Avantajlı Ürünler
Fiyat
Tip
Güç (Watt)
Disk Çapı
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İspiral

" araması için 23 sonuç listeleniyor
Rown Ispiral
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava

RownIspiral

(3)
Ispiral
895 TL
Sepete Git

İspiral Çeşitleri ile Yüksek Performansa Ulaş

İspiral, herhangi bir malzemenin yüzeyinden aşındırma yöntemi ile talaşın kaldırılması işlemine denilmektedir. Bu işlemin doğru bir şekilde yapılması için gerekli olan araç da ispiral olarak adlandırılır. İspiral diğer bir adı ile taşlama makinesidir. Pek çok işlemin pratik ve kolay bir şekilde olması için bu ürünün dışında ürünler de bulunmaktadır. İspiral de bu ürünlerden bir tanesidir. Günümüzde pek çok işte kullanılan bu alet, çoğu kişinin hayatını büyük derecede kolaylaştırmaktadır.

İspiral Hakkında

İspiral Hakkında

Pürüz giderme işlemlerini gerçekleştiren ispiral, pek çok meslek grubunda ihtiyaç duyulan bir alettir. Dönerek kesebilme, parlatma, aşındırma gibi işlerin hepsinin gerçekleşmesini sağlamaktadır. İspiral, oldukça geniş alana yayıldığı gibi kullanımı da geniştir. Sahip olduğu tutuş kolu ile oldukça ergonomik ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca bu kol sayesinde güvenliğin de üst düzeyde olmasına olanak sağlar. Sahip olduğu tırtıklı geniş yüzeyi ile herhangi bir kayma olayının önüne geçer. Sizlere sunulan bu oldukça geniş kullanım alanına sahip ispiral ile istediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Düşük düzeyde bir ağırlık yapısı ile çalışanların kollarının çok fazla ağrımamasını sağlayan özelliklere sahiptir. Birbirinden farklı boyutlarda üretilen bu ürün, işçilerin kolaylığı düşünülerek yapılmıştır. Taşlama yapacağınız yerin yüzeyinde ispiral, pek çok farklı ayarlamaya sahiptir. Sahip olduğu hassas ayarlamalar ile özel bir işçilik gerektiren işlerinizi tam anlamı ile gerçekleştirir. Bu makine işçilerin çalışma anında en büyük yardımcılarından bir tanesidir. Aynı zamanda delme işlemine ek olacak şekilde aşındırma ve zımparalama gibi daha çok farklı fonksiyonlara sahiptir. Ayrıca esnek yapıya da sahip olması ile kullanıcılarına üst düzey bir konfor sağlar. Bu ürün, çalışan kişilerin gerçekleştirmek istediği pek çok işlemi oldukça etkileyici bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu bakımdan da kullanıcıları tarafından çok beğeniliyor. Oldukça beğenilen bu ürün ile daha kolay ve konforlu bir iş yapmak artık mümkündür. Farklı aparatları ile de özel bir işçiliğin gerçekleşmesine olanak sağlar. Tüm bu işleri pratik bir halde gerçekleştirebilmek için bu makine ile daha etkili olacaktır. Her türlü işlerde kullanılabilecek olan ispiral, günümüzde kişilerin işlerini halledebilmesi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu bakımdan bakıldığında ispiral kullanıcılarının aldıkları sonucun oldukça olumlu olduğunu görebilmek mümkündür. Tüm bu işlevleri bakımından hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

