İlgili Kategoriler
Marka
İşlemci Nesli
Fiyat
Ürün Kutusu
Stok Fan
Tümleşik Grafik
İşlemci Modeli
İşlemci Çekirdek Sayısı
Temel İşlemci Hızı (GHz)
Soket Tipi
Fiyat Geçmişi
İşlemci Teknolojisi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

İntel Core İ9

" araması için 29 sonuç listeleniyor

İntel Core İ9 İşlemci Trendyol’da!

İşlemci, elektronik cihazların beyin görevini görür. İntel core i9 işlemci, data akışını ve veri işlemeyi gerçekleştirir. İntel core i9 mekanik parça içermeyen entegre bir devredir. Bilgisayarda gerçekleştirilen tüm hareketler işlemciden geçer. İntel core i9 işlemci tablet, bilgisayar ve client için uygundur. 8 çekirdek ve 5,00 GHz turbo frekansa sahip olan İntel core i9’un 4K desteği mevcuttur. 64 GB’lık grafik video belleği ile geniş bir depolama alanı sunduğu için bilgisayar kullanıcılarını ek depolama masraflarından kurtarır. Sanallaştırma teknolojisi ve gelişmiş güvenlik teknolojisi sayesinde maksimum seviyede kullanıcı deneyimi sunar. Yüksek performansa sahip İntel core i9 laptop modellerini ile intel core i9 10.nesil seçeneklerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

İntel Core İ9 Teknik Özellikleri

İntel Core İ9 Teknik Özellikleri

İntel core i9 işlemci, bilgisayar oyunlarının başlatma ve yükleme sürelerini hızlandırır. 3.6 GHz işlemci hızına sahip olan İntel core i9, entegre grafik kartına sahiptir. Boşta bekleme, İntel Optane, termal izleme ve İntel kimlik doğrulama teknolojilerini desteklediği için son derece güvenlidir. Mevcut 8 çekirdek ve 16 sanal çekirdek sayesinde yüksek performans sunan İntel core i9 ile tüm işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşir. Dahili grafik işlemcisine sahip olan İntel core i9’da transistör mesafesi 14 nm’dir. Intel Coffee Lake işlemci mimarisine sahip olan İntel core i9 2018 yılından itibaren piyasada bulunur. Performansı olumlu yönde etkileyen bir diğer yenilik frekans özelliğinin 5 GHz’e yükselmiş olmasıdır. İntel core i9 bilgisayar, verimli çalışmalar ve online oyunlar idealdir. İntel core i9 özellikleri ve donanımları bakımından zengindir. İntel core i9 2.3ghz, 2.4ghz, 3.6 ghz, 4 ghz, 5.0 ghz frekanslarına sahip cihazları Trendyol’da bulabilirsiniz. Yüksek performansa sahip işlemcileri Trendyol’dan hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

İntel Core İ9 İşlemcinin Sağladığı Avantajlar

İntel Core İ9 İşlemcinin Sağladığı Avantajlar

İntel core i9, kendi sınıfında bulunan işlemcilere göre yüksek performans sergiler. Masaüstü kullanımının yanı sıra içerik oluşturmak ve oyun oynamak için son derece ideal olan bir işlemcidir. Güç tüketimi bakımından da iyi bir performansa sahip olan İntel core i9, profesyonel kullanım için uygundur. Yayıncılar, video edit işlemleri yapanlar, görsel tasarımcılar ve yeni bir sistem kurmayı planlayanlar bu işlemciyi tercih edebilir. İntel core i9 5.3 ghz ile çalışan cihazların hız performansı maksimum seviyededir. İntel core i9 4. nesil, 6. nesil, 8. nesil, 9. nesil işlemci kullananlar değerlendirmeleri dikkatle inceleyerek bu işlemciye geçiş yapabilirler. İ9 işlemci pc ve tabletlerin çözünürlük kalitesi yüksektir. Bu nedenle özellikle görsel tasarımcılar için mükemmel bir çalışma alanıdır. İntel core i9, herkesin sahip olmak isteyeceği teknolojiyi barındırır. Bu işlemciye sahip olan laptopları Trendyol’dan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Trendyol, gelişmiş arama seçenekleri ve filtreleme özellikleri ile mükemmel bir alışveriş deneyimi sunar.

Yüksek Performanslı İntel Core İ9 Fiyatları

Yüksek Performanslı İntel Core İ9 Fiyatları

Bilgisayar sistemlerinin çalışması için gerekli olan işlemciler yüksek teknolojiye sahiptir. Turbo Boost, sanallaştırma ve Hyper-Threading teknolojilerini barındıran İntel core i9, yüksek performanslı işlemciler arasında yer alır. Çoklu görev çalıştırma özelliği sayesinde içerik oluşturmayı, düzenlemeyi ve paylaşmayı kolaylaştıran İntel core i9, yaratıcılığın gelişmesini destekler. İntel core i9 10. nesil kullanımı için idealdir. İntel core i9 fiyat performans bakımından değerlendirildiğinde fiyatı uygundur. Bu teknoloji ile çalışan bilgisayar ve laptop, kullanıcılarda iyi izlenimler bırakır. Yüksek teknoloji ürünü bu işlemciye sahip olan cihazları Trendyol’dan satın alarak yüksek performansı deneyimleyebilirsiniz. Hızlı onaylanan sipariş süreci sayesinde Trendyol alışverişleri keyifli bir şekilde tamamlanır.