"

Huawei P20 Pro Kılıf

" araması için 14399 sonuç listeleniyor

Güvenli Telefonlar için Huawei P20 Pro Kılıf Modelleri Trendyol'da!

Herkes tarafından kullanılan elektronik cihazlardan birisi de telefonlardır. Günümüz şartlarına bakıldığında telefon kullanmayan kişi yok denecek kadar azdır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber cep telefonları hem fotoğraf makinesi hem de iletişim aracı görevi üstlenir. Akıllı olarak isimlendirilen yeni nesil cihazlar ise bilgisayar kadar pek çok işlevselliğe sahiptir. Bu denli geniş özelliklere sahip olması kullanıcıların ellerinden düşürmediği bir cihaz haline dönüştürmüştür. Bu yüzden farklı aksesuarlar ile telefonlarımızı kişiselleştirme ihtiyacı duyabiliriz. Huawei p20 pro kılıf cihazınızı koruyan özel formülünün yanı sıra rahat bir kullanım imkanı tanır. Cihazınızın süresini uzatan bu ürünün kullanımı oldukça yaygındır. Bu da markaların cihazlara özel seçeneklerinde farklılaştırma yapmasına neden olmuştur.

Modern Tasarımları ile Huawei P20 Pro Kılıf Çeşitleri

Modern Tasarımları ile Huawei P20 Pro Kılıf Çeşitleri

Huawei p20 pro arka kapak telefonlarınızın kırılma, çizilme gibi durumlara karşı koruma sağlar. Cep telefonu modelinize özel olarak tasarlandığından boyutları birebir özellik sağlar. Eğer cihazınızı ilk gün ki gibi korumak ve kullanmak istiyorsanız bu ürün modelleri tam size göre. Piyasada farklı markaların ürettikleri modeller yer aldığı gibi orijinal olarak marka tarafından da üretilmektedir. Huawei p20 pro silikon kılıf cep telefonu üreticileri tarafından tavsiye edilen bir ürün olduğu için cihazınıza kullanıma bağlı herhangi bir zarar vermez. Akıllı cihazınız için özel olarak geliştirildiğinden olası tüm durumlar hesaplanarak üretilmiştir. Huawei p20 pro yüzüklü kılıf kadınlar tarafından tercih edilen modeldir. Cihazın arkasında yer alan yüzük formuna parmağınızı geçirerek el tutuşunuzu kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca katlanabilir bir yapıda olduğu için kullanmak istemediğinizde kopça gibi olan bölümü indirip düz bir form kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Çizilmelere Karşı Koruma Sağlayan Huawei P20 Pro Kılıf

Çizilmelere Karşı Koruma Sağlayan Huawei P20 Pro Kılıf

Kılıf modelleri üretim ve kullanım alanına göre farklı kalınlık yapısına sahiptir. Huawei p20 pro şeffaf kılıf hafif dokusu ve cihazın rengini yansıttığı için tercih edilmektedir. Genellikle sadelikten hoşlananlar ya da cihazın renginin belirgin olmasına önem veren kişiler tarafından tercih edilmektedir. Cep telefonlarının yan ve arka kısımlarının korunması için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca ses çıkış noktası, kulaklık girişi, şarj girişi ve kamera gibi alanlar açıkta bırakılmıştır. Bu sayede cihazınız kılıf içinde olsa dahi tüm özellikleri aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Huawei p20 pro kapaklı kılıf modeli ise cihazın ekranını koruyan bir yapısı vardır. Ekran koruyu kullanmayan kullanıcıların tercih ettiği bir modeldir. Genellikle deri ya da deri görünümlü materyalleri ile öne çıkan bu ürün, cihazınızın çantada taşındığında çizilmelere karşı korunmasını sağlar. Huawei p20 pro tank kılıf modeli de kapaklı model ile benzer özellik taşır. Ancak sert bir üretim materyale sahiptir. Hassas cilt tipine sahip olan kullanıcılar bu modeli tercih etmektedir.

Huawei P20 Pro Kılıf Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Huawei P20 Pro Kılıf Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Huawei p20 pro cüzdan kılıf farklı ve özel tasarımı ile işlevselliği artırmaktadır. Cep telefonlarınızın görünümünde değişiklik yapmanızı sağlayan bu ürün, özel ve tarzınıza uygun seçenekler barındırır. Ürün modelinin ön kısmında özel bölmeli alanlar vardır. Bu sayede kılıfınız takılı iken okunmatik özellik taşıyan cihazınızın ekranına erişim sağlayabilirsiniz. Çok yönlü tasarımı ve model çeşitliliği ile öne çıkan bir diğer üründe Huawei p20 pro 360 derece kılıf seçenekleridir. Trendyol üzerinden tüm model ve özellikleri inceleyebilir, marka ve model bazında filtreleme işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca fiyat hakkında geniş bir bilgi sunduğundan markaların fiyatlarını da satın alım öncesinde kıyaslamanıza imkan tanır.