Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fotoğraf Çözünürlük
Fiyat Geçmişi
Renk
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

İnstax Mini 8

" araması için 30 sonuç listeleniyor

Instax Mini 8

Kalitesiyle Fark Yaratan Ürünler

Özel anları ölümsüzleştirmenin bir aracı olan fotoğraf makineleri, teknolojinin gelişmesine bağlı olarak birçok farklı model seçeneğiyle alıcıların ilgisini çeker. Her kullanım alanına uygun modeller üretilirken her tarza hitap edebilecek renk ve desenleriyle de zenginleştirilerek geliştirilir. Belgesel ve film çekimlerinde kullanılan kameralardan cep telefonu kameralarına kadar birçok kalitede ve formda ürün bulmak mümkündür. Çekim yapmak kimi kullanıcılar için bir meslek iken kimileri için ise bir hobidir. Instax Mini 8 modeli, hobi olarak fotoğraf çekimlerinize eşlik edebilir, diğer bir yandan özel anlarınızın hafıza merkezinde yer bulur. Anılarınızı unutulmaz kılmanıza aracılık eden bu model birçok özelliği ile son dönemlerin ilgi odağı olur. Gideceğiniz her yerde yanınıza alabileceğiniz bu makinelerin boyutunun küçük olması taşınma kolaylığı sağlarken tasarımları, görünüm açısından renk katar. Özgün tasarımlarıyla fark yaratan modeller, renk ve desen çeşitliliği ile de farkını ortaya koyan ürünlerden biridir. Her tarza hitap edebilecek renk seçeneklerine sahiptir. Çekim modları ile fotoğraflarınızı benzersiz kılar. 5 farklı çekim modu olan bu makine modeli bulunduğunuz her ortamda ışığı doğru kullanmanıza destek olur. Ev, bulut, güneş, parlak güneş ve Hi-key sembolleri ile bu modları kullanım alanınıza ayarlayabilirsiniz. İç ve dış mekan çekimlerine ayrı ayrı modlar yaratırken makine kullanımını da kolaylaştırır. Bazı yönlendirici göstergeleri sayesinde doğru zamanda doğru ışıklarla çekimlerinizi zenginleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra şipşak çekim yaptığınız ve polaroid olarak çıkardığınız fotoğraflarınız çekimden birkaç dakika sonra elinizde olur. 2 adet AA pil ile çalışan bu cihaz seçenekleri, pillerin kullanımına bağlı olarak çok sayıda çekim yapmanıza olanak sağlar. Sürekli pil değiştirmek zorunda kalmadan yaklaşık 200 adet çekim yapabilirsiniz. Çekimleriniz için satın alacağınız cihazlarda dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de yanında alacağınız filmlerdir. Filmler 10’lu adet döngüler halinde kullanılır ve film sayısını makinenin sağ tarafındaki göstergeden takip edebilirsiniz. Birbirinden çeşitli özgün tasarımlarıyla her kullanıcıya hitap edebilecek ürünler mevcuttur. Fotoğraf makinesi alırken çanta gibi diğer ekipmanlarını da incelemek gerekir. Koruyucu kılıf ve daha birçok ekipman modelini de Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Önceki zamanlarda sadece yurt dışından sipariş edilebilen bu makineleri Instax Mini 8 Türkiye pazarında da bulmak artık çok kolaydır. Özellikle birçok marka ile buluşmanızı sağlayan Trendyol’da aradığınız modelleri bulabilirsiniz.

