placeholder
"

Huawei Y6s

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor
Huawei Nova Y90 Siyah
KARGO BEDAVA
HuaweiNova Y90 Siyah
6.449 TL
Sepete Git

Huawei Y6s

Hayatımızın Olmazsa Olmazı Cep Telefonları

Hayatımızın Olmazsa Olmazı Cep Telefonları

Günümüzde teknoloji oldukça gelişen ve her geçen gün daha da ilerleyen bir noktada yer almaktadır. Bu gelişen teknoloji ile beraber günlük hayatımız da gelişim ve değişime uygun olarak şekillenmektedir. Geçmişte tuşlu telefon kullanırken günümüzde pek çok özelliği içerisinde barındıran cep telefonları kullanıyoruz. Geçmişte telefonlar sadece arama yapma özelliğine sahip iken günümüzde bu durum oldukça değişti. Cep telefonları, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. İnsanların büyük bir çoğunluğu pek çok işini bu cihazlar ile gerçekleştirmeye başladı. Pek çok telefon birer kişisel asistan görevi görebiliyor. Bunun yanı sıra internetin yaygınlaşmasıyla beraber pek çok önemli işinizi bu cihazlar yardımıyla halledebiliyorsunuz. Fotoğraf çekme, arama, mesajlaşma, internette gezinme, sosyal medya hesaplarını aktif kullanma, video çekme, film - dizi izleme gibi pek çok farklı etkinlik cep telefonları yardımıyla yapılabilmektedir. Boyutları bilgisayarlardan daha küçük olarak tasarlanan bu cihazları istediğimiz her yere kolay bir biçimde götürebilmek de mümkün hale gelmiştir. Cep telefonlarının sahip oldukları ekran boyutu, kamera özellikleri, işletim sistemleri, depolama alanları gibi pek çok unsur markadan markaya ve modelden modele değişkenlik göstermektedir. Markalar, herkesin ihtiyacını göz önünde bulundurarak kişilerin bu ihtiyaçlarına göre farklı modeller üretebilmektedir. Sade modeller üretilebildiği gibi pek çok fonksiyonu içerisinde barındıran gelişmiş modeller de üretilmektedir. Klasik hale gelen tuşlu telefonlar, telefonu sadece arama yapma için kullanan kişiler için hala üretilmeye devam etmektedir. Ancak bu kişilerin sayısı oldukça azdır. Bu nedenle markalar, çağın gerektirdiği özelliklere uygun yapıda telefonlar piyasaya sürmektedir. Kapaklı, tuşlu, dokunmatik, yarı dokunmatik gibi pek çok farklı modeli olan cep telefonları kişilerin isteklerine uygun olarak üretilmektedir. Bu telefonlar içerisinde en sık tercih edilenler yüksek teknolojiye ve çok fonksiyona sahip olan ürünler olmaktadır. Gelişmiş arayüz, yüksek çözünürlüğe sahip ön ve arka kamera, geniş depolama alanı, gelişmiş işletim sistemi gibi pek çok faktör müşterilerin ilgisini çeken ve bir cep telefonunda olmasını istedikleri özellikler arasında yer alan fonksiyonlardır. Uzun yıllardır bu piyasada bulunan ve gelişmiş fonksiyonlara sahip olan markaların başında Huawei gelmektedir. Kaliteli cep telefonları üreten markadan pek çok telefon modeli bulunmaktadır. Bu telefonlardan biri de pek çok özelliği barındıran Huawei Y6s modelidir.

