İlgili Kategoriler
Ekran Kartı Bellek Tipi
Ekran Kartı Hafızası
Fiyat
Bit Değeri
HDMI
Garanti Tipi
Geliştirilmiş Teknolojiler
Grafik Arabirimi
HDMI Giriş Sayısı
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ekran Kartı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Rx 550 Ekran Kartı

" araması için 15 sonuç listeleniyor
ASUS Radeon 550
Kargo Bedava

ASUSRadeon 550

7.000 TL
Sepete Git

Kaliteli RX 550 Ekran Kartı Trendyol’da!

Gelişen teknoloji, çeşitli donanımlara olan ihtiyaçları beraberinde getirir. Birçok işin bilgisayarlar kullanılarak halledildiği günümüzde, bu eşyaların kaliteli aksamlarla donatılması hız ve verimlilik bakımından önemlidir. Bilgisayardan alınan ses ve görüntü kalitesinin yüksek olması önem taşır. Yapılan işlerden alınacak keyfi artıran bu durum, özellikle işlerini teknolojik olarak üstlenen kişilerin önem gösterdiği bir noktadır. Bilgisayarlardaki verilerin aktarıldığı ekranlarda yüksek çözünürlükte bir görüntü yansıtılması seçiciliği artırır. Bu noktada bilgisayarın grafik işleyip verileri görsel hale getiren aksamlarında yüksek kalite aranır. Bu görüntüler, işlerin daha verimli ve hızlı bir şekilde halledilmesi adına küçük detayların bile gözle görülür şekilde olmasını gerektirir. Detaylara önem veren müşteriler tarafından tercih edilen RX 550 ekran kartı seçenekleri, bilgisayarınızdaki verileri hızlı bir şekilde işleyerek yüksek çözünürlüklü bir biçimde monitöre yansıtır. Bilgisayar işlerinde kaliteden hoşlanan müşteriler tarafından tercih edilen bu ürün sayesinde teknoloji ile içli dışlı olarak işlerinizi rahat bir biçimde halledebilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyatlar üzerinden satın alarak verimli çalışma saatlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Küçük bir parça olmasına rağmen verilerin yansıtılması konusunda büyük önem taşıyan bu parçaya kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla dilediğiniz seçeneğe kısa sürede erişebilir, uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Avantajlı alışveriş fırsatlarından yararlanarak ihtiyaçlarınızı bütçe dostu bir şekilde karşılayabilir, nitelikli satın alma işlemleri gerçekleştirmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Yüksek Performans Ürünü RX 550 Ekran Kartı

Yüksek Performans Ürünü RX 550 Ekran Kartı

Birinci sınıf kalitede olan bu model, farklı görüntü çıkışlarını destekleyen yapısıyla dikkat çeker. Bilgisayar oyunlarından hoşlanan müşteriler baz alınarak özel olarak tasarlanan bu ürün, yüksek çözünürlüklü görüntüleri monitöre yansıtır. Farklı bilgisayarların özellikleri göz önünde bulundurularak üretilen bu harici destek kartı her kasaya uyumlu olma özelliği taşır. Kolay bir şekilde kasaya yerleştirerek saniyeler içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Oyun esnasında ekran kaydı almanızı destekleyen bu ürün, gamerların ihtiyaçlarını karşılayacak özelliktedir. Sürükleyici maç seanslarını ekstra keyifli bir hale getiren bu ürün sayesinde kesintisiz bir şekilde oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Üstün teknik özellikleriyle dikkat çeken ekran kartı RX 550 oyun oynarken eş zamanlı bir şekilde yayın yapan müşteriler için uygundur. Kolay kurulum avantajı ve bununla beraber birçok farklı kasa modeline uygun olma özellikleriyle öne çıkan modele cazip fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz. Çeşitli ihtiyaçlara aynı anda cevap veren son teknoloji ürünü RX550 4 GB 128bit bellek arayüzüne sahiptir. Hızlı bir şekilde çalışan bu kart, ekran genişliği baz alınarak incelendiğinde sergilediği yüksek performansla dikkat çeker. Sınıfının kalite kıstası olan bu ürün, gaming dünyasının ihtiyaçlarına basit ve nitelikli bir şekilde cevap verir. Fan soğutma sistemi sayesinde bilgisayarın ana aksamlarına destek veren bu ürün, kalitenin hissedildiği özelliklere sahiptir. Fan soğutma sistemi sayesinde güven içerisinde uzun oyun seanslarınıza devam edebilir, heyecanlı maçlara hız kesmeden eşlik edebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle beraber gelen yenilikler, bilgisayar içerisinde harici destek ürünlerine olan ihtiyacı artırır. Bu ihtiyaç göz önünde bulundurularak tasarlanan ürün, yüksek çözünürlüklü görüntüleriyle destek verir. Bilgisayar işlemlerinizi hallederken alacağınız keyfi artıran bu kart sayesinde verimli bir şekilde çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli ihtiyaçlara aynı anda cevap veren bu yüksek performans ürünü sayesinde kaliteyi hissedebilir, bilgisayarınızı nitelikli parçalarla destekleyebilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden sahip olabileceğiniz bu ürün sayesinde yapacağınız maçları daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Trendyol vasıtasıyla ürüne hızlı ve kolay bir şekilde erişebilir, avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz.

