Fiyat
Maksimum Sıcaklık
İyon Özelliği
Plaka Materyali
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Otomatik Kapanma
Dijital Ekran
Voltaj
Priz Tipi
Tip
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hava Üflemeli Saç Düzleştirici

" araması için 148 sonuç listeleniyor

Hassas Bakım Sağlayan Hava Üflemeli Saç Düzleştirici Trendyol’da!

Kadınların ruh halini yansıtan ve dış görünüşün önemli bir parçası olan saçlar özenli bakım ister. Narin bakım sağlayan hava üflemeli saç düzleştirici tarak yeni nesil teknolojisi ile öne çıkar. Söz konusu ürün, eski modellerin aksine, sıcak hava üfleyerek kurutma ve şekillendirme işlemlerini yapar. Bu sayede saçlarınız aşırı sıcaktan korunmuş olur. Hava üflemeli saç düzleştirici tarak online alışveriş yöntemi ile kolayca sipariş verilebilir. Bu sayede aradığınız modele kısa sürede sahip olabilirsiniz. Müşteriler ürünlerin performansına da dikkat eder. Trendyol'daki hava üflemeli saç düzleştirici tarak kampanya fırsatları kaliteli ürünleri uygun fiyata satın almayı mümkün kılar. Mevcut fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Yenilikçi Teknolojisiyle Hava Üflemeli Saç Düzleştirici Modelleri

Yenilikçi Teknolojisiyle Hava Üflemeli Saç Düzleştirici Modelleri

Hava üflemeli saç düzleştirici tarak modelleri, yeni nesil bir teknolojiye sahiptir. Kurutma ve şekillendirme işlemini doğrudan metalik bir ısı kullanarak değil sıcak hava üfleyerek yapar. Bu sayede aşırı ısı ile saçların zarar görmesini engeller. Saç düzleştirici hava üflemeli özelliği ile kontrollü bir ısı yayar. Kontrollü yayılan ısı sayesinde elektriklenmenin önüne geçilir. Söz konusu aletleri duştan sonra kurutma yapmak için kullanabilirsiniz. Hava üflemeli saç düzleştirici tarak tavsiye edilmesinin sebeplerinden biri de ürünlerin farklı başlıklara sahip olmasıdır. Tarak şeklinde tasarlanan başlıkların her biri farklı bir şekil için kullanılır. Başlıklar sayesinde fön çekebilir, dalga verebilir ve bukle yapabilirsiniz. Bazı saç tipleri diğerlerine nazaran hassas olabilir. Hassas tellere ılık hava ile şekil vermek doğru olabilir. İlgili ürünlerin farklı sıcaklık ayarları narin saçlara gereken bakımı sağlar. Isıyı kendi tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Ürün değerlendirmeleri için hava üflemeli saç düzleştirici tarak yorum bölümünü Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Hava Üflemeli Saç Düzleştirici Çeşitleri

Kullanışlı Hava Üflemeli Saç Düzleştirici Çeşitleri

Günlük hayatın koşuşturmacası içinde birçok kadın saç bakımına zaman ayırmakta zorlanır. Hava üflemeli düzleştirici kullanışlı özellikleri sayesinde vakitten tasarruf sağlar. Söz konusu ürün aynı anda hem kurutma hem de şekillendirme işlemi yapabilir. Önce düşük ısıda kurutup sonrasında yüksek ısıda şekil verebilirsiniz. İlgili ürünler şekil vermek için geleneksel düzleştiricilerin aksine tarak uçlar kullanır. Geleneksel düzleştiriciler yalnızca ısı verdiği için saçı söndürebilir. Ancak tarak uçlar saç tellerinin arasından geçerek sıcak hava üfler. İstediğiniz hacimli görüntüyü elde edebilirsiniz. Ayrıca kurutma esnasında saçınızı bastırmaz ve doğal bir dalga görünümü katar. Hava üflemeli saç düzleştirici tarak kullananlar ürünün özelliklerinden memnun olduklarını dile getirir. Farklı beklentilere uygun değişik ayarlar bulunur. Kendinize uygun olanı seçip verimli bir şekillendirme yapabilirsiniz. Yeni nesil şekillendiriciye sahip olmak için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.

Hava Üflemeli Saç Düzleştirici Tarak Fiyatları

Hava Üflemeli Saç Düzleştirici Tarak Fiyatları

Herhangi bir ürün satın alırken dikkat edilen noktaların başında fiyat gelir. Fiyatların uygun olması ürünleri ulaşılabilir kılar. Hava üflemeli saç düzleştirici tarak fiyat aralıkları da her bütçeye uygun seçenekler sunar. Fiyatlar, marka ve modele göre değişkenlik gösterebilir. Birçok marka tarafından üretilen üflemeli şekillendiriciler müşterilerin seçim yapmasına imkan tanır. Birçok model arasından ihtiyacınıza uygun olan tasarımı bulabilirsiniz. Hava üflemeli saç düzleştirici tarak uçları, istediğiniz şekli vermenize yardım eder. Doğal nem dengesini koruyan ürünler, köklerin beslenmesini de sağlar. Fiyatlar modellere göre de değişebilir. Bazı ürünler sadece üflemeli taraktan oluşurken bazılarının içinde farklı başlıklar bulunabilir. Farklı başlıklar sayesinde istediniz her şekli elde edebilirsiniz. Ürünlerin uygun fiyatlarla sunulması hava üflemeli saç düzleştirici tarak indirim fırsatları sayesinde mümkün olabilir. İhtiyacınız olan modeli seçtikten sonra indirimlerden yararlanmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.