Huawei Y6s Özellikleri

Huawei Y6s Özellikleri

Akıllı telefonlar sayesinde insanlar işlerinin büyük bir bölümünü bu cihazlar yardımıyla gerçekleştirebilmektedir. Gelişen ve değişen dünya şartları telefonları da büyük oranda geliştirmiş, yeniletmiş ve değiştirmiştir. Geçmişte yalnızca tuşlu modeller tasarlanıp üretilirken günümüzde pek çok yeni model piyasada kendine yer bulmaktadır. Her yıl markalar yeni modeller üretmektedir. Dünya değiştikçe cep telefonlarına gösterilen rağbet artmakta ve telefon üreticileri de bu doğrultuda modeller üretmektedir. İnternet aracılığı ile yapılan işlemlerde artış yaşanması telefon kullanıcılarının büyük bir kısmını akıllı telefon kullanmaya yöneltmektedir. Sosyal medya, banka işlemleri, sağlık, eğitim, eğlence, müzik, dizi, film, video gibi pek çok unsura akıllı telefonlar yoluyla erişim sağlanabilmektedir. Gelişmeleri yakından takip edip bu gelişim ve değişimlere uygun nitelikte telefonlar üreten markaların başında Huawei gelmektedir. Marka, teknolojik cihazlar konusunda son derece başarılı ürünler piyasaya sunmaktadır. Cep telefonları da bu cihazların başında yer almaktadır. 1980'li yıllardan bu yana bu sektörde yer alan marka, son yılların ses getiren şirketleri arasında yer almaktadır. 1987 yılında temelleri atılan ve telekom aygıtları, mobil telefon alanında faaliyet gösteren çizgisi ile başarılı telefonlar üretmektedir. Donanımın yanı sıra yazılım da üretebilmesi ile öne çıkan bir şirkettir. Ürettiği telefonlar içerisinde Y6s markanın gelişmiş özelliklere sahip olan son derece şık bir görünüme sahip telefonudur. Huawei Y6s özellikleri içerisinde geniş ekran, güncel yazılım, 32 GB hafıza, eğlence ve iletişim odaklı kullanım, gelişmiş performans gibi özellikler yer almaktadır. Teknoloji meraklılarını son derece memnun eden niteliklere sahip olan ürün, güçlü donanım ve yazılıma sahip oluşuyla da öne çıkan modeller arasında yer almaktadır. Yüksek kapasiteli bir bataryaya sahip olan ürünü saatler boyunca kesintisiz bir biçimde kullanabilirsiniz. İletişim ve eğlenceye yönelik uygulamaları telefonu devamlı şarj etme derdi yaşamadan saatler boyu kullanabilirsiniz. IPS yapısına sahip olan cihaz damla çentikli ekranı ile uygulama, oyun gibi etkinlikleri başarılı bir şekilde yönetebilirsiniz. Bunun yanı sıra multimedya içeriklerini de keyifle izleyebilirsiniz. Geniş bir ekrana sahip olan model ile film, dizi, video izleme faaliyetlerinizi keyifli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Huawei Y6s İnceleme Sonuçları

Huawei Y6s İnceleme Sonuçları

Teknolojik cihazlar gelişen şartlara bağlı olarak geliştirilmektedir. Cep telefonları da bu cihazlar arasında yer almaktadır. Bu akıllı telefonların incelenmesi de pek çok fonksiyonu göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Huawei Y6s inceleme işlemi de telefonun pek çok fonksiyonu göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Huawei Y6s ekran boyutu olarak geniş bir ekrana sahiptir. 6. 09 inç boyutundaki ekranı ile telefon ile yapacağınız pek çok işlemi keyifli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra IPS özelliğine sahip olan damla çentikli ekran ile uygulamalarda, oyunlarda başarılı bir biçimde ekranı yönetebilirsiniz. Telefonun ekranı bu özelliklere ek olarak HD + özelliği göstermektedir. Cihaz, son dönemlerde oldukça rağbet gören damla çentik ekran tasarımıyla üretilmiştir. Kullanıcıya geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. 156. 28 mm uzunlukta olan telefonun genişliği ise 8 mm boyutundadır. 150 gram ağırlığında olan ürün hafif olarak nitelendirilen cep telefonları içerisinde yer almaktadır. Çerçeve ve arka kapağı polikarbon adı verilen bir malzemeden üretilmiştir. Bu sebeple oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Huawei Y6s kamera özellikleri ise ön kamera çözünürlüğü 8 MP ve 13 MP arka kamera çözünürlüğüne sahiptir. Huawei Y6s kamera yüksek çözünürlüklü bir yapıya sahiptir. 13 MP çözünürlüklü arka kamerasıyla muhteşem pozlar çekebilirsiniz. Gün içerisindeki anları ölümsüzleştirmek ve anılarınızı depolamak istiyorsanız telefonun yüksek çözünürlüklü kameralarından yararlanabilirsiniz. Cihaz, f/1. 8 diyafram açıklığına sahip olan 13 MP çözünürlüklü arka kamera özelliğine sahiptir. Ürün HDR, panorama gibi yazılımsal imkânlar ile desteklenen bu arka kamera ışığın azaldığı vakitlerde de güzel pozlar çekebilmeniz için telefona LED flaş ışık özelliği de eklenmiştir. Full HD çözünürlüklü videolara kaydedebilmeniz için 30 fbs hızında videolar kaydedebilmektedir. Ara yüzünde bulunan çekim modlarıyla da işlevselliğini artırmaktadır. Arka kameranın yanı sıra 8 MP çözünürlüğe sahip olan ön kamerası ile de görüntülü konuşmalarınızı yüksek kaliteli görüntüler ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra selfie çekimlerinizde de yüksek çözünürlüklü fotoğraflar elde edebilirsiniz. Cihazın arka kamerasında bulunan full HD videoları yine 30 fbs hızında ön kamera ile de gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz nitelikteki fotoğraf ve videoları gelişmiş çözünürlük ile keyifle çekebilirsiniz. Bu fotoğraf ve videoları telefonunuzun geniş depolama alanında kullanabileceğiniz gibi sosyal medya gibi alanlarda da kaliteli görünümleri ile paylaşabilirsiniz.

