Fiyat
HDMI
Ekran Yenileme Hızı
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Arttırılabilir Azami Bellek
Bağlantılar
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Ekran Boyutu
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
İşlemci Frekansı
Temel İşlemci Hızı (GHz)
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Klavye
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Optik Sürücü Tipi
Panel Tipi
Power Supply
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Gtx 1650 Ekran Kartı

" araması için 2124 sonuç listeleniyor

Gtx 1650 Ekran Kartı Modelleri Trendyol'da!

Günlük yaşamımızın bir parçası olan bilgisayarlara neredeyse herkes ihtiyaç duyar. Bu teknolojik sistemler, birden fazla küçük parçanın bir araya gelmesi ile oluşur. Bilgisayarlar için önemli sistem parçalarından biri ekran kartıdır. Ekran kartı, görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlayan temel parçadır. İşlevini monitör ve işlemci arasında görür. Ekran kartı, grafik ve görüntülerin işlem görerek ekrana yansıtılmasında, ana rolü oynar. Bilgisayarda yapılacak işlemlerin ağırlığına göre, kullanılması gereken ekran kartı da değişir. GTX 1650 ekran kartı da bu görevi gören bir ekran kartı modelidir. Dikkat çeken özellikleriyle piyasaya sürülen bu ürünün hem masaüstü hem dizüstü bilgisayarlara hitap eden çeşitleri vardır. Bu ürünün farklı niteliklerde olan versiyonları mevcuttur. Bilgisayar özellikleri ve monitör kartı özelliklerinin uyumlu olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Farklı donanımlardaki PC sistemlerinde farklı özelliklerdeki modeller kullanılır. Sisteminiz ile alacağınız parçanın uyum sağlaması bilgisayar performansını arttırır. Böylece bilgisayarınızla yapmanız gereken işleri keyifle halledebilirsiniz. Özellikle yapacağınız bilgisayar aktiviteleri yüksek performans gerektiriyorsa her parça beklentinizi karşılamaz. İstediğiniz performans doğrultusunda bir parça seçimi yapmanız gerekir. Önde gelen birçok teknoloji firması GTX 1650 laptop ekran kartını ürettiği sistemlerde kullanır. Böylece bilgisayarlar görüntü açısından oldukça iyi bir deneyim sunar. Bu bilgisayarlar ekran kalitesi sayesinde yüksek oyun performansı gösterirler. Oyun oynarken kullandığınız bilgisayarın ekran kartı oyun deneyiminizi çok etkiler. Siz de keyifli oyun deneyimi için ekran kartınızı Trendyol’daki GTX ürünleri ile değiştirebilirsiniz.

Yüksek Performans İçin GTX 1650 Ekran Kartı

Yüksek Performans İçin GTX 1650 Ekran Kartı

“GTX 1650 nedir?” sorusu, ürün Nvidia teknoloji şirketinin çıkarmış olduğu orta segment bir ekran kartı modelidir olarak cevaplanabilir. Oyun deneyimini standardize etmek ve oyunculara yüksek performans sağlamak amacıyla tasarlanır. Turing mimarisiyle üretilen bu ürün bilgisayarınız ile birleştiğinde ortaya kayda değer bir performans çıkar. Bu sayede sevdiğiniz oyunları keyifle oynayabilirsiniz. Turing mimarisine dayanan GTX 1650 ekran kartı özellikleri etkileyicidir. Grafik performansı konusunda iddialı olan bu ürün, günümüzün popüler PC oyunlarında hızlı bir performans gösterir. GeForce 1650 ekran kartı ile aradığınız deneyime ulaşabilirsiniz. Bu ürün, sahip olduğu yeni teknoloji sayesinde standartların üzerinde bir performans sunar. Ürünün farklı versiyonları mevcuttur. Artırılmış saat hızı G5 modelinde 1665 MHz iken G6 modelinde 1590 MHzdir. İki ürün arasındaki görüntü ara belleği ve bellek hızı farklıdır. G5’te görüntü ana belleği olarak 4GB GDDR5 kullanılırken, G6’da GDDR6 bulunur. Bu parçalar oyun deneyiminizin kalitesini iyileştirir. İki model de yüksek performans sağlar. Kendi standartlarınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Geforce GTX gücü sayesinde kolaylıkla yüksek çözünürlüklü ve profesyonel kayıtlar alabilirsiniz. GTX 1650 4GB, 8GB RAM destekli üretilmiş dizüstü bilgisayarlar müşterilerin ilgisini çeker. Hem günlük ofis işi tarzındaki işlerinizi halledebileceğiniz hem de profesyonel oyun oynayabileceğiniz bir üründür. Ekran kartı yetersiz olan bilgisayarlarda donanım gerektiren oyunları oynamak mümkün değildir. Grafik ve oyun içeriğini bilgisayarınızın kaldırabilmesi gerekir. Aksi durumda hem iyi bir oyun performansı sağlayamazsınız hem de sisteme çok yüklenmiş olursunuz. Bu nedenle size her yönden yeterlilik sağlayacak bir donanıma sahip bilgisayar almanız işinizi kolaylaştırır. Nvidia tarafından çıkarılan bu ürün masaüstü bilgisayarlarda da kullanılabilir olduğu için geniş bir kitleye hitap eder. Masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış olan ürünlerin de kendi arasında farklı modelleri mevcuttur. Tek, çift ve üç fanlı olan, farklı markalar tarafından sunulan ürünler bulunur. Masaüstü bilgisayarınız için uygun olanı Trendyol üzerinden seçerek istediğiniz kaliteye erişebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlar ile GTX 1650 Ekran Kartı