Kalitesiyle Fark Yaratan Ürünler

Polaroid görünüm severlerin en çok tercih ettiği modellerden biri olan bu makineler, kalitesiyle de dikkatleri üzerine çeker. Instax Mini 8 özellikleri incelendiğinde çekim yapacağınız bir cihazın kalitesinin yanında konforlu olabileceği de görülür. 5 farklı çekim moduna sahip bu makinelerle istediğiniz modda çekimler yapabilirsiniz. Bu 5 mod, makine kamerasının yanında sembollerle işlenir. Ev, bulut, güneş, parlak güneş ve Hi-key sembolleri ile gösterilen bu modlar farklı ışık ortamlarına uygun çekimler yapmanızı sağlar. Ev modu, iç mekanlarda yapacağınız çekimler için idealdir. Bulut modu daha kapalı havalar için uygun olabilirken, güneş modu hem güneşli hem de bulutlu havalarda kaliteli dış mekan çekimlerine olanak sağlar. Parlak güneş modu ise yaz aylarında yakalayabileceğiniz harika görüntüler için bir seçenek olur. Hi-key moduna bakıldığında ise çekimlerde daha soft bir görüntü oluşturur. Bazı kameralarda güzellik modu veya yüzlerde daha yumuşak ve pürüzsüz görünüm sağlayan bir özellik olarak bilinen moddur. Aynı zamanda bu mod seçimlerine makineden destek alarak karar verebilirsiniz. Makine bulunduğu ortama göre kendi ideal ışığını ve modunu belirler, belirlediği modun sembolünde yanan ışık bunun göstergesi olur. Bunun yanı sıra makine size çekime hazır olduğu zamanı da gösterir. Makineyi ilk açtığınızda çekim yaparken bakılan merceğin yanında küçük kırmızı bir gösterge ışığı yanar. Bu ışık söndüğü zaman makine çekime hazırdır. Böylelikle bu akıllı cihazlarla doğru zamanda ve ışıklarda istediğiniz harika çekimleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu makine flaş özelliği sahiptir. Her çekimde fotoğraflarınıza ışık kaynağı olan bu flaş, görüntü kalitesine de yansır. Makine bir kerede 10 film alabilecek hacme sahiptir. Bunun yanı sıra makinede kalan film sayısını görebileceğiniz göstergeye de sahiptir. Geniş renk skalasıyla dikkatleri üzerine çeken bu mini cihazlar arasından tarzını yansıtan rengi bulabilirsiniz. Pembe, sarı, bej, mavi, kırmızı gibi birçok renge ve bu renkler arasında mat ve nude renk seçeneklerine de sahiptir. Kullanıcılar arasında rengiyle göz kamaştıranlardan biri, Instax Mini 8 sarı modelidir. Makinenin bir diğer özelliği de selfie, yani özçekim aparatının bulunmasıdır. Selfie son dönemlerde hemen herkesin hayatının bir parçası haline gelmiştir. Bu aparat, başkalarından fotoğrafınızı çekmesini istemek durumunda kalmayacağınız ve kalitesiyle en iyi öz çekimleri yapabileceğiniz bir avantaj sağlar. Selfie aparatı da tıpkı makineler gibi birçok renk seçeneğine sahiptir. Bu renklerden makinenizle uyumlu herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Bu aparat kamera objektifine takılarak kullanılır. Merceğin yanında küçük bir ayna mevcuttur. Bu ayna sayesinde kendinizi görerek istediğiniz çekimleri yapabilirsiniz. Bu modeller 2 adet pil ile çalışırken, her pil kullanımı yaklaşık 200 adet çekim yapmanıza olanak sağlar. Makinelerin Instax Mini 8 kartuş ve daha birçok parçasını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Farklı Renk ve Desenleriyle Özgün Tasarımlar