Üstün Özellikleriyle Dikkat Çeken RX 550 Ekran Kartı

Üstün Özellikleriyle Dikkat Çeken RX 550 Ekran Kartı

Bilgisayarınızla uyumlu bir şekilde çalışacak olan ekran kartı, ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru bir seçim olarak piyasada yer alır. Dijital işlemleriniz esnasında ekranda meydana gelen dalgalanma gibi problemlerin önüne geçecek olan bu ürün, yaptığınız işlerden alacağınız keyfi ve verimi arttırır. Görsel bozulmaların önüne geçen ekran kartı sayesinde dijital işlemlerinizi kısa süre içerisinde ve keyifli bir şekilde halledebilirsiniz. Detaylı görüntüleme ve yüksek kalitede görüntü sağlayan bu ürün aracılığıyla üstün performans elde edilir. Dijital dünyada önemli bir yere sahip olan görüntü kalitesini sağlamak amacıyla bilgisayarınızın desteklediği ürünü tercih edip satın alabilirsiniz. Bilgisayarınızın desteklediği çözünürlüğü baz alarak RX 550 2 GB, 4 GB, 8 GB ekran kartı ürünleri arasından uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızla uyumlu olacak biçimde yapacağınız bu tercih sayesinde alacağınız verimi artırabilir, bilgisayarınız için ihtiyaç duyduğunuz doğru ürünü kullanıyor olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. HDMI ve Display gibi farklı özelliklere sahip donanımlarıyla da dikkat çeken bu ürün, çeşitli bellek tiplerine sahiptir. 64 ile 128 bit arasında değişiklik gösteren bu ürün seçenekleri arasından kendi dijital gereksinimlerinizi de göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz. Görüntü panelleriyle entegre bir şekilde çalışan görüntü hızını tanımlayan bir teknolojiye sahip olan AMD RX 550 ekran kartı seçeneği, oyunlarınız ve işlemleriniz esnasında karşılaşacağınız problemleri ortadan kaldırır. Gerçekleştireceğiniz işlemler esnasında yüksek kalitede görüntüler elde etmenin keyfini yaşayabilir, alacağınız verimi bu şekilde artırabilirsiniz. Özellikler gaming dünyasında önemli bir yere sahip olan görüntü kalitesini ürün vasıtasıyla sağlamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Kaliteli ve göz alıcı özellikleriyle dikkat çeken ekran kartı aracılığıyla nitelikli alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla istediğiniz seçeneğe uygun fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz.

Kaliteli RX 550 Ekran Kartı Trendyol’da!

Kaliteli RX 550 Ekran Kartı Trendyol’da!

Oyun oynamayı seven müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen ekran kartı seçenekleri çeşitli alternatiflere sahiptir. Kendi bilgisayarınızın özelliklerini göz önünde bulundurarak bu farklı seçenekler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Görüntü kalitesini en yüksek seviyeye taşıyacak olan bu yüksek performans ürünü sayesinde bilgisayarınızı iyileştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Fan soğutucu özelliğiyle de dikkat çeken ürün 4. nesil GCN mimarisine sahiptir. Ses getiren özellikleriyle sınıfında ön plana çıkan RX 550 ekran kartı nasıl sorusunun cevabı, sahip olduğu nitelikler göz önünde bulundurularak verilir. Yüksek kalitede üretilmiş olan bu ürün sağladığı performansla tatmin edici özelliklere sahiptir. Oyun oynamayı seven müşterilerin gereksinim duyduğu ekran kaydı ve yayın yapma gibi özellikleri destekleyen ürün sayesinde kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun süreli oyun seanslarında görüntü bozulması ve ekran dalgalanması gibi problemlerin yaşanması ihtimalinin önüne geçen ürün, yüksek hızla çalışmasıyla dikkat çeker. Kalitenin uygun fiyatlar üzerinden sunulduğu bu son teknoloji ürünü sayesinde avantajlı alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bilgisayarınızla uyumlu özellik gösteren ürünü satın alabilir, kasanıza kolayca yerleştirerek kısa süre içerisinde kurulumunu yapabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla sahip olacağınız RX 550 4 GB fiyatlarını araştırabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak piyasaya sürülmüş olan RX 550 ekran kartı fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ürünü satın almak için planladığınız bütçeye uygun olan ürünü rahatlıkla tespit edebilir, kısa süre içerisinde güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünle ilgili yorumlar bulunur. Deneyimli müşteriler tarafından yazılan RX 550 ekran kartı yorumlarına göz atabilirsiniz. Ürünü daha önceden kullanan müşteriler tarafından yazılan bu yorumlara göz atarak ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Trendyol tarafından sunulan nitelikli alışveriş özelliklerinden faydalanabilir, avantajlı fiyatlar üzerinden ihtiyaçlarınızı karşılamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.