Fiyat
Fiyat Geçmişi
Yedek Parça Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Katlanır Plaka

" araması için 111 sonuç listeleniyor
Universal Katlanabilir Motosiklet Plakalık

UniversalKatlanabilir Motosiklet Plakalık

195,90 TL
Sepete Git
Volbent katlanır plakalık
Hızlı Teslimat

Volbentkatlanır plakalık

195 TL
Sepete Git

Kolayca Ayarlanabilen Katlanır Plaka Çeşitleri Trendyol'da!

Açılır kapanır özellikte olan katlanır plaka katlanabilen veya gizlenebilen bir plaka türüdür. Bu tür modeller için katlanır modeller üretilir. Bu ürünler gizli ya da başkaları tarafından az görünür olan şekilde tasarlanır. Bu da ürünleri, araçlarının şık aynı zamanda temiz görünmesini isteyen otomobil meraklıları ve koleksiyoncular için popüler bir seçim haline getirir. Katlanan plaka seçeneklerinin temel faydalarından biri de aracınızın ön tarafını hasardan korumaya yardım etmesidir. Bu modeller katlandığında, yoldaki döküntülere veya herhangi bir nesneye çarpma ihtimali düşebilir ve ezik, çizik riskini azaltmaya yardım eder. Bu durum özellikle sık sık bozuk ya da asfaltsız yollarda araç kullanıyorsanız veya aracınızı yaya trafiğinin yoğunlukta bulunduğu alanlara park ediyorsanız faydalı olabilir. Sadece arabalar için değil ayrıca motor katlanır plaka çeşitleri de bulunur. Satışa sunulan ürünlerin bir diğer avantajı da aracınızı aerodinamik hale getirilmesidir. Bu tasarımlar aşağı katlandığında, rüzgar direncini azaltmaya aynı zamanda yakıt verimliliğini arttırmaya yardım eder. Dolayısıyla pürüzsüz ve aerodinamik bir profil yaratır. Bu özellik hızı ve yol tutuş yeteneğini artırmaya yardım ettiği için özellikle performans otomobilleri veya yarış için kullanılan araçlarda çok yararlı olabilir. Trendyol’da her biri kendine özgü özelliklere ve faydalara sahip pek çok farklı ürün çeşidi vardır. Bazı modeller manuel özellikte bulunur. Beğendiğiniz modelleri Trendyol ile uygun fiyata satın alabilirsiniz.

İşlevsel Özellikleri ile Katlanır Plaka Modelleri

İşlevsel Özellikleri ile Katlanır Plaka Modelleri

Açılır kapanır veya katlanır şekilde bilinen plaka modelleri, araçları oldukça şık ve güzel gösterir. Birçok katlanır plakalık modelleri bulunur. Bu modeller kullanılmadığında katlanabilir veya gizlenebilir. Farklı ihtiyaçlara ve tercihlere uygun çeşitli modeller mevcuttur. Katlanır plakalık araba ya da otomobillerde hem şıklık hem de birçok yönden avantaj sağlayabilir. Bu ürünlerin çeşitlerinden biri manuel modellerdir. Bu modeller elle çalıştırılır ve sürücünün veya bir yolcunun elle aşağı katlamasını veya yukarı kaldırmasını gerektirir. Manuel özellikteki modeller genellikle cazip fiyatlı seçenekler arasında bulunur ve kurulumu da kullanımı da epey kolaydır. Bununla birlikte çalıştırmak için biraz çaba gerektirir ve otomatik modeller kadar pratik olmayabilir. Otomatik ürünler oldukça kullanışlı ve pratik modellerdir. Bir düğmeye dokunarak plakayı aşağı katlayabilmenin veya yukarı kaldırabilmenin rahatlığını isteyenler için iyi bir seçim olabilir. Bazı bükülebilir araç plakası modelleri kullanılmadığında tamamen gizlenecek şekilde tasarlanırken, bazıları ise kısmen katlanabilir. Gizli özellikteki tasarımlar mümkün olduğunca gözden uzak tutmak isteyenler için doğru bir seçimdir. Öte yandan kısmen katlanır özellikteki ürünler görünür şekildedir ve kullanımı çok kolay olabilir. Ancak gizli olanlar kadar etkili bir gizlenmeye sahip olmayabilir. Açılır katlanır plakalık modelini seçerken göz önünde bulundurulması gereken faktörlerden biri üretimde kullanılan malzeme yapısıdır. Birçok plaka güçlü ve dayanıklı metal malzemeden yapılır. Bu ürünler dayanıklı olmasının yanında metal barındırdığı için ancak zamanla paslanmaya eğilim gösterebilir. Plastik özellikteki modeller ise başka bir seçenektir ve genellikle metal olanlara göre uygun fiyatlı ve hafiftir. Ancak metal ürünler kadar dayanıklı veya uzun ömürlü olmayabilir. Satışa sunulan ürünleri kullananlar genellikle metal olanları seçer. Bunun nedeni uzun vadede tasarruf sağlaması ve bütçenizi korumaya yardımcı olmasıdır. Kaliteli ve uzun ömürlü bir ürün için Trendyol’u inceleyebilirsiniz. Farklı ihtiyaç ve tercihlere uygun çeşitli modeller mevcuttur. İster manuel veya otomatik bir model, ister gizli veya kısmen katlanır olanlar ya da metal veya plastik malzemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Hem bütçenize uygun hem de beklentilerinizi karşılayan ürünleri Trendyol ile kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kullanışlı ve Dayanıklı Katlanır Plaka İndirim Fırsatları