Farklı Renk ve Desenleriyle Özgün Tasarımlar

Makineler, her tarza ve zevke hitap eden birçok renk ve tasarım barındırır. Bu sebeple birçok kişinin ilgisini çeker. Geniş bir skalaya sahip olan Instax Mini 8 renkleri pembe, mavi, kırmızı, sarı, beyaz, mor ve yeşil gibi çok çeşitliliğe sahiptir. Üretimde kullanılan renk çeşitliliğinin yanı sıra kullanılan renklerin tonları da ilginin yoğunlaşmasında bir etkendir. Polaroid fotoğrafların hemen çıkması ve kullanıcıların her an yanında taşıyabilmesi avantajı da seçim yaparken önemli bir faktör olur. Boyutlarının küçük oluşu her yere rahatlıkla götürülebilmesini sağlarken taşırken sarsıntı gibi durumlara dikkat etmek gerekir. Bu sebeple ürün seçimi yaparken bir aksesuar ve koruyucu olarak çanta veya kılıf alınması da önemlidir. Makine modellerinde görünen tasarım çeşitliliği aksesuarlarına da yansır. Çanta ve kılıflarda renk ve desen seçenekleri oldukça fazladır. Bu sebeple her tarza hitap edebilen modeller mutlaka bulunur. Makine ve aksesuarları aynı renkler tercih edilebilir. Bunun yanı sıra üretimde kullanılan renk tonlarının bir avantajı da bütün renklerin birbirine uyumlu olabilmesidir. Nude renkler kullanılması dolayısıyla zıt renklerle de şıklığı yakalayabilirsiniz. Örneğin; Instax Mini 8 mavi modelini pembe, sarı ve farklı renklerden oluşturulan desen seçenekleri ile de kullanabilirsiniz. Çanta ve kılıf dışında albüm, çizilmelere karşı koruyucu sticker, fotoğraflar için stantlar, fotoğraf stickerlar ve polaroid askılar da mevcuttur. Bu aksesuarları ayrı ayrı veya set olarak da alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun aradığınız bütün modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Çanta ve kılıflar aynı şekilde farklı tasarımları olan askılara sahiptir. Fotoğraf ve makine için üretilen stickerlar birçok renk ve desende üretilir. Bu stickerlar fotoğraflarınızı ve makinenizi daha uzun süreler, zarar gelmeden kullanmanıza destek olur. Fotoğraf askıları da çektiğiniz bütün fotoğrafları istediğiniz ortamda asabilmeniz için olanak sağlar. Aynı şekilde bu askılarda ve askılara eşlik eden fotoğraf mandallarında da bol desen ve renk seçeneği vardır. Bütün tasarım, renk ve Instax Mini 8 aksesuar seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyip edinebilirsiniz.

Instax Mini 8 Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Instax Mini 8 Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir teknolojik alet alırken dikkat edilmesi gereken birçok teknik özellik vardır. Konu, bir fotoğraf makinesi olunca kalitesi, fotoğraf çekim gücü, renkleri ve desenleri de ön plana çıkar. Instax Mini 8 kamera modellerinde makine boyutun küçük olması, istediğiniz zaman ağırlık yapmadan yanınızda konforla taşımanıza olanak sağlar. Yanınızda bulundurduğunuz herhangi bir çantada taşıyabileceğiniz bu ürünleri taşırken sarsıntılara karşı korumak önemlidir. Bununla birlikte modele özel olarak üretilen çanta ve kılıfları da tercih edebilirsiniz. Yine model boyutunun bir avantajı olarak çantaları bir aksesuar olarak da görünür. Bir diğer unsur kullanım süresini belirleyen bataryalardır. Instax Mini 8 pil ile çalışan bir model olup 2 adet pil yaklaşık olarak 200 adet çekim yapmanıza olanak sağlar. Burada önemli olan cihazda kullanılacak pil türünün ne olduğudur. Bu modeller alkali pil kullanımına uygundur. Aynı zamanda kullanılan 2 pilin de aynı marka ve kapasitede olması gerekir. Kullanım ömrünün yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir diğer husus filmleridir. Bu model bir kerede 10 film hacmine sahiptir. Her 10 çekimden sonra yeni 10’lu film eklemeniz gerekir. Fotoğraf makinesinin sağ tarafında film sayısını takip edebileceğiniz gösterge mevcuttur. Bu göstergede kullandıkça güncellenen film sayısı yazar. Eğer içerisinde film varken bölmeyi açarsanız bu gösterge sıfırlanır ve yine her çekimde 10 üzerinden geri sayar. Bu sebeple film bitmeden, film bölmesini açmamak gerekir. Bu modeli araştırırken Instax Mini 8 kullanımı konusunda fikir sahibi olmak önemlidir. Trendyol üzerinden daha önce ürünü satın alanlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmelere bakabilirsiniz.

