"

Kalpli Balon

" araması için 4297 sonuç listeleniyor
BalonEvi Balon Kalpli Beyaz (10 Adet)
BalonEviBalon Kalpli Beyaz (10 Adet)
(24)
Balon Kalpli Beyaz (10 Adet)
64,60 TL
Sepete Git

Kalpli Balon Çeşitleri ile Eğlenceli Partiler

Kalpli balon, birden fazla durumda sevginizi göstermek için kullanabileceğiniz bir dekoratif ürün çeşididir. Akla ilk gelen kullanım şekli sevgililer günü veya yıldönümü gibi aşk temalı dekorasyonlar için kullanılabileceği gibi doğum günü, anneler günü, kadınlar günü ve öğretmenler günü gibi kutlamalarda da kalp şeklinde balon kullanılabilir. Farklı alternatiflerle satışa sunulan bu ürün, kalpli helyum balon ve helyumsuz balon olarak ikiye ayrılır. Helyum içeren seçeneklerin uçması söz konusu olabileceği için eğer mümkünse herhangi bir çeşit ağırlığa bağlanarak taşınmaları tavsiye edilir. Bu tarz dekoratif ürünler alırken Trendyol’a güvenebilir ve bütçe dostu fiyatlardan yararlanarak tek bir çeşitten dilerseniz on adede kadar sipariş edebilirsiniz.

Kalp Şeklinde Balon Çeşitleri

Kalp Şeklinde Balon Çeşitleri

Satışa sürülen bütün dekoratif ürünler, uzun bir üretim sürecinden geçtikten sonra alıcılarla buluşturulur. Ancak bir üründe çeşitlilik sağlanması için farklı renk, adet, materyal ve özellikteki alternatifler de üretilir. Örneğin standart kırmızı kalpli balonların yanında başka renk alternatifleri de mevcuttur. Benzer şekilde her ürün paketinde farklı sayıda parça bulunur. Dolayısıyla kalpli balon 100 adet ya da 20 adet gibi farklı paket boylarında üretilerek de satışa sunulur. Ürünlerin farklı renk alternatifleri ise farklı özel günlerde kullanılmak üzere alınabilir. Siyah renkten hoşlanan bir arkadaşınızın doğum gününe özel olarak siyah kalpli balon çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Anneler günü ve kadınlar günü gibi feminenliğin kutlandığı zamanlar için pembe kalpli balonlardan alabilir ve hayatınızdaki önemli kişileri sevindirebilirsiniz. Mavi kalpli balonları ise erkek bebek bekleyen veya yeni doğum yapmış olan tanıdıklarınız için seçebilirsiniz. Işıklı, şişme, metalik, ledli kalpli balon gibi birbirinden yaratıcı ürün alternatifleri için Trendyol’u seçebilir ve sevdiklerinize unutulmayacak kadar hoş bir hediye alabilirsiniz.

Kalpli Balon Fiyatını Etkileyen Özellikler

Kalpli Balon Fiyatını Etkileyen Özellikler

Bazı durumlarda sevdiklerinize hediye alırken de dekoratif ürünleri tercih edebilirsiniz. Ancak bu tarz hediyeler alırken bütçenizi aşmamak adına kendinize belirli bir limit koyabilir, uygun fiyatlı ve anlamlı hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Uçan kalpli balon gibi çeşitli modellerin fiyatları, ürünün yapım maddesine, içerisine doldurulan hava çeşidine, ebatına hatta bazı durumlarda da alışveriş yaptığınız satıcıya göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple seçtiğiniz ürünün Trendyol üzerinde başka satıcılar tarafından da satılıp satılmadığını kontrol ederek uygun fiyatlara hızlıca ulaşabilirsiniz. Kalpli balon fiyatı söz konusu olduğu zaman değişiklik yaratabilecek etkenlerden bir tanesi ise toplu şekilde ya da paket halinde alınan ürünlerdir. Çünkü böyle durumlarda parça başına düşen ücretin indirimi artmış olur. Trendyol’un filtreleme özelliğini kullanarak bütün bu ürünlere oldukça uygun fiyat aralıklarında sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Harika Balonlar Trendyol’da

Birbirinden Harika Balonlar Trendyol’da

Hediyelik ya da dekoratif ürünler alırken tercih ettiğiniz platform oldukça büyük önem taşır. Her eşya çeşidinin alınabileceği bazı güvenilir firmalar vardır. Kalpli balon nerede satılır diye araştırdığınızda da tercih edebileceğiniz kaliteli ve güvenilir firmalardan biri Trendyol’dur ve önceliği, müşterilerin aldıkları hizmetten memnun kalmalarıdır. Bu müşteri odaklı yaklaşım ise sektöründe lider bir platform olma sürecini hızlandırmış olan faktörlerden biridir. Dolayısıyla müşteriler balon gibi dekoratif ihtiyaçları için dahi ilk olarak Trendyol’u tercih ederler. Geniş ürün yelpazesi sayesinde onlarca farklı renk ve çeşitte ürünü müşterilerle buluşturur ve sunduğu kampanyalı fiyatlarla her kesimden insanın ihtiyaçlarını kolayca almasına imkan tanır. Siz de hemen alışverişe başlayarak dilediğiniz organizasyon için harika dekoratif parçalar bulabilirsiniz. Ayrıca Trendyol Cüzdan özelliğini kullanarak her siparişinizden belirli bir oranda kazanç sağlayarak bütçenizden kolaylıkla tasarruf edebilirsiniz.