Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Yaş
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kına Tacı

" araması için 15998 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Kına Tacı Alternatifleri Trendyol’da!

Kız tarafının düzenlediği kına gecelerinde başta gelin adayı olmak üzere evlenecek kişinin yakını olan kadınlar, düzenlenen organizasyonun konseptine uygun aksesuarlar takar. Belli bir renk ve tema çevresinde düzenlenen bu eğlence, düğünden önce anne ve arkadaşlarla geçirilen bir etkinliktir. Bu gecenin unutulmaz olması için çeşitli eşyalar alınarak etkinlik daha heyecanlı ve özel hale getirilir. Gecede elbise, ayakkabı, kaftan ya da bindallı, özel tepsi, çerez, mum, geceye gelenlere hediyelik gibi birçok detay bulunur. İsimli kına tacı ile aksesuarı kişiselleştirmek mümkündür. Hint kına tacı çeşitlerine de yer almaktadır. Tüm bu ürünlerin birbirine uyumlu olması istenir. Bu noktada her kıyafete uygun kına tacını Trendyol'da bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Farklı Renklerde Kına Tacı Modelleri

Farklı Renklerde Kına Tacı Modelleri

Kına gecesi tacı, giysiyi tamamlayan özel bir aksesuar olarak kullanılır. Genellikle kırmızı kıyafetler tercih edildiğinden kırmızı kına tacı ön plana çıkıyor olsa da, bu elbisenin rengine göre farklı renklerde aksesuarlar da tercih edilebilir. Bordo kına tacı ile yapacağınız kombinle fark yaratabilirsiniz. Mavi kaftana uygun lacivert kına tacı takmayı tercih edebilirsiniz. Örneğin su yeşili bir bindallıya uyumlu olacak yeşil kına tacı uygun olabilir. Pudra rengi elbiseye uyumlu bir pembe kına tacı da kullanılabilir. Gelinin elbise ve aksesuar rengine uygun olarak giysi seçecek olan nedimeleri de unutmamak gerekir. Gelin başına benzer ama onların birebir aynısı olmayan benzer kına tacı nedime modelleri için de farklı renkler halinde karşınıza çıkar. Örneğin gelin, mor kına tacı seçerse nedimelerinin de aksesuarı mor seçilebilir. Böylece uygulanan geleneklerde, ritüeller yapılırken ya da oynanırken bütünlük sağlanmış olur. Buna ek olarak gelin adayları beklentilerine ve isteklerine göre kına tacı tüllü, taşlı olanları tercih edebilir. Tüm bu seçenekleri Trendyol’da bulabilir, ihtiyaçlarınıza göre satın alabilirsiniz.

Her Beğeniye Uygun Kına Tacı Fiyatları

Her Beğeniye Uygun Kına Tacı Fiyatları

Bu aksesuarın yanında, bu özel gece için yapılan saç modeline uygun takıların seçilmesi de önem kazanır. Kına aksesuarları taç dışında küpe ve kolyelerle de konsepte uygun üretilir. Saç modelini ön plana çıkaran seçilen kına saç tacı olur. Kına için taç ararken açık saça ya da örgülü saça takılıp takılmayacağına göre karar verilebilir. Saç modeli tercihine göre duvaklı, çiçekli, ponponlu, boncuklu, tüylü kına tacı modelleri seçilebilir. Bazı gelin adayları ise alın kolyesi olarak bilinen kına tacı alınlık seçeneğiyle ve boncuk ya da taşlarla süslü çeşitli modellerle bu geceyi özel kılar. Kına tacı tesettür modeliyle de farklı ihtiyaçlarınız için beğeninize sunulur. Trendyol’da sizden önce satın alan müşterilerin yorumları da yol gösterici olur. Uygun fiyat avantajıyla Trendyol’dan çeşitli renklerde bulunan kına tacı modellerini inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Kına Tacı Alternatifleri Trendyol’da!

Dikkat Çekici Kına Tacı Alternatifleri Trendyol’da!

Birçok seçeneği bulunan kına tacı fiyatları da satın alma aşamasında önemlidir. Son derece uygun fiyatlarla Trendyol’da sunulan bu modellerden seçim yaparak bütçenize uygun bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. İhtişamlı kına kaftan tacı arıyorsanız, Hürrem Sultan, Zümrüt Model gibi farklı modeller de bulunur. Bunun yanında kına tacı ve küpesi takım olarak kombininizi tamamlayabilir. Bindallıya özel hazırlanan aksesuarlar da değişen fiyatlarıyla yine bütçeye uygun olarak seçime olanak tanır. Kına bindallı tacı bu seçimler arasında yer alabilir. Gümüş, kristal, vintage, inci işlemeli gelin kına tacı da çeşitli fiyat ve renklerde karşınıza çıkar. Çeşitli kampanya ve fırsatları takip ederek siz de Trendyol’da uygun fiyatlı ve isteğinize göre bir ürün bulabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun bir arama imkanı mevcuttur. Kendiniz ve sevdikleriniz için sipariş verebilir, kısa zamanda istediğiniz model ve markalara ulaşarak hayalinizdeki özel geceyi yapabilirsiniz.