placeholder
"

Kameralı Park Sensörü

" araması için 37 sonuç listeleniyor

Kameralı Park Sensörü Çeşitleri ile Arabanı Donat

Araba park etmek özellikle yeni ehliyet alanlar için zahmetli bir iştir. Yalnızca yeni sürücülerin değil eski şoförlerin de zorlandığı park etme safhası son teknoloji ürünlerle kolaylaşır. Kameralı park sensörü sürüşünüzü tamamladığınızda aracınızı park ederken size büyük bir kolaylık sağlar. Park etmenizi hızlandırır ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Aracınızı dar bir alana bırakmak zorunda kaldığınız durumlarda sizi uyarır. Arabanızı çarpmanızı ve sürtmenizi engeller. Kamerası sayesinde park sırasında aracınızın arka kısmını izleyebilirsiniz. Aracınızı dikkatli bir şekilde hareket ettirebilmek için cihazın sesinden komut alabilir ve kameradan takip edebilirsiniz. Sürüşünüzü arabanıza zarar vermeden sonlandırmak için araç kameralı park sensörü modellerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kameralı Park Sensörleri ile Güvenli Sürüşler

Kameralı Park Sensörleri ile Güvenli Sürüşler

Sıkışık sokak ve caddeler şehrin her yerinde karşınıza çıkar. Aracınızı bu alanlara park etmek zorunda kaldığınızda acele etmeniz ve arkanızdaki araçları bekletmemeniz gerekir. Geri görüş kameralı park sensörü ile aracınızın arka kısmını görebilir ve arabanızı hızlı ve güzel bir şekilde boş alana yerleştirebilirsiniz. Kameralı modellerin bazıları sadece arka kısmı gösterirken önde kamerası olan modeller de mevcuttur. Bu çift kameralı park sensörü modelleri son derece ergonomiktir. Tek kameralı ürünler sadece tek yönü gösterdiği için iki kameralı seçenekler duruma göre daha kullanışlı olabilir. Kameralı sensörler modellerine göre iç dikiz aynası ve harici ekran olarak iki farklı seçeceği ile karşınıza çıkar. Kameralı park sensörü navigasyon özellikli modellerde kamera ve sensör bağlantsı olduğundan aracınıza monte ederken bir uzmandan yardım almak faydalı olabilir. Takip mesafesini kontrol ederek aracınızı bırakacağınız alana dikkatli bir şekilde yanaşmanıza yardımcı olan kameralı araba park sensörü ile park ederken uzun zaman kaybetmezsiniz. Sürüşünüzü daha keyifli ve daha pratik hale getiren ürünleri Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Gece Görüş Kameralı Park Sensörleri

Gece Görüş Kameralı Park Sensörleri

Kameralı sensörler yalnızca park esnasında değiş sürüş esnasında da yardımınıza koşar. Dalgınlık eseri önünüzdeki arabaya fazla yaklaşırsanız, sensör alarm verir. Ayna kameralı park sensörü modellerinde gece görüşü bulunur. Bu özelliği sayesinde sadece gün içinde değil, akşam ve geç saatlerde de aracınızı güvenle kullanabilirsiniz. Bazı modellerde renkli gece görüş sistemi bulunur. Kablosuz kameralı park sensörü ile Aracın arka kısmını monitörden takip ederken buna göre hareket edebilirsiniz. İster güneşli bir otoparka ister ışıksız ve karanlık bir caddede olun, ürünler her zaman işinize yarar. Kameralı park sensörü aynadan ekranlı seçeneklerin bazılarında monitörde, arkanızdaki araç ile aranızda ne kadar mesafe kaldığını görebileceğiniz takip ibareleri bulunur. İhtiyacınıza uygun ön arka kameralı park sensörü modellerini Trendyol’dan edinebilir ve arabanızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kameralı Park Sensörü Fiyatları

Kameralı Park Sensörü Fiyatları

Özellikle büyük şehirlerde park sorunu pek çok sürücü için can sıkıcı bir durumdur. Bluetooth kameralı park sensörü ile bu can sıkıcı durum ortadan kalkar. Ürün yoğun trafikli yollarda arka araç size takip mesafesinden fazla yaklaştığında sizi uyarır. Plakalık kameralı park sensörü modelleri geri viteste otomatik olarak devreye girer, harici olarak açmanıza gerek yoktur. Parça sayısı modellere göre değişiklik gösterebilir. Sensörler haricinde ekran üzerinde kırmızı ve yeşil olmak üzere iki adet uyarı rengi bulunur. Kameralı geri park sensörü modellerinde yeşil renk güvenli mesafeyi ve kırmızı alan ise tehlikeli mesafeyi sembolize eder. Modellerde yalnızca otomobillerde değil kamyonetlerde de kullanılabilir. Kameralı park sensörü fiyatları modellere göre değişiklik gösterebilir. Araç park sensörü kameralı ürün özelliklerini ve içeriklerini Trendyol'da inceleyebilir, filtreleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.