placeholder
"

Kedi Gözü Tesbih

" araması için 1454 sonuç listeleniyor

Kedi Gözü Tesbih Modelleri ile Aksesuar Çeşitleri

Kedi Gözü Tesbih, Kuvars tarafından elde edilen bir taş olmasının yanında pek çok özellik barındırmaktadır. Çoğunun standart iple ayarlandığı bu ürün, özellikle fosforlu olması ve karanlıkta da görülebilmesiyle ünlüdür. Işıklı gibi görebileceğiniz taşa sahip bu ürünün pek çok farklı modeli de bulunmaktadır. Püsküllü modelleriyle de ilgi çekici bir yanı olan bu tesbihlerin, pek çok farklı renkte modelleri de bulunmaktadır. Orijinal kedi gözü tesbih kullanmak isteyenler istediği renkte ya da istediği modelde tercih edebilir.

Kedi Gözü Tesbih Özelliği ve Farklılıkları

Kedi Gözü Tesbih Özelliği ve Farklılıkları

Mavi kedi gözü tesbih gibi kırmızı, kedi gözü tesbih beyaz, yeşil kedi gözü tesbih gibi daha pek çok renge sahiptir. Ek olarak ağırlığı ya da boyutlarının da değişebileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Bu açıklamalara bakılarak bütün ürünlere dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu ürünün düşük ışıkta ya da karanlıkta da görünmesini isteyenler tercihini fosforlu kedi gözü tesbih ile kullanabilir; bu şekilde her yerde kullanıma uygun olan bir ürün ortaya çıkmakta ve nerede olursanız olun kullanabilir durumda olabilirsiniz. Bu tarz aksesuarları yanınızda her zaman taşımak, enerjisini de alabileceğiniz için pek çok fayda sağlayabilir. Gece yanmasıyla ünlü bu aksesuarı ya da çeşitli modellerini tercih edebilirsiniz.

Kedi Gözü Tesbih Faydaları

Kedi Gözü Tesbih Faydaları

Bu aksesuarların göz alıcı ve işe yarar olmasının yanında faydası da çok fazla bulunmaktadır. Tesbihte kullanılan Kedi Gözü Taşı kristal olarak değerli bulunan bir taştır. Enerjiye ve uğur getirildiğine inanılan bu taşın şifalı etkisine de inanılmaktadır. Çakralar için de bir hayli öneme sahip bu ürün için, stres gibi olumsuz özellikler taşıyanların tesbihle ilgisi olmasa bile yanında taşımaları önerilmektedir. Bu gibi özelliklerin yanında kişinin sezgilerine ve huzuru için yardımcı olur, göz sağlığında büyük rol oynamasıyla ünlüdür. Ek olarak negatif enerjileri yok etmede büyük önem sağlayan bu taş, baş ağrısı gibi ağrılara meydan okur. Kedi gözü taşı tesbih fosforlu gibi farklı özelliklerinin olmasıyla ve bijüteri ya da daha farklı çeşitleriyle ön plana çıkmaktadır. Sitede farklı markaların da yer aldığı bu aksesuarlar, kullanılan materyaller ve taşlarının cinsi ile de farklılık göstermektedir. Altın, Çinko, Gümüş ya da paslanmaz çelik gibi seçeneklerin bulunduğu bu hediyelik ya da normal kullanıma uygun ürünü farklı süsleriyle ve cinslerle seçme imkânınız bulunmaktadır. Kedi gözü tesbih faydaları daha çok olsa da en önemli özellikler bunlar denebilir. Ancak unutulmamalıdır ki bu aksesuarın her satılan modeli gerçek olmayabilir. Buna dikkat edilerek alınması büyük önem taşımaktadır.

Kedi Gözü Tesbih Fiyatları ve Taşın Etkileri

Kedi Gözü Tesbih Fiyatları ve Taşın Etkileri

Karanlıkta parlayan kedi gözü tesbihlerinin fiyatları, modellerine göre değişiklik göstermektedir. Püsküllü, farklı renkte, taşların cinsine göre fiyat aralıkları değişmektedir. Bunun yanında set olarak ya da tek başına almak da mümkün olmaktadır. Farklı çeşitlerinin de bulunduğu bu aksesuarlardan en bilinenleri hareli kedi gözü tesbih ya da kedi gözü efe tesbih denebilmektedir. Sadece tek bir durum için değil, stres gibi sorunları yok etmek veya azaltmak için tesbihin faydalarından yararlanabilirsiniz. Değerli taşların olmasının yanında sadece bu aksesuar da rahatlatıcı bir etkiye sahip olduğu için istediğiniz şekilde ürünü kullanabilir ve karanlıkta bile kullanabilecek rahatlığa ulaşabilirsiniz. Yine de tekli ve çiftli çekmeye uygun olan bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Renklerine göre seçim yapmak isteyenler için en çok seçilen renkler; beyaz, mavi, kırmızı kedi gözü tesbih denebilir. Çoğunda püskül de bulunan bu ürünlere dilerseniz harf gibi aksesuarları ekleyebilirsiniz. Boyutları değişebileceği için yorumlara ve açıklamalara dikkat edilerek bakılarak ürünler alınmalı; ancak avantajlı ve bütçenize uygun olan modelleri Trendyol aracılığı ile inceleyebilir ve istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.