İspiral Çeşitleri

İspiral Çeşitleri

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile pek çok alet ve ürün birbirinden farklı çeşitlere ayrılabilmektedir. Bu çeşitlilik çoğunlukla kişilerin işlerini daha detaylı ve düzgün şekilde halledebilmesi için üretilmektedir. Aynı zamanda işlerin daha düzgün ilerleyebilmesi için bu çeşitlilik çoğu zaman gerekli olabiliyor. İşlerin yolunda ilerlemesi için farklı çeşitlerde üretilen bir başka ürün de ispiraldir. Birbirinden farklı ispiral yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler farklı işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olur. Kendi ihtiyacınıza göre birbirinden farklı çeşitler yer alıyor. Kişilerin ihtiyaçlarına göre pek çok farklı boyutta ve farklı ağız çağına sahip ispiral makineleri yer alıyor. 115 mm ile 150 mm aralığında ağız çapları ile ispiral makineleri bulunmaktadır. Bu ispiral makineleri, sektörde küçük ispiral çeşitleri olarak bilinmektedir. 180 mm ve 230 mm aralığındaki ağız çapı bulunan ispiral makineleri de hem normal, hem de büyük ispiral makine çeşitleri olarak bulunuyor. Bu ispiral makinelerinin dışında daha farklı pek çok özelliklere sahiptir. Oldukça yüksek hızda çalışabilen bu ispiral makineleri, gürültüsüz çalışması bakımından kullanıcıların en çok tercih ettikleri ürünler arasındadır. Gürültüsüz olması bakımından işlem gerçekleştirirken çevrede bulunan kişilerin rahatsız olma olasılığı yok oluyor. Özellikle otomotiv sektöründe ve diğer farklı sektörlerde de kullanılmaktadır. Ayarlı ispiral ile parlatma ve zımparalama işlemlerinizi kullanacağınız ürünün malzemesine ve inceliğine göre ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde işlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel olarak üretilen ispiral, metal kesimleri de yapabilmektedir. Pek çok farklı ispiral çeşidinin bulunması bu çeşitler arasından kendi ihtiyacınıza göre seçim yapmanıza olanak sağlar. Bu ispiral çeşitleri ile uygun model ile en üst düzey performansı geçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu ispiral çeşitlerinin yanı sıra el ispiral ve avuç içi ispiral çeşitleri de bulunmaktadır. Kişilerin ve sektörün ihtiyacına göre farklı şekillerde ve boyutlarda üretilen ispiral, kullanıcıların konforu ve rahatlığı düşünülerek üretilmiştir. Metalden ahşaba kadar pek çok farklı malzeme üzerinde kolayca uygulanabilen ispiral, sahip olduğu ve sunduğu özellikler ile kullanan kişiler için özel olarak üretilmiştir. Birçok nesnenin üzerinde birbirinden farklı desenlerin yapılmasına da olanak sağlar. Ayrıca bu makine ile yazı da yazabilirsiniz. Aynı zamanda hobi ürünlerinden süs eşyalarına kadar çok fazla alan da kullanılmaktadır. Bu bakımdan oldukça kullanışlı iş ürünleri arasında bulunuyor.

Avantajlı İspiral Fiyatları Trendyol’da!

Avantajlı İspiral Fiyatları Trendyol’da!</h3>

İspiral, sahip olduğu elektriğin gücüne göre bir performans sergilemektedir. Bu elektrik motoru, dişlerin yardımı ile ispiral makinesinin ucunda yer alan yuvayı üst düzey devirde döndürülmesi ile çalışır. Bu yuvanın yapılacağı işleme bağlı olarak pek çok farklı taş takılabilmektedir. İspiral makinesinin kullanımı da kolaydır. İşlemi gerçekleştirirken herhangi bir baskı yapmanıza gerek yoktur. Devir hızının çok yüksek olması ve sert malzemelerin işlenmesine çok kolaylık sağlayan ispiral, kendi çalışma gücü ile bir performansın elde edilmesini sağlar. Sahip olduğu bu özellik ile işlemi gerçekleştirirken hiçbir şekilde kol gücünüze gerek duyulmaz. Aynı zamanda sahip olduğu farklı boyutlara göre tek el ile ya da çift el ile kullanılabilir. Bu çeşitteki ispiral çeşidinin diğer adı avuç içi ispiral olarak karşınıza çıkabilir. Bu avuç içi ispiral çeşidi beton, ahşap, seramik ya da taş gibi pek çok farklı malzemeleri kolayca kesebilmektedir. İspiral yapacağınız malzemenin boyutuna göre ispiral makinesinin de boyutu farklılık göstermektedir. Ürünü kullanacağınız zaman oldukça dikkatli ve sakin bir şekilde yapmanız gerekir. Ürünü sabitleyebildikten sonra yapacağınız işleme başlayabilirsiniz. Ancak bu işlem sırasında güvenlik açısından dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunur. Bu noktalara dikkat etmediğiniz takdirde pek çok zararlı sonuç ile karşılaşabilirsiniz. Zamanla meydana gelebilecek olan aşınma sorununa karşı gerekli bir şekilde güçlü korumaya sahiptir. Aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım için de sizlere büyük avantaj sağlar. Çok fazla yüklemenin sonucunda karşı karşıya kaldığınız sorunların çözülmesini sağlar. Bu koruma özelliği, ürününüzün soğumasını beklemeniz gerekir. Daha sonra ise tekrar gerçekleştirdiğiniz işleme devam edebilirsiniz. Ayrıca toz atabilme desteğine sahip olması ile de kullanıcılarına üst düzey bir işlem gerçekleştirme imkânı sunuyor. Ürünlerin herhangi bir tıkanma ve kirlenme gibi ispiralin performansını etkileyecek sorunların da üstesinden kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Güvenli bir çalışma desteğine sahip olan ispiral, öncelikli olarak her zaman kullanıcılarının güvenliğini düşünmektedir. Sahip olduğu disk muhafazası yardımı ile diskin takılıp çıkarılması daha basit ve kolay bir hale gelecektir. Otomotiv, şantiye ve atölye gibi alanlarda kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bu ürün ile halletmek istediğiniz işler daha kolay bir şekilde halledilecektir. İspiral fiyatları, ürünün sahip olduğu özelliklere ve boyutlara göre değişkenlik göstermektedir. Kişilerin işlerini daha kolay hale getiren bu ürüne Trendyol sayfasından ulaşabilirsiniz.