İşlemci Nesli
Fiyat
İşlemci Teknolojisi
İşlemci Modeli
Soket Tipi
Tümleşik Grafik
Temel İşlemci Hızı (GHz)
İşlemci Çekirdek Sayısı
Ürün Kutusu
Stok Fan
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Intel Core I3

" araması için 301 sonuç listeleniyor

Intel Core i3 İşlemci ile Üst Düzey Teknoloji

Yatak üstlerine doğrudan yerleştirilen yatak pedleri, birkaç santimetre kalınlığında olan şilte türüdür. Yatak üstü pedi seçkileri, kalınlığı ile alezlerden ayrılarak daha rahat bir uykuya olanak tanır. Ürün grubunun sahip olduğu konforlu yüzey, kullanıcıların uyku kalitesini artıran özelliktedir. Bilhassa eklem ve omurga rahatsızlığına sahip kullanıcılar için tasarlanan ortopedik yatak şiltesi seçkileri, gece uykularının ideal kalitede olmasına yardımcı olur. İhtiyaca bağlı olarak farklı özelliklerde tasarlanan yatak pedi modelleri; dolgu malzemesi, yüzey özelliği ve kalınlık gibi faktörler ile birbirinden ayrılır. Vücudun ağırlığına ve şekline bağlı form kazanan visko ürünler, akıllı visko süngerden üretilir. Söz konusu şilte seçkileri, ısıya ve soğuğa karşı duyarlı olma özelliği sayesinde mevcut vücut ısısına göre şekillenmektedir. Bu tipteki seçkiler aynı zamanda vücudu destekleyen ortopedik yapıya sahip olduğundan, var olan basınç azalır ve kullanıcı huzurlu bir uyku çeker. Gözenekli yapısıyla da öne çıkan visko şilte seçeneklerine şans vererek sağlıklı ve dingin bir uykunun keyfine varabilirsiniz. İçerdiği gözenek yapısı itibarıyla terlemeyi önleyen visko seçkilerin yanı sıra; jel, serinletici, havalı, kalın, fermuarlı, ısıtmalı, sert yatak pedi ürün seçeneklerine göz atarak, Trendyol’da güvenilir alışverişin ayrıcalığına varabilirsiniz!

Pamuk Yumuşaklığında Uyku İçin Yatak Pedi

Pamuk Yumuşaklığında Uyku İçin Yatak Pedi

Verimli uykunun insan sağlığı üzerindeki etkisi doğrultusunda, markalar tarafından uyku veriminin yükseltilebilmesi için çeşitli ürünler sunulur. Bu ürünlerden biri olan yatak pedi; kuş tüyü, lateks ve visco gibi türlü malzemeler kullanılarak temin edilen bir süngerdir. Yatağın üzerine serilen ve birkaç cm kalınlığı ile verimli uyku uyunmasına yardımcı olan yatak pedi tek kişilik seçenekleri olduğu gibi çift kişilik modelleri de vardır. Şayet yatağınız eskidiyse ve uyku veriminizi artırmak istiyorsanız, çeşitli ebatlarda sunulan ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Pamuk yumuşaklığında uykunun anahtarı ürün seçkileri, maksimum seviyede dinlenme sağlarken, sunduğu pratik temizleme avantajıyla da pek çok kullanıcının tercihidir. Her yaştan tüketicinin kullanımına seslenen ürün seçkisi, sahip olduğu teknik özellikler ile siz uyurken vücudunuzu tamamen sararak kan dolaşımına destek olur. Verimli ve sağlıklı dinlenmeye giden yolda en büyük destekçiniz yatak pedi 160x200, 90x190, 140x190, 120x200, 150x200, 180x200, 200x200, 60x120, 100x200 gibi çeşitli ebatlara sahiptir. Yatak ölçünüzü ve kişisel talebinizi analiz ettikten sonra, kategoride yer alan geniş ürün seçkisi içerisinden dilediğiniz modeli seçerek dinç sabahlara uyanmanın ayrıcalığın yaşayabilirsiniz. Yün, havalı, sert, yumuşak, medikal yatak şiltesi gibi ürün alternatifleri, temelde aynı etkiyi verse de kendi içinde farklı teknik özelliklere sahiptir. Kauçuk ağacından elde edilerek üretilen lateks maddesi, daha çok esnekliği ve doğal hava kanalları ile öne çıkan bir malzemedir. Lateks ürünlerin kullanıldığı visko yatak pedi şiltesi, vücut ölçüleriniz ile şekillenerek huzurlu ve ferah bir uyku çekmenize yardımcı olur. Yüksek ağırlığa sahip kullanıcıların tercih sebebi olan ürün seçenekleri, mevcut vücut ağırlığını destekleme özelliğine sahip lateks ürünler kullanarak tasarlanır. Bunun yanı sıra içerdiği hava kanalları ile sıcak havalarda oluşabilecek teri emen niteliğe sahiptir. Adeta doğal bir klima vazifesi gören ürün seçenekleri, aynı zamanda koku ve mantar oluşumunu engelleyerek daha keyifli bir dinlenme sunar. Öte yandan yatak şiltesi kullananlar ekstra yumuşak bir dokuya sahip olan yün ürünler konusunda da olumlu geri bildirimde bulunurlar. bu türdeki modeller, içerdiği doğal yapı ve ısı dengeleme özelliğiyle diğer şilte seçeneklerinden ayrılır. Şayet aldığınız ürünü dört mevsim kullanmayı talep ediyorsanız, yün yatak şiltesi modelleri ihtiyacınızı karşılayabilir. Bakterilere karşı güçlü bariyer olma özelliğiyle bilinen yün modeller, topaklanma yapmaz ve pamuk yumuşaklığında uyumanıza yardımcı olur.

