"

park sensörü gözü

" araması için 547 sonuç listeleniyor

Zaman Kaybettirmeyen Park Sensörü Gözü Çeşitleri Trendyol'da!

Yüksek teknolojik gelişmeler ile paralel olarak geliştirilmiş olan park sensörleri, aracınızı doğru hareketlerle park etmenize yardımcı olur. Bu sistemler, araçların sıkışık ve dar yollarda dahi rahatlıkla park edilmesini sağlayarak araçların zarar görmesini önlemektedir. Özellikle büyük şehirlerde park etme sadece bir köşe kapmaca oyunudur. Geri giderken kazaları önlemek için sensörler kullanılabilir. Arabanızı kapalı bir alana park ederken dikkatli olmanız gereklidir ve sensörler işinizi kolaylaştırır. Dikkatinizi ve konsantrasyonunuzu artıran park sensörleri ile aracınızı devrilmeden park edebilirsiniz. Stressiz park etme için geliştirilen park sensörü çeşitleri, kamera ve ses gibi çağın ötesinde bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem görsel hem de sesli uyarılar ile bu ürünler birkaç basit adımda aracınızı konumlandırmanızı sağlar. Çeşitli faydalı özellikleriyle sürücüler tarafından beğenilen park sensörleri, araç ile yakın çevresindeki nesneler arasındaki mesafeyi hesaplayarak çalışan sistemlerdir. Sürücüye görsel ve işitsel bilgi sağlayan bu ürünler, gelişmiş donanımlardan oluşmaktadır. Bu ürünler aracınızın hem önü hem de arkası için mevcuttur. Herhangi bir yere çarpma, sürtme endişesi duymadan doğrudan aracınızı park edebilirsiniz. Bu kullanımı kolay sistem, araç ile herhangi bir nesne arasında ortalama 1 metrelik bir mesafede uyarı sensörünü etkinleştirir. Bu özellik daha yeni araçlarda standarttır ve sonradan takılabilen tüm araçlarda bulunmaya devam edecektir. Park sensörünün ultrasonik teknolojisi araç güvenliğini artırır. Bazı sensör modellerinde, dikiz aynasında kullanılabilen ve gözlerinizin arkanızda olup biten her şeyi takip etmesini sağlayan bir kamera bulunur. Akıllı Park Yardımına (IPA) sahip park sensörleri, aracınızı daha rahat ve daha kısa sürede park etmenize yardımcı olur. Araç içi kameralı park sensörü tüm araba modellerine takılabilen bir ürün olarak karşımıza çıkar. Gelişmiş teknolojisi ile park sensörü gözü çeşitleri de araçlarınızı park etme esnasında büyük kolaylık sunar. Tüm bu ürünlerin satın alma işlemi tamamlanmadan önce aracınızın yapısına uygun olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir. Sensörler, doğru şekilde takıldığında çok rahat olacak şekilde tasarlanmıştır ve gerilim veya stres olmadan park etmenizi sağlar.

Park Sensörü Gözü Modelleri

Park Sensörü Gözü Modelleri

Sürücülere daha fazla konfor sunmak için her gün yeni teknolojiler geliştiriliyor. Konforlu bir sürüşün ve kolay park etmenin keyfini çıkarmak için hem ön tampona hem de arka tamponlara takılabilen park sensörleri bulunmaktadır. Sürücülerin stressiz park etmelerine yardımcı olmak için tasarlanan bu ürünler, aracın önündeki veya arkasındaki görüş alanı dışındaki nesneleri algılamak için üretilmiştir. Aracınızı park etmeden önce park alanının aracınıza uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Kısa bir süre sonra sensörler sayesinde araç kolaylıkla alana yerleştirilebilmektedir. Park sensörü gözü modelleri de aracınızın önündeki veya arkasındaki yayaları, araçları, hayvanları veya diğer nesneleri tespit etmenizi sağlar. Bu ürünler aracın etrafındaki nesneleri algılamak için kullanılır ve yaz kış sorunsuz ve sürekli kullanım için düzenli olarak temizlenmelidir. Aksi takdirde tozla dolu bir sensör yanıltıcı algılama sonuçları verebilir. Kir birikmesi nedeniyle ortamdaki nesneleri algılayamayan sensörler, çeşitli kazalara neden olabilir. Park sensörlerini kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Bunlardan biri sensörün önündeki park yerine aracın uygun olup olmadığını kontrol edilmesidir. Daha sonra alana girmek için sensörü kullanabilirsiniz. Park sensörü, araç ile engeller arasındaki mesafeyi hesaplar ve çeşitli bildirimler sağlar. Özel olarak tasarlanmış donanımlarla karşınızda duran bu ürünler, sizi hem görsel hem de sesli olarak uyarır. Bu ürünler, aracın tamponuna yerleştirilen araç park sensörü gözü çeşitleri sayesinde çalışma mekanizmalarını sergilemekte ve elektromanyetik alanların etkisi altında çalışma prensibini göstermektedir. Araç sensör modelleri, ses dalgalarının aracın etrafındaki nesnelere çarptığında nasıl geri döndüğünü göstererek nesnelere olan mesafeyi ölçer. Bu ölçüm aynı zamanda ses dalgasının dönüş süresi ile de hesaplanır. Bu hesaba göre sensör uyarı sinyali verecektir. Araç kameraları ve park sensörleri, aracınızı güvenli ve rahat bir şekilde park etmenize yardımcı olur. Park sensörü gözü 22mm, dayanıklı ve kaliteli yapısı ile sensör kullanımlarınızı bir hayli iyileştirirken 18mm park sensörü gözü de tüm beklentilere tam olarak cevap verebilmeyi başarır. Her biri özenli bir şekilde geliştirilen tüm bu ürünler Trendyol güvencesi ve kalitesi ile sizlere sunulur.

