"

Kırbaç

" araması için 2825 sonuç listeleniyor

Kırbaç Çeşitleri ile Fantazi Dünyasına Adım At

Monoton giden bir evliliği canlandırmak veya cinsel yaşamı renklendirmek için çeşitli ürünler ve aksesuarlardan faydalanılır. Fantazi ürünleri olarak da bilinen bu ürünler, sağlıklı bir cinsel hayatı desteklerken aynı zamanda partnerlerin birbirlerini daha iyi tanımalarını ve daha aktif olmalarını sağlar. Bu sayede cinsel beraberlikten alınacak zevk maksimum seviyeye çıkar ve daha kaliteli bir birliktelik fırsatı oluşturulur. Bu ürünlerden biri olan kırbaç, sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Cinsel yaşamını hareketlendirmek isteyen ve nereden başlayacağını bilemeyenler için oldukça ideal bir üründür. Pek çok farklı şekle sahip kırbaçlar kullanım amaçlarına göre de değişkenlik gösterir. Uzun, kısa, püsküllü, tüylü, deri, lateks, poliüretan gibi değişik türleri bulunan kırbaç modellerini kendi zevkinize göre seçip eşinize sürpriz yapabilir ya da çift olarak birlikte karar verip satın alabilirsiniz.

Kırbaç Seti ve Çeşitleri

Kırbaç Seti ve Çeşitleri

En büyük duyu organı olan cildi uyarmak için ideal olan kırbaç modelleri, birlikteliğinizin her anından keyif almanızı sağlayacak fantezi aksesuarlarındandır. Kişisel zevk ve tercihlere göre seçilebilecek kırbaç çeşitleri oldukça fazladır. Bu seçenekler arasında bulunan püsküllü kırbaç, ince, yumuşak deri uzantılarına ve plastikten ya da deriden yapılmış sağlam tutuşa sahiptir. Tutkunun rengi kırmızı, kırbaç da dahil olmak üzere bu tarz ürünlerde sıkça kullanılır. Bunun yanı sıra pembe kırbaç kadınların en çok tercih ettikleri kırbaçlardandır. Bu renklerin dışında en çok üretilen ve en çok çeşide sahip olan siyah renk kırbaçlar daha çok set olarak satışa sunulur. Tek başına satılan modellerin dışında kırbaç kelepçe seti ile cinsel birlikteliği bir üst seviyeye taşıyabilir, alınacak hazzı artırabilirsiniz. Bu setlerin içinde kırbaç dışında genellikle el ve ayak kelepçesi, bağlama ipi, tasma, göz bandı ve ağız topu bulunur. Kırbaç takımı çeşitleri içeriğine göre değişebileceğinden denemek istediklerinize öncelik verebilir, seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz. Sağlıklı ve tatmin edici bir ilişkinin temelini oluşturan bu ürünlere Trendyol sayesinde tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Kırbaç Fiyatları

Kırbaç Fiyatları

Yapılan malzemeye ve çeşidine göre değişen fiyatlar, kısa ve uzun kırbaç olarak boyutuna göre de değişkenlik gösterir. Uzun olanların bir diğer adı da kamçı olup farklı mesafelerde ve farklı fantaziler için kullanılabilir. İster tek ister set olarak oldukça bütçe dostu olan bu ürünler, herkesin sahip olabileceği ve faydalanabileceği fiyatlarla satışa sunulur. Kırbaç seti fiyatları da içeriğine göre farklı seçeneklere sahiptir. Deri kırbaç fiyatları ise doğal olduğu ve kullanım süresi daha uzun olacağı için oldukça ulaşılabilir aralıktadır. Çeşitli renk ve modellerde beğeninize sunulan kırbaçların püsküllü modelleri dışında, ucunda boncuk olanları ve gerçek bir şaplak hissi veren düz modelleri de bulunur. Kaliteli malzemelerden oldukça dayanıklı olacak şekilde üretilen kırbaçlar, uzun süre kullanımlarda deforme olmadan birlikteliğinizi renklendirmeye devam eder. Ürünleri daha uzun süre kullanmak isterseniz kullanma ve bakım talimatlarına uymanız gerekir.

Tüm Kırbaç Modelleri Trendyol’da

Tüm Kırbaç Modelleri Trendyol’da

Trendyol’da size ve partnerinize keyifli anlar yaşatacak birbirinden eğlenceli yetişkin ürünleri bulunur. Yüzlerce seçeneğin arasında gümüş kırbaç seçenekleri de yer alan Trendyol, ürün çeşitliliği ile kullanıcılardan tam not alır. Trendyol’da bulunan tüm ürünlerin detaylı görsellerini inceleyebilir, ürün açıklamalarını okuyabilir ve kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Siz de partnerinizle yeni deneyimler yaşamak istiyorsanız veya kırbaçlarda farklı modeller arıyorsanız Trendyol’da arama ve filtreleme seçeneklerinden yararlanarak kısa sürede dilediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Tüm bu ürünlere evinizin konforunda online satın alma seçeneklerinden faydalanarak sahip olabileceğiniz gibi Trendyol’un dönemsel kampanyaları sayesinde de uygun fiyatlarla ürünleri hemen satın alabilirsiniz.