Huawei Y6s Yorumlar İle Cihazın Gelişmiş Özellikleri

Huawei Y6s Yorumlar İle Cihazın Gelişmiş Özellikleri

Huawei, tasarlamış olduğu akıllı telefonları ile başarılı ve çok fonksiyonlu telefonlar piyasaya sunmaktadır. Pek çok fonksiyonu tek bir cihazda bir araya getiren cep telefonları ile istediğiniz özelliklere sahip akıllı telefonlara sahip olabilirsiniz. Bu modeller içerisinde yer alan Huawei Y6s 32 GB, kullanıcıların pek çok talebini bir araya getiren bir üründür. 1560 x 720 piksel (HD +) çözünürlüğe sahip ekranı ile izlediğiniz her şeye canlı bir kalite ile bakabilirsiniz. Huawei Y6s kaç inç? sorusunun cevabı 6. 09 inç şeklinde olmaktadır. Çerçevesiz olarak tasarlanan telefonun 6. 09 inç genişliğindeki ekranı ile de izlediklerinizden aldığınız keyif daha da artar. IPS LCD ekran, parlaklık seviyesi sayesinde gündüz, güneşin tepede olduğu zaman diliminde bile sorunsuz bir biçimde takip edilebiliyor. Çoklu dokunma desteği ile donatılmış olan ürün, bu özelliği sayesinde yeni nesil oyunların gerektirdiği kontrollerin tam bir biçimde yapılabilmesini sağlamaktadır. Akıllı telefonun üst kısmında yer alan çentik bölmesinde ön kamera, LED bildirim ışığı gibi özellikler yer almaktadır. Ürünün ahize hoparlörü ise bu çentiğin üst kısmında yer edinmektedir. Telefonun sağ tarafında güç ve ses açma - kapatma tuşları yer almaktadır. Arka kısmında ise arka kamera, LED flaş ve parmak izi okuyucu bulunmaktadır. Telefon parmak izi ile şifrelenebilmekte ve açılabilmektedir. 3. 5 mm kulaklık girişi bulunan model bu özelliklerine ek olarak Smart PA özelliğine de sahiptir. Huawei Y6s kaç gb? sorusunun cevabına bakacak olursak telefon 32 GB dahili depolama alanına sahiptir. Huawei Y6s ram boyutu ise 3 GB RAM şeklindedir. Bu boyutlar pek çok belge, fotoğraf, video, uygulamaların saklanması açısından yeterli olan boyutlardır. Ancak verilerin saklanabilmesi için dâhili depolama alanının yetersiz geldiği durumlar için cihazda hafıza kartı takma bölümü bulunmaktadır. 512 GB kapasiteye kadar hafıza kartlarını destekleyen model anılarınızı saklamak için kullanabileceğiniz bir dosya görevi görebilir. Verilerinizi güvenle depolayabilirsiniz. Huawei Y6s bilinmeyen özellikleri içerisinde wi-fi 4 ve Bluetooth 4. 2 gibi kablosuz bağlantı olanakları ile desteklenmesi yer almaktadır. Bunun yanı sıra 4. 5 G özelliği ile yüksek hızda mobil internet kullanmanızı olanaklı hale getirmektedir. Huawei Y6s yorumlar kısmından ürün hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Telefon kullanan kişilerden tam not ve yüksek puanlar almaktadır.