Park Deneyimlerini İyileştiren Park Sensörü ve Park Gözü Çeşitleri

Park Deneyimlerini İyileştiren Park Sensörü ve Park Gözü Çeşitleri

Park etme, deneyimli veya acemi sürücüler olsun, tüm araç sürücüleri için bir hayli zorlu bir aşamadır. Aracın kamerası ve park sensörleri, aracın belirlenmiş bir alanda doğru hareketle konumlandırılması için kullanılabilir. Konforlu park etme için seçilebilen bu ürünler, kullanıcıları daha sonra her marka ve model araca takılabileceği konusunda ikna ediyor. Çarpışma veya çizilme riski olmadan aracınızı kolayca park etmek için park sensörü gözü çeşitleri de bir hayli önemlidir. Beyaz park sensörü gözü, hem işlevini tam olarak yerine getirmekte hem de beyaz bir renk sunmaktadır. Buna ek olarak gri park sensörü gözü de tıpkı beyaz renkli olan model gibi beklentilere cevap vermektedir. Araç park sensörü çeşitleri, park sensörü gözleri ile uyumlu çalışmakta, avantajlı özellikleri ile öne çıkmakta ve ultrasonik yapısı sayesinde kullanıcı konforu sağlamaktadır. Bu ürünler aynı zamanda gelişmiş özelliklere sahip ultrason sistemi önleyici yapısı ile aracın zarar görmesini engeller. Bu sistemler, hava ve çevre koşullarından bağımsız olarak çalışmaya devam eder ve araç için tehlike oluşturabilecek nesneleri tespit edebilir. Güvenli park için seçilebilen bu sistemlerin arka modeli, geri vitese geçildiğinde devreye girmektedir. Park etme sürecinde kaza olasılığını en aza indiren bu ürünler, tüm çevre koşullarında fonksiyonlarını sürdürür. Aracınızı günün veya gecenin her saatinde rahatlıkla park edebilirsiniz. Özellikle yağmur ve karlı gibi zorlu hava koşullarında aracınızı çok daha rahat bir şekilde park edebilirsiniz. Her biri kendine has özelliklere sahip olan bu ürünler, sevdiğiniz arabanızın orijinal görünümünden hiçbir şey eksiltmez. Bir kez takıldıktan sonra aracınızın orijinal parçalarına zarar vermez. Park sensörü ve park sensörü gözü ürünleri araba modellerine nasıl takılır noktasında, ikaz lambası olarak bilinen lambalar arasında kablo bağlantısı sayesinde bağlantı kurularak montaj işleminin gerçekleştirilebilmesi takma işlemini tamamlar. Bu ürünlerin araç dışında başka kablo bağlantısı yoktur. Göz estetiğini bozmadan kullanılabilen bu ürünler yağmur ve çamurdan etkilenmeden kullanılabilen sistemlerdir. Park sensörlerini tamponunuzun rengine uyacak şekilde farklı renklerde seçebilirsiniz. Mikrosensör yapısı ile bildirim yapan sensör sistemi uzun yıllar kullanılabilen bir üründür. Park sensörü gözleri ile uyumlu çalışan bu ürün, oldukça kullanışlıdır. Trendyol, birçok kullanışlı özelliği ile konforlu park etme imkânı sunan park sensör ürünlerinin fiyatlarını ve modellerini incelemenizi kolaylaştırmaktadır.

Park Sensörü Fiyatları

Park Sensörü Fiyatları

Park sensörü gözü fiyatları belirlenirken birbirinden çeşitli pek çok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Modellerin yapım aşamalarında tercih edilmiş olan bileşenler, renkleri ve tasarım özellikleri bu faktörlerin bazılarıdır. Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre modeller arasından özgür seçimler yapabilmekte ve bu seçimlere Trendyol güvencesiyle kolayca sahip olabilmektedir. Bu sayede her daim güvenli park deneyimleri mümkün olmaktadır.