Kullanışlı ve Dayanıklı Katlanır Plaka İndirim Fırsatları

Seçtiğiniz ürünün türü ne olursa olsun, düzgün bir şekilde monte edildiğinden ve aracınıza sabitlendiğinden emin olmanız önemlidir. Güvenli bir şekilde sabitlenmemiş ise sürüş sırasında gevşeyebilir veya düşebilir. Bu durum kazalara veya trafik ihlallerine yol açabilir. Araçlarının temiz ve şık görünmesini isteyenler için harika bir seçim olabilir. Bu ürünlerden birisini alırken cazip fiyatlardan yararlanmak isterseniz satışa sunulan ürünün kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Belirli aralıklarla yapılan kampanyalar, beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlarla almanıza katkı sağlayabilir. Kampanya dönemlerinde ürün indirime girerek bütçe dostu fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Bu sayede avantajlı fiyatlarla kaliteli ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu indirimlerden yararlanmak için yapmanız gereken, sadece kampanya dönemlerini takip etmektir. Bu ürünler aracınız için çok şık ve yüksek kaliteli bir aksesuar olabilir. Dolayısıyla aracınızın imajı değişebilir. Ayrıca sadece arabalar için değil ek olarak katlanır plaka motor modellerine de uygunluk gösterir. Otomatik katlanır özellikte bulunan modelleri bir diğer popüler seçenektir. Bu modeller uzaktan kumanda ya da anahtar yardımıyla uzaktan kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra genellikle manuel modellere göre maliyeti yüksektir. Trafikte pratiklik sağlamak için tercih edilen araçlardan biri olan bu motosikletlerin tutkunları arasında iseniz katlanır plaka modelleri satın alarak deneyimleyebilirsiniz. Motosikletin kendine has görünümüne eşlik eden plakalar, farklı bir deneyim yaşamanıza imkan verebilir. Araçlarınıza uygun olan modellere göz atarak beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Birçok seçeneği bulunan ürünler arasından belirlediğiniz modelleri Trendyol üzerinden indirim fırsatlarıyla temin edebilirsiniz. Katlanır plaka online satış imkanının bulunması müşteriler için büyük avantaj sağlar. Beğendiğiniz seçenekleri kolay şekilde inceleme yapabilir, ürünü önceden satın alanların yorumlarını okuyabilirsiniz. İstediğiniz modeli uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Trendyol’dan katlanır plaka satın alabilirsiniz.

Avantajlı Katlanır Plaka Fiyat Aralıkları

Avantajlı Katlanır Plaka Fiyat Aralıkları

Plaka çerçeveleri ismiyle de bilinen katlanır araba plakaları, birçok araç sahibi için popüler bir aksesuardır. Bu çerçeveler, aracınızdaki plakanın görünümünü korumak ve geliştirmek için tasarlanır. Katlanır özellikte bulunan ürünler, araçlarını korumak ve performanslarını artırmak isteyen sürücüler için kullanışlı ve pratik bir seçenek olabilir. Bu ürünlerden birisini satın almak söz konusu olduğunda, fiyat bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir. Katlanır plaka fiyatları değişkenlik gösterir. Bunlardan biri malzeme yapısıdır. Bükülebilir modeller plastik, metal ve karbon fiber dahil olmak üzere çeşitli malzemelerden yapılır. Plastik çerçeveler genellikle uygun fiyatlı seçenekler arasında bulunurken, metal ve karbon fiber malzemeli çerçeveler yüksek maliyeti nedeniyle yüksek fiyat aralığında değişkenlik gösterebilir. Bu ürünlerin markası da fiyatı direkt şekilde etkileyebilir. Tanınan ve güvenilir markaların ürünleri kalitesinden dolayı yüksek maliyetli olabilir. LED aydınlatma veya özelleştirme seçenekleri gibi ek özelliklere sahip ürünlerin fiyatları da yüksek seyredebilir. Bu özelliklerin ihtiyaçlarınız için önemi olup olmadığını göz önünde bulundurabilir ve istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Sürücü veya yolcu tarafından manuel şekilde katlanmaları gerekir. Bunun yanı sıra otomatik ürünler de bulunur. Bir uzaktan kumanda ya da gösterge panelindeki anahtar kullanılarak otomatik şekilde aşağı katlanabilir ve kaldırılabilir. Aracınızın markası ve modeli de bu ürünlerin fiyatını oldukça etkileyebilir. Bazı çerçeveler belirli araç modelleri için özel olarak tasarlanmış olabilir ve bu durum fiyatı arttırabilir. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, bütçenize uygun ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarını Trendyol üzerinden inceleyebilir ve bütçeniz dahilinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ürün tavsiyelerine de göz atabilir ve seçiminizi bilinçli bir şekilde yapabilirsiniz. Müşteriler tarafından yapılan katlanır plaka yorum ve değerlendirmeleri görebilirsiniz. Trendyol’dan güvenle satın alabilirsiniz.