Nefis Bir Uykunun Anahtarı Yatak Pedi Modelleri

Nefis Bir Uykunun Anahtarı Yatak Pedi Modelleri

Konforlu uyuma etkisinin aracı olan yatak şilte ölçüleri, her kesimden kullanıcının yatağına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Siz de kendi yatağınızın ölçüsüne uyumlu seçkiyi bulabilmek için Trendyol’un gelişmiş filtreleme fonksiyonundan faydalanabilirsiniz. Çoğunlukla yatak şiltesi 160x200, 150x200, 100x200, 90x190 ölçülerinde seyreder ancak her ölçünün verdiği etki aynıdır. Şayet omurga rahatsızlığına sahipseniz; sırt, boyun ve bel ağrılarına çözüm olarak üretilen ortopedik yatak pedi alternatiflerine şans verebilirsiniz. Ekstra yumuşak doku özelliğine sahip olan modeller, uyku sırasında kullanıcının vücut şeklini alarak kaliteli bir dinlenme vadeder. Yapımında elastik malzeme kullanılan full ortopedik yatak pedi modelleri, sırt ve eklem ağrılarınızı hafifletecek opsiyona sahip ürünlerdir. Bu tipteki modeller, devamlı yatma durumundaki kullanıcılar için de uygun bir seçenektir. Diğer adıyla hasta yatak pedi modelleri, vücut ağırlığının eşit bir şekilde bölünmesini sağlayarak olası morluk ve yara oluşumunu engeller. Fermuarlı yatak pedi ne işe yarar sorusuna yanıt olarak verilecek özellik, modelin içerdiği fermuarlar yardımıyla istenildiğinde takıldığı yerden çıkarılmasıdır. Bu modeller takıldığı yerde herhangi bir kaymaya yol açmaz ve kullanımı oldukça pratiktir. Yatak pedi tavsiye hususunda en fazla tercih edilen modellerden biri de bambu şiltelerdir. Bambu ağaç özleri kullanılarak tasarlanan ürünler, sahip olduğu antibakteriyel özellik ile de pek çok kullanıcının tercihidir. Yanı sıra kaz tüyü kullanılarak tasarlanan ürün alternatifleri, mevcut nemi dengeleme özelliği içerir ve böylelikle konforlu bir uyuma deneyimi elde edilir. Yatak dolgularında kullanılan kaliteli kaz tüyleri sayesinde nem emici opsiyona sahip söz konusu modeller, kolay yıkanma özelliğiyle pratiklik sunarken aldığınız dinlenme verimini katlar. Aynı şekilde medikal yatak pedi olarak bilinen ve üstün teknolojik nitelikler sahip jel modeller, bilhassa yatağa bağlı yaşayan kullanıcıların rahat etmesine yardımcı olur. Tek kişilik yatak şiltesi olarak sunulan medikal modeller, içerdiği yüksek darbe emici özellik itibarıyla özellikle yoğun bakım ortamında kullanılmasıyla da öne çıkar. Yatak pedi kullananlar, derin uyku sürelerinin arttığını ve sabahları daha dinç uyandıklarını bildirmektedir.

Yatak Pedi Fiyatları ve Trendyol’da Alışveriş Ayrıcalığı

Yatak Pedi Fiyatları ve Trendyol’da Alışveriş Ayrıcalığı

Yatak pedi nedir sorusunun yanıtını öğrendikten sonra ürün fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor olabilirsiniz. Kategorideki ürünlerin fiyat aralığı, markadan markaya değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra dört katmandan oluşan ve yüksekliği 10 ile 11 cm aralığında olan kapitone dokuya sahip ürünler, daha bütçe dostu özellik gösterebilir. Genel olarak yün, ortopedik, bambu ve lateks gibi çeşitler kendi içinde farklı fiyatlar ile sunulur. İhtiyacınıza uygun yatak pedi çift kişilik seçeneğini satın alarak, yatak odanızda huzurlu bir uyku için gereken atmosferi yaratabilirsiniz. Üretiminde kullanılan malzemeye bağlı olarak farklı modellerde sunulan yatak üstü şilte çeşitleri, temel anlamda sağlıklı dinlenmeye ulaşabilmek için tercih edilir. Yatak şiltesi fiyatları ise söz konusu seçkinin niteliğine ve kalınlığına göre değişen fiyat aralığına sahiptir. Kan dolaşımını hızlandırma özelliği ile dikkat çeken visko pedler, 7 cm ve 9 cm aralığında değişen kalınlığa sahiptir. Öte yandan malzeme kalitesi ve üretim niteliği bakımından uygun fiyatlarda sunulan ürünlerden biri de el yapımı yün çift kişilik yatak şiltesi modellerdir. Her mevsim kullanılabilme ayrıcalığıyla pek çok kullanıcının elinin gittiği modeller, kapitone dış yüzeye sahip olmasıyla da dikkat çeker. Kategoride yer alan geniş ürün gamına göz atarak Trendyol’un avantajlarla dolu dünyasından alışveriş yapma ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz!