placeholder
"

Iphone 6 Ekran

" araması için 51877 sonuç listeleniyor

Telefonunuzla Uyumlu iPhone 6 Ekran Çeşitleri Sizi Bekliyor

Telefon tercih edilirken ilk dikkat edilen şeylerin başında ekran boyutu ve ekran özellikleri gelir. Apple markası iPhone 6 modeli ile dünya çapında bir başarı yakalayıp, bu modelde sunduğu özellikleri ile kullanıcıların ilgisini üzerine toplar. iPhone 6 tercih edilmesinin sebeplerinin başında tatmin edici ekran boyutu ve çözünürlüğü gelir. IPhone 6 ekran, IPS teknolojisi ve 4,7 inç büyüklüğü sayesinde telefon kullanımını kolaylaştırır. IPhone 6 ekran boyutu geniş olması sayesinde günlük kullanımlarda kolaylık sağlarken video ve oyun konusunda da ön plana çıkar. Oyun oynarken akışı rahatlıkla takip edebilir, bu sayede üst sıralara yükselebilirsiniz. Bilgisayara ihtiyaç duymadan telefonda da rahatlıkla videoları yüksek kalitede izleyebilirsiniz. IPhone 6 ekran orijinal olması halinde LED arkadan aydınlatma özelliğini ve geniş multi-touch ekranı da beraberinde getirir. Bu sebeple tercih edeceğiniz ekranın orijinal olması önemlidir.

IPhone 6 Ekran Avantajları

IPhone 6 Ekran Avantajları

Apple iPhone 6 ekran sahip olduğu birçok özellik ile kullanıcılarına avantaj sağlar. IPhone 6 ekran cam, yüksek mukavemetli cam kullanılarak üretilir. Bu nedenle olası darbelerde LCD ekrana zarar gelmesinin önüne geçer. Cam ekranın kırılmasının önüne geçmek için de iPhone 6 ekran koruyucu kullanarak telefonu yüksek güvenlikli hale getirebilirsiniz. IPhone 6 ekran büyüklüğü 4,7 inç değerinde ve diyagonal olması sayesinde günlük kullanımlarda avantaj sağlar. Diğer yandan 138,1 mm (5,44 inç) yükseklik, 67 mm (2,64 inç) genişlik ve 6,9 mm (0,27 inç) boyutunda iPhone 6 ekran ölçüleri bir telefondan ve telefon ekranından alınacak verimi en üst seviyelere çıkartır. A kalite iPhone 6 ekran, 1400/1 kontrast oranı ve 500 cd/m2 maksimum parlaklığa sahiptir. IPhone 6 ekran dokunmatik özelliği de birçok avantajı beraberinde getirir. Kolaylıkla ekran yakınlaştırma, ön yüzünde yağ tutmayan ve parmak izine dayanıklı kaplama olması sayesinde dokunmatik ekran kullanımı kolaylaşır.

Kalitesi ile Dikkat Çeken IPhone 6 Ekran

Kalitesi ile Dikkat Çeken IPhone 6 Ekran

IPhone 6 telefon gerek özellikleri gerekse kaliteli ekranı sayesinde kullanıcıların bir numarası haline gelir. IPhone 6 iç ekran yüksek kalitede malzemelerden üretildiği için olası darbelerde telefonu korur. Dış ekranın üzerine takacağınız iPhone 6 ekran koruyucu sayesinde de güvenliği son seviyeye taşıyabilirsiniz. Retina HD ekran özelliği sayesinde telefonda yapacağınız işleri yüksek kalitede yapma olanağı sağlar. 326 ppi, 1334x750 piksel iPhone 6 ekran çözünürlüğü sayesinde üst düzeyde oyun, film ve dizi keyfi yaşayabilirsiniz. Gelişen teknolojiyi telefonlarında kullanan Apple markası, 6s modelinde kullanıcılarına sunduğu özellikler ile yüksek başarı sağladığı görülür. Farklı renk seçeneklerinde de bulabileceğiniz iPhone 6 ekran beyaz ve iPhone 6 ekran siyah en çok tercih edilen renkler arasında yer alır. iPhone 6 ekran fiyatı orijinal olduğunda, standart ekranlara göre biraz daha pahalı duruma gelmektedir. Ancak yüksek kalitede olduğundan dolayı fiyat performans olarak üst düzey verim almanıza imkan tanır.

IPhone 6 Ekran Fiyatı

IPhone 6 Ekran Fiyatı

IPhone 6 ekran fiyatını etkileyen konuların başında iPhone 6 ekran özellikleri gelir. Tam sRGB standartlarına göre üretilen ekranlar diğerlerine göre fiyat farkı oluştururlar. Orijinal ekran tercih etmeniz hem sağlamlık hem de geniş izleme açıları sağlayan çift etki alanlı piksel özelliklerini beraberinde getirir. Fiyatı etkileyen diğer bir unsur da ekran camıdır. Ekran camı ne kadar sağlamsa olası kazalarda telefonun iç ekranına gelecek zarar o kadar azalır. IPhone 6 ekran cam fiyatı markaya, modele ve camın üretildiği malzemeye göre değişir. Ekran camını kaliteli olarak almanız olası kazaların önüne geçmeye ve uzun vadede tasarruf etmenize imkan sağlar. IPhone 6 ekran kartı fiyatı ise bazı koşullara ve özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Ekran kartının yüksek değerde olması telefondan ve ekrandan alınacak verimi, aynı zamanda da fiyatı değiştirir. İhtiyacınız olan ekrana, birçok farklı marka ve modele Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.