Renk
Şekil
Fiyat
Materyal
Boyut/Ebat
Üretim Şekli
Çeşit
Parça Sayısı
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Harfli Kırlent

" araması için 2149 sonuç listeleniyor

Havalı Harfli Kırlent Modelleri Trendyol'da!

Kırlentler hem yatak hem koltuk üzerinde kullanabilir olmaları nedeniyle oldukça pratiktir. Harfli kırlentler ise havalı görünümleri sayesinde dekorasyonunuzun daha hoş gözükmesini sağlar. Yatakta ve koltukta konforunuzu artıran harfli kırlentler sayesinde dinlenme zamanlarınız daha keyifli hale gelir. Siz de havalı eşyalara evinizde yer vermekten hoşlanıyorsanız harfli kırlentlere şans verebilirsiniz. Pek çok farklı yazı fontu kullanılan kırlentler arasından gözünüze hitap eden seçenekleri tercih edebilirsiniz. Birkaç farklı harfli kırlenti birleştirerek istediğiniz kelimeleri yazabilirsiniz. Örneğin L, O, V ve E harfinin bulunduğu yastıklardan satın alarak ''Love'' kelimesini oluşturabilirsiniz. Harfli kırlent online olarak değerlendirebilir, evinize uyacağını düşündüğünüz seçenekleri sepete ekleyerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemi sırasında tercih ettiğiniz kırlente özel tanımlanan bir kupon varsa onu kullanabilir, kâra geçebilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleriyle Öne Çıkan Harfli Kırlentler

Kullanışlı Özellikleriyle Öne Çıkan Harfli Kırlentler

Harfli kırlent modelleri arasında tasarımlarıyla akıllara kazınan pek çok seçenek bulunur. Örneğin el emeği ürünlerden hoşlanıyorsanız panç nakışlı baş harfli kırlentlerden satın alabilirsiniz. Panç işlemeli kırlentleri renkli yastıkla kombinleyerek çocuğunuzun yatağının üzerinde kullanabilirsiniz. Yatak odanızın dekorasyonuna romantik dokunuşlar yapmak istiyorsanız çiçek baskılı harf yastıklardan faydalanabilirsiniz. Pembe çiçek baskılı harf yastığınızı pembe yatak örtüsüyle kullanarak uyumlu bir görünüm oluşturabilirsiniz. Parlak eşyalara dekorasyonunuzda yer vermekten hoşlanıyorsanız pul işlemeli harfli yastıkları beğenebilirsiniz. Payetli yastıkları simli perdelerle kombinleyerek parlaklığıyla göz kamaştıran bir odaya sahip olabilirsiniz. Sade tasarımlardan hoşlanıyorsanız üzerinde sadece harf baskısı bulunan kırlentleri inceleyebilirsiniz. Örneğin beyaz bir koltuğunuz varsa beyaz renkli harf baskılı yastık tercih ederek uyumlu bir görünüm oluşturabilirsiniz. Göze hitap eden pek çok harfli kırlent modeli arasından beğendiğiniz seçenekleri satın alabilirsiniz. Ürün seçenekleri arasında kararsız kalıyorsanız harfli kırlent yorumlarından yardım alabilir, alışverişinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Beğenilen Harfli Kırlent Seçenekleri

Beğenilen Harfli Kırlent Seçenekleri

Harfli kırlent seçenekleri eşsiz renkleriyle de ön plana çıkar. Örneğin açık renklerin zarif bir görünüm sunduğunu düşünüyorsanız bej rengi harfli kırlentlerden satın alabilirsiniz. Bej rengi kırlenti siyah koltuğunuzu renklendirmek için kullanabilirsiniz. Oturma takımınız açık renkliyse harfli siyah yastıkları inceleyebilirsiniz. Siyah kırlentleri çok renkli yastıklarla kombinleyerek kullanım sağlayabilirsiniz. Canlı renklerin enerjinizi yükselttiğini düşünüyorsanız mürdüm rengi harfli kırlentleri beğenebilirsiniz. Mor renginin enerjisini evinizin geneline yaymak istiyorsanız mürdüm fon perdeler de edinebilirsiniz. Dekorasyonunuza beyaz renk hakimse kırmızı harfli kırlentlerden yardım alarak evinizi renklendirebilirsiniz. Kırmızı harfli kırlentlerinizi kırmızı ve tonlarının hâkim olduğu yağlı boya tablolarla kullanabilirsiniz. Harfli kırlent tavsiyelerinden yola çıkarak dekorasyonunuzda ufak değişiklikler yapabilir, büyük etkiler yaratabilirsiniz. Çevrenizde harfli kırlent kullananlar varsa onlara fikir danışabilir, onların deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Harfli Kırlent Fiyatları

Bütçe Dostu Harfli Kırlent Fiyatları

Harfli kırlent fiyatları; modelin tasarımına, üretildiği materyale ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Örneğin kadifeden üretilen harfli kırlentler pamuklu kumaştan üretilen modellere göre daha yüksek satış fiyatına sahip olabilir. 50x50 boyutundaki kırlentler 35x50 boyutundaki modellerden daha yüksek fiyatlara satılabilir. İkili yastık setleri ve tekli kırlentlerin fiyat etiketinde değişik meblağlar yazabilir. Yastıkların üzerinde yazan harfe göre de satış fiyatı artabilir. Örneğin üzerinde ''A'' harfi bulunan bir yastığa yüksek değer biçilebilir. Harfli kırlentlerin rengine göre de satış fiyatı yükselebilir. Örneğin gri bir kırlent ile mavi bir model arasında fiyat farkı olabilir. Ayrıca kırlentlerin baskısında kullanılan yazı fontuna göre de satış fiyatı değişebilir. Harfli kırlent satın alırken indirim tekliflerini değerlendirerek beğendiğiniz modelleri bütçe dostu fiyatlara satın alabilirsiniz. Harfli kırlent indirimleri sayesinde bütçenize zarar vermeden dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Harfli kırlentlerin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.