İşlemci Tipi
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Renk
Fiyat
Ekran Yenileme Hızı
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Ekran Boyutu
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Panel Tipi
Ram (Sistem Belleği)
Renk
SSD Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hp Omen

" araması için 3070 sonuç listeleniyor

Yeni Nesil Hp Omen Modelleri Trendyol'da!

Dijital araçlar iş ve eğlence için sıklıkla kullanılır. Bu dijital araçların da başında masaüstü bilgisayarlar ve laptoplar yer alır. HP Omen markasına ait bilgisayarlar ve aksesuarlar donanımları ve özellikleri dolayısıyla sıklıkla tercih edilir. Markanın tüm ürünleri müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilir ve buna uygun olarak üretimleri sağlanır. Marka altında bulunan birçok ürün, tasarımlarıyla işlevsel oluşuyla dikkat çeker ve kullanan müşterilerinin beğenisini toplamayı başarır. Tasarımlarını oluştururken kendisine has çizgisini her zaman koruyan marka, bakıldığında kolayca ayırt edilir özelliklere sahiptir. İhtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılayacak HP Omen masaüstü bilgisayarlarını ve laptoplarını tercih ederek dijital dünyaya sağlam bir adım atabilirsiniz. Sistemleri ve teknik özellikleri sayesinde tüm işlerinizde size pratiklik kazandıran bilgisayarların farklı çeşitleri bulunur. Laptoplar ve bilgisayarlar ile entegre kullanabileceğiniz farklı aksesuar ağı ile ihtiyaçlarınıza yönelik ürünlerle hizmetinize hazır bekler. HP Omen mouse modelleri ergonomik tasarımıyla elinize tam oturur ve sorunsuz kullanım sağlar. Mouse ile her yüzeyde iyi bir deneyime sahip olmanız için HP Omen mouse pad kullanabilirsiniz. Klavye, çanta, şarj aleti gibi birçok HP Omen aksesuarına Trendyol güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Trendyol’da ürünlerin tüm özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek size uygun ürünü ve modeli seçebilirsiniz.

Oyunseverlerin Gözdesi HP Omen Bilgisayarlar

Oyunseverlerin Gözdesi HP Omen Bilgisayarlar

Kullanacağı cihazdan yüksek bir performans bekleyenlerin tercihi olan HP Omen özellikleri bakımından da üstün donanımlara sahiptir. Bir oyuncunun beklediği istek ve arzularına yönelik farklı ürün çeşitleri bulunur. Her yerden bağlanmak ve eğlencesini kesintisiz olarak gittiği yere yanında taşımak isteyenler HP Omen Laptop modellerini tercih ederler. Bulunduğu yerde yüksek bir performans almayı isteyen müşteriler ise masaüstü modelleri tercih eder. Kaliteli bir deneyim sunan harici HP Omen monitörleri ile her an mükemmel bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Zorlu oyunların üstesinden rahatlıkla gelmeyi sağlayan profosyonel HP Omen kasaları, rekabetin tırmandığı anlarda müşterilerin yanındadır. Ekran kartı gibi teknik bazı özellikler de sizin oyun deneyiminizi baştan sona şekillendirecek olan etkenlerdendir. Yüksek çözünürlükte ve canlı görüntüye sahip bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız ekran kartınızın da büyük önemi bulunur. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun, kaliteli ekran kartları barındıran ürünler ile sorunsuz bir oyun deneyimine bir adım yaklaşırsınız. Özellikle oyun bağımlıları için önemli bir yere sahip olan yüksek işlemciler de farklı çeşitleriyle müşterilere sunulur. HP Omen i5 işlemcili modeller, güçlü performansı ile öne çıkar. HP Omen i7 özellikle iş için laptop arayanlar için uygundur. Tüm sistemin bu işlemciye göre şekilleneceği göz önünde bulundurursanız böyle önemli bir kararı verirken kaliteli bir markanın altında bulunması büyük avantajdır. Kendi durumunuzu göz önünde bulundurarak orta seviye, üst seviye ve üst seviye işlemcilerden birini tercih edebilirsiniz. Tüm yüksek donanımları edindiğiniz bilgisayarınızda eğerki laptop modelini tercih ederseniz başka bir önemli faktör ise batarya durumudur. Kesintisiz deneyim yaşayabilmek özgürce hareket edebilmek adına yüksek pil ömrü büyük önem arz eder. HP Omen batarya çeşitlerinin şarjdayken kullanım süresi 3 saat ve altı, 4 ile 6 saat arası ve 6 saat üstü olarak değişir. Siz kendi arzularınıza yönelik olarak bu seçimi yapabilirsiniz. Zorlu maceraların üstesinden rahatlıkla gelmenizi sağlayacak olan HP Omen bilgisayar ve laptopları tercih edebilirsiniz. HP Omen i9 işlemcili modellerden ihtiyacınıza yönelik olanı satın alabilirsiniz. Kaliteli demeyim ve yüksek performansı aynı noktada buluşturmayı her ürünüyle başaran markanın, tüm ürünlerine Trendyol’dan erişebilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik HP Omen Bilgisayarları