Avantajlı Fiyatlar ile GTX 1650 Ekran Kartı

Günümüzde bilgisayar sadece ofis işleri ve internet üzerinden işlerin yapıldığı bir araç durumunda değildir. Birçok insan hobi olarak veya profesyonel olarak popüler PC oyunları oynar. Farklı yaş gruplarına hitap eden farklı oyunlar bulunur. Oyun oynamak için kullandığınız bilgisayarın ekran kartının yeterli olması gerekir. Bunun yanında kaliteli ekran grafikleri elde etmek içinde iyi bir ekran kartı kullanmak önemlidir. Teknoloji firmaları bu nedenle yeni nesil modeller tasarlar. Yeni nesil ekran kartları gösterdikleri iyi performans nedeniyle müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. Bütçe birçok insan için çok önemli bir kriter olduğundan fiyat performans açısından yüksek uyum gösteren ürünlere talep fazladır. Oyuncular ve kaliteli ekran performansı isteyen müşteriler bu kritere çok dikkat eder. Segmentinde öne çıkan ve dikkat çeken ekran kartı GTX 1650 uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alır. 12. nesil Turing CPU mimarisine sahip olan birçok model ve versiyonu bulunan bu ürün geniş bir müşteri kitlesini hedefler. GTX 1650 ekran kartı fiyatları marka, versiyon ve modele göre farklılık gösterir. Uygun fiyatlı ve orta segmentli bir ürün olarak fiyat - kalite performansına dikkat eden müşteriler için güzel bir üründür. GTX 1650 fiyatlarında indirimleri yakalamak için fırsatları ve ürün kampanyalarını takip edebilirsiniz. Fiyatlar zaman zaman değişkenlik gösterebilir. Trendyol fırsatlarını takip ederek istediğiniz ürünü ekonomik fiyatlarla satın alma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. Teknolojik ürün sınıfına dahil olan bu üründe, kalite çok önemlidir. Trendyol’daki fırsatlardan yararlanarak kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz Böylelikle istediğiniz fiyat performans standartlarını yakalayabilirsiniz.

Donanımlı GTX 1650 Ekran Kartı Çeşitleri Trendyol’da!

Donanımlı GTX 1650 Ekran Kartı Çeşitleri Trendyol’da!

Kullandığınız PC modeli, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar olabilir. Her iki model için de ekran kalitesi oldukça önem arz eder. 1650 GTX ekran kartı her iki araçta da kullanılabildiği ve etkileyici bir performansı olduğu için müşteriler tarafından merak edilir. “GTX 1650 ekran kartı nasıl?” sorusu bu noktada ortaya çıkar. Orta segmentli yeni nesil bu ekran kartı, 896 CUDA çekirdeğini bulundurur. 128 bit veri yoluna sahiptir. Ürünün farklı versiyonları ve farklı modelleri vardır. Laptoplarda kullanılan mobil modeli oldukça işlevseldir. Kaliteli ve etkileyici grafikler elde etmenizi sağlar. Popüler oyunları kaldıran ve oyun kalitenizi artıran bir ekran kartıdır. Bu ürün sayesinde oyunlarınızı yüksek çözünürlükle kaydederek, kaliteli çekimler yapabilirsiniz. Geforce GTX 1650 ile hazırladığınız yüksek kaliteli oyun kayıtlarını yayınlayabilirsiniz. Tasarıma göre pc sistemleri de değişir. Bu sistemlerin özelliklerini dikkatli bir şekilde incelenmeniz gerekir. GTX 1650 ekran kartı yorumlarını okuyarak diğer müşterilerin deneyim ve izlemlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece alacağınız model ve marka konusunda endişeniz azalır ve ürün hakkındaki deneyimlerden bilgi edinebilirsiniz. Bazen ürün çok yeterli ve kaliteli olsa da sizin bilgisayarınız ile uyuşmayabilir. Bu yüzden talep ettiğiniz özellikleri, performansı ve kaliteyi iyi belirlemelisiniz. Böylece modeller ve ürünler arasından size uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Ürün hakkındaki yorumlar kafanızdaki farklı soru işaretlerini giderir. GTX 1650 ekran kartı müşteriler tarafından tercih edilen kaliteli bir üründür. Teknolojik ürünlerde kalite, performans ve kullanım ömrü önemlidir. Bu açıdan ürün beklentileri karşılar. Ürünün performansını, kendi bilgisayarınızın özellikleri ile eşleştirebilirseniz istediğiniz kaliteye ulaşabilirsiniz. Bu ekran kartını birçok bilgisayar sistemi için kullanmanız mümkündür. GTX 1650 ekran kartının farklı versiyonları geniş ürün yelpazesiyle Trendyol’da bulunur. Sayısız ürün çeşidine ve avantajlı fiyatlara siz de ulaşabilirsiniz.