Çanta ve Kılıfları ile Instax Mini 8

Çanta ve Kılıfları ile Instax Mini 8

Fotoğraf makineleri taşırken son derece hassas davranılması gereken ürünlerden biridir. Bu ürünleri sarsıntı, darbe ve çizilmeler gibi dış etkenlerden korumak gerekir. Bu sebeple fotoğraf makinenizi yanınızda güvenli ve konforlu bir şekilde taşıyabilmek için Instax Mini 8 çanta seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Alacağınız çantanın fotoğraf makinesi modeline uyumlu olması özellikle sarsıntı ve çizilmelere karşı koruyuculuğu artırır. Bu modeller için spesifik olarak geliştirilen bu ürünler, fotoğraf makinelerinin kullanım ömrünü uzatır. Aynı zamanda şık tasarımları sayesinde, fotoğraf makinenizi yanınızda bir aksesuar şıklığında taşıyabilirsiniz. Konfor ve koruyuculuğunun yanı sıra Instax Mini 8 kılıf modellerindeki renk ve desen çeşitliliği de dikkatleri üzerine çeker. Tıpkı fotoğraf makinesindeki gibi geniş renk skalasına sahip bu ürünler arasından tarzınızı yansıtan seçimler yapabilirsiniz. Çanta ve kılıf seçenekleri makinenizle uyumlu renk seçeneklerinin yanı sıra desenleriyle de ilgi odağı olur. Aynı zamanda albümleriniz için alabileceğiniz kılıf modellerinde de seçenek çeşitliliği mevcuttur. Çektiğiniz fotoğraflarınızı 10’lu, 20’li veya ihtiyacınızı karşılayan hacimlerdeki albümlerde güvenle saklayabilirsiniz. Çanta ve kılıflarda en çok tercih edilen modellerden biri de şeffaf olanlardır. Şeffaf renkte olan modeller, makinenin rengini gösterirken bütün kıyafetlerinizle uyum içinde olmanızı sağlar. Aynı zamanda dekoratif olarak da her ortama uyum sağlayan bu şeffaf seçenekler, pek çok kişinin ilgisini çeker. Bunun yanı sıra çanta ve kılıf seçimi yaparken kaliteli ve dayanıklı ürünler tercih edilmelidir. Çünkü fotoğraf makinelerini her koşulda koruyabilmek önem taşır. Kötü hava koşulları, ısı ve nem gibi durumlar için suya dayanıklı, nem çekmeyen materyallerden üretilenleri tercih edebilirsiniz. Çanta ve kılıfları, Instax Mini 8 set olarak Trendyol’da bulabilirsiniz.