Kullanışlı ve Pratik HP Omen Bilgisayarları

HP Omen oyun bilgisayarı tercihiniz hangisi olursa olsun, sizleri sanal dünyanın içerisine tam anlamıyla çekmeyi başarır. Kusursuz ve eğlenceli bir oyun sürmek için bilgisayar ekranı büyük önem taşır. Farklı boyutlarda ve formlarda ekran barındıran markanın modelleri değişkenlik gösterir. HP Omen 15 inç boyutu ile sık tercih edilen modellerden biridir. HP Omen 17 de büyük ekranı ile işlemlerin rahat yapılmasını sağlar. Ekran boyutu tercihinizi yaparken, kendi açınızdan işlevselliğini düşünerek karar verebilirsiniz. Canlı ve büyük bir ekran ya da standart monitörler arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm bunlara karar verdikten sonra HP Omen PC kararınızı kesinleştirmeniz kolaylaşır. Bilgisayarınızla birlikte uyum içinde kullanabileceğiniz, onu tamamlayacak kaliteli aksesuarlara da HP Omen Türkiye güvencesiyle sahip olabilirsiniz. HP Omen laptoplarınızı güvenle ve pratik şekilde taşımanız için HP Omen sırt çantası modellerini tercih edebilirsiniz. HP Omen laptop çantaları sizler için birçok işlevsel özellikler taşır. İç kısmında bulunan çok sayıda bölme tasarlanırken, diğer aksesuarlarınızın bölmeleri de unutulmamıştır. Kulaklıklarınızı, klavyelerinizi, şarj aletlerinizi ve mouse gibi aksesuarlarınızı güvenle saklayabileceğiniz, birbirine zarar vermesini engelleyen bölmeler vardır. Aynı zamanda çanta içerisine diğer eşyalarınızı yerleştirebilmeniz adına bölmeler bulunur. Kişisel eşyalarınızı, cüzdanlarınızı, defter kalem gibi araç gereçlerinizi de ek gözlerde saklayarak tek bir çanta ile yola çıkabilirsiniz. HP Omen çantalar üretilirken her türlü hava koşulu ve darbelere dayanıklı olarak üretilir. Eşyalarınızı ve bilgisayarlarınızı güvenle taşımanızı sağlar. Uzun ömürlü bir kullanım sunması açısından kaliteli kumaşlar ve parçalardan tasarlanır. Birbirinden farklı görünüşleri ve işlevleri olan modellerden kendi tarzınıza ve ihtiyacınıza yönelik olan modeli seçebilirsiniz. Trendyol üzerinden HP Omen 17.3 inç gibi farklı boyutlu ürünlerden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla HP Omen Bilgisayar ve Aksesuarları

Avantajlı Fiyatlarıyla HP Omen Bilgisayar ve Aksesuarları

Seçtiğiniz bilgisayar modelinin dışında, birlikte memnuniyetle kullanacağınız çeşitli aksesuarlar da markanın altında satılır. HP Omen klavye modelleri ergonomik tasarımı ve sağlam mekanik alt yapısı ile size hız kazandıracak şekilde tasarlanır ve kullanımınıza sunulur. Ekstra aydınlatmalı şık tasarımlı klavyeleri, ürünün görsel yönünü ve kullanışlılığını destekler. HP Omen klavyeler, yüksek hassasiyet sebebiyle hareketlerinizi hızlıca eş zamanlı olarak algılar ve doğru sonuçlar verir. Hız gerektiren oyunlarda ve aktivitelerde sizi yavaşlatmaz, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar. Özellikle aksiyon oyunları seven müşterilere gece gündüz etkili bir deneyim yaşatır. HP Omen kulaklık modelleri kulaküstü, kulakiçi ve oyuncu kulaklıkları çeşitleriyle karşımıza çıkar. Son teknoloji donanımlara sahip olan ve özenle dizayn edilmiş kulaklık modellerinden ihtiyacınıza yönelik olanı tercih edebilirsiniz. Oyuncu kulaklıklarını tercih ettiğinizde tüm oyunlarınızda üstün performans sağlarsınız. Elektronik cihazlarınız için şarj aleti seçimi yaparken önemli faktör güvenilir bir cihaz seçimi yapmaktır. Aksi takdirde elektronik cihazınızı da riske atarsınız. HP Omen şarj aleti tercih ederek cihazlarınızın güvenliğini koruyabilirsiniz. Bu tarz ürünleri satın alan herkes, aldığı ürünün kaliteli ve kullanışlı olmasının yanında fiyatlarının da uygun olmasını ve yedek parça sorunu yaşamamayı ister. HP Omen fiyat bakımından size sağladığı performansın yanında oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Fiyat dışında dikkat edilen yedek parça durumu için de HP Omen yedek parça teminini rahatlıkla yapabileceğiniz ürünler satışa sunar. Aynı zamanda bu marka birçok yedek parça satışa sunduğu için onlara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Trendyol güvencesiyle HP Omen markasına ait tüm ürünlere uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Alacağınız ürünü önceden kullanan kişilerin yorumlarını ve yönlendirmelerini okuyarak güvenli bir şekilde alışveriş yapar ve süreci memnuniyetle sonuçlandırabilirsiniz.