bir Oyun Keyfi İçin GTA 5 PS 3

Birçok açıdan sizleri renkli ve de eğlenceli bir dünyaya doğru iten oyun heyecanı doruklarda hissettirerek de sizlere yoğun bir dünya da sunuyor. Bu dünyada çatışmalar ve de boğuşmalar devam etmekte ve birçok değişik öğelerle beraber sizler de zevkli bir deneyim geçirmiş oluyorsunuz. GTA 5 PS 3 Türkçe versiyonu ile de karşımıza çıkabildiğinden dolayı isterseniz dil ayarlarını bu şekilde oluşturabilirsiniz. Bu dil versiyonunu seçmeniz dahilinde de daha konforlu ve pratik bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Özellikle de dil oyun oynarken oldukça sizleri etkileyen bir husus olmaktadır. Bu konuda rahat davranabilirsiniz ve de dilediğiniz modda çalışma gösterebilirsiniz. GTA 5 PS 3 dil değiştirme seçeneği olmakla birlikte ne yapacağınız yani hangi dili tercih edeceğiniz aslında oyun ilk açılırken soruluyor ve o kısımdan istediğiniz dili oyuna başlamadan seçebiliyorsunuz, daha sonradan da size dille ilgili ve de özellikle dili değiştirmek ile alakalı bir şey ortaya çıkmıyor. Sizler daha sonradan internet sitelerinden öğrenebileceğiniz şekilde bir yolla dil değiştirme meselesini halledebilirsiniz. Böylelikle de yanlış bir dil seçmeniz durumunda bu seferde o dili değiştirmeniz sorunu ortaya çıkabilir. Playstation 3 GTA 5 Türkçe olarak karşınıza çıktığı zaman kendi dilinizi seçmeniz en mantıklı ve güvenilir hareket olur. Çünkü daha sonradan dil değişimi yapmak biraz zor da olsa imkansız değil. Zor olsa da bu yolla da dil değişimini tamamlamış olabilirsiniz. GTA 5 PS 3 tuşlar ve onların kombinasyonu oyun oynamanızı sağlayan önemli hususlardan biridir. Bu hususlarda karşınıza çıkabilecek en önemli şey de sizlerin verimli bir şekilde oyun oynamanıza yardımcı olabilecek şeylerin de olmasıdır. oyun oynamak için en önemli şeylerden biri de doğru bir şekilde bu tuşların işlevini iyi bir şekilde bilmek ve kontrollü bir şekilde ilerleyebilmek. Bu sayede en doğru şekilde hamlelerinizi ve de adımlarınızı takip edebilecek ve istediğiniz uygulamayı karakterlerinize yapabileceksiniz. Karakterler de bu uygulama ile istediği yönelimi gerçekleştirebilecek ve de hamle yapabilecekler. Bu sayede de her şekilde oyun içerisinde rahat bir şekilde ilerleyebileceksiniz. Tuşlar sizlere aynı zamanda ilerleme ve de oyunda farklı şeyler görebilme imkanı sağlamakla birlikte sizleri daha doğru hamleler yapmaya da iter. Bu hamleler sayesinde de daha doğru şekilde yol almış olursunuz.