Özellikleriyle Beğeni Toplayan Instax Mini 8 Fiyatları

Özellikleriyle Beğeni Toplayan Instax Mini 8 Fiyatları

Bu minik fotoğraf makinelerinin fiyatları modeli, aksesuarları, işçiliği ve kamera-mercek kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Instax Mini 8 fiyatı, yanında almak isteyeceğiniz ekipmanlarla da şekillenir. Çanta ve kılıflar, fotoğraf albümleri, koruyucu stickerlar ve fotoğraf askıları gibi aksesuarlar cihazınıza eşlik eder. Dışarıda yapacağınız çekimler için fotoğraf makinenizi yanınızda güvenle taşımanız önemlidir. Koruyucu bir kılıf olarak çantalarda da çeşitli tasarımlar bulabilirsiniz. Deri, sert plastik ve çeşitli kumaşlar gibi materyaller kullanılarak üretilen bu ürünlerde kalite, koruyuculuk açısından son derece önemlidir. Çektiğiniz fotoğrafları dış etkenlerden koruyarak taşımak isterseniz albümlere de göz atabilirsiniz. Albümlerde kullanılan renk ve desenler sayesinde makinenizle uyumlu bir set oluşturabilirsiniz. Diğer bir koruyucu olan stickerlar, çekimlere daha çok renk katar. Fotoğraf stickerları polaroid boyutlarında farklı renklerde çerçeveye sahip modellerdir. Fotoğraflarınızı çizilme ve zamanla oluşan yıpranmalara karşı korur. Aynı şekilde cihazınız için kullanabileceğiniz stickerlar, makinenizin dış yüzeyini korur. Özellikle farklı çantalarda taşınma durumlarında sarsıntı sonucu çizilmeleri önlemede yardımcı olan parçalardır. Film kullanarak çekim yapabileceğiniz Instax Mini 8 modeli bir kerede 10 film alabilir. Her 10 çekim sonrasında yeni film eklemeniz gerekir. Trendyol üzerinden Instax Mini 8 film seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Her 10 çekimden sonra yenilemeniz gereken bu filmleri kampanyalı ve toplu da alabilirsiniz. Bu polaroid çekimli fotoğraf makinesi modellerinde, çekim yapıldıktan sonra çıkan fotoğraf siyah bir görüntüye sahiptir. Fotoğrafı çerçeve kısımlarından tutarak 4-5 dakika kadar bekletmek gerekir. Bu bekleme süresi sonunda fotoğraf renkleri tam olarak oturur. İhtiyacınızı karşılayacak modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Kendine Hayran Bırakan Seçenekleriyle Instax Mini 8 Trendyol’da

Kendine Hayran Bırakan Seçenekleriyle Instax Mini 8 Trendyol’da

Instax Mini 8 modelleri, tasarımlarıyla geniş kitlelerin ilgisini üzerine toplar. Geniş renk skalası, bol desen çeşitliliği ve en çok da mini boyutlarıyla kullanıcıların odağı olur. Pembe, kırmızı, mor, sarı ve mavi gibi hem ana hem de ara renkleri içeren modeller, aynı zamanda mat ve nude tonlarla da buluşur. Hayatınızın her alanında yanınızda güvenle ve rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu ürün modelleri çekimlerinizi renklendirir. Fotoğraf makinelerini tamamlayan ekipmanlardan çantalar, albümler ve filmler gibi ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Ürünleri satın almadan önce Instax Mini 8 yorum ve önerilerini okuyabilirsiniz. Bir ürünü alırken kullanıcı değerlendirmeleri, deneyimler açısından yol gösterici olur. Pozlama telafisi otomatik olan ürün modeli, bulunulan ortama göre çekim yönlendirmesi yapar. Yine ışık ve odaklanmalarının otomatik olarak ayarlanabilmesi dolayısıyla kullanım kolaylığı sağlar. Bir diğer avantajı flaş olan bu fotoğraf makineleri, her mekanda en uygun ışığı bulup rahatlıkla kusurları kapatmanızı sağlar. 2 adet AA kalem pil kullanılan bu cihaz modeli her pil ömrü için yaklaşık olarak 200 çekim yapmanızı sağlar. Çekimleriniz sonrasında cihazdan çıkan Polaroid fotoğraf ilk olarak siyah çıkmakla birlikte, birkaç dakika kadar bekledikten sonra kendi rengini alır. Fotoğraflarınızı isterseniz bir albüm yaratarak, isterseniz de asarak saklayabilirsiniz. Kendi özel albümünüzü oluştururken özgün tasarımlı albüm seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra fotoğraf askıları da bir seçenek olup fotoğraflarınızı her an görebileceğiniz bir yerde tutmanızı sağlar. Farklı renk seçeneklerinin yanında fotoğraf mandalları da ayrıca canlılık katar. Bütün ekipmanlarıyla birlikte tüm cihaz modellerini inceleyebilirsiniz. Trendyol’da Instax Mini 8 inceleme sonucunda aradığınız modeli kolaylıkla bulabilir ve çekim yapmaya başlayabilirsiniz.