Pek Çok Kişi Tarafından Tercih Edilen Huawei Y6s Kullanıcı Yorumları

Pek Çok Kişi Tarafından Tercih Edilen Huawei Y6s Kullanıcı Yorumları

Huawei marka, özellikle son yıllarda mobil cihazlar konusunda önemli ürünler tasarlayan ve üreten bir markadır. 1980'li yıllardan bu yana bu piyasa içerisinde kendine yer edinen marka piyasaya sürdüğü telefonlar ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Çeşitli teknik özellikler ile süslediği telefonları ile teknoloji hayranlarının karşısına çıkıyor. Bu telefonları içerisinde yer alan Huawei Y6s teknik özellikleri içerisinde RAM ve dâhili depolama, batarya, ekran boyutu gibi özellikler yer almaktadır. Huawei Y6s batarya kaç mah? sorusunun cevabı da bu teknik özellikler içerisinde yer almaktadır. Huawei Y6s batarya 3020 mah'tır. Yüksek kapasiteli bir bataryaya sahip olan modeli, saatler boyunca kesintisiz bir biçimde kullanabilirsiniz. İletişim ve eğlenceye yönelik uygulamaları, telefonu devamlı şarj etme derdi olamadan kullanabilirsiniz. Ürün 8 çekirdekli bir işlemciye sahiptir. Güçlü grafik yongasına sahip olan cihaz, yeni nesil uygulamaların ve oyunların kullanımını kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Genişletmeye müsait bir depolama alanına sahiptir. Android 9. 0 işletim sistemine sahip olan cihaz, bu işletim sisteminin sağladığı avantajlara fazlaca sahiptir. Huawei Y6s parmak izi özelliğine sahiptir. Telefonun arka kapağında yer alan parmak izi okuyucu ile telefonunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Telefonuna gerçekleşebilecek izinsiz erişimleri, veri hırsızlığı gibi istenmeyen durumları bu yol ile engellemeniz olasıdır. Cihaz tasarlanırken 3 slotlu SIM kart çekmecesi ile tasarlanmıştır. Bu özelliği ile telefonunuza çift SIM kart yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra hafıza kartı da yerleştirebilirsiniz. Bu özellikler ile telefonun sunduğu esnek özelliklerden bolca yararlanabilirsiniz. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ürün, günlük işlerinizin büyük bir bölümünü yapmanız konusunda size büyük faydalar sağlamaktadır. Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz iletişim, etkinliklerinizi planladığınız bir biçimde devam ettirmenizi sağlayan cihaz, üretkenliğinizi artıran teknik yeterliliklere de sahiptir. Böylece günlük ihtiyaçlarınızın karşılanması konusunda sizin asistanınız olma görevi görmektedir. Normal arama yapma, mesajlaşma, internette gezinme, oyun oynama, video - fotoğraf çekme, video dizi-film izleme, fotoğraf -video-belge düzenleme, görüntülü konuşma gibi etkinlikleri hızlı bir biçimde gerçekleştirmenize de imkân tanır. Daha pek çok fonksiyonu bünyesinde barındıran bu cihaz ile gelişen dünyaya kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Huawei Y6s kullanıcı yorumları genel anlamda olumlu düzeydedir. Ürün, satın alan kişiler tarafından diğer kişilere satın almaları için önerilmekte ve olumlu değerlendirilmektedir.

Huawei Y6s Fiyat Bütçenize Uygun

Huawei Y6s Fiyat Bütçenize Uygun

Huawei Y6s dual pek çok teknik özelliği bünyesinde barındıran bir telefon olması ile öne çıkmaktadır. Parmak izi okuyucu bulunan cihazda aynı zamanda yüz tanıma özelliği de bulunmaktadır. Telefonu şifrelendirmek istediğinizde bu özellikler ile kolayca bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün bu teknik özelliklerinin yanı sıra şık ve zarif tasarımı ile de öne çıkan bir modeldir. Huawei Y6s renkleri siyah ve mavi şeklindedir. Huawei Y6s mavi renkli tasarım son derece tarz bir görünüme sahiptir. Hoş bir mavi renk seçeneği bulunan ürün, özellikle beyaz ve siyah gibi klasik renklerden sıkılan ve farklı renk arayışları içerisinde bulunan kişiler için güzel bir tercih olmaktadır. Huawei Y6s siyah renkli model ise klasik renklerden vazgeçmeyen insanların tercihi olmaktadır. Ürün şık ve tarz bir görünümdedir. İsteğiniz rengi kendi zevkinize göre belirleyerek bir tercihte bulunabilirsiniz. Zarif tasarıma sahip olan cihaz, 32 GB dâhili hafıza alanıyla bilinse de Huawei Y6s 64gb seçeneği bulunmaktadır. 64 GB olan ürün geniş dâhili hafızasıyla pek çok belge, fotoğraf, video gibi verilerinizi güvenle depolayacaktır. Pek çok yeniliği bünyesinde barındıran bu ürün ile beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Çift SIM kart özelliği ile sahip olduğunuz SIM kartları tek bir telefonda birleştirerek telefonunuzu hem iş, hem kişisel bir telefon haline getirebilirsiniz. İş için ayrı bir telefon satın almanıza gerek kalmadan tek bir telefon ile işlerini halletmeniz mümkün hale gelir. Huawei Y6s fiyat açısından da size çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Günümüzde akıllı telefonlar yüksek fiyatlar ile satışa sunulabilmektedir. Ancak Huawei marka Y6s, bunun tam tersine bütçenize uygun fiyatlar ile piyasaya sunulmaktadır. Cihaz içerisinde pek çok fonksiyonu bir arada bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra avantajlı fiyatları ile de cep dostu bir özellik gösteren cihazdır. Trendyol, satışa sunduğu ürünleri avantajlı fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Bu üründe de aynı durum söz konusudur. Bu güvence ile sepetinize ekleyerek ürüne sahip olabilirsiniz.