GTA 5 Ps 3 ile Oldukça Heyecanlı Bir Deneyim Edinme İmkanı

Oyunda önemli derecede dikkat etmeniz gereken noktalarda farklı karakterlere bürünebilmektir. 3 ana karakter olduğu için ve de bunların üçünün de farklı özellik ve yapıda olmaları ile sizler de farklı bir dünyaya açılmış olabiliyorsunuz. Özellikle oyunlarda önemli püf noktalar ve hileler bulunmaktadır. Bunlardan biri de polis karakterine bürünmektir. GTA 5 PS 3 polis olma hilesi özellikle popüler olan ve birçok konuda sizleri oyun oynarken daha da motive edecek olan öğelerden sadece biri. Bu öğeler sayesinde de daha keyifli bir deneyim sizleri bekliyor. Özellikle de başkaca kişilere bürünebilme pek çok oyunda olduğu gibi oldukça heyecan verici bir olay. Bu heyecan verici olay ile de siz ve tüm diğer oyuncular büyük bir konfora ve de aynı zamanda değişik bir serüvene ortak olacaksınız. Bir diğer ilgi çekici olabilecek hile ise ölümsüzlük hilesi. GTA 5 PS 3 ölümsüzlük hilesi ile daha değişik bir konfora ve de dünyaya sizi davet edecek özellikle de süresi de değişen hileler ile daha farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Aslında ezberleri ve de oyundaki tüm dengeleri bozabilecek olan bu hile sayesinde de daha etkili bir oyun oynama serüvenine erişebilirsiniz. Bu değişik hilelerden en meşhurları bunlar olmakla birlikte daha fazla birçok hile bulunmaktadır. Tüm bunlar kullanıcıların ve de oyuncuların inisiyatifine bağlı olarak sizleri oyun oynarken motive edici birer araçtır. Bu araçları kullanarak deneyimlerseniz oyunu belki de daha fazla eğlenebilirsiniz. Bunlar kişisel kullanıma yarayacak bilgiler olmakla birlikte çeşitli portallarda veya bilgisayar oyunları ile ilgili internet sitelerinde yer almaktadırlar. Her daim sizlere daha konforlu ve de tehlikesiz bir oyun serüveni yaşamanızı sağlayacak olan hileler değişik bir deneyim yaşamanıza da vesile olacaktır. Özellikle de iyi oyuncular daha çok hile konusunda iyi olmakla birlikte bu durum değişebilmektedir. Özellikle uzun bir zamandır oyuncuların gözdesi olan oyun sayesinde de kullanıcılar daha da meraklanıp çeşitli hileleri deneyimlemektedirler.

GTA 5 PS 3 Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her zaman bilgisayar oyunlarına gösterilen yoğun ilgi sayesinde fiyatlarda değişimler ve de dalgalanmalar olmakla birlikte fiyatlar genellikle tek bir çizgide ilerlemektedir. Sizlere en uygun ve de en kullanışlı oyunları üreten firmalar özellikle de bu konu üzerinde de özverili olmaya çalışırlar. Her açıdan sizleri oldukça memnun edecek şekilde olan ürünler son teknolojidir ve birçok önemli tasarımcıdan çıkan oyunlardır. Bu oyunlar kurguları ve de oyunun içeriği açısından da yoğun bir özen sunmaktadır. Sizlerde Playstation 3 GTA 5 fiyatı için tavsiye edilen satış fiyatlarını görebilirsiniz çünkü oldukça özenli ve de kaliteli üretici firmalar tarafından oluşturulan bu ürünler pek çok açıdan sizlerin beklentisini ve de isteklerini karşılar nitelikte ürünlerdir. Bu ürünler ilk başlarda insanlara eğlencenin ve de boş zamanları geçirmenin bir aracı olarak görünse de artık yeni dünya düzeninde bir ihtiyaç olarak da karşımıza çıkar. Son sürümlerine göre GTA 5 PS 3 fiyat olarak bir değişim göstermiş olsa da son sürüm olarak pek çok şey eski sürümlerden oldukça farklıdır. Pek çok noktada ayrışan bu yeni seri birçok özelliği bir arada bünyesinde barındırır. Çoğu oyunda olmayan modlar ve de özellikler bu yeni sürüm oyunda yer almaktadır. GTA 5 PS3 CD fiyatı bu şekilde değerlendirildiğinde de özellikle de sizlere memnuniyet ve de isteklerinizi karşılama konusunda sorun çıkarmayacaktır. İçerisinde diğer oyunlardan üstün olan özellikler de ayrıca bünyesinde mevcuttur. Bu şekilde değerlendirildiğinde de en çok detaylı ve de özenli sürüm sizlere alternatif bir Amerika dünyasını sunuyor. Odalarınıza ve de evlerinize kadar getirebiliyor. Bu sayede sizlerde renkli bir dünyaya davet edilip bu dünyada film yıldızı gibi bir oyun çıkarabiliyorsunuz. Bu dünyada rahatça dolaşıp keyifli bir şekilde para kazabiliyorsunuz, aslında gerçek hayatta tecrübe etmesi zor olan deneyimlerden faydalanıp tecrübe edebiliyorsunuz. Karakterlerin ve de olayların kurgusunun iyi olması da bu şekilde sizi daha yoğun bir tatmin duygusuna itiyor. Özellikle de video oyunları tatmin edicilik özellikleri yoğun şeyler oldukları için tercihen oldukça sık oynanırlar. En çok geniş kategoriye sahip ve de en uygun fiyatlı ürünleri bulabileceğiniz Trendyol’dan güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.